Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
elektro74

masło maślane czyli super MM

32 comments in this topic

Recommended Posts

[GLORY]
Players
4 posts
8,288 battles

Ostanio wszystkie bitwy przegrywam. Po 20 pod rząd, po 25 albo jakoś tak. Moje WR w przeciągu dwóch miesięcy spadło z 56% do 49% przy 4100 bitwach.
Zdenerwowałem się bardzo i napisałem ticketa do WG. I ku mojemu absolutnemu zdziwieniu otrzymałem taką odpowiedź:

"Często się zdarza, że nasi gracze przegrywają nawet 10 bitew z rzędu, obwiniając za to matchmaking. Problem zaś niekoniecznie leży w MM ale w tym kogo wylosował do Twojej drużyny".

Może ja jestem ograniczony umysłowo. Może ja jestem debilem. Może ja nie rozumiem nic. Ale wydaje mi się że jeśli problem nie leży w MM tylko w tym kogo mi wylosowało do drużyny to jednak problem leży w MM.

Na końcu zacytuję ticketa w całości i zacytuję w całości odpowiedź WG.

Teraz jednak opiszę z czym się spotkałem.

1. Mod, cheet, super usprawnienie polegające na tym że mimo flagi na 100% możliwości detonacji detonuję.
Zapytacie czy to jest możliwe? Owszem jest!!!

2. Mod na lagi.
Często mi się zdarza z 7 km strzelać do okrętów i niestety nie celuję. Bez jaj, ale z z 7 km to kazdy głupi może wcelować.
No ale jesli ktoś ma super cheeta, moda na lagi to okręt w który celujecie jest w innym miejscu niż to widać.
Jeśli ktoś jest zainteresowany to filmy z takimi sytuacjami wyślę na priv.

3. AutoAim.
Kiedy ja strzelam do wrogiego okrętu to czasem trafię fo za 1000 a czasami za 150000. Ale jak mnie trafiają to cytadela za cytadelą lecą.

4. Wykrywanie.
No tu już są cyrki jak 150. Oczywiście zawsze można powiedzieć że jest jakieś usprawiedliwienie ale ...
Płynę sobie Asashio - 5.4 km zasięg wykrywania. A tu nagle z 10 km strzelają do mnie 3 okręty.
na pewno był tam niewidzialny niszczyciel który mnie wyspotował... Otóż nie !!! Nie było go tam!

5. Szybkostrzelność.
No i tu tez zaczyna się magia! Jeśli pancernik potrafi strzelać co 12 sekund wszystkimi działami to na prawdę super!

Uważam że WG pozwoliło zabagnić grę takim syfem że szkoda gadać.
Bardzo żałuję że mimo obietnic dotyczących polityki fair-play nie widać skutków tej polityki.
A już tekst że MM jest super tylko winę ponosi MM bo nie jest super ... to już przekracza wszelkie granice.

Poniżej cytuję obie korespondencje między mną - mało utalentowanym, upośledzonym i debilnym graczem a super superowym WG.

JA:

Szanowne WG.
Miała być polityka fairplay i niestety, z ogromnym smutkiem muszę stwierdzić że nie działa.\
Dziś przegrałem 18 bitew a wygrałem 3. Oczywiście możecie powiedzieć że Wam strasznie przykro i że miałem pecha. Może sądzicie że przestałem z dnia na dzień umieć grać czy celnie strzelać.
Obawiam się jednak że wynik takiego stanu rzeczy to pojawienie się nowych "pseudo usprawnień" u nieuczciwych graczy. W dzisiejszych bitwach miałem różne ciekawe przygody. Płynąłem na Asashio (5.1 km wykrywalność) a z 10 kilometrów trzy okręty do mnie strzelały bo mnie widziały. Powiecie że na pewno gdzieś blisko był niszczyciel który mnie spotował... Nie było go...
Dziś, nawet jak robiłem 120 000 damage'u to i tak przegrywałem. Powiecie że to straszny pech że aż tak złą drużynę mi wylosowało... Dziś pancernik Alsace strzelał do mnie pełną salwą co 12 sekund.
Powiecie że tam na pewno był drugi pancernik... Otóż nie, nie było go tam.
To wszystko są obrzydliwe cheety, mody, usprawniacze, autoaimy, itd.
Bardzo, bardzo, bardzo mi przykro że pozwoliliście żeby w mojej ulubionej grze pojawiło się takie bagno.
Proszę, zastanówcie się czy warto jeszcze ciężej popracować nad wyeliminowaniem oszustów czy warto stracić takiego gracza jak ja. Gracza który wydaje miesięcznie na WoWs, WoWp i WoT około 300 EURO. Gracza który nie gra w inne gry tylko w Wargamingowe. A co najważniejsze czy chcecie stracić gracza który gra uczciwie bez żadnych modów???

