Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
adamPOLAND

zmiany w operacjach

10 comments in this topic

Recommended Posts

Players
131 posts

Witam , czy ktoś byłby tego samego zdania co ja jeśli chodzi o zakończone bitwy operacyjne ? Chodzi głównie o podsumowanie rozgrywki , a w zasadzie ukazujące się okno po bitwie ,które wg mnie nie jest potrzebne tylko traci się czas kiedy się pojawia . 

Dla mnie powinno to zniknąć i zostać dodane jako piąta tabelka i tam można sobie sprawdzić ile gwiazdek się zdobyło , jakie zadania zostały osiągnięte ,jakie nie . 

Oto zrzuty , pierwszy z nich jest z tym oknem po rozegranej bitwie , które wg mnie właśnie jest bez sensu , miałem o tym pisać już w pierwszych chwilach , kiedy pojawiły się bitwy scenariuszowe .i oznaczyłem X , że takie okno jest bez sensu . 

Drugi zrzut to całe podsumowanie bitwy z wynikami , miejscem w drużynie itp  , że zamiast tego okna powinna być tabelka obok  „kredyty i pd"  oznaczona zielonym prostokątem w tym miejscu . 

Czekam na opinię na ten temat . 

PS. Jeśli chodzi o przegraną bitwę to bez znaczenia co do tematu , kijowo się świeżo zakupionym okrętem i przeszkalaniem kapitana na ten okręt al i tak zadanie mam zaliczone już na wcześniejszej bitwie .

podsumowanie operacji.jpg

końcowe podsumowanie bitwy.jpg

• Cool 1

[HOB]
Players
1,169 posts
5,390 battles

Usuwanie lub skracanie zbędnych animacji jest umieszczone bardzo nisko na liście priorytetów, o ile feedback został przekazany. Prędzej okręty zaczną się skracać/wydłużać zależnie od temperatury otoczenia.

[EMU]
[EMU]
Beta Tester
1,700 posts
5,443 battles

Bardziej przeszkadza animacja otwierania kontenerów, szczególnie jeśli masz ich dużo niż to.

[EMU]
[EMU]
Beta Tester
1,700 posts
5,443 battles
11 minutes ago, RapujaceFistaszki said:

@_Alie_ Ta przydługa animacja ma na celu budowanie napięcia przed wylosowaniem modułu na samolocik z SK :D

Albo 4 flag

• Funny 2

Players
131 posts

bardziej chodziło oto,że takie okna na niektórych komputerach się wczytają długo , muli wtedy , ja bym dał pewien pomysł , dodać dużo funkcji do ustawień , czy chce się mieć jakieś powiadomienia w grze , wyskakujące potwierdzenia operacji itp , dużo jest w world of tanks np ustawień , tyle powinno być też w wows

[HOB]
Players
1,169 posts
5,390 battles

Przy kontenerach dochodzi jeszcze postój po zakończeniu poprzedniej animacji - przycisk "otwórz kontener" odblokowuje się z pewnym opóźnieniem.

Ale mogę doradzić przy hurtowym otwieraniu kontenerów - klikajcie wielokrotnie (w krótkim czasie) na przycisk "otwórz kontener". Do tego celu można użyć drugiej myszy, touchpada, czy makra przy tych lepszych (ja mam "nagranie" 70 kliknięć w momencie). Przycisk nie zdąży się zablokować i w ten sposób można ogarnąć 2-4 kontenery w jednej animacji.

Co do wielu mikroprzycięć - po prostu każdą najdrobniejszą decyzję serwer musi zatwierdzać. Częściowo da się temu zapobiec poprzez wprowadzenie np. zestawów flag.

Players
131 posts

hmmm,spróbuję tak jak napisałeś 

są jeszcze bugi w grze np przy misjach bojowych , nie raz mi pokazuje ,że mam tą misję na Texas w Twitch prime , jak już ją ukończyłem , tak samo mam problem z listą kontaktów , pokazuje mi 0 ,ale ludzie są online

kolejny bug to z mapą w grze ,w zasadzie Trójząb , nie wiem czy źle zrobiona czy co , ale zawsze jak mi ją wczytuje to crash game przy 11 sek do rozpoczęcia bitwy,restart gry pomaga już

i jeszcze jedno co powinno być zmienione w grze , mianowicie , brak zmiany automatycznie na dany port kiedy kupowane jest konto premium , mam cały czas na jednym , to nie powinno mi zmieniać na żadną bazę morską , twitch prime mi dobrze chodzi ,a zmienia mi na bazę morską i tak muli w porcie ,że szok

Players
1,344 posts
7,105 battles

Mi podsumowanie bitwy po operacjach całkiem się podoba, tak samo jak podsumowanie gwiazdek po rankingówce - ten dreszczyk emocji zanim się dowiem czy udało się zachować gwiazdkę czy jednak nie. :P

A animacja losowania kontenerów faktycznie jest przydługa, szczególnie że port jest fatalnie zoptymalizowany i tnie się na każdym komputerze.

• Cool 1

[H-M-F]
Beta Tester, Players
188 posts
3,660 battles

mi też co parę tygodni wyskakuje ta misja na kamuflarz Texasa

Nawet raz próbowałem ją znowu wykonać, ale po bitwie Texasem misja zniknęła a ja nie dostałem (po raz drugi) naprawek i co tam jeszcze miało być za pierwszy etap

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.