Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
WG_Lumberjack

0.7.6 - Dyskusja ogólna

22 comments in this topic

Recommended Posts

WG Staff
2,258 posts
3,901 battles

Kapitanowie,

Tutaj dyskutujemy na wszystkie tematy związane z nową, nadchodzącą aktualizacją.

Druga część amerykańskiego szału aktualizacyjnego powoli wyłania się zza horyzontu. Jej głównym motywem będzie podział amerykańskich lekkich krążowników. Nadchodząca aktualizacja 0.7.6 wprowadza Arsenał, miejsce, w którym można wymieniać węgiel i stal na okręty oraz inne wartościowe przedmioty, nową operację, która przeniesie Cię w sam środek bitwy, jaka rozgorzała w Zatoce Cesarzowej Augusty, nowy sezon bitew klanowych, w którym będzie można wystawić drugi skład, podrasowane mapy i na nowo przyozdobiony port w Nowym Jorku. Ale, co ważniejsze, będziecie mogli posiąść szereg nowych, lekkich krążowników, jakie pojawią się w amerykańskiej flocie. Dołączcie do testu publicznego, żeby zgarnąć wszystkie nagrody!

UWAGA! Aktualizacja jest nadal testowana, więc informacje zawarte w tym biuletynie są orientacyjne i obrazują stan rozwoju gry w chwili jego publikacji. Zmiany i nowe funkcje mogą zostać w całości usunięte lub zaimplementowane w inny sposób, gdy aktualizacja będzie wdrażana na serwery produkcyjne. Zrzuty ekranu, konkretne wartości pewnych charakterystyk, a także szczegóły mechaniki gry mogą ulec zmianie po premierze aktualizacji.

0.7.6 - Zmiany w klanach

0.7.6 - Port w Nowym Jorku

0.7.6 - Zmiany w mapach

0.7.6 - Nowa Operacja: Kwiat wiśni

0.7.6 - Arsenal

0.7.6 - Błędy

Dołącz do testu publicznego i bądź w pierwszym szeregu graczy, którzy na własne oczy zobaczą zmiany, jakie wprowadza aktualizacja 0.7.6! Zbierz nagrody i nie zapomnij podzielić się z nami swoimi wrażeniami.
ce4f9af8-68b5-11e8-b411-ac162d8bc1e4_120

Players
24 posts
2,459 battles

Nie mogę pobrać nowego PT 7.6. Jakie są warunki uczestnictwa? W 1 rundzie wersji 7.5 brałem udział i działało dobrze.

[ISEN]
Moderator
4,456 posts
11,537 battles
13 minutes ago, Polish_raptor said:

Mam szybkie pytanko. Ile miejsca zajmie mi zainstalowany i zaktualizowany od zera klient testowy (standardowy)?

Ok 38GB.

[-FZO-]
Players
4,661 posts
11,826 battles

Gratuluję świetnie oprogramowanych bitew klanowych w formacie TRZECH na SZEŚCIU.

Na prodzie będzie SIEDMIU na CZTERNASTU?

3-6.jpg

33.jpg

[TPB]
Players
307 posts
4,376 battles

Kiedy będzie możliwość grania na własnym (sklonowanym) koncie na PTS? (tak jak to ma miejsce w WOT). Szczerze mówiąc mało mnie interesuje testowanie okrętów na kapitanach 15 punktowych, gdy sam mam swoich 19 punktowych. Tak samo jak bardziej mnie interesuje jak niektóre zmiany wpłyną na moje okręty premium (których tam przetestować nie mogę). A to jak wpłynie to na drzewkowe mnie mało interesuje. No i dlaczego o nagrody za granie na PTS trzeba się prosić i gdzieś odbierać?

[PNAVY]
Players
86 posts
11,666 battles

Okay, Okay- czas i na mój feedback Drwalu @WG_Lumberjack.

Feedback głównie odnośnie map na Clan Wars podczas PT.

-Mapa Sea of Fortune: Świetny pomysł z rozmieszczeniem capów, naprawdę mi się podoba, promuje agresywny styl gry eliminując stacjonarną grę non stop za wyspami. Genialne.