Pozdrawaim

###

WG:
Witaj, admirale elektro74!

Dziękuję za kontakt z działem wsparcia klienta WG.

Rozumiem, że matchmaking może denerwować naszych graczy.
Bardzo nam przykro z powodu twojego niezadowolenia.

Często się zdarza, że nasi gracze przegrywają nawet 10 bitew z rzędu, obwiniając za to matchmaking. Problem zaś niekoniecznie leży w MM ale w tym kogo wylosował do Twojej drużyny. Możesz trafić na słabszych graczy dodanych do swojej drużyny albo na bardzo dobrych w przeciwnym zespole.

Jako gracz zdaję sobie sprawę z tego, że matchmaking może być niezwykle irytujący. Mogę Cię zapewnić, że system losowania graczy w grze World of Warships opiera się na poziomie oraz rodzaju statków zgłoszonych do bitwy, nie ma znaczenia osobisty ranking, WR czy WN8 ani żaden z tym podobnych parametrów.
Poniżej znajdziesz link do tabelki, która powinna wszystko wyjaśnić:
http://wiki.wargaming.net/en/Battle_Mechanics_(WoWS)

Obecnie działa serwer testowy, w którym testowane są nowe rozwiązania. Między innymi dojdzie do zmian w matchmakingu.
Więcej dowiesz się z tego artykułu:
https://worldofwarships.eu/pl/news/public-test/PT074/

Jeżeli masz jakieś pytania, wiesz jak nas odnaleźć.
Pozostajemy do Twojej dyspozycji, sir!
Pozdrawiam.

• Funny 1

[TF16]
[TF16]
Players
1,237 posts
15,443 battles

jeśli masz powtórki - to pokaż proszę te z nr 4 i 5 twojego wywodu. Chętnie pooglądam.....

Weekend Tester
528 posts
7 hours ago, elektro74 said:

5. Szybkostrzelność.

No i tu tez zaczyna się magia! Jeśli pancernik potrafi strzelać co 12 sekund wszystkimi działami to na prawdę super!

12 sekund?

7 hours ago, elektro74 said:

4. Wykrywanie.

No tu już są cyrki jak 150. Oczywiście zawsze można powiedzieć że jest jakieś usprawiedliwienie ale ...
Płynę sobie Asashio - 5.4 km zasięg wykrywania. A tu nagle z 10 km strzelają do mnie 3 okręty.
na pewno był tam niewidzialny niszczyciel który mnie wyspotował... Otóż nie !!! Nie było go tam!

Gram często Asashio i nigdy nie zdarzyła mi się sytuacja o której piszesz.

Ostrzelać DD w ciemno można  na kilka sposobów i nie trzeba do tego wielkiej filozofii, jeśli tylko spełnione są odpowiednie warunki.

Są pewnie oczywiste miejsca np.: na capach, w które strzelam na chybił trafił i niejednokrotnie trafiam niewysportowanego DD'ka.

[ZGZ]
Players
4,114 posts
9,021 battles
8 godzin temu, elektro74 napisał:

Moje WR w przeciągu dwóch miesięcy spadło z 56% do 49% przy 4100 bitwach.

Rozmijasz się z prawdą, nie całkiem bez udziału świadomości.

https://wows-numbers.com/player/515718647,elektro74/progress/

WR masz stabilne (<50%) od długiego czasu (prawie 2k gier widać w zestawieniu). Wszystkie statystyki podobne (czerwono-pomarańczowe) więc po prostu masz takie wyniki, jaka jest Twoja gra.

