Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Dariusz128Poland

Mam Problem - upierdliwy ...

5 comments in this topic

Recommended Posts

Players
10 posts

Witam i pozdrawiam .

Kochani uwielbiam tą grę odgrłaem do czasu formata komputera teraz gdy zaczynam grać pojawia się jakiś komunikat i po 1 bitwie wyrzuca mnie

z gry a nieraz w trakcie gry juz mi nerwy tak psuje coś że niemoge w to grać .

Zgłaszałem to Administratorom nic nie pomogło wiem kiedys jakis Admin mi wysłał komende jak to wpisałem to było ok co najlepsze te same objawy ma mój kolega 

zapsestał grać bo szlak go trafiał jak w trakcie bitwy wyrzucało go .

Proszę jesli ktoś wie o pomoc na dole fotka z komendami jakie mi sie pokazuje na ekranie po wyrzucie 

PS : format robiony był 3 razy sterowniki najnowsze direx 9 bo niby ktos pisałze 11 cos tam tez byl testowany grafika na najniszych te same objawy a mam karte geforce 2 gb geforsa ram 18 gb 

sory za błędy jak coś proszę o pomoc 

35515685_2081044385499551_6273283155852001280_n.jpg

[E--C]
Players
14 posts
7,459 battles

Kiedyś gdzieś już to pisałem, ale masz:

1. Włączamy linie poleceń poprzez uruchomienie cmd.exe jako administrator(prawy przycisk myszy uruchom jako...).
2. Wpisujemy: 
bcdedit /set IncreaseUserVa 3072 (wciskamy enter)
3. Restartujemy komputer 

Jeżeli chcemy wrócić do poprzedniego ustawienia wpisujemy:  bcdedit /deletevalue IncreaseUserVa

Zmienione jest przepisanie pamięci normalnie wykorzystywanej przez system , tak byśmy mogli ja wykorzystać w grze, może to spowodować dłuższe uruchamianie aplikacji itp.

U mnie na 32bitowym win7 działa bezproblemowo ;)

Wszelkie zmiany wykonujecie na własną odpowiedzialność. Warunkiem wprowadzenia zmian jest posiadanie min. 4 GB RAM-u. 

• Cool 1

Players
10 posts

dziekuje wszystkim za pomoc życze duzo zdrowia - problem rozwiązany kolega z góry pomógł a ogólnie chodziło o to co kolega WRX92 opisuje obu panom dziękuje i jak 

by byłła okazja w Pile stawiam dobry obiad i zimne piwsko :) dziekuje panowie temat zamykam . 

Pozdrawiam i do zobaczenia na wodach Dariusz128Poland :) ..

temat zamykam .

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.