Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
mocnystrong

[QRF] Quick Reaction Force w pełnej gotowości bojowej!

63 comments in this topic

Recommended Posts

Players
91 posts
9,774 battles

1. Kim jesteśmy::cap_cool::etc_red_button:

QRF to inicjatywa doświadczonych graczy, którzy pływali pod różnymi banderami.  Posiadamy dobrych i doświadczonych graczy, dysponujących umiejętnościami zarówno dowódczymi, taktycznymi jak i bojowymi. Ciągle podnosimy swoje umiejętności a w grze staramy się zachować balans między wynikami a zabawą. Cechuje nas poczucie humoru, brak obrażania się, otwartość na uwagi oraz koleżeński styl gry- bez przesadnej spiny.

2. Dokąd zmierzamy::cap_rambo::fish_viking:

Postanowieniem QRF jest:

- zbudowanie dwóch pełnych zespołów do bitew klanowych tak, aby osoby wchodzące w skład zespołu reprezentowały podobne umiejętności.

- ciągłe podnoszenie umiejętności członków QRF poprzez granie dywizjonów oraz organizowanie ćwiczeń w pokojach treningowych dla osób zainteresowanych podnoszeniem swoich umiejętności.

- podnoszenie świadomości członków QRF na temat mechaniki gry oraz taktyki.

3. Kogo szukamy::cap_look: :etc_swear::fish_nerv:

- Graczy 18+ z racji tego że żarty mamy różne

- normalnych ludzi (nie takich co nie mają życia, rodziny, znajomych itp.) liczy się to aby kandydat był jednostką szanującą innych, potrafił zachować dystans do siebie i tej gry.

- osób które posiadają minimalnie dwa okręty VIII tier (nie licząc premek)

- osób z minimum 1100 PR według https://wows-numbers.com szukamy graczy którzy są oczywiście powyżej (im więcej tym lepiej) jednak jesteśmy otwarci na zrekrutowanie i przeszkolenie danego kandydata.

- ludzi, którzy dołączą do grona spoko kumpli, którzy pomogą np. w zrobieniu misji, pogadaniu o pracy, obowiązkach i ogólnie o wszystkim.

- osób posiadających TS3 słuchawki + micro, oraz podejścia GRA+TS (warunki konieczne). Są pokoje w których można posiedzieć samemu, można napisać że nie można być na TS. Niemniej jednak nie chcemy rekrutować duchów. 

Co oferujemy: :cap_money::cap_like:

- Budowę fajnego zespołu od przyzwoitego poziomu

- Dedykowaną grupę FB

- dobrą atmosferę

- aktywny sezon CW

- terapię po Rankedach za darmo 

- okres próbny dla każdej ze stron bez spiny ;)

Rekrutację prowadzą:  @Taktyczny_Dyktator  - zapraszamy na TS pod adresem:  37.187.18.105

qrf logo.png

• Cool 7

Players
93 posts
12,308 battles

Fajna ekipa, spoko ludzie.

Jak najbardziej polecam.

Gra w dywizjonach?

- No problem

Uzupełnianie się w dywizjonie?

- No problem

Poziom gry?

- Bardzo dobry

Atmosfera?

- Na luzie, bez spiny

To, co jest napisane w poście rekrutacyjnym potwierdzam w 100%. Przygotowanie taktyczne na porządnym poziomie przy dobrej atmosferze.

Szczerze polecam.

• Cool 1
  • Funny 1

Players
91 posts
9,774 battles

A Słyszeliście już o czymś takim jak "Wstęgę Abeona"? Tylko w QRF dowiecie się o co chodzi :D :cap_rambo::cap_haloween:

Players
93 posts
12,308 battles

Niestety bardzo często dostaję w bitwach "Wstęgę Abeona" -.- a wolałbym to osiągnięcie o rangę wyżej :D w skrócie, ja wiem, ale nie powiem :D

Players
91 posts
9,774 battles

Drużyna rośnie w siłę, dołączajcie do nas - twórzcie z nami taktyki, zgrywajcie się z nami w dywizjonach, podnoście umiejętności. 

:cap_rambo::cap_rambo::cap_rambo::cap_rambo::cap_rambo::cap_rambo: :cap_rambo::cap_rambo::cap_look:

CW już niedługo i do 2 składów niewiele nam brakuje! :) 

[PATO]
Beta Tester
56 posts
8,978 battles
On 9.06.2018 at 4:03 PM, abeon said:

Zapowiada się nieźle. Z chęcią do Was dołączę.

Abeon ale Ty przecież jesteś od "nich", z tego samego klanu się wywodzicie. Byliście razem w Darth i teraz zrobiliście swój klan :D

8 hours ago, Ca_Maro said:

Drużyna rośnie w siłę, dołączajcie do nas - twórzcie z nami taktyki, zgrywajcie się z nami w dywizjonach, podnoście umiejętności. 

:cap_rambo::cap_rambo::cap_rambo::cap_rambo::cap_rambo::cap_rambo: :cap_rambo::cap_rambo::cap_look:

CW już niedługo i do 2 składów niewiele nam brakuje! :) 

U Was drużyna rośnie, u nas dokładnie w tym samym czasie maleje.

Tak czy inaczej szczere powodzenia w rozgrywkach i sukcesów. :)

Players
91 posts
9,774 battles
9 hours ago, Zgredek said:

Abeon ale Ty przecież jesteś od "nich", z tego samego klanu się wywodzicie. Byliście razem w Darth i teraz zrobiliście swój klan :D

Każdy miał wolną wolę po moim wyjściu z DARTH.

