Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
_Chaotik_CZ

Hledám klan na CW a týmové hraní.

35 comments in this topic

Recommended Posts

[CULMY]
Players
13 posts
4,261 battles

Ahoj, hledám aktivní klan na CW + cvičné bitvy na souhru teamu . Delší dobu sem nehrál a rád bych se něco naučil od zkušenějších kolegů v klanu kde jsou ve větší míře starší ročníky :-) věk 35+. Na přijetí netlačím neboť jsem si vědom že nemám dostatek patřičných lodí ani herních dovedností ( na všem ale pracuji ), mikrofon a přítomnost na TS je jasná, čas na hraní dle potřeb klanu v týdnu 2x a So + Ne. Nemám problém respektovat velitele, jen nechci do klanu kde to z 99 lidí táhne 18 lidí a ostatní se jen vezou. Sem špatný hráč, mám ale zájem o aktivní a přátelský klan kde jak doufám, vše vylepším a doženu, děkuji za případné nabídky. 

[T-N-T]
[T-N-T]
Weekend Tester, Players, In AlfaTesters
3,833 posts
9,234 battles
17 minutes ago, _Chaotik_CZ said:

Ahoj, hledám aktivní klan na CW + cvičné bitvy na souhru teamu . Delší dobu sem nehrál a rád bych se něco naučil od zkušenějších kolegů v klanu kde jsou ve větší míře starší ročníky :-) věk 35+. Na přijetí netlačím neboť jsem si vědom že nemám dostatek patřičných lodí ani herních dovedností ( na všem ale pracuji ), mikrofon a přítomnost na TS je jasná, čas na hraní dle potřeb klanu v týdnu 2x a So + Ne. Nemám problém respektovat velitele, jen nechci do klanu kde to z 99 lidí táhne 18 lidí a ostatní se jen vezou. Sem špatný hráč, mám ale zájem o aktivní a přátelský klan kde jak doufám, vše vylepším a doženu, děkuji za případné nabídky. 

Nabydnul bychti clenstvi u nas ale my nejsme clan co by jsi hledal (hrajeme to to pro zabavu bez treninku atd.)

Ale zkus se zeptat v clanu IDDQD trebas primo LucyCZ. Tam to hraji aktivneji a myslim ze i rozjeli program na "vyuku" (jezdi cety zkuseny+novacek a vysvetluji jak se ma spravne hrat).

• Cool 2

[CULMY]
Players
13 posts
4,261 battles
9 minutes ago, Sigimundus said:

Nabydnul bychti clenstvi u nas ale my nejsme clan co by jsi hledal (hrajeme to to pro zabavu bez treninku atd.)

Ale zkus se zeptat v clanu IDDQD trebas primo LucyCZ. Tam to hraji aktivneji a myslim ze i rozjeli program na "vyuku" (jezdi cety zkuseny+novacek a vysvetluji jak se ma spravne hrat).

Ahoj, děkuji za radu i to mne potěší, nemohu se totiž zbavit dojmu že tohle forum je mrtvý a nikdo sem moc nechodí. 

[IDDQD]
Beta Tester
2,574 posts
4,521 battles
27 minutes ago, Sigimundus said:

Nabydnul bychti

WTF ? Nejsem přes gramatiku , ale toto fakt rve oči :Smile_facepalm: trochu Tě může omluvit možné psaní z mobilu , Anebo jsi požil dobré kapaliny :Smile_teethhappy:

• Funny 4

[IDDQD]
Players
1,300 posts
10,347 battles
1 hour ago, _Chaotik_CZ said:

Ahoj. Pisni mi ve hre a muzeme dat divizi nejaky den. Rad pomohu/ poradim. :)

• Cool 2

[10GO]
Players
1,105 posts
11,087 battles

Na fórum nechodí nikdo kromě IDDQD no... :Smile_teethhappy:

Spoiler

A když už to tu teda @YabbaCoe přejmenuje na IDDQD Fórum? :Smile_trollface:

[IDDQD]
WoWs Wiki Team
1,246 posts
9,963 battles
Před 1 hodinou Rock_n_Rolf řekl/a:

Skrýt obsah

A když už to tu teda @YabbaCoe přejmenuje na IDDQD Fórum? :Smile_trollface:

až na nás přestane trusit? :fish_viking:

[IDDQD]
[IDDQD]
Players
395 posts
8,985 battles
Před 2 hodinami Rock_n_Rolf řekl/a:

Ještě Sigimundus tu bývá.

