Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
opodkaura1983

Replays, Powtórki - widoki z różnych statków

8 comments in this topic

Recommended Posts

Players
4 posts
4,144 battles

Czy jest taka aplikacja gdzie mogę obserwować powtórkę ustawiając widok ze statków drużyny przeciwnej albo ogólnie innych statków bym mógł zobaczyć jak gram z perspektywy innych graczy?

Dziękuje z góry za poradę. Pozdrawiam serdecznie

[BUSHI]
Players
3,031 posts
16,215 battles

Powtórka jest zapisem Twojej gry na bieżąco, z danymi jakie posiada klient gry. Gdyby zawierała wszystkie dane, to znając życie wkrótce by powstały mody pokazujące aktualny stan całej gry na mapie.

• Cool 1

[BUSHI]
Players
3,031 posts
16,215 battles
godzinę temu, opodkaura1983 napisał:

A co w tym złego, że by to pokazywały, wszak i tak już po bitwie i nic nie można zmienić.

Powtórzę w takim razie jeszcze raz: "Powtórka jest zapisem Twojej gry na bieżąco" na podstawie danych posiadanych przez klienta. A co za tym idzie na bieżąco możliwa do czytania z pliku, albo i z pamięci. Całe bezpieczeństwo gry opiera się na tym, że tylko serwer wie, co robią wrogowie, gdzie są ich okręty, samoloty, puszczone torpedy, żeby nikt tego nie mógł wyciągnąć po swojej stronie i hakować gry.

Czyli bez trzymania powtórek na serwerze i przesyłania ich do klienta gry po bitwie, uzyskanie wszystkich danych nie było by możliwe. W tej sprawie pisz do WG w odpowiednim wątku na forum. Mam nadzieję, że teraz zrozumiałeś o co chodzi, bo obecnie plik nie posiada takich danych i tak jest to zrobione obecnie, nie może ze względów bezpieczeństwa.

• Cool 1

[HOB]
Players
1,165 posts
5,370 battles

Podpowiem jedynie, że obserwować można częściowo swoją grę, jeśli gra się w dywizjonie.

Możesz także próbować prosić innych graczy o ich powtórki po bitwie - prędzej czy później któryś powinien takową udostępnić.

• Cool 1

[-FZO-]
Community Contributor
1,057 posts
10,755 battles

No i jest jeszcze opcja wolnej kamery w powtórce. Ctrl+Shift+Backspace. Potem klik myszką i możesz kamerą latać gdzie chcesz. Oczywiście widzisz tyle ile ze standardowego widoku, czyt. spot.

• Cool 1

Players
4 posts
4,144 battles

A więc w tych powtórkach po wciśnięciu tej kombinacji klawiszy mogę sobie oglądać jak widać działania mojego okrętu z perspektywy luźnego widoku. Sprawdzę to bo o to mi właśnie chodzi a nie o pełną informację odnośnie rozlokowania sił drużyny przeciwnej. Dziękuje za pomoc wszystkim tu zebranym:) Fajnie i życzliwe forum.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.