U Was drużyna rośnie, u nas dokładnie w tym samym czasie maleje.

I nie dlatego że ich ciągle przeciągamy, tylko dlatego że idą tam gdzie chcą (bo wiedzą że jest spoko ekipa?  czegoś im brakuje? Nie wiem - po prostu tak się dzieje) 

Tak czy inaczej szczere powodzenia w rozgrywkach i sukcesów. :)

Dziękujemy i również życzymy sukcesów. :) o7 

[PATO]
Beta Tester
56 posts
8,978 battles

Każdy miał wolną wolę po moim wyjściu z DARTH.

Spoko, ale nie o to mi chodzi :) 

I nie dlatego że ich ciągle przeciągamy, tylko dlatego że idą tam gdzie chcą (bo wiedzą że jest spoko ekipa?  czegoś im brakuje? Nie wiem - po prostu tak się dzieje) 

Nie użyłem słowa że przeciągacie, ale skoro już o tym mowa... Dziwnymi przypadkami jak jesteście na naszym TSie i jak ja wbijam lub któryś z wykonawczych to nagle robicie się cicho i musicie iść. Podobnie jest gdy zobaczycie po wbiciu na TSa, że ktoś z nas jest... to nagle się rozłączacie - wszystko widać w logach. I Ca_maro... jeśli się szanujemy (a wydaje mi się, że tak), po prostu nie mydl oczu, bo nie mieliście tego robić i jeśli będą takie przypadki to miały być przez was  wyciągane konsekwencje wobec takich osób. A jednak nadal tak jest... Nawet jedna z osób która już u Was jest, powiedziała konkretnie, że przeciągnęliście go... 

9 hours ago, Ca_Maro said:

bo wiedzą że jest spoko ekipa? 

Bo jako ekipa jesteście w porządku, lubię Was ale to co robicie jest troszkę chamskie - nie wiem czy Ty konkretnie tak robisz, ale są takie osoby - nickami na forum publicznym nie będę rzucać. Sorry, że piszę tutaj ale na privie widocznie nie doszliśmy do porozumienia a bez powodów bym nie pisał. Jeżeli czujesz się pokrzywdzony... pogadaj ze swoimi. 

Ja już tutaj więcej nie będę pisał, mam nadzieję że wyciągniesz wnioski.

Jeszcze raz powodzenia w grze i w klanówkach.

[WOB]
Players
4,687 posts
12,158 battles
42 minuty temu, Zgredek napisał:

Nawet jedna z osób która już u Was jest, powiedziała konkretnie, że przeciągnęliście go... 

A tak konkretnie to co dają za przejście? Premkę 8T czy tylko 7T?

Players
93 posts
12,308 battles
15 hours ago, PanNickt said:

A tak konkretnie to co dają za przejście? Premkę 8T czy tylko 7T?

Nic, poza tym, że będziesz grał w dobrej ekipie dobry i zgranych graczy.

Oczekiwanie jakiegokolwiek okrętu za przejście do QRF jest co najmniej irracjonalne i nie będzie brane pod uwagę ;)

Players
93 posts
12,308 battles
54 minutes ago, lobuzjeden said:

Eh, te roszczeniowe postawy. Od zawsze edukujemy wraz z @PancernyAgrest i @panda_k że to przychodzący do klanu kupują liderowi premki, a tu proszę - obecnie kandydaci sami oczekują premek! W głowach się poprzewracało temu młodemu pokoleniu #kiedyśtobyło.

Hahaha :D Inaczej bym tego nie ujął :cap_cool:

Players
2,298 posts
14,827 battles
1 hour ago, lobuzjeden said:

Eh, te roszczeniowe postawy. Od zawsze edukujemy wraz z @PancernyAgrest i @panda_k że to przychodzący do klanu kupują liderowi premki, a tu proszę - obecnie kandydaci sami oczekują premek! W głowach się poprzewracało temu młodemu pokoleniu #kiedyśtobyło.

Nie muszę chyba wyjaśniać dlaczego nie jestem już Liderem MS-B. Przez lata przyjmowania łapówek trzeba było się wreszcie korytem podzielić...

[TF16]
Players
1,499 posts
19,023 battles
2 hours ago, lobuzjeden said:

Wychowanie bezstresowe zaczyna wyciskać cywilizacyjne piętno.... ;)

Players
5 posts
9,959 battles

W sumie nikt nie zdefiniował jasno, co określane jest jako "przyciąganie". Jest to pojęcie mocno względne i widzę, że kolega Zgredek interpretuje je jak mu pasuje, za co w sumie go nie potępiam. Jednakże, chciałbym dodać, że jeżeli jako przyciąganie definiuje się powiedzenie komuś "montujemy nową ekipę, jest u nas fajna atmosfera i planujemy powalczyć w klanówkach" to może i faktycznie przyciągamy:cap_hmm:. Nie rozumiem tylko co w tym złego - nie nasza wina że u was atmosfera/aktywność w grze jest jaka jest i niektórzy wolą przejść gdziekolwiek indziej. Z innej strony "przyciąganie" może odbywać się bez naszego udziału i ktoś może sam zdecydować o zmianie ekipy. Wkurza mnie ta gównoburza i sądzę, że najlepiej jest rozprawić się ze swoimi wewnętrznymi problemami, a potem czepiać się innych. Nikt nie stosuje tu nieczystych zagrywek typu przekupstwo :cap_money:, dlatego nie rozumiem o co kaman :cap_hmm:

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.