Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Nixex_CZ

Hra nejde spustit

14 comments in this topic

Recommended Posts

Players
15 posts
1,332 battles

Ahoj,

nastal u mě problém, z nějakého důvodu hra nejde spustit, naběhne luncher, o kliknutí na tlačíko HRÁT se luncher vypne.

Hru jsem odinstaloval, poté stáhl a nainstaloval do jiného adresáře. Potíže stále trvají.

Hru jsou zkoušel spustit jako správce, i odstranení problému za pomocí nastavení v lunchru. 

Players
3 posts
6,061 battles

jen taky dotaz ?? co nejaky info o připadne chybě pokud ti ji to hazi nebo emas to na druhy obrazovce( televizi) ??? ja že sem si to hodil na telku a pak druhej den koukam proč to nic neděla :D ono to běželo na ty televizi :D

Players
15 posts
1,332 battles
On 23. 5. 2018 at 9:13 PM, TaroKane said:

jen taky dotaz ?? co nejaky info o připadne chybě pokud ti ji to hazi nebo emas to na druhy obrazovce( televizi) ??? ja že sem si to hodil na telku a pak druhej den koukam proč to nic neděla :D ono to běželo na ty televizi :D

Spustím Game Center, dám hrát hru. Poté se game center zavře a znovu otevře, a nabízí spustit hru (normálně se ukazoval hra běží).... toť vše

Když spustím klasicky přes Luncher, ten se zavře a nic se neotevře.

Žádné chybové hlášky mi to neukáže.

[T-N-T]
Players
325 posts
2,901 battles

..Není na liště okno s hrou minimalizované, že ne? Splňuješ minimalní požadavky, spustit hru jako správce a podobné triky jsi zkoušel? 

Players
15 posts
1,332 battles
Just now, Gomez_Addams said:

..Není na liště okno s hrou minimalizované, že ne? Splňuješ minimalní požadavky, spustit hru jako správce a podobné triky jsi zkoušel? 

Ano, i kompletní reinstal.

nový Direx,

nové ovladače GPU, 

vypnout firewall i antivir

Minimalizová to nevidím, to by se muselo leda nějak skrytě, ale kdyby hra běžela, tak mi to napíše že je spuštěná ne?

Players
15 posts
1,332 battles
6 minutes ago, Gomez_Addams said:

ve správci programů ji vidíš spuštěnou nebo ne?

Nejde to, jelikož se spustí tak na 2s. a pak se mi zase nabídne možnosti spustit, furt dokola.

WoWs2.jpg

WOWs3.jpg

Players
15 posts
1,332 battles
22 hours ago, Gomez_Addams said:

HW ti stiha? Nejake mody? 

HW stíhá

Mody nepoužívám .)

[IDDQD]
Korzár, WoWs Wiki Team, Korzár
3,032 posts
14,441 battles

V 28. 5. 2018 v 22:06 Gomez_Addams řekl/a:

HW ti stiha? Nejake mody? 

jdi na konkurz do WG podpory - rady mas stejne :fish_viking:

Privateer
291 posts
6,075 battles

udelej si zalohu preferences.xml a pak ho ve slozce hry smaz. (smazne ti to nastaveni, ovladani a tak, ale hra by se mohla spustit)

[IDDQD]
Korzár
2,493 posts
745 battles

Napadl me antivir/firewall? Ze by treba mohl bloknout launcher,pripadne nejakej soubor ve slozce s hrou. Kdysi sem mel u jine hry podobny problem. A resil sem to pres tohle. Ony obcas ty win. Aktualizace postahuji ruzne kravinky a dela to paseku. No zkus vypnout antivir a firewall a zkus zapnout hru. 

Players
15 posts
1,332 battles

Po chvilce nečinosti, jsem se znovu pokusil vyřešit problém, leč neuspěšně. 

Nainstaloval jsem WoWs na notebook, a hlasí stejnou chybu, to se mi zdá nepravděpodobné. 

Není nějaká možnosti, že rooter blokuje přistup k serveru? Nevíte prosím, jak bych mohl tuto zkutečnost zjistit? 

Děkuji :)

Players
15 posts
1,332 battles

Tak ani nastavením rootru to není. 
Zkusil jsem sputit hru přes mobilní hostpot, hra se bohužel chová stále stejně. i na notebooku i na PC