Ale kdo tu nebývá, to je WG staff.

• Funny 2

[T-N-T]
Beta Tester
822 posts
6,695 battles
4 hours ago, Stratos_HF said:

WTF ? Nejsem přes gramatiku , ale toto fakt rve oči :Smile_facepalm: trochu Tě může omluvit možné psaní z mobilu , Anebo jsi požil dobré kapaliny :Smile_teethhappy:

My už jsme zvyklí:cap_hmm:.
Sigi prostě generuje gramatiku metodou náhodných výbuchů. 
Kdyby mi lidi vadili jen tímto, bylo by na světě krásně:cap_like:.

• Funny 4

[IDDQD]
Beta Tester
2,574 posts
4,521 battles
7 hours ago, HavranRyc said:

To je na metál :Smile_medal: 

až přijdu domu , máš u mne 500 dublonů . A musím si to zapamatovat , nádherná definice :Smile_teethhappy:

• Cool 1
  • Funny 1

[T-N-T]
[T-N-T]
3,833 posts
9,234 battles
17 hours ago, Stratos_HF said:

Ty voe ja tu delam prekarsnou reklamu tvemu klanu a ty na me takhle? :cap_viking: Byt zenska tak se urazim :fish_viking: (abych predesel jakemukoliv nedorozumeni nemam na mysli nejakou konkretni zenskou mysleno ciste obecne).

12 hours ago, HavranRyc said:

My už jsme zvyklí:cap_hmm:.
Kdyby mi lidi vadili jen tímto, bylo by na světě krásně:cap_like:.

Hele asi ti dam pokutu 500 dublonu za prozrazovani klanoveho tajemstvi :cap_old:

• Funny 4

[CULMY]
Players
13 posts
4,261 battles

No hezký, sem moc rád že se tu potkalo tolik kamarádů na pokec, jedno je jistý, zas tak mrtvo tu není :cap_like: 

• Cool 5

[IDDQD]
[IDDQD]
Players
395 posts
8,985 battles
Před 17 hodinami _Chaotik_CZ řekl/a:

No hezký, sem moc rád že se tu potkalo tolik kamarádů na pokec, jedno je jistý, zas tak mrtvo tu není :cap_like: 

Mrtvo úplně tu není, ale musíš hledat správná vlákna, kde se vyskytuje místní fórová (j)elita, čili my :cap_like::cap_cool:

[CULMY]
Players
13 posts
4,261 battles
1 hour ago, jurgenb said:

Mrtvo úplně tu není, ale musíš hledat správná vlákna, kde se vyskytuje místní fórová (j)elita, čili my :cap_like::cap_cool:

No asi tak, je to jako u nás v práci - peníze si nevyděláš ( čti - klan zatím nemám ) ale je tam/tu sranda.  Abych nebyl jen slanej,  s radostí jsem využil nabídky Wollfnsteina a včera nad ránem pár her v divizi za což mu budiž dík ( ke konci měsíce očekávám účet v dublonech ) hrál sem dost křečovitě, oba spoluhráči v týmu rank 1 ale bylo to fajn, díky. Je to vůbec poprvé že mi někdo nabídl pomoc přímo ve hře  hraním v teamu, milé překvapení a dobrá reklama pro klan IDDQD - Immortals.

