Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
YabbaCoe

Kronshtadt

23 comments in this topic

Recommended Posts

[O-S-W]
Players
215 posts
10,610 battles

tak jsem taky vypláznul našetřené free expy a šel do něj. Zatím se s ním učím, obratnost lodi je příšerná (zlatý Bismarck nebo Scharnhorst), děla nabíjejí 18s (15s při použití modulu na rychlejší reload). Loď je obří, neobratná a jste v ní oblíbeným cílem letadlovek, nutnost vozit premiovou AA palbu. Děla jak kdy, na blízko masakr (5-10k salvy do Jamata nablízko), nebo jsem dal 2 citedely Iowě na 10km. Pak ale pošlete salvu na 15km na stojící Cleveland a ono jeden hit a jeden odraz. Je to fakt jak kdy, někdy 15k na salvu a jindy 1400. Ale celkem zábavná loď, jen se s tím musím naučit. Výdělky cca 400-600k za průměrnou výhru, epesní bitvu jsem s tím ještě neměl. Děla docela citadelují, zepředu vydrží ta loď mraky poškození, hrát se s ní určitě dá. Ještě ať kluci přidají premiový DDčko a budu spokojen:D

[GWDYS]
Community Contributor
110 posts
3,875 battles

Za mě jako milovníka křižníků Kronshtadt super, občas potrollí ta disperze, ale jinak se s tím dá solidně hrát, zatím jsem snad neměl výdělek pod 800k takže paráda, AA to nemá žádné, ono to spíš ty enemy letadla healuje mi přijde ;-) Ale nemůže to být OP [edited], Kdo ukáže bok tak bude hodně litovat, je to Bitevní-křižník, přesnost bitevky a armor křižníku, ale jak se člověk naučí s tím hrát tak to stojí za to :) 

shot-18.06.01_11.21.25-0104.jpg

• Cool 1

[IDDQD]
Players
1,300 posts
10,339 battles
33 minutes ago, Call_me_Babisch said:

Za mě jako milovníka křižníků Kronshtadt super, občas potrollí ta disperze, ale jinak se s tím dá solidně hrát, zatím jsem snad neměl výdělek pod 800k takže paráda, AA to nemá žádné, ono to spíš ty enemy letadla healuje mi přijde ;-) Ale nemůže to být OP [edited], Kdo ukáže bok tak bude hodně litovat, je to Bitevní-křižník, přesnost bitevky a armor křižníku, ale jak se člověk naučí s tím hrát tak to stojí za to :) 

shot-18.06.01_11.21.25-0104.jpg

Ty výdělky, nemáš tam danou i tu vlajku z rankedů na -20% údržby lodě? ono to totiž v kombinaci s ekon. vlajkami vydělává vše. S Tirpitzem se dostávám v této kombinace taktéž na takové výsledky. 

[GWDYS]
Community Contributor
110 posts
3,875 battles

Tu vlajku z rankedů tam nemám :D Ikdyž jsem si to včera říkal několikrát, abych ji tam nahodil a stejně jsem vždycky zapomněl :D 

[T-N-T]
Players
1,948 posts
9,418 battles

Trochu tápu ve výběru munice, s AP všechno* jen overpenuju a HE je takové nemastné neslané.

* mimo bitevek. Proti bokům BB funguje Kronstadt skvěle, na dálku třeba padají i citadely proti US.

EDIT: Jo, a mimochodem, hrajete na reload nebo na dostřel? 18,2km je taková zrádná hodnota. Na T9 křižník je to bohatě dost, ale Kronstadt je v mnohém spíš bitevka, a tam už je to málo. Nemluvě o tom, že na dálku AP funguje i lépe, než na střední vzdálenost.

[GWDYS]
[GWDYS]
Beta Tester
631 posts
5,950 battles

Já tam mám zatím modul na rychlejší přebíjení + spotovací letadlo. Delší dostřel na úkor rychlejšího přebíjení nemusí být taky špatné, ale já raději upřednostňuji DPMko, navíc mi přijde, že ty děla začnou fungovat až někdy pod 15 km, pak to krájí i bitevní lodě do citadel.

[T-N-T]
Players
1,948 posts
9,418 battles
1 hour ago, Danny202 said:

Já tam mám zatím modul na rychlejší přebíjení + spotovací letadlo. Delší dostřel na úkor rychlejšího přebíjení nemusí být taky špatné, ale já raději upřednostňuji DPMko, navíc mi přijde, že ty děla začnou fungovat až někdy pod 15 km, pak to krájí i bitevní lodě do citadel.

No ano, spotovací letadlo a reload mod je ta lišácká varianta (používám na Hindenburgu). Jenomže to pak člověk nezažije ty zděšené pohledy DDček sedících v kouři...

