Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
popylacz1991

Montana

22 comments in this topic

Recommended Posts

Players
115 posts
14,848 battles

Ostatnio pojawiło się ich dużo i dużo gracze zaczęli robić tym okrętem. W wielu momentach Montana stała się tak pancerna, że nie dawało się jej przebijać i jedyny dmg jaki można było zrobić, to używając HE + pożar. 

Czyżby WG przesadziło z wyrównywaniem szans dla Montany i stała się zbyt mocna ?  Ja Republiką mam wiele razy problem z przebiciem Montany, nawet strzały w nadbudówki nie zawsze są wynagradzane lepszym dmg.  I tu pojawia się moje pytanie - o co chodzi ?  Co WG zrobiło z Montaną ?

• Cool 1
  • Boring 1

[TF16]
[TF16]
Players
1,475 posts
18,591 battles
28 minutes ago, popylacz1991 said:

Co WG zrobiło z Montaną ?

obniżyli cytadele. To wystarczyło. Tak samo nieprzebijalny jest Kurweror oraz Kurfust. Republika jeszcze mniej - ale zbiera okrutnie po nadbudówkach i po kadłubie.

Obecnie najsłabszym pancernikiem jest ten najsilniejszy - Yamato

• Cool 1

Players
1,842 posts
11,657 battles
4 hours ago, blacman_pl said:

obniżyli cytadele. To wystarczyło. Tak samo nieprzebijalny jest Kurweror oraz Kurfust. Republika jeszcze mniej - ale zbiera okrutnie po nadbudówkach i po kadłubie.

Obecnie najsłabszym pancernikiem jest ten najsilniejszy - Yamato

Cytadele obniżyli z 2-3 miesiące temu chyba, albo dawniej. Zawsze była mocna tylko ludzie nią nie grali.  Za to Montana to jedyny pancek który dalej strzela co 30 sekund(nikt ogarnięty bardziej od ameby nie wybierze modułu na przeładowanie zamiast celności ). Yamato faktycznie trochę poszkodowany jest. Z drugiej strony z modułem, kapitanem i adrenaliną można zejść do chyba około 20 sekund co strzał. Sorry ale wszystko co co 20 sekund może zoverpenować dziób i walnąć Ci cytadele jest op.

• Cool 1

[KURLA]
Players
1,356 posts
7,434 battles
22 godziny temu, SzakalDarkstar napisał:

(nikt ogarnięty bardziej od ameby nie wybierze modułu na przeładowanie zamiast celności )

W każdym wypadku wybieram przeładowanie zamiast celności. Testowałem obie opcje na Missouri i FdG, w obu wypadkach dużo lepsze wyniki osiągam grając na przeładowaniu. Poprawy celności nie odczuwam, szybsze przeładowanie bardzo.

Na FdG obserwowałem wyniki - po wymianie bonusu do celności na przeładowanie średnie obrażenia/bitwę wzrosły mi z 52k do 67k. W obu konfiguracjach rozegrałem podobną liczbę bitew (po ok. 50), więc średnia z bitew na przeładowaniu wychodzi 82k. A więc zwiększyłem osiągi o ponad 50%.

• Cool 1

[PATO]
Players
111 posts
9,350 battles
Cytat

W każdym wypadku wybieram przeładowanie zamiast celności. Testowałem obie opcje na Missouri i FdG, w obu wypadkach dużo lepsze wyniki osiągam grając na przeładowaniu. Poprawy celności nie odczuwam, szybsze przeładowanie bardzo.

Na FdG obserwowałem wyniki - po wymianie bonusu do celności na przeładowanie średnie obrażenia/bitwę wzrosły mi z 52k do 67k. W obu konfiguracjach rozegrałem podobną liczbę bitew (po ok. 50), więc średnia z bitew na przeładowaniu wychodzi 82k. A więc zwiększyłem osiągi o ponad 50%.

