Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
BustyGirlWithPinkPig

Sance na zapaleni

27 comments in this topic

Recommended Posts

Players
613 posts
4,269 battles

Namornici mel bych otazku, co udava hodnota "sance na zapaleni"?

Nejak tomu celemu po posledni aktualizaci nerozumim. Kdyz ma Atago 17% sanci na zapaleni, mam za bitvu 95 hitu HE naboji a z toho dva ohne. Nejak mi nesedi ta hodnota v %. Conqueror ma pokud se nepletu 47% a z 65 hitu treba 4 ohne. Rozumim tomu nejak spatne, nebo to je zcela lzivy udaj? Je mi jasne, ze to nebude ani zdaleka to cislo, ale tohle uz je trochu prestrel ne? Pokud vim, tak nejsem sam komu nektere lode nezapaluji. Ze by se v tom zase nekdo hrabal?

[T-N-T]
[T-N-T]
Players
79 posts
13,307 battles

Zkus odehrát se jmenovanými loděmi více bitev. Občas se mi stává, že s Conq nebo Zaem mám ve hře max 4 ohně a to těch zásahů budu mít odhadem podobně. Z toho v dalších hrách pak zapaluju snad i pohledem a není problém nasekat 10-15 ohňů. Občas mi připadá, že je to jako RNG, opička zatočí "kolem štěstí" a podle toho zapálíš nebo nezapálíš.

[T-N-T]
Players
856 posts
11,895 battles

Tu tvoji šanci snižují lodě na které střílíš a jejich ochrany proti ohni a taky RNG. Už jsem měl taky s Grozovoiem(8%) 200 zásahů do bitevky bez ohně a neuděláš nic. Jindy zas na první salvu. Řekl bych že ta šance je hodně variabilní, jak píše "cer243".

Players
613 posts
4,269 battles
Před 1 hodinou cer243 řekl/a:

Před 17 minutami ladisg řekl/a:

Kdyz je to zavisle na RNG tudiz nahode, potom mi nejde do hlavy udaj vyjadreny v %. Naprosto potom nema vypovidajici hodnotu. RNG a nahoda by mohla fungovat v pripade ze budu mit take hry, ze z 60 hitu zapalis 40x ale to se nedeje aby vyrovnala statisticky horsi hry. Snad mi rozumite na co narazim. 

Z praxe mi prijde, ze udaj je jen dobry k tomu abych si rekl, ze jedna lod zapaluje lepe nez jina ale rozhodne ani jedna ne tolik kolik je uvedeno

[IDDQD]
Players
1,743 posts
15,958 battles

šanci na oheň vyděl dvěma a dostaneš se na cca reálnou hodnotu (požární ochrany). Je v tom taky RNG jak už je zmíněno a taky se často trefujou části lodě který už hoří - dvakrát stejný místo nezapálíš. Takže jsi pak ve výsledku třeba na 1/3 uváděný šance na zapálení.

• Cool 4

[IDDQD]
Players
313 posts
11,475 battles
36 minutes ago, Quetak said:

Chtěl jsem napsat něco podobného, ale předběhl mne kolega z klanu - on totiž člověk většinou zhodnotí : "zasáhl jsem 100x, mám 1 oheň, co to kua je za dementní %?", ale když si pustíš replay a lépe zanalyzuješ, tak mnoho střel dopadá do již hořící části (nebo na hranu, ale někdy to vizuálně vypadá, že jde pěkně do "čerstvého", ale často mate natočení lodě a požár s kouřem), taktéž někdy dopadne plná salva zrovna ve chvíli, kdy je v aktivaci repair sada, prostě kdyby se pak vzaly jen ty střely, které MĚLY skutečně šanci na zapálení, tak by nebyl třeba onen na začátku zmíněný poměr 100 (střel)-1(oheň), ale už jen například 65-1. Nic to nemění na tom, že někdy skutečně nezapálím se speclým zapalovačem za celou bitvu nic, ale na mne pak přes půl mapy dopadne "brambora z kuchyně" a hořím já :etc_swear: :Smile_amazed: ...

• Cool 1

[T-N-T]
[T-N-T]
Weekend Tester, Players, In AlfaTesters
3,808 posts
9,214 battles
2 hours ago, BergiCapitain said:

Kdyz je to zavisle na RNG tudiz nahode, potom mi nejde do hlavy udaj vyjadreny v %. Naprosto potom nema vypovidajici hodnotu. RNG a nahoda by mohla fungovat v pripade ze budu mit take hry, ze z 60 hitu zapalis 40x ale to se nedeje aby vyrovnala statisticky horsi hry. Snad mi rozumite na co narazim. 

