Jump to content
  • 0
Sign in to follow this  
Drukarz_1

Dublony

9 comments in this topic

Question

Players
3 posts
50 battles

Co mogę kupić za dublony ponieważ mam 500 wiem że da się wymieniać kredyty za dublony ale nie potrzebuje bo mam 3 mln kredytów 

8 answers to this question

Recommended Posts

• 0
[ISEN]
Moderator
4,857 posts
12 minutes ago, Drukarz_1 said:

Co mogę kupić za dublony ponieważ mam 500 wiem że da się wymieniać kredyty za dublony ale nie potrzebuje bo mam 3 mln kredytów 

3 miejsca w porcie jak jest przecena.

• 0
[LUZ]
Players
2,772 posts
5,836 battles

Za dublony możesz:

- przeszkalać kapitanów na nowych okrętach(pewnie jeszcze nie masz kapitanów w ogóle)

- rozdzielać ponownie perki kapitana

- konwertować expa na free expa(bardzo przydatny, można za niego badać moduły, okręty, kupować specjalne okręty premium, doszkalać kapitana)

- demontować moduły

- kupować prem consumable(lepiej za kredyty)

- kupować niektóre flagi sygnałowe

- kupować okręty premium w kliencie gry

- kupować dni premium w kliencie gry

- wymieniać je na kredyty

- kupować miejsca w porcie

- kupować miejsca rezerwy dla dowódców

(pewnie jeszcze o czymś zapomniałem)

Także nie zamieniaj na kredyty, jeśli nie musisz, nie wydawaj na głupoty, przydadzą się.

• Cool 1

• 0
[HOB]
Moderator
1,838 posts
7,830 battles

Nie wydawaj dublonów za szybko - jako początkujący (jak rownież z racji niskich tierów okrętów) nie przemnożysz sporych ilości doświadczenia przez flagi i konto premium.

Nabędziesz doświadczenia, to zobaczysz co będzie potrzebne. Takie drobne ilości dublonów dobrze się sprawdzą do pojedynczych dni konta premium. Jak się dobrze je aktywuje, to można po dwa razy zbić gwiazdkę  na każdy okręt - i tym samym rozwinąć badania bardziej zdecydowanie.

• 0
Players
1,693 posts
7,993 battles
On 5/30/2018 at 1:29 PM, Manco_ said:

- kupować prem consumable(lepiej za dublony)

Nie, lepiej za srebro.

On 5/30/2018 at 1:52 PM, Drukarz_1 said:

a jak dodać sobię pd statku za dublony gdzie?

Nigdzie, w WoWsie PD dodaje się w ogniu walki.

• 0
[LUZ]
Players
2,772 posts
5,836 battles
18 minutes ago, Goomich said:

Nie, lepiej za srebro.

No pomyłka dość oczywista, już poprawiam

• 0
[QTAZ]
Players
821 posts
15,366 battles

Przez pierwsze kilkaset bitew, a nawet kilku tysięcy bitew i/lub do czasu osiągnięcia pierwszych okrętów T8 nie wydawałbym w ogóle tak małej ilości dublonów. Jeśli wejdziesz na T8 i wyżej to dopiero wtedy wydawałbym dublony na zdemontowanie najdroższych ulepszeń (za 1/3 mln srebra) przy sprzedaży okrętu i przejściu na wyższy tier, demontaż tych najdroższych ulepszeń zaoszczędza bardzo dużo kredytów. W przypływie wolnego czasu może wydałbym dublony na pojedynczy dzień premium (jeśli miałbyś siedzieć w grze kilka-kilkanaście godzin). Ale resztę trzymałbym i zbierał, czekał na promocję na kupno dublonów, żeby za większą sumkę dublonów kupić w kliencie okręt premium (najlepiej w przecenie) albo miesiąc konta premium. Inne możliwe wydatki nie są według mnie warte wyskakiwania z dublonów, wszystko można sobie załatwić samą grą, prezentami od WG, misjami, maratonami, kampaniami. To co jest trudno dostępne w początkowym etapie obcowania z grą (np. przeszkalanie kapitanów za wolne doświadczenie kapitańskie) nie jest wtedy tak naprawdę potrzebne, to jest okres kiedy trzeba się uczyć podstaw mechaniki gry, z kapitanami z małą liczbą perków. 

• Cool 1

Sign in to follow this