Reszta map? Emmm.... czy CW to nagle Ranked season 10? Wszystkie mapy z rankedów, zero zmian w rozmieszczeniu capów, dodatkowo wypłaszczenie niektórych map, dzięki czemu stoimy za górką i walimy we wrogie okręty aż wszystko zdechnie.

WG powoli i sukcesywnie likwiduje możliwość grania DD w CW, nie ma CV na Clan Wars, więc po co nam DDki? Damy jeszcze więcej okrętów z radarami i zrobimy prawie płaskie mapy, żeby okręty z lobem mogły bezkarnie strzelać do takiego DD w capie, bo przecież one mają loba i radar i jeszcze nie zapomnijmy hydro do tego.

Tak więc ani torpedy ani możliwość przejęcia capa będąc niezauważonym. Byle jakiego DDka poza Chabarowskim dogoni Henri, który go zdemoluje bo przez 2 min może na DDka płynąć z uruchomionym hydro.

Ogólnie poprawa map jest ok... tylko zacznijcie może umieszczać capy tak, żeby obydwa zespoły MUSIAŁY grać agresywnie żeby wygrać. Ja wiem, że World of Warships to gra taktyczna, ale stanie za wyspą przez 20 min nie ma nic wspólnego z taktyką.

Startując tą grę daliście każdemu okrętowi opis:

Na niszczycielach jest on (z tego co pamiętam): "Zaskakuj wroga atakami torpedowymi"

To teraz się zapytajmy Wargaming... JAK?!

- Minotaur, Des Moines, Worcester, Moskva mają radary odpowiedni 9,9 i 11,7 km

- WSZYSTKIE krążowniki mogą mieć hydro, czyli wykryją torpedy na długo przed uderzeniem

Jak ma niszczyciel COKOLWIEK zaskoczyć, skoro wszystko jest uzbrojone po zęby żeby tego zaskoczenia nie było?

Wróćmy do tematu Clan Wars.

Stacjonarna meta, ustawienie się na pozycje, czekanie na ruch wroga. Tak będą wyglądać rozgrywki drużynowe i niech mi nikt nie wmówi, że nie bo dokładnie tak będzie.

Szczerze liczyłem ze strony Wargaming na coś bardziej oryginalnego, niż skopiowanie map z ranked season 9 i nazwanie ich "Map pool: Clan Wars Season 3"Sleeping Giant"".

Jak dla mnie, za mało agresywne rozmieszczenie capów, wypłaszczone mapy, zabicie gry DDkom na CW, Brak oryginalności jeśli chodzi o map pool, zbyt duże skupienie na arsenale i innych pierdołach (Tak, dla mnie to są pierdoły które stanowią ekonomię gry i nie mają nic wspólnego z tym dlaczego się w tę grę gra, czyli rozgrywką), zamiast zająć się pomyśleniem jak rozmieścić capy, żeby gra była atrakcyjna i promująca agresywny styl gry.

Ogólnie Clan Wars season 3 "Sleeping Giant" Map Pool+ Rozgrywka: 2/10

Operacja Cherry Blossom bardzo fajna i urozmaicona, ciężka do zrobienia i wymagająca współpracy przy agresywnej a jednocześnie ostrożnej grze. Ocena: 9/10 (Boty przewidywały nawet że się zatrzymasz i puszczały zdecydowanie za dużo torped, ale reszta spoko)

Dziękuję za uwagę.

[HOB]
[HOB]
Players
399 posts
14,323 battles

Duży plus za możliwość testu Grozy z radarem. Niestety szkoda, że nie można testować wersji z większym zasięgiem. 

Wnioski z testem radaru - nie pomogły jej znacząco.....

Players
115 posts
14,848 battles

Z tego co widziałem na stronie głównej, to miały być legendarne ulepszenia, pojawiło się wszystko inne poza tymi ulepszeniami. Nie widziałem też żadnych misji, aby takie ulepszenia odblokować w jakikolwiek sposób. Albo ktoś o tym zapomniał, albo te misje pojawią się... w przyszłości ? 