1 hour ago, Call_me_Babisch said:

Tady bych si dovolil něco z mé zahrádky :D

https://replayswows.com/replay/24150#stats

Tak to je hodně overpenů. Víc jak penetrací a citadel dohromady. Předpokládám, že ty citadely byly do bitevek, že? A do křižníků jen overpeny.

No, nevím nevím. Jo a mimochodem, ty sekundárky překvapivě dobře zapalují.

[GWDYS]
Community Contributor
110 posts
3,875 battles
Před 19 hodinami Toivia řekl/a:

No ano, spotovací letadlo a reload mod je ta lišácká varianta (používám na Hindenburgu). Jenomže to pak člověk nezažije ty zděšené pohledy DDček sedících v kouři...

Tak to je hodně overpenů. Víc jak penetrací a citadel dohromady. Předpokládám, že ty citadely byly do bitevek, že? A do křižníků jen overpeny.

No, nevím nevím. Jo a mimochodem, ty sekundárky překvapivě dobře zapalují.

Hele dost citadel tam bylo i do CAček, dokonce Panzerkracker udělal z toho replaye video :D 

[T-N-T]
Players
1,948 posts
9,418 battles

A sakra, teď jsem si uvědomil, že spotovací letadlo vlastně není na stejném slotu jako radar (k čertu s WG, že mění praidla...). Čili mé předchozí komentáře jsou celkem irelevantní.

Takže reload mod+spotter+radar, ale bez ochrany proti CVčkám. No, to už nezní tak špatně. I když Defensive AA je sakra užitečná věcička, když už se CV vyskytne.

• Cool 1

[IDDQD]
Weekend Tester
694 posts
6,735 battles

Trochu som zmenil herný štýl. Začal som to hrať na samostatné tankovanie proti BB a rovno poviem, že to nie je dobrá cesta. Neudržíte sa dlho ani na 15-17 km. Asi najlepší štýl hry je ísť s vlastnými BB (ale tesne za nimi) a pekne využívať nepozornosti súperových BB a DD a trestať. Inak je to dosť náročná loď na hranie. Nováčikom rozhodne neodporúčam.

[-BES-]
[-BES-]
Players
101 posts
8,903 battles

zatím s ním mám pár her, ale je to super loďka :Smile_great:

- na čumák a pod lehkým úhlem vydrží opravdu nesmysl, vlastní bůčky jsou klasika  :fish_boom: ,  letadlovku jsem ještě nepotkal, tak AA nemůžu hodnotit

HEčka slušně zapalujou a APčkama se dáj vycitadelovat i IX a X bitevky (vyzkoušeno při férovce s Iowou na 5km, snažil se mě rychle uklovat všema věžema, já střílel jen předníma věžema a Iowa šla ke dnu :Smile_izmena:)

výdělky taky super:Smile_coin:

[O-S-W]
[O-S-W]
Players
9 posts
11,608 battles
On 24. 6. 2018 at 7:08 PM, Girraf said:

zatím s ním mám pár her, ale je to super loďka :Smile_great:

- na čumák a pod lehkým úhlem vydrží opravdu nesmysl, vlastní bůčky jsou klasika  :fish_boom: ,  letadlovku jsem ještě nepotkal, tak AA nemůžu hodnotit

HEčka slušně zapalujou a APčkama se dáj vycitadelovat i IX a X bitevky (vyzkoušeno při férovce s Iowou na 5km, snažil se mě rychle uklovat všema věžema, já střílel jen předníma věžema a Iowa šla ke dnu :Smile_izmena:)

výdělky taky super:Smile_coin:

Poznatek k AA.. Naletly na mě všechny letky z Hakuryu, jestli se nepletu tak 4x torpédaky a 2x bombardéry, sundal jsme 7 letadel, chytil 4 torpéda, nějaký bomby, a jen 1x oheň a BEZ zaplavení, dohromady asi 30k dmg... To jsem hodně koukal, nevím jestli mě podrzelo rng, nebo ta loď je fakt neskutečný držák... Pak to zkusil ještě 1x stejně, 3 torpéda bez záplavy, 1 oheň, asi 20k.... Nechápu  =) 

[GWDYS]
Alpha Tester
497 posts
9,454 battles
4 hours ago, Vakojezevec said:

Poznatek k AA.. Naletly na mě všechny letky z Hakuryu, jestli se nepletu tak 4x torpédaky a 2x bombardéry, sundal jsme 7 letadel, chytil 4 torpéda, nějaký bomby, a jen 1x oheň a BEZ zaplavení, dohromady asi 30k dmg... To jsem hodně koukal, nevím jestli mě podrzelo rng, nebo ta loď je fakt neskutečný držák... Pak to zkusil ještě 1x stejně, 3 torpéda bez záplavy, 1 oheň, asi 20k.... Nechápu  =) 

To že ti nedal floading je u Haku normální, rekord mám asi 8 torpéd v řadě bez floadingu v průměru tak zaplavuje každé 3-4. Spíš 4.