Jestem prawie pewny, że grasz cały czas z kontem premium (stosunkowo wysokie średnie xp przy innych statystykach mizernych), więc nie podejrzewałbym, że dostajesz złe losowania od WG. Raczej wprost przeciwnie - tylko, że ze swoimi umiejętnościami nie potrafisz tych losowań wykorzystać :)

Players
722 posts
5,846 battles
8 hours ago, elektro74 said:

1. Mod, cheet, super usprawnienie polegające na tym że mimo flagi na 100% możliwości detonacji detonuję.

Miałeś założone flagi zwiększające szansę na detonację (do podpaleń)? Kiedyś detonowałem na klanówkach na Moskwie mając założoną zarówno flagę przeciw detonacji, jak i te wspomniane sygnały i detonowałem.

Niemniej jednak, jestem prawie pewien, że obecnie zostało już to dłuższy czas temu zmienione/naprawione i nie da się już NIGDY detonować mając założoną flagę.

2. Mod na lagi.
Często mi się zdarza z 7 km strzelać do okrętów i niestety nie celuję. Bez jaj, ale z z 7 km to kazdy głupi może wcelować.
No ale jesli ktoś ma super cheeta, moda na lagi to okręt w który celujecie jest w innym miejscu niż to widać.

Jak już to nie żaden cheat tylko Twoje problemy z opóźnieniem (ping). Zapewniam Cię, że takie rzeczy nie są możliwe do wykonania, bo miejsce położenia okrętu przekazuje Ci na bieżąco serwer. Nawet gdyby taki cheat istniał, to by zwyczajnie nie miał prawa działać, bo pole hitbox obliczane jest po stronie serwera a nie klienta gracza. Nieistotne jakie dane klient gracza przekazywałby serwerowi, bo Ty nadal otrzymałbyś poprawne dane - a poprawnymi danymi są te, które posiada serwer. Na tym polega obecnie 99% gier. Każdy klient gracza wysyła dane swojego położenia do serwera gry, gdzie są one kompensowane i nanoszone są poprawki, po czym wysyłana jest odpowiedź zwrotna do obu graczy z już "wspólnie przyjętym" położeniem dla każdego z nich. Klient zwyczajnie nie ma tu nic do "gadania" bo finalnie obu graczy zawsze będzie widziało to samo.

3. AutoAim.
Kiedy ja strzelam do wrogiego okrętu to czasem trafię fo za 1000 a czasami za 150000. Ale jak mnie trafiają to cytadela za cytadelą lecą.

RNG i trochę szczęścia/pecha. Żaden Auto-Aim.

4. Wykrywanie.

Radar Panie, radar!

5. Szybkostrzelność.

Napisz jaki okręt w Ciebie strzelał co 12s a najlepiej wyślij powtórkę.

Dodam, że niektóre pancerniki mogą zejść poniżej 20s przeładowania np. Scharnhorst, Republique.

• Cool 1

Beta Tester
3,098 posts
9,895 battles

maks dmg oberwałeś i tyle( przykładowo japońskie dd na t10 ma max dmg z torp 20k+, i nieraz tak obrywałem grając gearingiem co odsyłało mnie do portu

2. Mod na lagi.

najpierw to ty sprawdź, net, kompa, grafike a potem zrób to ponownie bo niema czegoś takiego

3. AutoAim.

Jak się płynie na bb lub ca pełną burtą do przeciwnika to niedziwne

4. Wykrywanie.

Od t8 powszechna rzecz to radary i sonary np azjatka t10 ma radar ponad 7km(dd) a zeta ma sonar ponad 5 z tego co pamiętam

5. Szybkostrzelność.

Jak już to około 20s, do tego trzeba wspomnieć o pomocniczej która jest na niektórych okrętach konkretna, no i przede wszystkim strzelanie sekwencyjne, i czy aby tylko jeden okręt w ciebie strzela

Strzelanie sekwencyjne- gracz wali z każdej wieży pojedynczo a nie salwą, sam tak czasami robię

• Cool 2

Weekend Tester
528 posts
22 minutes ago, SirensRevolution said:

Miałeś założone flagi zwiększające szansę na detonację (do podpaleń)? Kiedyś detonowałem na klanówkach na Moskwie mając założoną zarówno flagę przeciw detonacji, jak i te wspomniane sygnały i detonowałem.