Players
651 posts
7,461 battles

Mam pytanie w sprawie legendarnych ulepszeń: jak odzyskać takie ulepszenie po tym, jak się je sprzeda za kredyty (zamiast demontażu za dublony)? Na nowo będzie trzeba wykonywać misję na takie ulepszenie? Czy tylko zapłacić pełną cenę w kredytach? A może szansa na to ulepszenie przepadnie "na wieki"?:Smile_ohmy:

Czy @WG_Lumberjack lub któryś z graczy zna odpowiedź na te pytania?

Players
1,470 posts
14,179 battles

Taka dziwna rzecz. Wziąłem Dallasa na spacer, pierwsze zapoznanie się ze stockowym okrętem na co-opach, po powrocie do portu... mały woreczek węgla. Dziwne - misje "węgiel dla wszystkich" dopiero zacząłem robić (3 bitwy), kontener to inna bajka, a tu taki prezencik :-) Ok, będę zbierał cierpliwie, tylko czy to taka mała niespodzianka wprowadzająca, czy jak? @WG_Lumberjack  czy to tak w ramach zachęty? Cherry Blossom jeszcze nie robiłem (okręt dopiero się szykuje), a woreczek mnie ucieszył. Czy to tak co kilka bitew ma wpadać na zachętę?

5b34bb136a917_WegielodDallasa.thumb.jpg.0ba2c835e57378e389621b2df44c44c5.jpg

[TTTPL]
[TTTPL]
Players
271 posts
16,609 battles

Witam.

Chodzi o zadania osobiste dla okrętów T10 na te hiper-super moduły, a mianowicie czy są terminowe czy też nie? A jeśli są to dlaczego? 

Jest podana częściowo data, tj 31.12.

Proszę o jakieś info w tej sprawie.

Z góry podziękował.

[ISEN]
Moderator
4,456 posts
11,537 battles
3 hours ago, Jasoandr said:

Witam.

Chodzi o zadania osobiste dla okrętów T10 na te hiper-super moduły, a mianowicie czy są terminowe czy też nie? A jeśli są to dlaczego? 

Jest podana częściowo data, tj 31.12.

Proszę o jakieś info w tej sprawie.

Z góry podziękował.

Misje mają termin z powodów technicznych. Ogólnie to mają być bezterminowe, ale jest jakiś problem by to tak zrobić.

WG Staff
2,258 posts
3,901 battles

1. W ujęciu progresywnym ulepszenia legendarne są pomyślane jako długoterminowy cel / nagroda za grę na danym statku.
2. Warunki są tak ogólne, jak to możliwe, aby prawie każda bitwa mogła przyczynić się do postępu.
3. Nie planujemy zakończyć misji, a zamiast tego planujemy przedłużać to na zawsze (dlaczego jest to obecnie ograniczone ze względów technicznych). Jeśli kiedykolwiek zdecydujemy się je przerwać, powiadomimy o tym z wyprzedzeniem.
4. Nie możemy obiecać, że każdy nowy statek poziomu X otrzyma natychmiast ulepszenie legendarne. Zobaczymy, jak działa obecny pakiet, analizujemy popularność a następnie decydujemy indywidualnie dla każdego statku.

[TTTPL]
[TTTPL]
Players
271 posts
16,609 battles

I jeszcze jedna sprawa, mieszaliście znowu przy MM?

U nas 1 DD mniej. Ilość graczy na serwerze ponad 19k. Bitwę wczytało w ciągu minuty. 

Powtórka z rozrywki??

shot-18_06.29_18_11.32-0568.thumb.jpg.73fd7ca532c05bef51544f395f4bb9f1.jpg

Players
115 posts
14,848 battles
16 hours ago, WG_Lumberjack said:

1. W ujęciu progresywnym ulepszenia legendarne są pomyślane jako długoterminowy cel / nagroda za grę na danym statku.
2. Warunki są tak ogólne, jak to możliwe, aby prawie każda bitwa mogła przyczynić się do postępu.
3. Nie planujemy zakończyć misji, a zamiast tego planujemy przedłużać to na zawsze (dlaczego jest to obecnie ograniczone ze względów technicznych). Jeśli kiedykolwiek zdecydujemy się je przerwać, powiadomimy o tym z wyprzedzeniem.
4. Nie możemy obiecać, że każdy nowy statek poziomu X otrzyma natychmiast ulepszenie legendarne. Zobaczymy, jak działa obecny pakiet, analizujemy popularność a następnie decydujemy indywidualnie dla każdego statku.

