Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
BustyGirlWithPinkPig

Cyklon, epicentrum atd...

22 comments in this topic

Recommended Posts

Players
609 posts
4,250 battles

Zajímalo by mě proč ve WG neustále vymýšlejí prostředí o které nikdo nestojí. Bitva v režimu epicentrum je totální hloupost, naprosto nechápu k čemu je tenhle režim dobrý, ono ani standardní bitva na dvě vlajky není úplná sranda, je to tak říkajíc "o ničem" oproti režimu nadvláda.

Cyklon je kapitola sama osobě, začne bitva, DD se rozjedou na cap, něco se potopí a najednou začne 10 minutový cyklon, oooo jaká to je zábava, jen pluješ nic nevidíš a jenom naskakuje, že někde někoho někdo zabil enemy dali capy jelikož před cyklonem měli větší štěstí a zabili jedno naše DD a body naskakují, nevidíš kde je bitva nic a pořád pluješ a najednou je konec na body. to jsem si tedy zahrál WG, to bylo tedy něco! To jako vážně? k čemu je tahle ptákovina dobrá?

Prý tady byly i nějaké pevnosti nebo co, to mě naštěstí minulo.

[T-N-T]
[T-N-T]
Weekend Tester, Players, In AlfaTesters
3,808 posts
9,214 battles

Ruzne mody v randomu beru jako spestreni aby to po case nebylo jednotvarne a pro kazdou mapy by jsi mel jednu stalo taktiku  (ne ze by ted nekteri jedinci neignorovali pocet a pozici kapu :fish_palm:) .

Epicentrum ber jako vyzvu a nutnost na adaptaci taktiky kdy musis hrat jinak nez v klasicke bitve.

S Cyklonem souhlasim ze to je dost casto spise opruz nez nejaka pridana hodnota.

Ja osobne jsem pro to aby se do hry pridavalo dynamicke zmeny prostredi (pocasi nocni bitvy atd) ale myslim ze to do randomu nepatri a melo by se to delat jen pro operace ci scenare.

Coz vypada ze i WG chape a krome cyklonu vsechny nove dunamicke zmeny davaji do scenaru.

• Cool 1

Players
609 posts
4,250 battles
Před 2 hodinami Rock_n_Rolf řekl/a:

Bring back Bastion! :Smile_izmena:

K cemu to bylo dobre? :Smile_facepalm:

Před 1 hodinou Sigimundus řekl/a:

Ruzne mody v randomu beru jako spestreni aby to po case nebylo jednotvarne a pro kazdou mapy by jsi mel jednu stalo taktiku  (ne ze by ted nekteri jedinci neignorovali pocet a pozici kapu :fish_palm:) .

Epicentrum ber jako vyzvu a nutnost na adaptaci taktiky kdy musis hrat jinak nez v klasicke bitve.

S Cyklonem souhlasim ze to je dost casto spise opruz nez nejaka pridana hodnota.

Ja osobne jsem pro to aby se do hry pridavalo dynamicke zmeny prostredi (pocasi nocni bitvy atd) ale myslim ze to do randomu nepatri a melo by se to delat jen pro operace ci scenare.

Coz vypada ze i WG chape a krome cyklonu vsechny nove dunamicke zmeny davaji do scenaru.

Prave mod standartni bitva je jednotvarny. A nikdo jim preci nerika, ze capy i jejich pocet musi byt u jedne mapy porad stejny, muzou mit preci vice variant s jinym poctem a umistenim capu na mape ne?

Epicetrum je o nicem, idealne na mape slzy pouste nebo tak nejak se to jmenuje. Nebo jeste na jedny mape pro nizsi tiery, ta nevim jak se jmenuje, tam se nemusi nikam jezdit protoze cele epicetrum prestrelis na druhou stranu :Smile_facepalm:

[T-N-T]
Players
856 posts
11,895 battles

Epicentrum mi vůbec nevadí a nebývá tak často, cyklon píp píííp:Smile-angry::etc_swear:zrušit!

[T-N-T]
Beta Tester
822 posts
6,675 battles

Kdo hrál cyklon s Yamatem tak ví, že nejlepší je to lívnout hned na startu bitvy.  Půl bitvy nic nevidíte a když už na něco narazíte, tak máte děla na druhou stranu a do konce bitvy už je nestihnete otočit. Nemluvě o tom, že vám za tu dobu zase vyjede ze spotu:cap_fainting:.