Niemniej jednak, jestem prawie pewien, że obecnie zostało już to dłuższy czas temu zmienione/naprawione i nie da się już NIGDY detonować mając założoną flagę.

Jak już to nie żaden cheat tylko Twoje problemy z opóźnieniem (ping). Zapewniam Cię, że takie rzeczy nie są możliwe do wykonania, bo miejsce położenia okrętu przekazuje Ci na bieżąco serwer. Nawet gdyby taki cheat istniał, to by zwyczajnie nie miał prawa działać, bo pole hitbox obliczane jest po stronie serwera a nie klienta gracza. Nieistotne jakie dane klient gracza przekazywałby serwerowi, bo Ty nadal otrzymałbyś poprawne dane - a poprawnymi danymi są te, które posiada serwer. Na tym polega obecnie 99% gier. Każdy klient gracza wysyła dane swojego położenia do serwera gry, gdzie są one kompensowane i nanoszone są poprawki, po czym wysyłana jest odpowiedź zwrotna do obu graczy z już "wspólnie przyjętym" położeniem dla każdego z nich. Klient zwyczajnie nie ma tu nic do "gadania" bo finalnie obu graczy zawsze będzie widziało to samo.

RNG i trochę szczęścia/pecha. Żaden Auto-Aim.

Radar Panie, radar!

Napisz jaki okręt w Ciebie strzelał co 12s a najlepiej wyślij powtórkę.

Dodam, że niektóre pancerniki mogą zejść poniżej 20s przeładowania np. Scharnhorst, Republique.

Wydaje mi się, że autorowi tematu w punkcie 5 chodziło o to, że nie był wykryty. Nie chce mi się wierzyć, że osoba z 5 tys. bitew na karku nie wie, co to radar...

Chyba, że konto kupił albo nas wkręca...

Players
3,137 posts
10,646 battles

Niestety, kupiłeś za mało premek. 22 premki na tierach VII - VIII + dostępne za free expa, to zdecydowanie za mało by wygrywać :cap_money:

W sumie dobry temat. Support pisze o wn8 i statkach. Osobnik o praktycznie zerowym pojęciu o grze kupuje wszystko co jest i narzeka, że przegrywa. Gra bardzo kiepsko, im wyższe tiery tym bardziej jest to zauważalne. Złoty klient WG.

• Angry 1

[LOBUZ]
[LOBUZ]
Players
3,342 posts
18,826 battles

Eh. Kolejny ktoś. Kto napisał swoje żale. I go już wiecej nie zobaczymy. Bo odpowiedzi nie idą z torem jego oczekiwań. 

• Cool 1
  • Angry 1

[MS--B]
Alpha Tester
913 posts
16,231 battles
25 minutes ago, dzobo30 said:

Strzelanie sekwencyjne- gracz wali z każdej wieży pojedynczo a nie salwą, sam tak czasami robię

Z okrętów, które mają 12 luf chętnie strzelam "pół salwami" po 6 :)  

• Cool 1

[LOBUZ]
Alpha Tester
2,130 posts
10,321 battles

Republika na full adrenalince strzela co 15-16 sekund, a pewnie z kapitanem bagieta ciut szybciej pewnie by sie dalo

[TF16]
Community Contributor
4,087 posts
9,705 battles
10 hours ago, elektro74 said:

Ja bym poprosił o dowód na to. Osobiście znalazłem kilku ludzi, którzy twierdzili, że zdetonowali z flagą Juliet Charlie... to co od nich dostałem było dowodem na to, że nie zauważyli braku tej flagi.
Jeśli podeślesz powtórkę na której detonujesz z flagą Juliet Charlie - będziesz pierwszym w całej grze.

Czy jest możliwe detonowanie z flagą Juliet Charlie: NIE!

[WHYME]
Players
265 posts
12,620 battles
godzinę temu, Dark_Havoc napisał:

Ja bym poprosił o dowód na to. Osobiście znalazłem kilku ludzi, którzy twierdzili, że zdetonowali z flagą Juliet Charlie... to co od nich dostałem było dowodem na to, że nie zauważyli braku tej flagi.
Jeśli podeślesz powtórkę na której detonujesz z flagą Juliet Charlie - będziesz pierwszym w całej grze.

