Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
YabbaCoe

Aktualizace 0.7.5 - Všeobecná zpětná vazba

38 comments in this topic

Recommended Posts

[WG]
WG Staff
4,595 posts
4,410 battles

Kapitáni! :cap_cool:

Americká aktualizace 0.7.5 už je skoro tady! Přečtěte si více o změnách v této verzi v našem portálovém článku

Co na tyto změny říkáte? Napište nám své názory!

[WG]
WG Staff
4,595 posts
4,410 battles

Kvůli technickým potížím budou servery nedostupné až do 10:00 UTC, čili 12:00 Středoevropského času.

Děkujeme za pochopení :Smile_honoring:

[WG]
WG Staff
4,595 posts
4,410 battles
Před 59 minutami YabbaCoe řekl/a:

Kvůli technickým potížím budou servery nedostupné až do 10:00 UTC, čili 12:00 Středoevropského času.

Děkujeme za pochopení :Smile_honoring:

Omlouváme se, ale update se zpozdí o jednu další hodinu. Omlouváme se za komplikace

• Cool 1

[IDDQD]
Alpha Tester
3,436 posts
10,288 battles
5 minutes ago, YabbaCoe said:

Omlouváme se, ale update se zpozdí o jednu další hodinu. Omlouváme se za komplikace

prominuto za predpokladu ze vse pojede jak ma a bez broucku

[IDDQD]
Beta Tester
894 posts
5,984 battles
1 minute ago, Shesty_Sk said:

Ste si isty tym casom? Lebo je po 12-tej a furt nic ?

8 minutes ago, YabbaCoe said:

Cemu tady nerozumis ? :D

[IDDQD]
Players
2,097 posts
20,669 battles

alou do práce holoto :fish_viking:

• Cool 1
  • Funny 1

[IDDQD]
Privateer
3,764 posts
5,362 battles

Stejně zapnu lodičky až zítra , protože jako vždy , bude kondice serverů po patchi v perfektním stavu . Takže si jenom sjedu US křižníky , asi je i prodám a zítra na bitevním poli NAZDAR :Smile_glasses:

[T-N-T]
Weekend Tester, Players, In AlfaTesters
5,716 posts
13,025 battles
4 minutes ago, JduSi said:

Uz to jede !! HYPEEEEEE

Stejne ti to spadne behem bitvy :cap_viking::Smile-_tongue:

A vubec:

42 minutes ago, Quetak said:

alou do práce holoto :fish_viking:

• Funny 1
  • Bad 1

[T-N-T]
5,716 posts
13,025 battles
3 minutes ago, Rock_n_Rolf said:

shot-18.05.31_13.17.33-0220.jpg

403252399025684490.png

To vypadaze Scharny bude mit vecer zne  :cap_haloween:

[IDDQD]
Beta Tester
894 posts
5,984 battles

To i moje full stock Pensa bez kapitana,modulu a vylepseni mela zne :D

shot-18.05.31_13.43.42-0490.jpg

[T-N-T]
5,716 posts
13,025 battles

Apropo uz jste nekdo zkousel  Kronshtadt? Nenasel jsem dedikovane vlakno (YabbaCoe nezalozis nam ho?) tak se ptam tady

Players
11 posts
7,843 battles

Tak tohle je neuvěřitelná hovadina:
Nepatrně jsme vylepšili linie na minimapě tak, aby byly tenčí a lépe se hodily k celkovému uživatelskému rozhraní bitvy.
změna jen pro efekt, ale uživatelsky je to humus.

Z jediné hry s CV jsem byl kvůli nepřehlednosti znechucen.

Kontrolní otázka: jaký je rozdíl mezi inovací a vylepšením? Vylepšení je, když se kvůli automatické převodovce nemusí použít spojkový pedál. Inovace je dát spojkový pedál mezi brzdu a plyn. Tohle se přesně povedlo.

Ze zprasení clevelandu, respektive zprznění zkušeného velitele, to je další majstrštyk

Po předchozím updatu se možná zlepšila vyváženost co do počtu stejného druhu lodí, ale spíš vzrostl počet bitev katastrofálně týmově nevyvážených.

Spíš bych přivítal možnost typu bitvy, což jsem ocenil kdysi ve World of tanks. Stupidní Epicentrum bych určitě dal pryč a vzhledem k nadvládám v hodnocených bitvách (kde tenhle režim dává větší smysl) bych se bez téhle blbosti taky obešel.

