Jump to content
You need to play a total of 10 battles to post in this section.
Alhasin

Klanová aktivita

2 comments in this topic

Recommended Posts

Players
2 posts
759 battles

Ahoj, rád bych se zeptal, jak ve WoW fungují klany? Hraji delší dobu WoT, kde se jezdí strongholdy na tierech VI, VIII a X. CW na tierech VIII a X a ofenzivy na tierech X. Nikdy jsem nenašel řádně rozepsané, jak přesně klany fungují, co všechno je možné hrát na lodích?

[IDDQD]
Weekend Tester
1,010 posts
9,503 battles

Fungujú podobne ako vo WoT (môžem porovnávať mám tam viac ako 35 000 bitiek a niekoľko stovák bitiek v CW za jeden z naj klanov CZ/SK). S tým že ocenenie je vo WoWS lepšie...aspoň podľa mňa.

Klany prechádzajú jednotlivými "ligami" podľa toho ako vyhrávajú jednotlivé bitky. Za dosiahnutie určitého počtu bitiek v lige sa dostávajú rôzne odmeny...od cama, cez vlajky až po dublóny(alias goldy). Za dosiahnutie najvyššej ligy v troch sezónach dostane hráč špeciálnu Tier X loď - Stalingrad.

Tu máš napríklad odmeny a pravidlá pre poslednú sezónu, ktorá už skončila.

https://worldofwarships.eu/cs/news/common/clan-battles-s2/

P.S: Je potrebné si samozrejme uvedomiť, že na najvyššie priečky sa naozaj dostanú len Tí najlepší, navyše hráč by mal mať niekoľko plne vybavených Tier X lodí.

Pre začiatok by som Ti radil skúsiť vyexpiť najhranejšie Tier X lode (Montana, Hindenburg, Gearing). Skúsiť si zahrať Ranked Battles, kde pochytíš možno aj skill a až potom riešiť klanové bitky. Ranked však akurát včera skončili. Ale random je vcelku zábavný a aj tak musíš expiť.

• Cool 2

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.