Jump to content
Customer Support Maintenance Read more... ×
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Donronin28

Co s teamkillem?

27 comments in this topic

Recommended Posts

Players
6 posts
3,552 battles

Nevím jestli už se někdo zajímal o teamkill!! Nastavení v nové aktualizaci je stupidní-sotva jsem projel okolo hráče, už jsem mněl upozornění a pokutu za poškozování spoluhráče!!! Podotýkám, že po pár incidentech jsem si dával suprpozor na to, abych se žádného hráče ani nedotkl!!! Jen jsem proplulna pár metrů od jednoho a hned jsem byl pokutován!!! Co to WOTT zase vymýšlí za ptákoviny????!

[T-N-T]
Players
313 posts
2,576 battles

Odrenej lak nevadi, ale nesmahnuls ho trebas dely, kdyz jsi proplouval kolem a koukal do zamerovace?

Players
1 post
3,482 battles

Myslím, že je nesmysl, dávat postih, když poškodím spoluhráče (letadlovou loď, která přežije) torpédem, když ostatní torpéda současně potopily soupeřův torpédoborec. Případně co dělat s letadlovou lodí, která už nemá letadla a je pod palbou nepřítele. Mám čumět na to, jak se potápí?. MBA3

• Bad 1
  • Angry 1

[TTT]
Players
1,182 posts
11,681 battles

Vědomě jsi poslal torpéda tam, kde byl tvůj spojenec. Zasáhl jsi spojence. A ještě si stěžuješ na postih? :cap_fainting:

• Cool 1

[SWTU]
Players
17 posts
7,124 battles
7 hours ago, MBA_3 said:

Myslím, že je nesmysl, dávat postih, když poškodím spoluhráče (letadlovou loď, která přežije) torpédem, když ostatní torpéda současně potopily soupeřův torpédoborec. Případně co dělat s letadlovou lodí, která už nemá letadla a je pod palbou nepřítele. Mám čumět na to, jak se potápí?. MBA3

Lol ... takže vědomé poškození spoluhráče a nadáváš na to že jsi dostal směšný postih ? Možná jsi měl dostat ještě nějaký metál...

Jinak ony ty pokuty jsou celkem smešné pokud si člověk vezme v potaz že onen potopený hráč mohl ještě něco nahrát, případně vyjímečně rozhodnout svým přežitím bitvu která je těsná na body

• Cool 1

Privateer
291 posts
5,611 battles
43 minutes ago, fiser22 said:

Lol ... takže vědomé poškození spoluhráče a nadáváš na to že jsi dostal směšný postih ? Možná jsi měl dostat ještě nějaký metál...

Jinak ony ty pokuty jsou celkem smešné pokud si člověk vezme v potaz že onen potopený hráč mohl ještě něco nahrát, případně vyjímečně rozhodnout svým přežitím bitvu která je těsná na body

To lol nebylo treba. Jestli si mam vybrat mezi smrti spojence nebo poskozenim spojence + smrti nepritele, udelal bych totez co MBA_3. 

2MBA: trest budes muset pretrpet, lepsi kdyz to bude omezovat skutecne teamkillery a obcas se chyti i normalni hrac, nez aby trolove meli zne.

[WG-EU]
[WG-EU]
WG Staff
2,370 posts
3,728 battles
On 6/1/2018 at 6:54 PM, Donronin28 said:

Nevím jestli už se někdo zajímal o teamkill!! Nastavení v nové aktualizaci je stupidní-sotva jsem projel okolo hráče, už jsem mněl upozornění a pokutu za poškozování spoluhráče!!! Podotýkám, že po pár incidentech jsem si dával suprpozor na to, abych se žádného hráče ani nedotkl!!! Jen jsem proplulna pár metrů od jednoho a hned jsem byl pokutován!!! Co to WOTT zase vymýšlí za ptákoviny????!

S největší pravděpodobností jsi velmi blízko spojenci, měl jsi zazoomováno někam do maximální vzdálenosti a jednoduše jsi poslal palbu. Tím pádem jsi zasáhl a poškodil svého spojence. Jelikož jsi dostal status teamkillera, tak se to v této bitvě nestalo poprvé. Nebo se ti také povedlo poslat torpéda do prostoru, kde se pohybovali spojenci a někdo z nich si do nich najel. Nebo obojí. 

Pokud máš podobné stížnosti, poprosil bych o více detailů z tvé strany. Společně určitě situaci vyřešíme a vysvětlíme. :cap_like:

[GWDYS]
Beta Tester
875 posts
5,400 battles

Ono postaci treba nahodit REPLAY a tam bude krasne vse videt :)

• Cool 2

[IDDQD]
Players
378 posts
11,749 battles

Platí určité nepsané pravidlo, které říká, že za torpéda si každý odpovídá sám. Pokud (a teď už jdu trošku proti mému přesvědčení, ale budiž) vyhodnotíš v určité situaci, že kill enemy DD stojí i za riziko poškození lodi z vlastního týmu, pak alespoň torpy nahlaš předem a pokud trefíš i vlastního, tak stejně sypat popel na hlavu a omluvit se - a o nějaké stížnosti typu "najel mi tam", "neměl letadla" a podobně nemůže být ani řeč. Mimochodem i letadlovka bez letadel může být týmu prospěšná - jednak neodevzdala enemákům "svoje body" za potopení, případně - světe div se - i CV má pohon a může spotnout, naramovat, vázat nepřátelské síly někam mimo capy a nebo naopak sama může capovat etc ...

