Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
hasitko

moje postřehy

21 comments in this topic

Recommended Posts

Players
11 posts
2,868 battles

docela by mě zajímalo jak došlo WG k tomuhle výsledku páč mě to hlava nebere: zůstala letadlovka proti letadlovce stejné třídy - naše bez poškození protivníka s poškozenim (docela slušnym) - naše dostala 2 lodě a 24 letadel jejich 7 letadel - a na body vyhrál protivník jako že jak to že vůbec jak se to počítá? obsazení základny se nekonalo. děkuji za vysvětlení 

shot-18.06.16_02.55.15-0868.jpg

• Cool 1
  • Funny 2

Players
1,182 posts
11,686 battles

:cap_fainting:

Spoiler

Opo_QQ.jpg

Než začneš z něčeho vinit WG... Stěžuješ si tu na co-op bitvu. Tady na fóru máš v popisku 1943 bitev, jenže ejhle ono 1771 z toho je v co-opu. Je to sice co-op, ale skoro po 2k bitvách nepochopit jak fungujou herní módy to je vážně síla. WG ve většině věcí nemám rád, ale tady v tom případě opravdu nebude chyba ve WG. #sorryjako

• Cool 3
  • Funny 1

[T-N-T]
Players
313 posts
2,578 battles

Projed si wows wiki a rady tady na foru, zda sevmi, ze by to mohlo pomoci. 

[GWDYS]
Beta Tester
875 posts
5,400 battles

Videl jsem toho hodne,ale tohle snad ani nestoji za normalni odpoved :D

• Bad 1

[IDDQD]
Players
378 posts
11,755 battles

Nemyslím to nijak zle, Hasi, ale příště prosím stejný čas, který jsi potřeboval na napsání příspěvku, zkus věnovat například aktivněji googlu či wows-wiki, a myslím, že to bude přínosnější pro všechny. A i když "žádný učený z nebe nespadl", takže nechci někoho peskovat, když se ptá, tak alespoň když touha psát příspěvek bude větší než si vyhledat odpověď, prosím nezakládej na každý dotaz EXTRA topic, od toho jsou tu různé diskuzní podtopicy, díky moc ...

• Cool 1

[IDDQD]
Weekend Tester
1,002 posts
9,403 battles

Prečo ho kritizujete, že hrá coop a baví ho to? Mimochodom, to čo sa pýta neviem ani ja. Očakával by som, že v takom prípade to mal vyhrať jeho tím. Ak teda v hre chvíľu neobsadzoval súperov tím ich cap a tým pozastavil získavanie bodov.

• Cool 3

[T-N-T]
Weekend Tester, Players, In AlfaTesters
4,964 posts
10,749 battles
11 hours ago, hasitko said:

docela by mě zajímalo jak došlo WG k tomuhle výsledku páč mě to hlava nebere: zůstala letadlovka proti letadlovce stejné třídy - naše bez poškození protivníka s poškozenim (docela slušnym) - naše dostala 2 lodě a 24 letadel jejich 7 letadel - a na body vyhrál protivník jako že jak to že vůbec jak se to počítá? obsazení základny se nekonalo. děkuji za vysvětlení 

shot-18.06.16_02.55.15-0868.jpg

Z obrazku neni jasne co presne za druh bitvy to byl (nadvlada/epicentrum atd) ale pokud mel souper vice bodu tak vyhraje.  Respektive tym vyhraje pokud nastane jeden z nasledujicich pripadu: dosahne 1000bodu nebo potopi vsechny nepratelske  lode nebo souper ma 0 bodu a nebo po vyprseni casu ma vice bodu jak souper

Tady mas link na wiki kde je napsane jak se ty body pripisuji http://wiki.wargaming.net/cs/Ship:Game_Modes

• Cool 2

[IDDQD]
Alpha Tester
3,348 posts
7,857 battles

misto toho, aby jste mu poradili a podekovali ze trenuje prvne na coop tak ho tady ukamenujete :cap_old:

• Cool 5

Players
1,182 posts
11,686 battles
1 minute ago, von_chom said:

misto toho, aby jste mu poradili a podekovali ze trenuje prvne na coop tak ho tady ukamenujete :cap_old:

V co-op jsou nerealistické podmínky které nikoho herně nezlepší, ba naopak! Tyhle nereálné podmínky učí člověka dělat věci za které je potom v randomu/rankedu/competetivu trestán.