Po jakimś czasie , po "przeanalizowaniu" powinny pojawić się inne tego typu ulepszenia , równiez w innych slotach z plusami i minusami tego.  Swoją drogą.... dziwna tendencja do obcinania wykrywalności tak wielu okrętom. Henri IV będzie z legendarnym ulepszeniem świecić się , jak pancernik. Z tym zasięgiem , to nie jestem pewny czy tędy droga, francuskie krążowniki mają taką balistykę, że trudno trafić coś innego, niż pancernik na maksymalnym zasięgu. Zdecydowanie Henri IV powinien mieć trochę szybsze pociski , to jednak kaliber 240 mm i pociski nie powinny być tak lekkie, żeby musiały opadać tak długo - Moskwa jest idealnym przykładem, że da się. 

WG Staff
2,258 posts
3,901 battles
14 godziny temu, Jasoandr napisał:

I jeszcze jedna sprawa, mieszaliście znowu przy MM?

U nas 1 DD mniej. Ilość graczy na serwerze ponad 19k. Bitwę wczytało w ciągu minuty. 

Powtórka z rozrywki??

shot-18_06.29_18_11.32-0568.thumb.jpg.73fd7ca532c05bef51544f395f4bb9f1.jpg

Odpowiadałem i odpowiadaliśmy na te zarzuty już setki razy. Zarówno na forum jak i w artykule na portalu.
Pierwszy, czekający gracz w kolejce jeśli przekroczy czas oczekiwania 3 minuty to wtedy dobiera według starego MM.

Jeśli chcielibyśmy zrobić dla każdego indywidualny czas oczekiwania to mogłoby się zdarzyć, że na bitwę czekalibyście 15-20 minut. 

2 godziny temu, popylacz1991 napisał:

Po jakimś czasie , po "przeanalizowaniu" powinny pojawić się inne tego typu ulepszenia , równiez w innych slotach z plusami i minusami tego.  Swoją drogą.... dziwna tendencja do obcinania wykrywalności tak wielu okrętom. Henri IV będzie z legendarnym ulepszeniem świecić się , jak pancernik. Z tym zasięgiem , to nie jestem pewny czy tędy droga, francuskie krążowniki mają taką balistykę, że trudno trafić coś innego, niż pancernik na maksymalnym zasięgu. Zdecydowanie Henri IV powinien mieć trochę szybsze pociski , to jednak kaliber 240 mm i pociski nie powinny być tak lekkie, żeby musiały opadać tak długo - Moskwa jest idealnym przykładem, że da się. 

Nie ma konkretnej daty, obserwujemy na bieżąco.

[B-EYE]
[B-EYE]
Players
400 posts
13,348 battles

Czy wie ktoś jak jest teraz z darmowym resetem perków dowódcy?

Napisane jest: Od 30 czerwca do 6 lipca gracze, którzy stoczyli przynajmniej jedną bitwę klanową będą mogli za darmo od nowa rozdzielić punkty umiejętności swojego dowódcy." 

Obecnie jednak żadnej możliwości darmowego resetu perków nie mam.

Moje pytanie jest następujące:

A. których bitew klanowych dotyczy ten komunikat. Tych z sezonu 2 czy 3? Bo jeśli 2 to ten reset powinienem już mieć. 

B. Czy w tym sezonie aby dostać darmowy reset perków kapitana na moim Zao i przez to dostosować go do bitew klanowych  muszę najpierw nim stoczyć bitwę klanową (pomimo ze mam na nim kapitana wyszkolonego pod bitwy losowe ) i dopiero po tym będę mógł go przeszkolić pod kątem bitew klanowych?

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.