Jump to content
  • 0
Sign in to follow this  

6 comments in this topic

Question

Players
136 posts
4,748 battles

Cześć.

Nie potrafię odnaleźć informacji odnośnie skrótów klawiaturowych stosowanych w czasie rozgrywki. Czy byłby ktoś uprzejmy i wskazał źródło lub podzielił się swoją wiedzą na ten temat?

5 answers to this question

Recommended Posts

• 1
[MCNC]
Players
297 posts
25,471 battles

W porcie na górze  po lewej wejdź w ustawienia ->  sterowanie . Tam są wyszczególnione standardowe skróty + można dobrać  alternatywne odpowiedniki pod siebie . Ja  używam alternatywnych(prawa strona klawiatury) , znacznie wygodniejszych w użyciu  dla moich koślawych paluchów .

• Cool 1

• 1
[ISEN]
Moderator
4,855 posts
2 hours ago, SkaranieBoskie said:

Bardzo śmieszne :Smile_glasses:

Chodziło mi o skróty komend typu "Ctrl+x" do zablokowania dział na kącie kursowym itp., których nie potrafię odnaleźć w menu sterowania a wiem, że są.

Shift - x - zablokowanie względem punktu na mapie
ctrl - x  zablokowanie względem kadłuba
alt - g - ukrycie interfejsu

Nie znajdziesz ich w ustawieniach.

• Cool 2

• 1
Modder
4,875 posts
22,470 battles

Wszystko jes

2 godziny temu, SkaranieBoskie napisał:

Chodziło mi o skróty komend typu "Ctrl+x" do zablokowania dział na kącie kursowym itp., których nie potrafię odnaleźć w menu sterowania a wiem, że są.

A to zerknij sobie do pliku źródłowego /command_mapping/preset_keyboard_1.xml. Rozpakuj używając WoW unpacker-a.

Jak chcesz sobie coś pozmieniać, (a można wszystko w przeciwieństwie do menu gry), to skopiuj plik do modów (umieść w katalogu /command_mapping/) i tam edytuj.

• Cool 1

• 0
Players
136 posts
4,748 battles

Sign in to follow this