Z praxe mi prijde, ze udaj je jen dobry k tomu abych si rekl, ze jedna lod zapaluje lepe nez jina ale rozhodne ani jedna ne tolik kolik je uvedeno

Ach jo tady zas ma nekdo naproste nedostatky v zakladnim vzdelani.

Ehm ty jsi nemel na skole zaklady pravdepodobnosti?

Preci to ze mince ma 50% sanci na to ze padne orel neznamena ze v 10 pokusech budes mit presne 5 kdy padnul orel.

Klidne muzes mit i variantu kdy ti v deseti pokusech padne 0-krat.

:cap_fainting:

A to plati pro vsechny co tu psali - to ze ma nejaka udalost x% sanci ze nastane preci uz samo o sobe je RNG !!!

A jestli nekdo tvrdi ze tam je jeste nejaka dalsi RNG velicina krome te uvedene u sance na zapaleni u granatu tak nevi jak ten vzorecek vypada.

A ted zpatky k sanci na zapaleni  - ta se ridi "jednoduchym" vzoreckem kde hodnota granatu na zapaleni je jen jedna z velicin

Vysledna Fire Chance se spocita nasledovne = [Fire Resistance Coefficient] x ( 1 - [Damage Control Modification 1] - [Fire Prevention] ) x ( [Projectile Base Fire Chance] + [Demolition Expert] + [Signals] - [Inertial Fuse for HE Shells])

[IDDQD]
Players
1,743 posts
15,958 battles
19 minutes ago, Sigimundus said:

A jestli nekdo tvrdi ze tam je jeste nejaka dalsi RNG velicina krome te uvedene u sance na zapaleni u granatu tak nevi jak ten vzorecek vypada.

pokud se na to díváš z pohledu jednoho granátu. Pokud se na to koukáš jako na celek tak je tam RNG v podobě rozptylu, můžeš mířit na nezapálenou část lodě, ale půlka dopadne na již zapálenou atd.

A tu se bavíme spíš o celku, takže hitování zapálených částí nebo lodí s dočasnou imunitou musíš brát v potaz. Vzoreček na jeden granát při ideální konstelaci je tak nějak k prdu a neřekne ti proč máš ze 300 zásahů jen 4 ohně.

[T-N-T]
[T-N-T]
3,808 posts
9,214 battles
9 minutes ago, Quetak said:

pokud se na to díváš z pohledu jednoho granátu. Pokud se na to koukáš jako na celek tak je tam RNG v podobě rozptylu, můžeš mířit na nezapálenou část lodě, ale půlka dopadne na již zapálenou atd.

A tu se bavíme spíš o celku, takže hitování zapálených částí nebo lodí s dočasnou imunitou musíš brát v potaz. Vzoreček na jeden granát při ideální konstelaci je tak nějak k prdu a neřekne ti proč máš ze 300 zásahů jen 4 ohně.

Ehmm bavime se tu o sanci na zapaleni nebo o sanci na zasah ci o komplexni mechanice udelovani damage? Respektive nema smysl resit komplexni system kdyz se neznaji ani uplne zaklady. A kdyz zacnes nekomu ktery nezna uplne zaklady vysvetlovat ze tam je jeste nejaky dalsi RNG tak si dotycny muze milne vylozit ze sance na zapaleni je ovlivnena jeste nejakou skrytou RNG velicinou (a pro vsechny tinhat konspiratory - ne neni ).

Ano mas ve vysledku pravdu me jde spise o to aby hraci pochopili zaklady a drobne niance a zakouti damage modelu a predeslo se ruznym spekulacim a konspiracnim teoriim ktere prameni z nedorozumeni ci nepresneho vysvetleni.

Tak ted jsem se vratil z obeda a mam lepsi naladu.

BergiCapitain  - zacnem od zacatku "jednoduchym" zakladem kterym je sance na zapaleni. Vsechno potrebne je uvedeno v odkazu co postoval Havran http://wiki.wargaming.net/en/Ship:Fire

Predpokladejme ze granat zasahl cast lode ktera jeste nehori (pokud zasahnes tu co uz hori tak sance na zapaleni je 0 jak uz tu bylo napsano) tak se pouzije jiz zmineny vzorecek.