Epicentrum je v pohodě s čímkoliv. Je úplně jedno jestli tým ignoruje capy uprostřed mapy nebo na jejich okrajích. Na střelbu to vliv nemá. Naopak považuji epicentrum za vítanou změnu.
Teď se mi hrálo epicentrum ještě lépe než dřív, bo díky tolika radarům capy ignorují všichni a je to čistý team dead match.:cap_rambo:

• Cool 1

[10GO]
Players
1,104 posts
11,085 battles

Já osobně mám cyklony hodně rád dává to šanci změnit průběh bitvy. Mnohokrát se mi stalo, že jsem díky kombinaci cyklonu a agresivní hry naprosto otočil hru. Ano pro některé lodě to není nejlepší, ale cyklon je jediná věc která donutí lidi jet dopředu a dostat se do boje na krátkou vzdálenost.

• Cool 4

Players
609 posts
4,250 battles

Před 1 hodinou Rock_n_Rolf řekl/a:

Já osobně mám cyklony hodně rád dává to šanci změnit průběh bitvy. Mnohokrát se mi stalo, že jsem díky kombinaci cyklonu a agresivní hry naprosto otočil hru. Ano pro některé lodě to není nejlepší, ale cyklon je jediná věc která donutí lidi jet dopředu a dostat se do boje na krátkou vzdálenost.

Kdyz vyrazneji vedou, tak bud sedi v jednom capu a cekaji a nebo jsou safe nekde vzadu a ty si musis tvorit hru, bez spotu kdyz nevis kam to jde tezko. Pro nektery lode to je uplne pain, kdyz 10 minut nic nedelas jen jedes, pak potkas baltimore rozstrilis ho a dal nic protoze se ti nic v okruhu nespotlo a najednou ma jeden tym 1000, konec bitvy. 

Mam prave opacnou zkusenost, ne boj na kratkou vzdalenos ale spis nic nepotkam. Hlavne nevim proc to trva 10 minut. 

Kdyz do toho potkas CV, tak je to uplne crap

Proklinam to stejne jako Okinawu a polovina do acka :Smile_hiding:

[1CSSL]
Players
254 posts
5,966 battles
Před 21 hodinami Sigimundus řekl/a:

TAk tohle podepíšu, 10 minut celý tým spolupracuje a získá nějaký prostor, potopí enemy , pak přijde cyklon a už jen záleží na tom, komu zůstaly jaké lodě, protože když nic nevidíš a ne 5km se najednou zjeví DD tak s BB laufy neotočíš ani kdyby sis prst v pr… zlomil..... a jdeš na jednu salvu torpéd...….. což zásadně mění průběh hry...…. 

Osobně si myslím, že by se to celé posunulo dál, pokud by se zobrazovala hranice cyklonu (třeba kruh) ale pochopitelně by nesměl být přes celou mapu...…. třeba takový cyklon na jednom capu a v okolí by mohl být zajímavý...

[T-N-T]
[T-N-T]
3,808 posts
9,214 battles
1 minute ago, Prdoch65 said:

TAk tohle podepíšu, 10 minut celý tým spolupracuje a získá nějaký prostor, potopí enemy , pak přijde cyklon a už jen záleží na tom, komu zůstaly jaké lodě, protože když nic nevidíš a ne 5km se najednou zjeví DD tak s BB laufy neotočíš ani kdyby sis prst v pr… zlomil..... a jdeš na jednu salvu torpéd...….. což zásadně mění průběh hry...…. 

Osobně si myslím, že by se to celé posunulo dál, pokud by se zobrazovala hranice cyklonu (třeba kruh) ale pochopitelně by nesměl být přes celou mapu...…. třeba takový cyklon na jednom capu a v okolí by mohl být zajímavý...

To co popisujes bylo ve vesmirnych bitvach tam bylo "pocasi" jen v uritem lokalnim prostoru (a vyznacene na minimape) a pomalu se posouvalo 

[1CSSL]
Players
254 posts
5,966 battles

jjo a to se mi docela líbilo, jen bych ty oblasti dělal přiměřeně velké mapě, pokud se oblast přesouvá a je velká jak mapa, je to v podstatě to samé, jako teď

Pokud se týká epicentra :  

[GWDYS]
Beta Tester
875 posts
5,400 battles

Cyklon je hovínko :) Ma nekdo rad hovínka  ?

[T-N-T]
[T-N-T]
3,808 posts
9,214 battles
2 hours ago, JduSi said:

Cyklon je hovínko :) Ma nekdo rad hovínka  ?

vrubouni_si_d_laj__z_trusu_kuli_ku_ta_sl

• Funny 3

[-VU-]
Players
149 posts
3,540 battles

Ja osobne mam rad cyklon, ale ked som na scharnhorste, Nieje nahoda ze viditelnost je 8km a sekundarky mam tiez na 8km, :Smile_teethhappy: A pokial namna nevyletia 4 naraz , je to zadarmo dmg.  Len za predpokladu ze nespravim nejaku hovadinu :Smile_teethhappy:

[IDDQD]
Weekend Tester
1,834 posts
4,949 battles

No, mi epicentrum ani cyklóny nevadi. Beru je jako zpestření hry. Ale k tomu je samozřejmě nutné, aby jejich výskyt nebyl příliš vysoký. Což není. Byť někdy se nezadaří a je možné chytnout cyklón 3x po sobě. To potom opravdu naštve.