Czy jest możliwe detonowanie z flagą Juliet Charlie: NIE!

Otoz jest mozliwe PANIE WSZYSTKOWIEDZACY . Wystarczy do Juliet Charlie dolozyc  india X-ray lub Juliet whiskey unaone i juz mamy szanse na detonacje gotowa . Nie pamietam jak duza (chyba 5%) , ale szansa jest .

Players
500 posts
14,450 battles
8 minutes ago, CollMoney said:

Otoz jest mozliwe PANIE WSZYSTKOWIEDZACY . Wystarczy do Juliet Charlie dolozyc  india X-ray lub Juliet whiskey unaome i juz mamy szanse na detonacje gotowa . Nie pamietam jak duza (chyba 5%) , ale szansa jest .

Tak może było kiedyś, ale wraz z wprowadzonym patchem 7.4.0 detonacja nie jest już możliwa:

beznazwy.thumb.png.d8d8ee5566fa0ef75f643d09f1bbdf0a.png

• Cool 1

[WHYME]
Players
265 posts
12,620 battles
5 minut temu, _NightStalker_ napisał:

Tak może było kiedyś, ale wraz z wprowadzonym patchem 7.4.0 detonacja nie jest już możliwa:

beznazwy.thumb.png.d8d8ee5566fa0ef75f643d09f1bbdf0a.png

Moze i racja. Nie gram teraz nalogowo :) Pamietam jednak sytuacje z  z CW , gdzie bodajze Flanker Obwieszony flagami zlapal detonacje na poczatku bitwy i przeprowadzil szczegolowe sledztwo :) Bylo to jednak jeszcze przed wprowadzeniem tego , ze mozesz detonowac dopiero jak masz 75% HP. W takim razie Sorry PANIE WSZYSTKOWIEDZACY DARK_HAVOC :)

[TF16]
Community Contributor
4,087 posts
9,705 battles
1 hour ago, CollMoney said:

Otoz jest mozliwe PANIE WSZYSTKOWIEDZACY . Wystarczy do Juliet Charlie dolozyc  india X-ray lub Juliet whiskey unaone i juz mamy szanse na detonacje gotowa . Nie pamietam jak duza (chyba 5%) , ale szansa jest .

Panie wątpiący. Wskaż mi JEDNĄ powtórkę na której tak się dzieję. Ja przez ładnych parę tygodni przekopywałem forum, strony powiązane i z powtórkami. ZAWSZE kończy się tym samym: a ja wyleciałem w powietrze z flagą Juliet Charlie... to pokaż powtórkę. A na powtórce nie ma flagi.

Ja uwierzę jak zobaczę jak wylatujesz z flagą. Są oczywiście wpisy na reddit że ktoś wyleciał, ale DOWODU na to nie ma. Więc zdobądź dowód i nie ma problemu.

EDIT: wybacz, ale nie jestem wszechwiedzący. Raczej potrafię wypowiadać się na tematy na których się znam. W dodatku jestem omylny i bez problemu przyznam się do błędu.

• Cool 2

[WHYME]
Players
265 posts
12,620 battles
1 minutę temu, Dark_Havoc napisał:

Panie wątpiący. Wskaż mi JEDNĄ powtórkę na której tak się dzieję. Ja przez ładnych parę tygodni przekopywałem forum, strony powiązane i z powtórkami. ZAWSZE kończy się tym samym: a ja wyleciałem w powietrze z flagą Juliet Charlie... to pokaż powtórkę. A na powtórce nie ma flagi.

Ja uwierzę jak zobaczę jak wylatujesz z flagą. Są oczywiście wpisy na reddit że ktoś wyleciał, ale DOWODU na to nie ma. Więc zdobądź dowód i nie ma problemu.