Tam krome hodnoty zapaleni granatu vstupuji i veliciny jako odolnost proti ohni (zavysla na tieru) jestli ma zasazena lod moduly a skil na snizeni sance a naopak jestli ten kdo strilel ma skill a vlajky na zvyseni sance.

Vysledna sance se muze diametralne lisit od toho jednoho udaje co vidis v pristavu u granatu viz nasledujici priklad.

Spoiler

As an example, we can compare the chance of a single Benson high explosive shell lighting a fire on an enemy Bismarck. The Bismarck is using Hull (B) and Damage Control Modification 1, but her commander does not have Fire Prevention. The Benson commander has Demolition Expert (but not Inertia Fuse for HE Shells) and is flying both the Victor Lima and India X-Ray signals. The fire chance would be:

(0.6337) x (1 - 0.05 - 0.00) x (0.05 + 0.02 + 0.005 + 0.005 - 0.00) = 4.82% fire chance

If the Bismarck commander acquires the Fire Prevention skill, the chance would then be:

(0.6337) x (1 - 0.05 - 0.10) x (0.05 + 0.02 + 0.005 + 0.005 - 0.00) = 4.31% fire chance

If the Benson commander didn't have Demolition Expert or the signals equipped, the chance would be:

(0.6337) x (1 - 0.05 - 0.10) x (0.05 + 0.00 + 0.00 - 0.00) = 2.69% fire chance

Zadny  dalsi RNG krome te hodnoty u granatu do vypoctu nevstupuje.

A tohle je ciste jen vypocet na zapaleni jednoho granatu pokud zasahne lod do casti co nehori.

Druha cast je je obecne pojednani o zasahovani ruznych casti lode. Lod je z pohledu ohnu rozdelena do 4 casti  (do 3 pro DD a pokud mas skill Fire Prevention tak i pro ostatni lode )

Takze pokud zasahnes tu cast ktera uz hori tak vsechny granaty co ji zasahli maji sanci na zapaleni 0.

Dale pokud zasahnes nekolika granaty nejako dosud nezapalenou cast tak pokud zrovna trebas vsem granatum padlo ze zapali tak porad to je jen jeden ohen. Takze trebas jsi trefil 10-ti granaty a 5-ti granatum vysel vypocet ze maj zapalit ale jelikoz vse slo do jedne casti tak mas vysledek jeden ohen z 10-ti granatu (to uz tu zminoval Qvetak a spol)

Players
613 posts
4,269 battles

Uz nemam silu nic vysvetlovat Sigi :Smile_facepalm::cap_haloween: zavedl jsi diskuzi od sance na zapaleni k nevim cemu. Jestli tady resis pravdepodobnost, tak muzes uvest priklad rulety cerna/cervena a kdyz ti z 50 pokusu padne cerna tak si asi reknes, ze je neco cinklyho ne ze je to statisticky mozne :cap_fainting:

Otazku polozim jinak proc pred tydnem dotycne lode zapalovali o 100,200% lepe nez ted? RNG?(to at si soudruzi vykladaji doma v SSSR) Radsi to smazte protoze kdyz se na neco zeptam a myslim tim A dostanu odpoved na C a D(ze jo Sigimundus style :cap_haloween:)

Asi vytvarim konspiracni teorie, ale proste se v tech lodich hrabou a porad neco steluji a pak je vysledek ze zao nezapaluje, naopak 3km do boku zaa 6 hitu(razi 430mm) a vsechny odraz a podobny nesmysly. Kdo hraje pravidelne s nejakou lodi tak pozna rozdil kdyz se v tom nekdo stoural.

