Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
bino1980

Ograniczeni gracze wows

15 comments in this topic

Recommended Posts

[DV]
[DV]
Beta Tester
42 posts
6,043 battles

Cześć,

dziś machnąłem bitwę, po której wyskoczyło mi okno wiadomości od gracza *edited*. Chyba się lekko wkurzył porażką, bo na dzień dobry rzucił wyzwiskami. Zniżyłem się nieco do jego poziomu i mu odpisałem. Zgadnijcie z jakiego kraju ów człowiek pochodzi? Oczywiście z PL :) 

w załączeniu screen z konwersacji.

Omijajcie człowieka, bo chyba nie przyjmuje porażek dobrze... Gdyby ten post czytał ktoś klanu tego jegomościa (np dowódca)to niech przemyśli jakich ludzi werbuje...

Pozdro dla normalnych, gl i hf.

PS Przepraszam, gdybym pomylił działy forum, napisałem tu bo nie wiedziałem gdzie jest dział z takimi postami. 

Ten post był edytowany przez zespół moderacji z powodu: naruszenie 2 punktu regulaminu (Naming and Shaming).

[LUZ]
[LUZ]
Players
8 posts
7,338 battles

"Podjąłeś rękawice". Wyzywając go zaprezentowałeś podobny poziom. Rozumiem, każdemu nerwy mogą puścić, ale raczej nie należy się chwalić także swoimi dosadnymi wypowiedziami na forum. To działa ze szkodą dla Ciebie bardziej niż dla osoby którą miałeś hmmm "zakapować". A poza tym jest chyba takie coś jak ochrona danych osobowych, działa tu takie cuś bo nie jestem pewien, aż tak daleko regulaminu nie przeczytałem.

• Cool 2

[DV]
[DV]
Beta Tester
42 posts
6,043 battles
13 hours ago, Marshal00 said:

W sumie nie szukałem "pomocy". Raczej chciałem podzielić się tym, że w wows zdarzają się tacy, co to chcą pojeździć po innych bo im nie pykła bitwa. Kiedyś sporo grałem w wota i jedną przyczyn "odejścia" były właśnie wyzwiska w bitwie i poza nią. W wowsie nie było to tak jaskrawe zjawisko więc przesiadłem się na okręty. Po prostu mam nadzieję, że takie przypadki są i będą marginalne a jak już zaistnieją to będą piętnowane (np zmiana kolorku na pinkie czy coś w tym stylu). Słowo do devsów: wota zżerał i zżera ten problem, zróbcie coś aby wowsa nie dotknęło to zjawisko.

13 hours ago, Maciejz94 said:

"Podjąłeś rękawice". Wyzywając go zaprezentowałeś podobny poziom. Rozumiem, każdemu nerwy mogą puścić, ale raczej nie należy się chwalić także swoimi dosadnymi wypowiedziami na forum. To działa ze szkodą dla Ciebie bardziej niż dla osoby którą miałeś hmmm "zakapować". A poza tym jest chyba takie coś jak ochrona danych osobowych, działa tu takie cuś bo nie jestem pewien, aż tak daleko regulaminu nie przeczytałem.

"Podjąłem rękawicę" - masz rację. Czasem chamstwu trzeba odpowiedzieć, choć może zbyt impulsywnie zareagowałem i tu moja wina, ajm sory, mogłem inaczej zawrzeć to co chciałem mu przekazać :)

PS Piszesz o ochronie danych osobowych... nick z gry to raczej nie jakieś wrażliwe dane .... poza tym wydaję mi się że warto wiedzieć niż nie wiedzieć kogo ma się w drużynie lub kto jest twoim przeciwnikiem w bitwie (jeśli tylko polosuje cię w bitwie z kimś takim)

Ten post był edytowany przez zespół moderacji z powodu: połączenia 2 postów.

[KAA]
Players
390 posts
8,364 battles

Bino - albo ciężko pojechałeś po bandzie, albo słońce Ci zaszkodziło. Wydaje Ci się, że jesteś w jakiś sposób inny od tego człowieka? To masz rację - wydaje Ci się... Zero krytycyzmu wobec siebie, brak elementarnej godności i to parcie na szkło - żenada...

[AKI]
Players
4,147 posts
7,130 battles

Ale jazdy! Prawie jak w czasach premiery wowsa, kiedy jeszcze byliśmy wolni od cenzury :cap_old:

Spoiler

A tak serio to odzywki poziomu gimba.... ekhem szkoły podstawowej

• Cool 1

[ARES-]
Players
121 posts
8,616 battles

Bino1981 niepotrzebnie mu cokolwiek odpisywałes a zwłaszcza zniżając się do jego poziomu. Co do częstotliwosci takich zjawisk to przynajmniej ja praktycznie ich w grze nie doświadczam. Raz mi się zdarzyła taka sytuacja co Tobie i może kilka razy zostałem wyzwany od cziterow na czacie i tyle. W WoT było znacznie gorzej.

[-TWA-]
Weekend Tester
45 posts
11,634 battles

Przyganiał kocioł garnkowi ;)

Zaraz tu wjedzie moderacja i za naming and shaming będzie srała żarem, nie mnie jednak bardzo wartościowy wątek.

• Funny 1

[ZGZ]
[ZGZ]
Players
1,123 posts
13,103 battles

A serio to poziom kultury w grze spada. Proszę, dziękuję i przepraszam trudno usłyszeć. Czasami jak się pierwszemu użyje magicznego słowa można uleczyć sytuację.

[PLO]
Alpha Tester, In AlfaTesters
5,418 posts
9 hours ago, bino1980 said:

PS Przepraszam, gdybym pomylił działy forum, napisałem tu bo nie wiedziałem gdzie jest dział z takimi postami. 

Nie ma działu z takimi postami, bo regulamin forum zabrania zamieszczania takich postów. Więc lepiej usuń go, zanim moderator się obudzi i w sposób dość gwałtowny zakończy na jakiś czas twoją forumową karierę.

[TF16]
[TF16]
Players
1,231 posts
15,417 battles
14 hours ago, bino1980 said:

Ten post był edytowany przez zespół moderacji z powodu: naruszenie 2 punktu regulaminu (Naming and Shaming).

To mówisz, ze kolega bino1980 jest ograniczony.... a wiesz - nawet się z Tobą zgodzę. 

[TF16]
[TF16]
Players
196 posts
6,045 battles

W sumie to dzieki Bino, od razu ostrzegles nas wszystkich przed Wami dwoma.

Tak serio to zastanowiles sie chociaz przez chwile (tak wiem, na poczatku troche boli), w ktorym aspekcie jestes choc odrobine lepszy od tego drugiego goscia?

Nie wiem czego sie spodziewales po tym temacie.

Chyba ze to Bait, w takim razie chyle czola, niezly podstep.

troll.jpg

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.