Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
_Shinobi

Patch 0.7.5 perm camo Cleveland

19 comments in this topic

Recommended Posts

[-M-W-]
Players
248 posts
17,884 battles

Witam wszystkich,

Chciałem poruszyć temat stałego perm camo dla Clevelanda, który zostanie utracony po wprowadzeniu patcha 0.7.5

Jak można wyczytać po splicie USN CA Cleveland zostanie przesunięty na T8 zaś jego camo zostanie nam zabrane i oddane zostaną nam dublony.

Info z oficjalnej strony: " Jeśli gracz posiada dowolny stały kamuflaż, otrzyma zamiast niego rekompensatę w kredytach o równowartości jego kosztu w dublonach. "

Niestety nie zgadzam się na to by zabrać camo z Clevelanda i oddanie nam dublonów ponieważ z pełną świadomością kupowałem dublony na camo dla Clevelanda.

Nie interesują mnie dublony, za które mogę kupić camo dla Pensacoli bo mnie ten okręt nie interesuje.

Jedyne wyjście jakie widzę to WG powinno zrobić zwrot kasy za dublony albo niech zostawią camo, które kupiłem tylko i wyłącznie dla Clevelanda

Poruszam ten temat ponieważ nie może być tak, że WG nam coś oferuje a jak mu się nie podoba to zabiera i wg mnie jest to niezgodność towaru z ofertą...

edit: sry nie dublony a kredyty dostaniemy... za camo czyli jeszcze bardziej WG robi z nas jaja.

[WOB]
Players
4,804 posts
16,287 battles

Nie placz. Za jedno perm kamo z Clevelanda 6T dostaniesz dwa perm kama: na Pensacole 6T i Clevland 8T

• Cool 3

[-M-W-]
Players
248 posts
17,884 battles

Czytałeś co przytoczyłem ? - dostaniemy za perm kamo kredyty, WG napisało:

Kamuflaże: Jeśli gracz posiada standardowy, stały kamuflaż dla flag_USA.pngnormal.pngVI Cleveland , to dostanie taki również do VI-poziomowej Pensacoli i VIII-poziomowego Cleveland.

• Jeśli gracz posiada dowolny stały kamuflaż, otrzyma zamiast niego rekompensatę w kredytach o równowartości jego kosztu w dublonach.

•  

https://worldofwarships.eu/pl/news/updates/american-cruisers/

edit: raz piszą, że dostaniemy perm camo na T8 Cleveland a raz, że dostaniemy kredyty za perm camo.

[WOB]
Players
4,804 posts
16,287 battles

Czytalem. Ten fragment odnosi sie do sytuacji gdy masz perm kamo na Clev6T i Pensa7T. Za Cleve6T dostajesz Pensa6T i Cleve8T. Za Pensa7T analogicznie powinienes dostac NewOrlean7T i Pensa6T. Ale chwila, Pensa6T juz masz. Dwoch nie mozesz miec. No to WG da ci rekompensate w kredytach. KaPeWu?

• Cool 2

[-M-W-]
Players
248 posts
17,884 battles

Pensy nie mam już ... poszła na żyletki ;)

Wg mnie jest to kiepsko opisane przez WG.

Players
1,693 posts
7,993 battles
2 minutes ago, Gerlath said:

tak przy okazji jakieś pojęcie kiedy 0.7.5 wchodzi?  Bo jakoś nie mogę znaleźć

Też kiepsko opisane?

obXg7Em.png

[-M-W-]
Players
248 posts
17,884 battles

Spoko ;) ale z tym camo kiepsko opisane i trzeba czytać ze zrozumieniem... zobaczymy jutro...

• Funny 1

Beta Tester
4,805 posts
14,866 battles
4 minutes ago, _Shinobi said:

Spoko ;) ale z tym camo kiepsko opisane i trzeba czytać ze zrozumieniem... zobaczymy jutro...

No wiesz w XXI wieku coraz trudniej z tą umiejętnością.

• Cool 2
  • Funny 2

Players
4,367 posts
16,858 battles

Każą czytać ze zrozumieniem. Okropność taka sama jak to że każą pracować zamiast opierdalać się przez osiem godzin. Ucisk klasowy. Ci co skończyli studia uciskają tych co ledwo skończyli szóstą klasę.

• Cool 1
  • Funny 6

Beta Tester
442 posts
2 godziny temu, 44smok napisał:

Każą czytać ze zrozumieniem. Okropność taka sama jak to że każą pracować zamiast opierdalać się przez osiem godzin. Ucisk klasowy. Ci co skończyli studia uciskają tych co ledwo skończyli szóstą klasę.

podlosc-ludzka-nie-zna-granic.jpg

• Funny 2

[WOB]
Players
4,804 posts
16,287 battles
2 godziny temu, 44smok napisał:

Ci co skończyli studia uciskają tych co ledwo skończyli szóstą klasę.

To akurat ma swoje racjonalne uzasadnienie.

Gorzej jest (a niestety zdarza się często), że tacy co nawet szóstej klasy nie skończyli uciskają tych po studiach :)

Players
1,333 posts
4 minutes ago, PanNickt said:

Gorzej jest (a niestety zdarza się często), że tacy co nawet szóstej klasy nie skończyli uciskają tych po studiach :)

W tym wypadku trzeba się nie kręcić po tych gorszych dzielnicach wieczorami :cap_tea:

• Cool 1
  • Funny 1

[TRRC]
Players
115 posts
4,595 battles

Dla tych myślących że studia = jestem lepszy niż ci bez studiów przypominam że Poseł Pawłowicz ma doktorat.:cap_win:

[WOB]
Players
4,804 posts
16,287 battles
6 minut temu, Arralos napisał:

Dla tych myślących że studia = jestem lepszy niż ci bez studiów przypominam że Poseł Pawłowicz ma doktorat.:cap_win:

Kryśka? Nawet habilitację i od czasu do czasu nadzwyczajną profesurę...

[QTAZ]
Alpha Tester
2,281 posts
14,101 battles
8 minutes ago, PanNickt said:

Kryśka? Nawet habilitację i od czasu do czasu nadzwyczajną profesurę...

tylko nadzwyczajna profesura nadawana jest przez uczelenie a nie prezydenta

[-M-W-]
Players
248 posts
17,884 battles

Trochę zeszliśmy z tematu... a chciałbym by WG sprostowało to co sami napisali.

Owszem możemy czekać do jutra i zobaczyć co będzie ale takie newsy wprowadzają ludzi w błąd.

Players
4,367 posts
16,858 battles

Przecież wszystko wyraźnie napisali. To ty nie rozumiesz tego co czytasz jak sam przyznałeś.

• Cool 4