• Cool 3

[IDDQD]
Weekend Tester
1,893 posts
5,172 battles

To je zase jednou epický topic. :D Jako kdybyjich tady nebylo už alespoň 10. Ale budiž:

Systém postihů za TK je docela komplexní. Pro neználky to může vypadat, že si dělá co chce. Ale ve skutečnosti daného hráče tento mechanismus sleduje neustále a kouká i do minulosti. Pokud nepácháte nic dlouhodobě, nezrůžovíte ani za 100% zničeného spojence. Pokud každou bitvu někoho tu trefíte granátem, tam zasáhnete torpédem, stačí opravdu velice málo a hráč i za jeden zásah zrůžoví.

Osobně si myslím, že systém vyhodnocující TK je jeden z těch, které fungují dobře a více-méně spravedlivě.

• Cool 2

[GWDYS]
Beta Tester
875 posts
5,400 battles
2 hours ago, Markethia said:

Platí určité nepsané pravidlo, které říká, že za torpéda si každý odpovídá sám. Pokud (a teď už jdu trošku proti mému přesvědčení, ale budiž) vyhodnotíš v určité situaci, že kill enemy DD stojí i za riziko poškození lodi z vlastního týmu, pak alespoň torpy nahlaš předem a pokud trefíš i vlastního, tak stejně sypat popel na hlavu a omluvit se - a o nějaké stížnosti typu "najel mi tam", "neměl letadla" a podobně nemůže být ani řeč. Mimochodem i letadlovka bez letadel může být týmu prospěšná - jednak neodevzdala enemákům "svoje body" za potopení, případně - světe div se - i CV má pohon a může spotnout, naramovat, vázat nepřátelské síly někam mimo capy a nebo naopak sama může capovat etc ...

Imho s tema torpedama tak uplne nesouhlasim.. Zrovna nedavno jsem pustil torpeda za zada naseho torpedoborce,tak abych ho neomezil a co se nestalo ? otocil se o 180 stupnu rovnou do nich a to o nich vedel dobrych 30 sec.. Takze nekdy jsou situace,kdy za to clovek opravdu nemuze..Ale to se stane malo kdy :)

[T-N-T]
Weekend Tester, Players, In AlfaTesters
4,936 posts
10,664 battles
11 minutes ago, JduSi said:

Imho s tema torpedama tak uplne nesouhlasim.. Zrovna nedavno jsem pustil torpeda za zada naseho torpedoborce,tak abych ho neomezil a co se nestalo ? otocil se o 180 stupnu rovnou do nich a to o nich vedel dobrych 30 sec.. Takze nekdy jsou situace,kdy za to clovek opravdu nemuze..Ale to se stane malo kdy :)

Po pravvde - Ja osobne si myslim ze ten kdo pusti torpeda za zady DD co je pred nim by se mel smazit v devatem kruhu pekelnem . . . a ano taky se mi to parkrat povedlo :Smile_hiding:

• Cool 1
  • Funny 2

Alpha Tester, Korzár
3,387 posts
19,319 battles

Každej občas někoho sundá nechtěně svého. Stát se muže ledacos. Ale jak bylo řečeno, je ta odpovědnost střelce a nikoho jiného.

A systém funguje dobře. Občas pro win člověk musí utratit svého (škodí, prudí etc. - zkrátka rudej v zelené barvě) a pak přijde reakce systému. Nicméně pokud člověk není.... ňo, tak mu dlouhodobě nic nehrozí.

Pokud někdo, typicky s IJN křízníkem (opravdu si ti "lidé" myslí, že trefí svejma 8km torpama 30 km vzdálený cíl?), pouští své úhoře z druhé či třetí lajny, tak patří do Obludária (google it) nebo do stroje času a vrátit zpět přemr***.

• Cool 1

[IDDQD]
Korzár, WoWs Wiki Team
1,870 posts
12,113 battles

že bych nahodila replay, kdy mne včera z 5km do zad torpilo nějaký V a pak z 1km se o mne zabilo? :fish_nerv:

Do chatu mi pak nadával co jsem za debila že se o mne zabil.......epické.:Smile-angry:

@TheComedian1983 potvrdí :Smile_honoring:

Players
56 posts
6,958 battles

Nebylo by ze všeho nejlepší prostě vypnout poškozování vlastních spoluhráčů, tj. nikomu z týmu to neublíží ? Může mi někdo říct argument, proč by to tak být nemělo ? 

• Cool 1

[T-N-T]
Beta Tester
986 posts
7,490 battles
15 minutes ago, Dekdpool2 said:

Nebylo by ze všeho nejlepší prostě vypnout poškozování vlastních spoluhráčů, tj. nikomu z týmu to neublíží ? Může mi někdo říct argument, proč by to tak být nemělo ? 