Ty tak na powaznie? Przeprosilem Cie za swoje niedoinformowanie a Ty mi tutaj z takimi tekstami ? Napisalem Tobie , ze gram okazjonalnie i Czasami z nodow wchodze sobie na forum , wiec nie bede nic udowadnial. Sytuacja jaka opisalem miala miejsce i osobiscie bylem jej swiadkiem, to tyle. Ty siedz sobie 12 godzin przed kompem (grajac lub prowokujac ludzi na forum) , ale mnie do tego nie mieszaj :) Pisz lepiej te swoje poradniki , bo to naprawde dobra robota i na bank pomaga zarowno nowym jak i bardziej doswiadczonym graczom. Nie probuj jednak mnie prowokowac bo to strata czasu :)

[TF16]
Community Contributor
4,087 posts
9,705 battles
2 minutes ago, CollMoney said:

Ty tak na powaznie? Przeprosilem Cie za swoje niedoinformowanie a Ty mi tutaj z takimi tekstami ? Napisalem Tobie , ze gram okazjonalnie i Czasami z nodow wchodze sobie na forum , wiec nie bede nic udowadnial. Sytuacja jaka opisalem miala miejsce i osobiscie bylem jej swiadkiem, to tyle. Ty siedz sobie 12 godzin przed kompem (grajac lub prowokujac ludzi na forum) , ale mnie do tego nie mieszaj :) Pisz lepiej te swoje poradniki , bo to naprawde dobra robota i na bank pomaga zarowno nowym jak i bardziej doswiadczonym graczom. Nie probuj jednak mnie prowokowac bo to strata czasu :)

Ja nie zamierzam nikogo prowokować. Zrozum: ja chciałbym mieć powtórkę na taki przypadek. Siedziałem tygodniami i szukałem. I nie mam dowodu. Wszystko to właśnie przekazy typu: ktoś mówił że miał flagę, a zdetonował. Nawet ostatnio siedziałem z jednym z graczy i przeglądałem jego powtórki - bo napisał, że zdetonował. A potem się okazało, że w tej konkretnej bitwie NIE MIAŁ flagi.
Ja Ci nie karze udowadniać: ja po prostu proszę, że jak masz jakieś dowody to się podziel.

[WHYME]
Players
265 posts
12,620 battles
Przed chwilą, Dark_Havoc napisał:

Ja nie zamierzam nikogo prowokować. Zrozum: ja chciałbym mieć powtórkę na taki przypadek. Siedziałem tygodniami i szukałem. I nie mam dowodu. Wszystko to właśnie przekazy typu: ktoś mówił że miał flagę, a zdetonował. Nawet ostatnio siedziałem z jednym z graczy i przeglądałem jego powtórki - bo napisał, że zdetonował. A potem się okazało, że w tej konkretnej bitwie NIE MIAŁ flagi.
Ja Ci nie karze udowadniać: ja po prostu proszę, że jak masz jakieś dowody to się podziel.

Napisz do Flankera , czy jaki On teraz ma tam nick .On pewnie ma , bo pisal do suportu nawet . Ja jestem naprawde bardziej obserwatorem tej gry i forum niz aktywnym uczestnikiem :)

[GLORY]
Players
4 posts
8,288 battles
On 31.05.2018 at 9:27 AM, UrukSzymon said:

Eh. Kolejny ktoś. Kto napisał swoje żale. I go już wiecej nie zobaczymy. Bo odpowiedzi nie idą z torem jego oczekiwań. 

Ha ha ha...
Ale teraz już bez żartów. Oczywiście że wylałem swoje żale. Nie oczekiwałem żadnego toru odpowiedzi a krytykę potrafię przyjąć na klatę. Zwłaszcza że część odpowiedzi, ripost, opinii na temat mojej kiepskości jest logiczna i coś zawszę mogę poprawić.
Jedyna rzecz co do której nie doczytałem się żadnej odpowiedzi to sam fakt jak WG odpowiedziało mi na temat MM. Dokładnie chodzi mi o to: " Problem zaś niekoniecznie leży w MM ale w tym kogo wylosował do Twojej drużyny. ".

Players
332 posts
5,185 battles

@elektro74 WG Ci napisało, że nie ma żadnej wajchy, tylko zwykły dobór losowy i tyle. Zdanie, choć brzmi śmiesznie, wcale nie jest bezsensowne, w szczególności w kontekście żalów wylewanych na forum.