[T-N-T]
[T-N-T]
3,808 posts
9,214 battles
12 minutes ago, BergiCapitain said:

Uz nemam silu nic vysvetlovat Sigi :Smile_facepalm::cap_haloween: zavedl jsi diskuzi od sance na zapaleni k nevim cemu. Jestli tady resis pravdepodobnost, tak muzes uvest priklad rulety cerna/cervena a kdyz ti z 50 pokusu padne cerna tak si asi reknes, ze je neco cinklyho ne ze je to statisticky mozne :cap_fainting:

Otazku polozim jinak proc pred tydnem dotycne lode zapalovali o 100,200% lepe nez ted? RNG?(to at si soudruzi vykladaji doma v SSSR) Radsi to smazte protoze kdyz se na neco zeptam a myslim tim A dostanu odpoved na C a D(ze jo Sigimundus style :cap_haloween:)

Asi vytvarim konspiracni teorie, ale proste se v tech lodich hrabou a porad neco steluji a pak je vysledek ze zao nezapaluje, naopak 3km do boku zaa 6 hitu(razi 430mm) a vsechny odraz a podobny nesmysly. Kdo hraje pravidelne s nejakou lodi tak pozna rozdil kdyz se v tom nekdo stoural.

Hele ptal jsem se Tuccyho a mas pravdu. Explicitne pro tebe upravovali na servru tenhle tyden RNG tak aby jsi ho mel o 50% horsi.

Pry to zatim tak nechaji a mozna v cervenci to zas zmeni aby te udrzovali v pozoru.

"Kdo hraje pravidelne s nejakou lodi tak pozna rozdil kdyz se v tom nekdo stoural." Ok po tehle vete chapu ze asi dalsi debata nema smysl :cap_like:

• Cool 1
  • Funny 1

[T-N-T]
Beta Tester
822 posts
6,678 battles

Ale ta šance je jasně daná. Sigi jen píše jak to skutečně je a dokonce to píše tak že to musí pochopit každý. 
Mi taky Minsk někdy nezapálí a nezapálí, ale pak pošlu blindshot z jedné hlavně a podpálím Bismarcka. Vzhledem k tomu, že finální šance na zapálení je pod 5%, a to jen za splnění podmínek co popsal Sigi, tak to celkem sedí.
Když bys poslal video lodě co ti nezapaluje, tak by se z toho dalo vypočítat, jakou jsi měl finální šanci na zapálení. Ve finále budeš mít výsledek 90 hitů na 2 ohně. Ale když odečteš zásahy do hořících částí, do aktivních oprav, tak už to je reálných 60/2. 
My lodě zapalují celkem solidně, nevybavuji si že bych měl šňůry 30 hitů do nehořící lodě a neblafla. Někdy se chytne hned 1. hit, někdy až 25. ale furt je to v rámci mechaniky v pořádku.

P.S.: Ale klidně se v tom pohrabej a dokaž že to má WG špatně. Počítej jen zásahy co opravdu mohou zapálit a uvidíme. Zatím pouze píšeš nějaké domněnky nepodpořené žádným relevantním údajem.

• Cool 1

[IDDQD]
Alpha Tester
3,230 posts
7,037 battles

+ cim vyssi tier, tim hur se zapaluje

Úroveň lodi Protipožární koeficient
WowsshipclassDestroyerDefault.png WowsshipclassCruiserDefault.pngWowsshipclassBattleshipDefault.png (Základní trup)
Protipožární koeficient
WowsshipclassDestroyerDefault.png WowsshipclassCruiserDefault.pngWowsshipclassBattleshipDefault.png (Nejlepší trup)
Protipožární koeficient
WowsshipclassAirCarrierDefault.png
Úroveň I 1.0000 N/A
Úroveň II
Úroveň III 1.0000 0.9667
Úroveň IV 0.9334 0.9001 0.8000
Úroveň V 0.8668 0.8335
Úroveň VI 0.8002 0.7669
Úroveň VII 0.7336 0.7003
Úroveň VIII 0.6670 0.6337
Úroveň IX 0.6004 0.5671
Úroveň X 0.5338 0.5005
  • Cool 1

Players
613 posts
4,269 battles

Jednoduchy test ti Sigi napovi vem si do treninku zao a dej proti sobe treba jamato je to velky dobre se do toho strefuje najed si na 10 kilaku at jsou ty salvy jisty a zacni strilet, zahori tak to uhaste nechte dojet opravu a znovu. Takhle si dej treba 100 zasahu jako hranici az mas 100 tak vidis kolik jsi udelal pozaru. Dej tam nulovyho kapitana, zadne moduly proste ciste at to co nejmin veci ovlivnuje. A kdyz ti to bude vychazet +/- tak jak je udavano tak je to v poradku a uznam ze jsem idiot a svoji neschopnost hazim na WG ze se v tom stoura.

Hned se necerti delal jsem si legraci, samozrejme vim jak se to vypocitava dale, jde mi jen o to ze si myslim, ze vstupni udaj ktery udava WG na nekterych lodich je lez nebo uz neplati.