Nesmysl. Vždyť to nemá žádné opodstatnění. Jednoduší je nestřílet po spoluhráčích.
Navíc je to i taktický prvek, nechci se dožít času, kdy jedno DD bude campit cap a zbytek týmu bude skrz něj posílat plošně torpéda.
Je to hold nevýhoda když se spoléháš na spot/tanking druhých. Ale můžeš jezdit první, tam se nijak omezovat nemusíš:cap_like:.

• Cool 2

[FF-CZ]
Players
106 posts
8,308 battles

Sice neznám  za svých pár her tak dobře  procesy postupů této hry ale kdyby friendly fire nebyl možný byla by to pecka  každý asi známe w.t  ..tanky  ušetřilo by to mnoho zlai když havranův názor taky pravda těžko se rozhodnout,ještě že to na mně nezáleží

[CULMY]
Players
227 posts
10,754 battles
6 hours ago, LucyCZ said:

že bych nahodila replay, kdy mne včera z 5km do zad torpilo nějaký V a pak z 1km se o mne zabilo? :fish_nerv:

Do chatu mi pak nadával co jsem za debila že se o mne zabil.......epické.:Smile-angry:

@TheComedian1983 potvrdí :Smile_honoring:

To je to video jak Rofl hraje DM a vaše Shimakaze se pokoušelo  z tebe udělat růžovku?

Jinak tento topic je opravdu epic. Sám se přiznám, dnes při jedné hře s Grafem jsem měl také temné myšlenky díky jedné spojenecké Fubuki, nicméně protivníkův Monaghan mě opět přivedl na světlou stranu :)

Ale stači si počkat. Zao s dvanáctkama to bude růžovek :)

[IDDQD]
Korzár, WoWs Wiki Team
1,870 posts
12,113 battles
Před 24 minutami Lupiko řekl/a:

To je to video jak Rofl hraje DM a vaše Shimakaze se pokoušelo  z tebe udělat růžovku?

Jinak tento topic je opravdu epic. Sám se přiznám, dnes při jedné hře s Grafem jsem měl také temné myšlenky díky jedné spojenecké Fubuki, nicméně protivníkův Monaghan mě opět přivedl na světlou stranu :)

Ale stači si počkat. Zao s dvanáctkama to bude růžovek :)

jn to sem nahodim to je opravdu k tematu, ale ne myslela jsem jinou vec :Smile_popcorn:

[CULMY]
Players
227 posts
10,754 battles

škoda, že není nějaká soutěž veselá kamera s tím bys vyhrála první cenu.

• Funny 1

[IDDQD]
Korzár, WoWs Wiki Team
1,870 posts
12,113 battles
Před 1 hodinou Lupiko řekl/a:

škoda, že není nějaká soutěž veselá kamera s tím bys vyhrála první cenu.

Ukázka dementů při TK - viz chat

• Angry 1

Alpha Tester, Korzár
3,387 posts
19,319 battles
Před 14 hodinami Dekdpool2 řekl/a:

V okamžiku kdy vypneš dmg do vlastních musíš logicky vypnout dmg do enemy, A pak tady budeme mírumilovně plout pospolu. A bude to úžasná zábava, která snad dostane i nějakou dotaci od EU, neb to tady bude plné lásky a časem učitě i té pravdy.

Takovej přístup je cesta do pekel. Na tancích je například zrušenej chat, aby nedocházelo k insultacím mezi hráči.

Zrušená komunikace v on-line hře :Smile_facepalm:

• Cool 1
  • Funny 1

Players
56 posts
6,958 battles

Čekal jsem věcnější odpovědi. Beru, co funguje, není potřeba měnit. Tohle k ničemu není a jenom znepříjemňuje hraní. Přiznám se, zase taková hlava nejsem, co zmiňuji jsem nevymyslel, používá se běžně jinde. Jistě, jinak můžu souhlasit. Kdo není lama, má štěstí na ostatní lamy, tyto problémy nemá. S tím je hra zase o něco reálnější, bez toho až moc svázaná. To je podle mě všechno. Výše navrhované, je stejně ve hře částečně implementováno. Jinak by každé ťuknutí do vlastních, znamenalo taran. Mě tohle trápí na hře minimálně ale zdálo se mi to jako menší zlo.

Tanky jsem hrál jen jednou, mě od začátku učarovalo moře a lodě. Tehdy, a není to dávno, tam chat tuším byl. Museli ho odstranit teprve nedávno, tento rok ? Možná, pokud bude WG poslouchat komunitu, a budeme hodně slyšet, ho zase vrátí :Smile_glasses: Doufám že není moderní tyhle novinky hned tahat k nám.

Alpha Tester, Korzár
3,387 posts
19,319 battles

Mimochodem kdysi taran do vlastních fungoval stejně jak do enemy. Sakra. Dal bych to alespoň na apríla zpět :Smile_teethhappy:

• Funny 1

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.