[PATO]
Players
106 posts
7,443 battles

Ja mam w takim razie pytanie jeżeli wajcha nie istnieje. Nie twierdze że takowa jest czy coś chodzi mi bardziej o sytuacje w których jednego dnia na danym okręcie idzie nam świetnie jest super, seria wygranych albo w miarę wyrównane bitwy gdzie wynik nie jest pewny do ostatniego końca po czym  następnego dnia kompletne warzywa ( w systemie  odnoszącym się do danego okrętu 1  bitwa porażka no trudno próbujemy dalej, 2 bitwa o kurła znowu, założyłem przecież te super

kamuflaże 3 bitwa jak to już 1:15 przecież minęła dopiero 3 minuta :0 4 kończę grę na danym okręcie/wyłączam wowsa {wyłanczam jak kto woli}). Z takich sytuacji szczególnie wspominam duke of york(nie mogłem nim chyba wygrać przez kilka dni a chciałem nim zbić tylko gwiazdkę), aigle, fdg  czy aktualnie hippera. Są okręty na których kompletnie tego nie odczuwam a są takie jak te które między innymi wymieniłem że wiadomo było już po 2-3 max 4 bitwach że gwiazdki danego dnia  na danym okręcie nie zbije.Więc co może odpowiadać za ten stan rzeczy zwykły dobór drużyn moje lamerstwo czy mm widzi że ostatnio dobrze szło to teraz i podkłada mi świnie ?  

Players
332 posts
5,185 battles
50 minutes ago, pancerny51 said:

czy mm widzi że ostatnio dobrze szło to teraz i podkłada mi świnie ? 

Wytłumacz mi tylko w jakim celu taka wajcha miałaby być stworzona?

[GRAY]
Players
554 posts
4,989 battles
On 31.05.2018 at 12:38 AM, elektro74 said:

Ostanio wszystkie bitwy przegrywam. Po 20 pod rząd, po 25 albo jakoś tak. Moje WR w przeciągu dwóch miesięcy spadło z 56% do 49% przy 4100 bitwach.
Zdenerwowałem się bardzo i napisałem ticketa do WG. I ku mojemu absolutnemu zdziwieniu otrzymałem taką odpowiedź:

"Często się zdarza, że nasi gracze przegrywają nawet 10 bitew z rzędu, obwiniając za to matchmaking. Problem zaś niekoniecznie leży w MM ale w tym kogo wylosował do Twojej drużyny".

Może ja jestem ograniczony umysłowo. Może ja jestem debilem. Może ja nie rozumiem nic. Ale wydaje mi się że jeśli problem nie leży w MM tylko w tym kogo mi wylosowało do drużyny to jednak problem leży w MM.

Na końcu zacytuję ticketa w całości i zacytuję w całości odpowiedź WG.

Teraz jednak opiszę z czym się spotkałem.

2. Mod na lagi.

3. AutoAim.

4. Wykrywanie.

5. Szybkostrzelność.

Uważam że WG pozwoliło zabagnić grę takim syfem że szkoda gadać.
Bardzo żałuję że mimo obietnic dotyczących polityki fair-play nie widać skutków tej polityki.
A już tekst że MM jest super tylko winę ponosi MM bo nie jest super ... to już przekracza wszelkie granice.

Poniżej cytuję obie korespondencje między mną - mało utalentowanym, upośledzonym i debilnym graczem a super superowym WG.

JA:

Szanowne WG.
Miała być polityka fairplay i niestety, z ogromnym smutkiem muszę stwierdzić że nie działa.\
Dziś przegrałem 18 bitew a wygrałem 3. Oczywiście możecie powiedzieć że Wam strasznie przykro i że miałem pecha. Może sądzicie że przestałem z dnia na dzień umieć grać czy celnie strzelać.
Obawiam się jednak że wynik takiego stanu rzeczy to pojawienie się nowych "pseudo usprawnień" u nieuczciwych graczy. W dzisiejszych bitwach miałem różne ciekawe przygody. Płynąłem na Asashio (5.1 km wykrywalność) a z 10 kilometrów trzy okręty do mnie strzelały bo mnie widziały. Powiecie że na pewno gdzieś blisko był niszczyciel który mnie spotował... Nie było go...
Dziś, nawet jak robiłem 120 000 damage'u to i tak przegrywałem. Powiecie że to straszny pech że aż tak złą drużynę mi wylosowało... Dziś pancernik Alsace strzelał do mnie pełną salwą co 12 sekund.
Powiecie że tam na pewno był drugi pancernik... Otóż nie, nie było go tam.
To wszystko są obrzydliwe cheety, mody, usprawniacze, autoaimy, itd.
Bardzo, bardzo, bardzo mi przykro że pozwoliliście żeby w mojej ulubionej grze pojawiło się takie bagno.
Proszę, zastanówcie się czy warto jeszcze ciężej popracować nad wyeliminowaniem oszustów czy warto stracić takiego gracza jak ja. Gracza który wydaje miesięcznie na WoWs, WoWp i WoT około 300 EURO. Gracza który nie gra w inne gry tylko w Wargamingowe. A co najważniejsze czy chcecie stracić gracza który gra uczciwie bez żadnych modów???