[T-N-T]
Players
1,948 posts
9,418 battles

V tomhle pomáhá, že Kronstadt má alepoň nějaký protitorpédový pás (na rozdíl od většiny křižníků). A samozřejmě potom mít skoro dvojnásobek hp oproti Ibuki taky neuškodí (fakt, že s full hp lze ramovat T8 bitevky a přežít, je šílený).

[O-S-W]
[O-S-W]
Players
9 posts
11,608 battles
2 hours ago, SteeL_J4MES said:

To že ti nedal floading je u Haku normální, rekord mám asi 8 torpéd v řadě bez floadingu v průměru tak zaplavuje každé 3-4. Spíš 4.

Aha, tak to jsem nevěděl, dost mě překvapilo že jsem nedostal ani 1 ze 7 a jen 2 ohně po 2 náletech..... uvidíme dal, taky jsem s nim jel snad jen 4 bitvy =) 

[GWDYS]
Community Contributor
110 posts
3,875 battles
Před 9 hodinami Vakojezevec řekl/a:

Aha, tak to jsem nevěděl, dost mě překvapilo že jsem nedostal ani 1 ze 7 a jen 2 ohně po 2 náletech..... uvidíme dal, taky jsem s nim jel snad jen 4 bitvy =) 

Počkej až tě dropne midway s AP bombama :D :D Půjdeš za full a budeš rád za torpéda z haku :cap_rambo:

• Cool 1

[T-N-T]
Players
1,948 posts
9,418 battles

Tak jsem vlezl do randomu, absolutně nehratelný. Kronstadt je skvělá loď, když máte dostatečně schopný tým, ale sama nic nedokáže. Musíte mít aspoň někoho, proti komu se nepřítel bude úhlovat a ukáže vám bok.

Randomy ale končí za 7 minut a za tu chvíli si nenastřílíte. Jediná bitva, co za něco stála, byla zaviněna dvěma stejně pitomými kempujícími týmy. Nikdo se prostě nehrnul na capy a tudíž nikdo rychle neumíral a všichni se jen tak z dálky ostřelovali. Na to Kronstatd stačí. Ale jakmile je dnes jeden tým lepší, tak je za pár minut hotovo a je jedno, na jaké straně jste. Pro mne zatím: prohry s 22k DMG (za 8 minut hotovo, všichni enemy přežili), 33k DMG (detonace s 55k HP), 33k DMG (devstrike od République za asi 45k HP); výhry s 47k DMG (nikdo od nás nezahynul, po 7 minutách hotovo) a konečně ta jedna pěkná bitva se 120k DMG.

• Cool 1

[CSNL]
Players
221 posts
8,400 battles

Ta loď je zábavná. Snažím se s ní jít opatrně dopředu a i když vás tým nepodpori, vydrží víc než jiný křižník. I nějaký letecký útok přežije díky množství HP. 

Na AA kašlu, mam moduly na reload,  a oba na kormidlo -diky tomu to není takový lenoch.

Radar je super, jen na DD musí střílet i někdo další z týmu.

Když BB na blízko ukáže bok je vymalovano, když vydrží čelem a nestřílí na trup, vyřadí vám věže. 

Nevydělává zdaleka tak jako Missouri, ale kdo má raději křižníky, doporučuji. 

[BAF]
Players
136 posts
9,214 battles

Tak jsem si tuhle rusandu taky poridil a musim uznat, ze je zajimava. Ma spoustu pro a spoustu proti, ale je to o tom s ni najit ten spravnej styl. Jeste trochu tapu mezi HE a AP.. kdy ktery pouzit.. APcka jsou na dalku nejak neuciny. Ale to se poladi casem. 

Osobne s tou lodi mam jen jeden velkej problem. Diky tomu jak pusobi (velikost, takova trochu lenost) mam pocit, ze pluju s bitevkou a porad me to v podvedomi tahne dopredu tankovat :D A to je pak strasna rychlovka, protoze je to velice oblibenej focus od enemy :D 

[S-O-S]
Players
116 posts
6,454 battles

Tuhle loď jsem si taky pořídil. Styl hry je u mě jako s lehkou bitevkou :D Něco Iowa na dietě :D je to šíleně dlouhý, jako tejden, takže proti DD moc vhodný ne, ale když se naskytne příležitost, tak HEčka DD vyřeší :D :D
Není s tím problém prostřelovat bitevky hezky pod věže. Citadelky jsem ještě nezkoušel. Křižníky to žere jako maliny :D :D
Zkrátka, docela mě tahle lod překvapila a jediný minusy jsou snad velká citadela a kormidlo... Loď mám zatím v základu a není problém s ní v dobrý bitvě nahrát přes 100k dmg :-)

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.