• Cool 2

[IDDQD]
Players
378 posts
11,755 battles

Jinak, Hasi, kdybys postnul i ten předešlý obrázek té bitvy, měl bys tam přímo napsáno, proč a jak došlo k porážce (body, čas, "vynulování" etc) a také o jaký šlo mód, a to bychom ti samozřejmě mohli říct přesně a konkrétně, proč se tak stalo ...

Rád bych jinak upozornil, že z mé strany nešlo primárně o kritiku neznalosti, protože ptát se je naopak pozitivní (nicméně u základní věci a u hráče s 2k bitev  to považuji už trošku za lenost), ale že není nutné zakládat na každou otázečku Topic a (dámy prominou) zaprasit forum ...

[T-N-T]
Beta Tester
986 posts
7,490 battles
2 hours ago, Rock_n_Rolf said:

V co-op jsou nerealistické podmínky které nikoho herně nezlepší, ba naopak! Tyhle nereálné podmínky učí člověka dělat věci za které je potom v randomu/rankedu/competetivu trestán.

To že nemá jezdit sám dopředu, dávat bacha na ostrovy a střílet se naučí v Coopu stejně jako v randomu.
Random ho naučí zbytek.
Pořád to považuji za lepší než frajeři s 30 bitvama v T10 bitvách...

• Cool 4

Players
1,182 posts
11,686 battles
2 hours ago, HavranRyc said:

To že nemá jezdit sám dopředu, dávat bacha na ostrovy a střílet se naučí v Coopu stejně jako v randomu.

To co popisuješ zabere maximálně 50 bitev, ne skoro 2k. :cap_wander: To že po 2k bitvách někdo nezná herní módy už ani neříkám... :cap_old:

[T-N-T]
Beta Tester
986 posts
7,490 battles
55 minutes ago, Rock_n_Rolf said:

To co popisuješ zabere maximálně 50 bitev, ne skoro 2k. :cap_wander: To že po 2k bitvách někdo nezná herní módy už ani neříkám... :cap_old:

Tobě jo, ale ty jsi vyjímečný hráč, některým to trvá déle, některým mnohem déle a jsou i tací, co jim to nedojde nikdy.
A přesto to všechny skupiny tak nějak baví a hrají to...

• Cool 3

[BL4CK]
Players
587 posts
18,022 battles
Před 13 hodinami HavranRyc řekl/a:

Tobě jo, ale ty jsi vyjímečný hráč...

To áno, klavesnice a iné veci na stole,by mohli rozprávať...:Smile_trollface:

• Funny 2

Players
1,182 posts
11,686 battles
48 minutes ago, Sexy_Redhead said:

To áno, klavesnice a iné veci na stole,by mohli rozprávať...:Smile_trollface:

Za to může hráčská komunita této hry nikoliv já! Já jsem klidný a vyrovnaný člověk.

• Cool 1
  • Funny 4

Players
11 posts
2,868 battles
V 16. 6. 2018 v 13:37 Markethia řekl/a:

Nemyslím to nijak zle, Hasi, ale příště prosím stejný čas, který jsi potřeboval na napsání příspěvku, zkus věnovat například aktivněji googlu či wows-wiki, a myslím, že to bude přínosnější pro všechny. A i když "žádný učený z nebe nespadl", takže nechci někoho peskovat, když se ptá, tak alespoň když touha psát příspěvek bude větší než si vyhledat odpověď, prosím nezakládej na každý dotaz EXTRA topic, od toho jsou tu různé diskuzní podtopicy, díky moc ...

