Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Cristoffs

Klan Party 08.06.2018 - Amerykańskie krążowniki

5 comments in this topic

Recommended Posts

[HOB]
Players
390 posts
11,561 battles

Witam Wszystkich Kapitanów,

Zapraszam  na Klan Party World of Warships w dniu 08 czerwca na 19.00, planowane zakończenie około 21.00.  Tematem naszego spotkania będą amerykańskie krążownik.

Porozmawiamy o tym jak wam się podoba pierwsza część jednej z największych zmian w grze w ostatnim czasie, jak zmienił się wasz styl gry po wprowadzeniu zmian.

Jeśli macie słuchawki i mikrofon, oraz zainstalowanego Discorda będziecie mogli doświadczyć jak pływa się w klanie, poznać klany polskiej sceny WOWS i mam nadzieję, że będziemy mogli nauczyć się od siebie wzajemnie czegoś nowego.

Podczas trawania eventu, będzie można także zobaczyć na Twitch jak nam idzie, lub samemu znaleźć się w obiektywie nie tylko celownika :

Mamy tylko trzy zasady uczestnictwa:

1. Musicie mieć słuchawki i mikrofon
2. Zainstalowanego Discorda
3. Okręty bez ograniczeń tieru

Każdy, kto chciałby pobawić się nie tylko w swoim klanie, ale także z całą resztą społeczności niech czuje się zaproszony.

Jeśli będzie sporo chętnych do popływania spróbujemy rozegrać bitwę treningową w jakimś ciekawym formacie.

Chętnych do udziału w wydarzeniu zapraszam na DISCORD :

https://discord.gg/4bMg7rd

Oglądać można:

https://www.twitch.tv/cristoffsgames

Ekrany_1080p_08.06.png

Players
1,344 posts
7,105 battles

Kolejna edycja? Znaczy pomysł wypalił. Gdy pierwszy raz czytałem o tej imprezie nie spodziewałem się, że ktoś będzie zainteresowany tematem. Nowych graczy napływa niewielu a starzy już dawno poznajdywali klany.

[HOB]
Players
390 posts
11,561 battles

@Misiuuuu

Tak, ale za każdym razem formuła jest inna. Tym razem, czysta publicystyka i jakieś operacje. Porozmawiamy o odczuciach co USN CA i splicie.  

[TF16]
Players
393 posts
5,999 battles

w ogóle ile osób uczestniczyło w poprzedniej edycji? pytam , bo też spodziewałem się raczej słabej frekwencji

[HOB]
Players
390 posts
11,561 battles

tłumów nie było, największa ilość widzów i uczestników była na BattleAreana i to będziemy cisnąć dalej, ale muszę się najpierw w pracy ogarnąć bo zorganizowanie takiego turnieju nie jest łatwe no i jeszcze urabiam WG

Ta edycja to będzie raczej taki program/pogadanka, zapraszam wszystkich którzy chcą podzielić się wrażeniami po 0.75

Więc jeśli Panowie z TF16  @Wuuush  i LOBUZ @Misiuuuuchcą się udzielić zapraszam :cap_like:

Każdy spec od USN CA będzie mile widziany.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.