[1CSSL]
Players
254 posts
5,966 battles

TAk jsem na TS serveru dneska narazil na bitvu která vypadala takhle :

5b8cfe86324df_Snmekobrazovky(294).thumb.png.40394639dea4982b0d675cdfc839ee04.png

Takže nestačí stupidní cyklon ale aby nebylo nic vidět, tak ještě přidáme noc ........ exklusive myšlenka , bitva pokračovala tak, že na 3,5 km v noci a cyklonu nebyla vidět ani Republica, to už je fakt dementní

už se těším až tuhle hovadinu realizují na hlavním serveru

• Funny 2

[T-N-T]
Beta Tester
822 posts
6,675 battles
1 hour ago, Prdoch65 said:

5b8cfe86324df_Snmekobrazovky(294).thumb.png.40394639dea4982b0d675cdfc839ee04.png

Takže nestačí stupidní cyklon ale aby nebylo nic vidět, tak ještě přidáme noc ........ exklusive myšlenka , bitva pokračovala tak, že na 3,5 km v noci a cyklonu nebyla vidět ani Republica, to už je fakt dementní

WG totiž rozborem interních dat zjistilo, že nikdo nevozí taranovací vlajky. Tohle je způsob, jak lidi přinutit je vozit, protože tady se uplatní určitě:cap_haloween:.

• Cool 2
  • Funny 1

[IDDQD]
Weekend Tester
1,834 posts
4,949 battles
12 hours ago, Prdoch65 said:

Pokud to klapne, tak bouře nahradí cyklón. Co je noc, to nevím. :)

[1CSSL]
Players
254 posts
5,966 battles

Před 11 hodinami Bergham řekl/a:

Pokud to klapne, tak bouře nahradí cyklón. Co je noc, to nevím. :)

Noc je režim co máš třeba teď první půlku v Třešňovém květu či jak se to přesně jmenuje, tma, snížená viditelnost, dohled, přesnost atc.............. a do toho si ještě připoj Cyklon=Bouře a jsi totál v pr......

Tímto nastoupilo WOW novou cestu :

5b8e531383728_highwaytohell.thumb.jpg.da2a8c01933d30f4365b3a4040f9caf8.jpg

[T-N-T]
Players
287 posts
4,997 battles
On 6. 6. 2018 at 11:58 AM, BergiCapitain said:

Cyklon je kapitola sama osobě, začne bitva, DD se rozjedou na cap, něco se potopí a najednou začne 10 minutový cyklon, oooo jaká to je zábava, jen pluješ nic nevidíš a jenom naskakuje, že někde někoho někdo zabil enemy dali capy jelikož před cyklonem měli větší štěstí a zabili jedno naše DD a body naskakují, nevidíš kde je bitva nic a pořád pluješ a najednou je konec na body. to jsem si tedy zahrál WG, to bylo tedy něco! To jako vážně? k čemu je tahle ptákovina dobrá?

Jestli to hraješ takhle, tak to není chyba v herním modu. Že začne cyklon ví každký, kdy začne ví taky každý. Pointa je se před cyklonem srotit do větší skupiny. A sice nevíš kde jsou nepřátelské lodě, ale dobře víš kde jsou capy. Buď se snažíš capnout, nebo bránit cap. Prostě změnit herní styl.

Upřímě situace kdy začne cyklon, a ty pořád někam pluješ a najednou je konec na body, znamená jen to, že jste to jako tým zahráli blbě...

• Cool 5

[WG-EU]
[WG-EU]
WG Staff
1,427 posts
3,027 battles
V 9/3/2018 v 11:29 Prdoch65 řekl/a:

Já si říkal, co to je... ona to totiž není noc, ale bouřka.. je tam špatný překlad. Díky za postřeh, hned to nahlásím 

EDIT: Tak odpověď byla rychlá: Je to známá chyba, jednalo se o špatnou ikonku. V druhém kole veřejného testu, které je ode dneška, už je všechno tato chybka opravena.

[CULMY]
Players
170 posts
7,508 battles

Nejlepší mód byl. Zachraň vlastní letadlovku aneb když server spavnul CV před nepřátelským týmem :)

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.