• Cool 5

[IDDQD]
Beta Tester
2,574 posts
4,521 battles
On 6. 6. 2018 at 11:52 AM, Sigimundus said:

Sigi udělejte si v těch názvech pořádek . Já se radoval , že jsem potopil někoho od Vás a on to byl maník z konkurence . To je normal TNT , pak z podtržítkem , další má ( jako vy ) pomlčku , kujwa kdo se v tom má vyznat :etc_swear:

[T-N-T]
[T-N-T]
3,833 posts
9,234 battles
Just now, Stratos_HF said:

Sigi udělejte si v těch názvech pořádek . Já se radoval , že jsem potopil někoho od Vás a on to byl maník z konkurence . To je normal TNT , pak z podtržítkem , další má ( jako vy ) pomlčku , kujwa kdo se v tom má vyznat :etc_swear:

Hele me se uz stalo ze jsem se potkal v jedne bitve s nekym z TNT a T_N_T . . . chvili jsme zjistovali jestli jsme vlastne z jednoho klanu nebo ze trech ruznych :cap_book:

[IDDQD]
Beta Tester
2,574 posts
4,521 battles
2 hours ago, Sigimundus said:

Hele me se uz stalo ze jsem se potkal v jedne bitve s nekym z TNT a T_N_T . . . chvili jsme zjistovali jestli jsme vlastne z jednoho klanu nebo ze trech ruznych :cap_book:

Já Ti to chtěl právě omlátit o hlavu a nevyšlo to , no . Kontroloval jsem si to radši na seznamu klanů :Smile_hiding:  Někdy příště :Smile_honoring::Smile_teethhappy:

[IDDQD]
Players
1,300 posts
10,347 battles
6 hours ago, _Chaotik_CZ said:

No asi tak, je to jako u nás v práci - peníze si nevyděláš ( čti - klan zatím nemám ) ale je tam/tu sranda.  Abych nebyl jen slanej,  s radostí jsem využil nabídky Wollfnsteina a včera nad ránem pár her v divizi za což mu budiž dík ( ke konci měsíce očekávám účet v dublonech ) hrál sem dost křečovitě, oba spoluhráči v týmu rank 1 ale bylo to fajn, díky. Je to vůbec poprvé že mi někdo nabídl pomoc přímo ve hře  hraním v teamu, milé překvapení a dobrá reklama pro klan IDDQD - Immortals.

Nemas zac. Ja si zahraju rad s kazdym. Myslim, ze to nebylo spatne. Skoda tech proher. Ale priste budem vyhravat vic. Vsak se zas vecer stav. :)

Ps: Jsem rad, ze jsi se jeste nenaucil vyzirat killy. Hrat s Rolffem divize, to.je nekdy fakt na facku. Obzvlast, kdyz je v Maratonu na Indianapolis mise "zabij 6 lodi". Nejvetsi vyzirka ever.. :Smile_teethhappy:

• Funny 1

[10GO]
Players
1,105 posts
11,087 battles
1 hour ago, Wolffnstein said:

Nemas zac. Ja si zahraju rad s kazdym. Myslim, ze to nebylo spatne. Skoda tech proher. Ale priste budem vyhravat vic. Vsak se zas vecer stav. :)

Ps: Jsem rad, ze jsi se jeste nenaucil vyzirat killy. Hrat s Rolffem divize, to.je nekdy fakt na facku. Obzvlast, kdyz je v Maratonu na Indianapolis mise "zabij 6 lodi". Nejvetsi vyzirka ever.. :Smile_teethhappy:

394569854276993027.png

[IDDQD]
Weekend Tester
694 posts
6,735 battles

Choď na FB a pridaj sa do skupiny - World of Warships CZ/SK

Tam je viac for fun klanov, ktoré zároveň hrávajú aj CW. Tu je to samý TRYHARD.

[T-N-T]
[T-N-T]
3,833 posts
9,234 battles
On 6/10/2018 at 10:09 AM, _Chaotik_CZ said:

Ahoj námořníci platí stále - hledám klan viz první post, díky za nabídky. 

Kdyby te nikdo nevzal tak muzesk nam ale predem varuji ze hrajeme for fun a treninky u nas nehledej. Ale CW hrajeme vice mene pravidelne

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.