aha takže já to taky nemyslim zle Marketh ale já jsem od rána do večera v práci a pak si občas jdu zahrát pro zábavu a když mě to můj hloupej mozeček nebere tak se zeptám proč se to děje a jak se to děje a jen čekám že mi přijde normální odpověď než nějaký odkaz kterej budu hledat půl dne na což nemám čas ani náladu a jestli ti to dělá problém to vysvětlit co a proč se tak stalo tak nevim proč mi tu píšeš vždyť vlastně nemusíš na můj dotaz vůbec reagovat jsou tu jiný kteří mě to normálně a polopatě vysvětlí a jsou v pohodě 

Players
11 posts
2,868 battles

jinak pošlu promiň jinou hru kterou jsem taky nechyt  a skoro prohrál (škoda že neni video jako u tanků) ale taky jsem nechápal proč prohráváme - jestli to někomu dělá problem odpovědět  ať si ten problem nedělá

36263190_1810048785718370_6768602600020377600_n (1).jpg

36300027_1810048822385033_1901469647861972992_n.jpg

36349977_1810048845718364_343314203601272832_n.jpg

36383593_1810048859051696_574019780655185920_n.jpg

[IDDQD]
Privateer
3,222 posts
5,087 battles
32 minutes ago, hasitko said:

jinak pošlu promiň jinou hru kterou jsem taky nechyt  a skoro prohrál (škoda že neni video jako u tanků) ale taky jsem nechápal proč prohráváme - jestli to někomu dělá problem odpovědět  ať si ten problem nedělá

Tady je problém , že lodičky neumí ze základu ukládat replay jako tanky . Jde to úpravou ( ručním přepsaním config , anebo to umí i Aslain Modpack ) . S tím je to jednoduché , nemusíš nic v poznámkovém bloku , nebo podobném programu přepisovat - ušetří práci ( najít ten config , přepsat ho , uložit a podobné srandy ) .

Viz Aslain :

Spoiler

oW12FOd.jpg

a todle se objeví ve složce se hrou

Spoiler

4L8OMti.jpg

Privateer
291 posts
5,637 battles

1) bud nepritel zabral A i B, teprve potom jste mu sebrali A

2) nepritel zabral B driv nez vy A (driv mu naskakovaly body)

3) pote co jste zabrali A,  motal se v nem i nepritel (nedostavali jste z A body), zatimco v B nikdo nebyl (nepriteli body naskakaly)

pokud nechces mod, jak to popisuej Stratos, tak si prepis config (nejdriv si udelej jeho kopii jako zalohu) viz navod na aktivaci zaznamu ve hre.

btw najit to zabere kolik? 5 sekund?

• Cool 1

[IDDQD]
Weekend Tester
1,900 posts
5,255 battles
On ‎30‎.‎06‎.‎2018 at 11:34 AM, hasitko said:

36263190_1810048785718370_6768602600020377600_n (1).jpg

Jak píše @yaketymasq. Těch možností je celá řada. Bitvy zkrátka nejsou jen hloupým Team Deathmatchem. Je potřeba počítat i se zájmovými oblastmi (capy). Poměrně často se stává, že  tým, který to na lodě totálně projel vyhrává jen proto, že zvládnul lépe kontrolovat oblast.

Ostatně, v bitvě zmáčkni "Tab" a uvidíš za co a jak se dostávají body.

Zarážející ale je, že ti trvalo 2000 bitev, než sis všimnul, že se něco takového řeší.

• Funny 2

Players
11 posts
2,868 battles

děkuji hlavně všem kteří se snaží poradit ale děkuji i těm kteří z toho mají srandu a radost že se někomu můžou zasmát protože neví (můj tatínek mě vždycky říkal když nevíš tak se zeptej) a za mě to bylo normální a z nikoho jsem si nikdy srandu nedělal a ani ho nijak neponižoval když se zeptal protože každý rozumí něčemu a nikdo učený z nebe nespadl - takže těm kteří z toho mají srandu mám jenom jeden vzkaz : takovejch chytrejch naseru za hodinu kýbl a když přitlačim tak i dva ........ a omlouvám se že už ani na ně nebudu reagovat 

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.