Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Quetak

Kronštát

8 comments in this topic

Recommended Posts

[IDDQD]
Players
1,746 posts
15,965 battles

tak jak se vám pozdává? Dal jsem včera tři bitvy a jsem z něho takovej na rozpacích, všechno je docela vpohodě....ale ta disperze je otřesná. Co jsem včera vypálil salv na boky křižníků a z těch tří her z toho byly dvě citadely do neptuna, to bylo až v tý třetí. Kdybych seděl v bitevce tak jsem jich pár vymazal. Buď je to overpen nebo se netrefí. Ještě pár her mu dám, snad to bylo jen špatný rng.

Jinak vzhledem k těm nástřelům mi přišlo, že má celkem dobrý xp.

[O-S-W]
[O-S-W]
Players
99 posts
6,117 battles

Ja jsem vcera potkal Buffalo na 12-8 km, stal mi krasne bokem a na 3 salvy jsem mu dal 1 citadelu a dmg cca 20k......

Mit jakejkoliv jinej kriznik nebo bitevku tak bych ho bud potopil nebo mu dal alespon vetsi dmg. Mam snim odehranou jem jednu hru tak to taky pripisuju rng

[IDDQD]
Players
1,746 posts
15,965 battles
1 minute ago, Aximi said:

Ja jsem vcera potkal Buffalo na 12-8 km, stal mi krasne bokem a na 3 salvy jsem mu dal 1 citadelu a dmg cca 20k......

Mit jakejkoliv jinej kriznik nebo bitevku tak bych ho bud potopil nebo mu dal alespon vetsi dmg. Mam snim odehranou jem jednu hru tak to taky pripisuju rng

doufám v to, protože jinak bude hnít v přístavu. Mám podobnou zkušenost s jinym kronštátem co mi stál bokem na 5-6km - bez citadely, akorát jedna salva sedla za 11k za nějaký penetrace, po třetí salvě jsem si říkal wtf.

[WG-EU]
[WG-EU]
WG Staff
1,436 posts
3,028 battles

Jsi mi připomněl, že není vlákno na Kroštát.

Napraveno: 

• Cool 1

[BL4CK]
Players
575 posts
16,559 battles
Před 2 hodinami Quetak řekl/a:

doufám v to, protože jinak bude hnít v přístavu. Mám podobnou zkušenost s jinym kronštátem co mi stál bokem na 5-6km - bez citadely, akorát jedna salva sedla za 11k za nějaký penetrace, po třetí salvě jsem si říkal wtf.

Ono je to jak bitevka,ale dá sa s ním nastrieľať....hlavne ničivý úder do Edinburghu potešil...

Screenshot_1.jpg

[IDDQD]
Players
1,746 posts
15,965 battles
3 minutes ago, Sexy_Redhead said:

Ono je to jak bitevka,ale dá sa s ním nastrieľať....hlavne ničivý úder do Edinburghu potešil...

No pokud RNG bude přát jednou z 10ti her tak potěš koště. Slušná hra až na devátý pokus, předchozích 8 her jsi dal dohromady 5 lodí s průměrem 93k dmg. Což není úplně málo, ale....když to srovnám s Musashi která stojí stejně :Smile_sceptic: 

Ale je brzo na nějaký závěry, taky mu musím dát víc šancí.

[BL4CK]
Players
575 posts
16,559 battles
Před 20 minutami Quetak řekl/a:

No pokud RNG bude přát jednou z 10ti her tak potěš koště. Slušná hra až na devátý pokus, předchozích 8 her jsi dal dohromady 5 lodí s průměrem 93k dmg. Což není úplně málo, ale....když to srovnám s Musashi která stojí stejně :Smile_sceptic: 

Ale je brzo na nějaký závěry, taky mu musím dát víc šancí.

Lenže ber to tak, 305 mm dela vs 460 mm dela :Smile_trollface:

A dal som aj 22K do Missouri bokom,27K Nagatu bokom,42K Kronštadu bokom,28K Mogami bokom atď. :Smile_teethhappy:

Hlavne ja mám ešte stále 3,7M free expov...takže mne je jedno či som kúpil Kronštad...

EDIT: Tak prvá a druhá hra....o tých by som radšej pomlčal....to bolo úplne zle :Smile_hiding:

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.