Jinak ja si to myslel, ze WG to dela specialne na me aby me nasrali :cap_cool:

• Cool 1

[T-N-T]
[T-N-T]
3,808 posts
9,214 battles
9 minutes ago, BergiCapitain said:

Jednoduchy test ti Sigi napovi vem si do treninku zao a dej proti sobe treba jamato je to velky dobre se do toho strefuje najed si na 10 kilaku at jsou ty salvy jisty a zacni strilet, zahori tak to uhaste nechte dojet opravu a znovu. Takhle si dej treba 100 zasahu jako hranici az mas 100 tak vidis kolik jsi udelal pozaru. Dej tam nulovyho kapitana, zadne moduly proste ciste at to co nejmin veci ovlivnuje. A kdyz ti to bude vychazet +/- tak jak je udavano tak je to v poradku a uznam ze jsem idiot a svoji neschopnost hazim na WG ze se v tom stoura.

Hned se necerti delal jsem si legraci, samozrejme vim jak se to vypocitava dale, jde mi jen o to ze si myslim, ze vstupni udaj ktery udava WG na nekterych lodich je lez nebo uz neplati.

Jinak ja si to myslel, ze WG to dela specialne na me aby me nasrali :cap_cool:

rgxtmt.jpg

Jen poznamka ze 100 pokusu jeze statistickeho hlediska straslive malo. Aby jsi mel nejake smerodatne vysledky tak potrebujes aspon 1000 ci lepe 10000.

A odpovim ti otazkou? Co by z toho WG mel se v tom potaji neustale stourat? Respektive proc by tu zmenu tutlali kdyz je to jejich hra?

Jsme na foru online hry takze me ber s rezervou a kduz to vypada ze se certim tak stejne je to jen o hre takze nic vazneho :cap_like::fish_aqua::Smile_honoring:

A jak uz jsem psal na tomhle foru  -  neni to tom zy by byl nekdo idiot atd ale je to o tom ze stretavaji pocity o tom jak by neco melo fungovat se sedou realitou matematiky/pravdepodobnosti.

(drobnost - to ze ti zasebou na rulete padne 50 cerna je statisticky mozny a realny jev ze ktereho nelze nijak usuzovat jestli je ta ruleta cinkla nebo ne)

[IDDQD]
Weekend Tester
1,834 posts
4,955 battles

I když si nasadím alobalovou čepičku, přihlédnu ke všem herním mechanikám, které znám a nenaleznu jediný důvod proč by to WG dělal, i přes to mám pocit, že někdy (některý celý den) mi prostě RNG přeje, já se nesnažím a padají mi citadely, ohně a zásahy. A i když neudělám lautr nic, náš tým vyhraje. Jindy, ať se snažím sebevíc, prostě neudělám nic, nic, nic. A jen sem/tam mám opravdu pocit, že to je vyrovnané a RNG funguje opravdu jako RANDOM number generator.

Vím, že to je blbost, ale po třech letech, nebo jak dlouho to hraju, i přes to všechno, co jsem vypsal výše, mám pocit, že RNG není úplně RNG. :)

Každopádně řešit to nehodlám, protože to už je jen kousek k Chemtrails a stejně s tím nic nezmůžu. :cap_haloween:

A navíc, když na to kouknu s nadhledem jednoho roku, těch dní totálně na prd bude asi stejně, jako těch, kdy mi ono RNG bylo nakloněno.

• Cool 2

[T-N-T]
[T-N-T]
3,808 posts
9,214 battles
On 6/18/2018 at 9:27 AM, Bergham said:

RNG funguje opravdu jako RANDOM number

Jen by me zajimalo co si vlastne pod timhle terminem predstavujes jelikoz mi prislo z tveho popisu ze to rozhodne neni opravdove RNG.