Ale przecież to chyba tylko amerykanie na chwilę obecną mają wyłączność jeżeli chodzi o celność głównej artylerii, chodzi tu o moduł bodajże -16% do rozrzutu czy coś takiego, na niemieckich okrętach tego modułu nie ma więc jak to testowałeś ?

[KURLA]
Players
1,356 posts
7,434 battles
21 minut temu, pancerny51 napisał:

Ale przecież to chyba tylko amerykanie na chwilę obecną mają wyłączność jeżeli chodzi o celność głównej artylerii, chodzi tu o moduł bodajże -16% do rozrzutu czy coś takiego, na niemieckich okrętach tego modułu nie ma więc jak to testowałeś ?

Na niemieckich jest moduł -11% albo -7%.

Players
115 posts
14,848 battles

Cóż, kolejna Montana kreuje bitwę. Chętnie wyślę kolejne, bo Montan jest znacznie więcej, niż kiedykolwiek, okręt nie do zdarcia :D :Smile_great:

Screenshot_4.png

[PATO]
Players
111 posts
9,350 battles
Cytat

Na niemieckich jest moduł -11% albo -7%.

7% i mówimy tu o oddzielnym slocie na amerykańskich pancernikach możesz wziąć 7% i dodatkowo 16%, a na niemieckich tylko 7%.

• Funny 1

[PATO]
Players
111 posts
9,350 battles
Cytat

Cóż, kolejna Montana kreuje bitwę. Chętnie wyślę kolejne, bo Montan jest znacznie więcej, niż kiedykolwiek, okręt nie do zdarcia :D 

To nie montana kreuje bitwę tylko jej kapitan. 

• Cool 1

[TF16]
[TF16]
Players
1,475 posts
18,591 battles
15 minutes ago, pancerny51 said:

na amerykańskich pancernikach możesz wziąć 7% i dodatkowo 16%,

???

[PATO]
Players
111 posts
9,350 battles

Moja pomyłka amerykanie mają tylko jeden moduł zmniejszający rozrzut a jest to -16%

Natomiast tam gdzie niemcy mają -7% do rozrzutu to amerykanie mają z kolei moduł zwiększający zasięg +16% 

Players
605 posts
18,066 battles

Znowu pudło. Jest to -11%.

Z tym drugim zdaniem trafiłeś. Ja mimo wszystko nie poszedłem w zasięg, tylko szybkość obrotu głównej  baterii.

[PATO]
Players
111 posts
9,350 battles
Cytat

Znowu pudło. Jest to -11%.

Dzisiaj plete bzdury jak Bredzisław Komruski proszę mi wybaczyć. Jak będę ''tutej'' pisał coś o tym że woda ma to do siebie że spływa itp. to mnie zablokujcie.

Players
3,367 posts
21,841 battles

Na Niemiaszkach można zrezygnować z modułu na celność bo to tylko 7%. A one i tak sa niecelne. Niektórzy idą w przeładowanie, inni w dodatkową, mamy tutaj duzy wybór. Ale na Monti, brak modułu jest bardzo odczuwalne i ja osobiście nie polecam. Na początku pograłem trochę Monti z modułem na przeładowanie i jednak zrezygnowałem. A osiągi moje z modułem na celność wzrosły o jakieś 20%. Ale co kto lubi.

• Cool 2

Alpha Tester
2,275 posts
12,065 battles

bo monty to tylko modul na celnosc, ten caly reload nic nie da, a rozrzut jest zauwazalnie wiekszy, jednak wole rzadzsze salwe ale bardziej skupione

[KURLA]
Players
1,356 posts
7,434 battles
10 godzin temu, Zlociutk1 napisał:

bo monty to tylko modul na celnosc, ten caly reload nic nie da, a rozrzut jest zauwazalnie wiekszy, jednak wole rzadzsze salwe ale bardziej skupione

Monty ma inne działa niż Missouri?

[KURLA]
Players
1,356 posts
7,434 battles
1 minutę temu, UrukSzymon napisał:

Te same.

Czyli zdecydowanie przeładowanie. Jak testowałem Missouri z celnością to grało się fatalnie.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.