Pozdrawaim

###

WG:
Witaj, admirale elektro74!

Dziękuję za kontakt z działem wsparcia klienta WG.

Rozumiem, że matchmaking może denerwować naszych graczy.
Bardzo nam przykro z powodu twojego niezadowolenia.

Często się zdarza, że nasi gracze przegrywają nawet 10 bitew z rzędu, obwiniając za to matchmaking. Problem zaś niekoniecznie leży w MM ale w tym kogo wylosował do Twojej drużyny. Możesz trafić na słabszych graczy dodanych do swojej drużyny albo na bardzo dobrych w przeciwnym zespole.

Jako gracz zdaję sobie sprawę z tego, że matchmaking może być niezwykle irytujący. Mogę Cię zapewnić, że system losowania graczy w grze World of Warships opiera się na poziomie oraz rodzaju statków zgłoszonych do bitwy, nie ma znaczenia osobisty ranking, WR czy WN8 ani żaden z tym podobnych parametrów.
Poniżej znajdziesz link do tabelki, która powinna wszystko wyjaśnić:
http://wiki.wargaming.net/en/Battle_Mechanics_(WoWS)

Obecnie działa serwer testowy, w którym testowane są nowe rozwiązania. Między innymi dojdzie do zmian w matchmakingu.
Więcej dowiesz się z tego artykułu:
https://worldofwarships.eu/pl/news/public-test/PT074/

Jeżeli masz jakieś pytania, wiesz jak nas odnaleźć.
Pozostajemy do Twojej dyspozycji, sir!
Pozdrawiam.

Haha wania i legendarna wajcha dajcie już spokój:cap_book:

1.Nie ma takiej możliwości, ja mam te flagę na każdym okręcie i nie dostałem detonacji od paru miesięcy.[2-4]

2.Nie ma takich modów, kiepski sprzęt lub łącze.

3.Widocznie źle się ustawiasz a sam źle dobierasz sb cele, czasem lepiej strzelać każdą wieżą pojedynczo większa szansa na lepszy dmg z racji 4rech losowń rng zamiast jednego. Poza tym jak czasem trafisz za 1k a później za 150k to ja nie widzę problemu pozazdrościć.

4. Radar, sonar, samolot mógł wykryć albo byłeś po strzale gdy znika u ciebie ikonka wykryty to przynajmniej kiedyś tak było, ze wróg widział cię jeszcze przez 15 do 30s.

5.Zależy o jakim pancerniku mowa, jedynie Republika mogła by zejść ale na pewno nie do 12 czy 13, aktualnie ma 21,1 i adrenalina może do 16 no 17s, chyba że trafiłeś na SUPER TESTERA a teraz trwają testy ulepszeń dla okrętów X poziomu np republika zejdzie z tym do 19s wtedy z adrenaliną 14s może być realne.

[GLORY]
Players
4 posts
8,288 battles

Panowie.

Dziękuję za wszystkie odpowiedzi. I te rzeczowe i te mniej rzeczowe. Dziękuję, mimo że część tych odpowiedzi nie była wcale dla mnie wcale miła.
Zastanowiłem się, pomyślałem, przeanalizowałem to co napisaliście i rzeczywiście zmieniłem styl gry.

Nadal nie wygrywam :-) ale za to robię znacznie więcej podczas bitwy.

• Cool 2

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.