Spise mi prijde ze patris k lidem co si mysli ze kdyz ted desetkrat padla zasebou cerna na rulete tak uz ted preci musi padnout cervena nebo je neco spatne :fish_glass:

[IDDQD]
Alpha Tester
3,230 posts
7,037 battles
9 minutes ago, Sigimundus said:

Spise mi prijde ze patris k lidem co si mysli ze kdyz ted desetkrat padla zasebou cerna na rulete tak uz ted preci musi padnout cervena nebo je neco spatne :fish_glass:

to uz si ale pletes s pravdepodobnosti

ta opravdu rika, ze cim vice cerne, tim vetsi sance na cervenou

[T-N-T]
[T-N-T]
3,808 posts
9,214 battles
7 minutes ago, von_chom said:

to uz si ale pletes s pravdepodobnosti

ta opravdu rika, ze cim vice cerne, tim vetsi sance na cervenou

A mazej spatky do skoly si zopakovat zaklady pravdepodobnosti a RNG :cap_viking::fish_viking:

Ruleta nema pamet takze je jedno kolikrat pred tim padla cerna - pravdepodobnost toho ze padne cervena je porad a stale 48.6% (protoze je tam zelena nula )

[IDDQD]
Alpha Tester
3,230 posts
7,037 battles
8 minutes ago, Sigimundus said:

A mazej spatky do skoly si zopakovat zaklady pravdepodobnosti a RNG :cap_viking::fish_viking:

Ruleta nema pamet takze je jedno kolikrat pred tim padla cerna - pravdepodobnost toho ze padne cervena je porad a stale 48.6% (protoze je tam zelena nula )

no, tech pravdepodobnosti je dost, tady se bavime o podminene pravdepodobnosti ne ?

[T-N-T]
[T-N-T]
3,808 posts
9,214 battles
31 minutes ago, von_chom said:

no, tech pravdepodobnosti je dost, tady se bavime o podminene pravdepodobnosti ne ?

Prave ze neni respektive jak uz jsem psal ruleta nema pamet tudiz jednotlive toceni jsou na sobe nezavysle jevy takze jestli padne cerva/cervena je vzdy 50% (budeme ted ignorovat 0)  nezavysle na tom jestli si tou ruletou pred tim tocil 10-krat nebo 1000000-krat.

Ale mam podezreni ze ty jsi mel na mysli sekvenci nahodnych nezavyslich jevu nez pravdepodobnost jednotlivych toceni.

A i v tomhle je pravdepodobnost ze padne cerna-cervena-cerna-cervena-cerna-cervena-cerna-cervena-cerna-cervena je stejna jako ze padne cerna-cerna-cerna-cerna-cerna-cerna-cerna-cerna-cerna-cerna ci cerna-cerna-cerna-cerna-cerna-cerna-cerna-cerna-cerna-cervena a to "1/(2^10)"

U celkoveho poctu moznych vysledku se jedna o variaci s opakovanim takze vsech variant pro deset toceni a dve barvy je 2^10 = 1024. A kazda ze zminenych variant se v teto mnozine vsech vysleku vyskytuje jen jednou.

Takze vysledna pravdepodobnost je ze padne jedna konkretni varianta je "pocet vyskytu daneho jevu (1) deleno poctem vsech jevu (2^10)"

Staci to takle vysvetleno?

• Cool 3

[IDDQD]
Players
313 posts
11,475 battles

Já vám, vy moji matematikové, rozumím, ale prostě nehodím na šestistěnné kostce stokrát za sebou šestku -  a pokud ano, tak klidně sem do Topicu napíšu stokrát "mám věřit v RNG od WG" :Smile_coin: ...

[T-N-T]
[T-N-T]
3,808 posts
9,214 battles
21 minutes ago, Markethia said:

Já vám, vy moji matematikové, rozumím, ale prostě nehodím na šestistěnné kostce stokrát za sebou šestku -  a pokud ano, tak klidně sem do Topicu napíšu stokrát "mám věřit v RNG od WG" :Smile_coin: ...

Hele to ze si lide stezuji na RNG je vetsinou znamka toho ze to je  "opravdovy" RNG (ono po pravde vytvorit opravdu cisty RNG je dost narocny ukol a pokud nekdo chce cisty RNG tak k tomu pouziva vetsinou specialni hardware - napr muj oblibeny generátor Lavarand ). Pokud by si lide naopak nestezovali a RNG by fungovalo "podle jejich predstav" tak to na 95% ukazuje na upraveny/rizeny pseudo RNG udelany tak aby splnoval nematematicke ocekavani a pocity hracu (a nerikam ze to je spatne reseni jelikoz to "zlepsi" pozitek ze hry . . . jen uz to neni spravedlivy chaos RNG )

Spoiler

oh-and-you-know-the-thing-about-chaos-it

• Cool 1

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.