Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
VIPER_xPL

Granice absurdu

11 comments in this topic

Recommended Posts

Players
1,644 posts
9,230 battles

Desync na powtórce. Powtórki są zbugowane. W tej grze nie ma raczej cheatów, a jak są to nie takie. Chyba że ktoś przejął kontrole nad serwerem ale wtedy raczej by żądał od WG kasy a nie grał w grę żeby oszukać ViPeRaXDPL.

• Funny 2

[TF16]
Players
978 posts
15,779 battles
12 minuty temu, VIPER_xPL napisał:

Zwykłe przekłamanie ?

Cheat ?

Taka gra ? 

torpedy.png

Zginąłeś pewnie gdzieś dalej -10-15km od tego miejsca. Serwer wysyła pozycje okrętów jak i torped/ miejsc upadków pocisków z pewnymi opóźnieniami [dokładnością-jak zwał tak zwał]. A czym jesteś dalej tym mniej dokładnie wszystko u Ciebie się renderuje.

Już takie rzeczy dawno temu przerabiałem. Swego czasu ze znajomym oglądaliśmy już po zginięciu jak nasz okręt wymija torpedy lotnicze- ja mówiłem że wyminie i wyminął, a znajomy, że nie da rady. Gość torpedy wyminął, a u znajomego centralnie przez środek okrętu przeszła torpeda :Smile_teethhappy:. Kwestia taka, że ja zginąłem z kilka kilometrów od tego rejonu, a on po drugiej stronie mapy...

Tak samo miejsca upadków pocisków- też można się zdziwić jak dwie osoby śledzą gdzie pociski upadną...u jednej widać że wali w komin, a u drugiej ot pocisk walnął w dziób. Po prostu to co Ty widzisz na ekranie to tylko animacja i to niekiedy mało znacząca.

Players
1,644 posts
9,230 battles

Teraz głosujemy na odpowiedź:

1. Ok, brzmi logicznie. Macie rację,nie wiedziałem. 

2. Sciema, jawne oszustwo. Wg oszukuje. 

3. Już się tu nie pojawi. 

• Funny 2

[GJMW]
Players
12 posts
2,953 battles

W powtórkach widziałem nie raz, ale nie sądziłem, że występują też w takiej skali "na żywca"

Players
1,644 posts
9,230 battles
3 minutes ago, VIPER_xPL said:

W powtórkach widziałem nie raz, ale nie sądziłem, że występują też w takiej skali "na żywca"

Tak. Zwłaszcza jak jesteś trupem. Wszystkie obliczenia robi serwer.  Nie da się go oszukać.  Są cheaty które np pokazują gdzie strzelać albo gdzie pociski spadną.  Ale to tylko nielegalne wyciąganie danych z serwera

[GJMW]
Players
12 posts
2,953 battles

Czyli w skrócie, nie warto oglądać do końca rozgrywki bo i tak nas, (nie pierwsza i nie ostatnia) gra w *edited* robi  :)

Ten post był edytowany z powodu: (wulgaryzmy).

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.