Jump to content
PSA: Ranked battles HP restoration for aircrafts issue Read more... ×
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
War_czech

Cheaty ve hře

99 comments in this topic

Recommended Posts

[IDDQD]
Korzár, WoWs Wiki Team
2,230 posts
12,873 battles
Před 3 minutami chowis řekl/a:

Samozřejmě umím si představit dobrovolný přechod z Klanu k vám , když mi někdo píše tři dny v kuse a otravuje mě jako bezďák na ulici, co potřebuje pětikorunu na víno. Mám pokračovat? Tvá konverzace se mnou je na našem klanovém Discordu. O Tvých kecech typu "i když jsi velitel oni to bez tebe zvládnou"...Pořád to samé pojedete si tu svou i kdyby tady člověk sepsal sebevětší usvědčení toho, že si nejste schopni zamést před vlastním prahem..

Pokud me dotazy na tvou odpoved/stanovisko byly otravne, mel jsi to napsat.
Kazdopadne pokud mas nejaky osobni problem, proc se to resi na foru a ne pres TS ci PM.
Muzes prijit se pobavit nemam problem.

• Funny 1

[IDDQD]
Alpha Tester
3,360 posts
8,319 battles

takovych hoven jen kvuli tomu, ze jedna strana nema moc ochoty prijmout realitu (AA aura) a druha strana si z toho dela prdel

obe dve strany po zasluze -1

• Cool 1

Players
856 posts
11,895 battles

Jak se dívám ani Rolf už to u vás dál nevydržel....to musí být hrozný klan:Smile_teethhappy:

• Funny 1

[IDDQD]
Alpha Tester
3,578 posts
20,526 battles
Před 24 minutami chowis řekl/a:

Ty máš právo mluvit z pozice Správce tohoto fóra? Nebo si prostě jen sežral veškerou moudrost světa a taháš nudli z nosu, aby jsi byl IN? Pokud vím, tvůj nick není Yabbacoe a pokud jsou mé informace správné jsi pouhý návštěvník tohoto fóra stejně jako Usirev, nebo někdo jiný. Ty tady chceš moralizovat? Z pozice klanu, který přetahuje lidi, aniž by o tom dotyčnému klanu, něco řekl? Hrajete si na svatoušky, ale sami máte hovna před vlastním prahem. Projekt Mateřské školky jste vyvěsili do vzduchu před měsícem. Jak daleko je? Má být pod záštitou BLACKA a Vojcka. Předevčírem se ptám Vojcka jak vám jde Projekt. "Zatím nic". Tolik k tomu vašemu projektu a bandě namyšlených hlav...Nicméně proč je fórum mrtvé? Protože je tady ignorantská partička, která si myslí, že to tady vede, což je mimochodem totálně zcestné. Proč by tady proboha někdo chodil, když na každý příspěvek reagujete anonymním lidem uštěpačně a v případě, že má někdo na nějakou loď či herní techniku jiný názor, než-li vy je to s prominutím "[edited] co si vymýšlí a překrucuje detaily".

Mám právo mluvit z pozice člověka co si celej ten tvuj sociologickej průzkum může pročíst díky notifikacím v mailu, přestože je topic smazán.

Projekt Školka beží úspěšně. Děkuji za optání.

• Cool 1
  • Funny 1

[IDDQD]
Weekend Tester
1,930 posts
5,433 battles
8 minutes ago, ladisg said:

Jak se dívám ani Rolf už to u vás dál nevydržel....to musí být hrozný klan:Smile_teethhappy:

Jj. Skákali jsme přes kozy a rolf nepreskočil. :D

• Funny 6

Players
856 posts
11,895 battles
6 minutes ago, Bergham said:

Jj. Skákali jsme přes kozy a rolf nepreskočil. :D

Doufám že je LucyCZ v pořádku:Smile_teethhappy:

• Funny 7

[IDDQD]
Privateer
3,380 posts
5,175 battles
1 hour ago, chowis said:

Projekt Mateřské školky jste vyvěsili do vzduchu před měsícem. Jak daleko je? Má být pod záštitou BLACKA a Vojcka. 

Co to blekotáš ?

Asi jsi si ten úvod co psal žabák pořádně nepřečetl . Jinak by jsi tam viděl toto a to jedno důležité slovo jsem ti dokonce zvětšil

S radostí představujeme projekt klanu IDDQD ve spolupráci s komunitními kontributory Vojcek1986 a Bl4ck_SK a pod záštitou komunitního manažera WoWs pro Česko a Slovensko YabbaCoe.

a za další  je tam psáno   

Do tohoto vlákna můžete zasílat své přihlášky. Vaše příspěvky v tomto vlákně nepůjdou veřejně vidět, tudíž zájemci nemusíte mít strach. 

