Jump to content
  • 0
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
FtGator51

Kontakt z rosyjskim supportem

3 comments in this topic

Question

[BONUS]
Players
33 posts
5,918 battles

Hej,

Mam problem z rejestracją na serwerze testowym (brak linka aktywacyjnego). Support z serwera EU poradził mi bym skontaktował się z supportem rosyjskim:

Niestety nie mamy dostępu do bazy danych serwerów testowych. Tym serwerem w całości zajmuję się rosyjskie wsparcie graczy. Poniżej podaję linki do Supportu rosyjskiego.

https://ru.wargaming.net/support/ru/

W razie jakichkolwiek problemów skontaktuj się z nimi bezpośrednio w języku angielskim.

No i fajnie, napisałem maila do supportu (nawet po rosyjsku, jeszcze ze szkoły coś pamiętam), tylko przy próbie wysłania otrzymuję informację, że mojego adresu e-mail nie ma w bazie.

Może ktoś wie jak się z nimi skontaktować nie mając konta na serwerze RU?

2 answers to this question

Recommended Posts

• 0
WG Staff
1,496 posts
3,095 battles
On 6/6/2018 at 10:59 PM, FtGator51 said:

Hej,

Mam problem z rejestracją na serwerze testowym (brak linka aktywacyjnego). Support z serwera EU poradził mi bym skontaktował się z supportem rosyjskim:

Niestety nie mamy dostępu do bazy danych serwerów testowych. Tym serwerem w całości zajmuję się rosyjskie wsparcie graczy. Poniżej podaję linki do Supportu rosyjskiego.

https://ru.wargaming.net/support/ru/

W razie jakichkolwiek problemów skontaktuj się z nimi bezpośrednio w języku angielskim.

No i fajnie, napisałem maila do supportu (nawet po rosyjsku, jeszcze ze szkoły coś pamiętam), tylko przy próbie wysłania otrzymuję informację, że mojego adresu e-mail nie ma w bazie.

Może ktoś wie jak się z nimi skontaktować nie mając konta na serwerze RU?

Numer ticketu na priv poproszę. 

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.