[1CSSL]
Players
350 posts
8,691 battles
Před 16 hodinami chapman859 řekl/a:

Po předchozím updatu se možná zlepšila vyváženost co do počtu stejného druhu lodí, ale spíš vzrostl počet bitev katastrofálně týmově nevyvážených.

Tak tohle podepíšu, jsou chvíle, kdy je hra nehratelná a 7x prohra na jednu výhru je pakárna nejvyššího ražení, přikládám příklad "nového Vyvážení týmů" to si hrál synovec. Osobně to pozoruji také, od spuštění "vylepšení MM" klesá raiting. A je fakt, že už jsem zavedl že tři prohry v řadě v exklusive trotl team a končím s hrou.... 

5b1142c79907b_Snmekobrazovky(26).thumb.png.d27a1c380bc5b677960afa34cdf583e8.png

Players
2 posts

Mám takovej nápad nechci být sprostej, ale chtělo by to  zvednout zadečky z těch vašich židlí a tu hru vybalancovat. Hraju DDčka a teď už se to vůbec nedá hrát díky tomu že ty vaše podělaný radary jsou všude s neuvěřitelným dosahem. A člověka ta hra prostě nebaví když sotva dojede někam a hned mu to tam sází, protože ho udrží skoro celou bitvu v radaru. Trošku přemyšlejte a vy.............. pardon vykašlete se na nějaký vesmírný koráby a takovýhle nesmysly, a prvně vytesejte tu hru k dokonalosti.

Players
2 posts

A ještě jedna věc je MM katastrofa ale totální a to ikdyž by si člověk i prst zalomil nic s tím nenadělá, nemám sice ještě ani 1500 bitev ale i tak mi to na čistej winrate vychází asi na 8 proher ku 1 vítězství a to v bitvách kde jsem udělal i přes 250k dmg a stějně prohra. Není to trochu divný?  S hrou končím a upřímně aspoň za mě, je mi té hry líto, krásná myšlenka ale totálně crap zpracovaná. A klsika se o to nikdo nestará. A nejvíc mě mrzí těch pár kaček co jsem dal do takovýho nesmyslu.

Čus.

• Boring 1

[1CSSL]
Players
350 posts
8,691 battles

Skromný dotaz :

Kdy dorazí odměny za test 0.7.5 ? stále mi to píše, že nemám nic. Poctivě odehráno...………………...

• Cool 1

[1CSSL]
Players
350 posts
8,691 battles
V ‎03‎.‎06‎.‎2018 v 10:36 Nazdormu řekl/a:

Hraju DDčka a teď už se to vůbec nedá hrát díky tomu že ty vaše podělaný radary jsou všude s neuvěřitelným dosahem. A člověka ta hra prostě nebaví když sotva dojede někam a hned mu to tam sází, protože ho udrží skoro celou bitvu v radaru.

tak tady s tebou tak úplně nesouhlasím, radar je super věc jako obrana proti ships campingu.....  Taky už není tolik vidět ten stupidní herní styl, kdy v čmoudu kempovaly dvě DD a jedno CA nejlépe britské a celou bitvu  posílali na střídačku na 15 km koberce torpéd jen tak nazdařbůh a navzájem se čmoudili...… 

Jako všechno u WoW to má  velké ALE   

- na 7 tieru ho má jen prémiová Atlanta která sama campí za skálou svítí lodě a střílí přes kopec  )ideální je, když jsi v 7 bitvě a proti tobě je divize dvou Atlant (což se děje docela často) a váš tým nemá žádný ……...

- je super, že němci mají dobré hydro, ale stejně se k americkým a ruským radarům nemají šanci dostat, protože je nasvítí daleko dopředu a rozstřílí je ostatní než  k nim dojedou

- aby americké premiové  BB mělo jako jediné BB ve hře radar taky není nic moc

Ale závěrem když to shrnu, tak osobně, mě radary nevadí, když to jde, snažím se ty radarový lodě sejmout jako první a myslím si, že pro hru je dobré, když se musí bojovat a ne když celou bitvu půlka týmu campuje v kouři kam nikdo nevidí....

[IDDQD]
Alpha Tester
3,436 posts
10,288 battles
3 hours ago, Prdoch65 said:

- na 7 tieru ho má jen prémiová Atlanta 

+ belfast, indianapolis

[1CSSL]
Players
350 posts
8,691 battles
Před 38 minutami von_chom řekl/a:

+ belfast, indianapolis

jjo to jsem nějak pominul dík

ale faktem je, že to jsou všechno premiovky……..

[1CSSL]
Players
350 posts
8,691 battles

Jeden skromný dotaz, bude v Londýně v přístavu sněžit i v létě?????

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this