Takže meleš a ani pořádně nevíš o čem

• Cool 3

Privateer
291 posts
5,926 battles

Proc vam to asi pri naletu zezadu nebo z boku nezabiji tolik letadel? Protoze spousta hracu nekouka kolem a nevidi, ze na ne neco leti, proto nedaji CTRL+klik na vasi letku. Nebo jsou dokonce podobni ignoranti, co si jedou to svoje a o mechanice si nic neprectou uz ze zasady, ani kdyz jim to ostatni linkuji, takze ani nevi, ze by meli CTRL+kliknout. Opravdu unicum hrac si precte mechaniku, zamysli se a vymysli neortodoxni taktiku/build. A pak jsou taky hraci...

Kazdopadne netusim, na zaklade jakych dat porovnavat pripady "vzdy kdyz naletim zezadu..." a podobne, protoze se neda objektivne urcit, jakeho ma lod kapitana, jak moc ma poskozene AA moduly atd. Strucne - jestlize varite z vody, da se verit jedine oficialne posvecenym udajum, viz WoWs Wiki Mechanika AA obrany.

Je tady v tom vlakne vlastne neco k veci? Nechtelo by to prejmenovat na: Glorifikace Papeho a spol...?

btw: vytahovat na verejnost soukromou komunikaci (at uz problehla nebo ne), je dobre smecko. To delaji snad decka bez argumentu, ne?

• Cool 3
  • Funny 1

Community Contributor
110 posts
3,880 battles

@chowis Bacha na ní, do zpráv bych ji nepsal, použije to proti tobě, vím o čem mluvím :D :D :D :D 

A co s ti nelíbí na projektu mateřská školka? Za mě super, třeba zrovna Lucy bude lidi učit psát na forum, aby to tady bylo pestřejší a my jsme se měli nad čím smát :D :D :D Protože špatnej hráč nemůže učit špatnýho hráče, to dává logiku. Ale doporučuji ti neklást odpor, sklopit uši, ocas a raději se s nimi nedohadovat :D Tu panuje Mafie a třeba by ses už ráno nemusel probudit :cap_cool:

• Cool 1

[IDDQD]
Korzár, WoWs Wiki Team
2,230 posts
12,873 battles
Před 8 minutami Call_me_Luck řekl/a:

@chowis Bacha na ní, do zpráv bych ji nepsal, použije to proti tobě, vím o čem mluvím :D :D :D :D 

A co s ti nelíbí na projektu mateřská školka? Za mě super, třeba zrovna Lucy bude lidi učit psát na forum, aby to tady bylo pestřejší a my jsme se měli nad čím smát :D :D :D Protože špatnej hráč nemůže učit špatnýho hráče, to dává logiku. Ale doporučuji ti neklást odpor, sklopit uši, ocas a raději se s nimi nedohadovat :D Tu panuje Mafie a třeba by ses už ráno nemusel probudit :cap_cool:

Magor magorem zůstane, zamysli se nad tím kdy jsi mi psal že si mne najdeš že nebydlím od tebe tak daleko - jak chlapské. fŇukno 469857319250034708.png?v=1&key=1d9d87a33f0dc477516e501e0ce26a11f898acdf68fcf6e8092a5d1789d382fa

• Cool 2
  • Funny 1

[GWDYS]
Players
19 posts
11,896 battles

Já bych se klidně přidal, ale nějak už nemůžu přijít na to, o čem se vlastně hádáte. Ztratil jsem se, když tak stránku nebo dvě dozadu odpadlo téma vlákna

thonking.png

• Cool 2
  • Funny 1

[IDDQD]
Weekend Tester
1,930 posts
5,433 battles
1 hour ago, Call_me_Luck said:

Něměl by ses jako CC snažit spíš komunitu stmelovat? A ne aktivně do kohokoli šít, či dokonce komunitu rozdělovat?

• Cool 1

[GWDYS]
Players
19 posts
11,896 battles

Čistě teoreticky by se měl snažit komunitu zlepšovat, což může být provedeno i vyvracením vhodných výroků a v krajním případě i diskreditací osoby takovéto výroky opakovaně vypouštějící. Navíc nikdy nestmelíš všechny, a tmelit komunitu proti někomu je taky tmelení. Etická a morální stránka je věc druhá.

[IDDQD]
Players
378 posts
11,762 battles

Osobní návrh ke 3/4 tohohle Topicu:

- "Méně letadel mi padá u DM zezadu."

- "AA aura je podle údajů WG zjednodušená na kruh nezávisle na umístění AA na lodi."

- "Aha, tak to mě jen slušně mátlo RNG, díky."

- Rádo se stalo."

Se zbytkem jděte do háje a smažte to ...

• Cool 6
  • Funny 1

[T-N-T]
Weekend Tester, Players, In AlfaTesters
5,161 posts
11,237 battles
12 hours ago, Markethia said:

Osobní návrh ke 3/4 tohohle Topicu:

- "Méně letadel mi padá u DM zezadu."

- "AA aura je podle údajů WG zjednodušená na kruh nezávisle na umístění AA na lodi."

- "Aha, tak to mě jen slušně mátlo RNG, díky."

- Rádo se stalo."

Se zbytkem jděte do háje a smažte to ...

come-on-dont-be-a-party-pooper.jpg

• Funny 3

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.