Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
War_czech

Cheaty ve hře

99 comments in this topic

Recommended Posts

[IDDQD]
Alpha Tester
3,578 posts
20,507 battles
Před 12 minutami von_chom řekl/a:

nudis se ? kup si medvidka myvala

toz se kolega zmylil, to se stava pravidelne vsem. pokud probehne sebereflexe a pouceni tak neni moc co resit

dost mozna si internet idealizuji, ale nekde se zacit musi. a zacit musi kazdy sam u sebe, no ne ? tak bud hodny :cap_popcorn:

Nene. To není o tom, že by se mýlil. On tady byl ještě jeden topic (RIP), který byl v podobném duchu. Něco o sociálních experimentech atd. Počítám, že ještě s něčím přijde :Smile_popcorn:

Pokud už neztratil drive.

[T-N-T]
Beta Tester
986 posts
7,490 battles

Ono totiž není důležité, jak je to naprogramováno, ale jak to reálně funguje.
Takže pokud mu s při útoku zezadu padá méně letadel než z boku, tak bych v tom dále pokračoval.

Viz ukázka:

[-CSR-]
Players
149 posts
10,517 battles

Ze me neprekvapuje ta estrada zrovna od IDD"0"IQ..... jste typickym prikladem, proc jsou vuci sobe cesky klany toxicky. Smutne... 

• Funny 2

[IDDQD]
Alpha Tester
3,578 posts
20,507 battles

Takže moralizování? To je docela sranda, uvážím-li zrovna vaše dnešní výlevy. Do někoho se pustíte a pak, když vás to praští přes hubu, tak pláč? Chceš lízátko? :Smile_teethhappy:

• Cool 1

[IDDQD]
Korzár, WoWs Wiki Team
2,219 posts
12,849 battles
Před 2 minutami us1rev řekl/a:

Ze me neprekvapuje ta estrada zrovna od IDD"0"IQ..... jste typickym prikladem, proc jsou vuci sobe cesky klany toxicky. Smutne... 

aha a proto mame projekt materska skolka a na nase TS chodi i lide z jinych klanu?
Nic o nas nevis - nesud  :Smile_popcorn:

• Funny 1

[T-N-T]
Beta Tester
986 posts
7,490 battles
4 minutes ago, LucyCZ said:

aha a proto mame projekt materska skolka a na nase TS chodi i lide z jinych klanu?

Musím se ho zastat, lidé od vás po mě v bitvě dokonce stříleli!
A jeden mě i potopil!
A to vše jen kvůli tomu, že jsem měl jinou barvu než oni!
Styďte se! Styďte se! Styďte se!:cap_horn:

• Cool 3
  • Funny 7

[IDDQD]
Korzár, WoWs Wiki Team
2,219 posts
12,849 battles
Právě teď HavranRyc řekl/a:

Musím se ho zastat, lidé od vás po mě v bitvě dokonce stříleli!
A jeden mě i potopil!
Styďte se! Styďte se! Styďte se!:cap_horn:

Icon_achievement_DETONATED.png

[IDDQD]
Alpha Tester
3,359 posts
8,310 battles
5 minutes ago, HavranRyc said:

jaj, takovych vtipnych odpovedi je a za kazdou bych tady dostal ban :Smile_sad:

• Funny 4

[IDDQD]
Alpha Tester
3,578 posts
20,507 battles

Nedostal. Zapoměls, že modi vymřeli?

Je tu jen Žába, kterej na to nemá čas (a ani to nemá v popisu práce) a jeden... no :dance_turtle:

[T-N-T]
Beta Tester
986 posts
7,490 battles

No, já dostal warning za vtip kde figurovali opice, Dunaj a Horní Uhry.:cap_haloween:

• Cool 1
  • Funny 4

[IDDQD]
Privateer
3,374 posts
5,171 battles
21 minutes ago, HavranRyc said:

Co ? Ty nemáš typickou barvu středoevropana ? I když je pravda , že jsem taky trochu , trochu víc snědší od sluníčka . Jenže u mne to zachraňují modré oči a vyšisované blonďaté vlasy . No vlasy , už jich taky není co bývalo :Smile_teethhappy:

[T-N-T]
Beta Tester
986 posts
7,490 battles
1 minute ago, Stratos_HF said:

Co ? Ty nemáš typickou barvu středoevropana ? I když je pravda , že jsem taky trochu , trochu víc snědší od sluníčka . Jenže u mne to zachraňují modré oči a vyšisované blonďaté vlasy . No vlasy , už jich taky není co bývalo :Smile_teethhappy:

Já mám vždy správnou barvu!:cap_haloween:
To oni měli tu špatnou!:cap_viking:

• Funny 1

[T-N-T]
Weekend Tester, Players, In AlfaTesters
5,155 posts
11,216 battles

I just want to say that I do not know and never see any of the people contributing to this thread.
I do not know any of the cheats and I'm happy with the WG work on WoWs. :cap_like:

And now to completely unrelated matter  . . .  Hello Mr Crysantos. I hope that I will have better RNG this month :fish_happy:

[IDDQD]
Alpha Tester
3,359 posts
8,310 battles
32 minutes ago, Stratos_HF said:

ze ty si pletes sediny a blond ?

• Funny 1

[IDDQD]
Privateer
3,374 posts
5,171 battles
30 minutes ago, von_chom said:

ze ty si pletes sediny a blond ?

woe barvím , ne :Smile_izmena:

a náhodou , baby dávaj za stříbrný melír neskutečnou raketu . já to mám grátis :Smile_teethhappy::Smile_teethhappy:

• Funny 2

[-CSR-]
Players
149 posts
10,517 battles
22 hours ago, LucyCZ said:

WOW! Gratuluji, bude vic toxikanu. Vim o vas dost.. a o tobe zvlast mila Lucy. Stacilo te parkrat slyset na streamu.. :Smile_facepalm: Kdyz uz te nemusi ani Babish, tak to je co rict (aktualne Luck)... 

Comediante : my se do nekoho pustili? Uplne normalne jsme oponovali, protoze kdyz nekdo siri bludy neovereny realitou, tak se proste ozvem... Nebo ti snad prijde na me odpovedi "A jsi si tim naprosto jisty? :) ujisti se" neco toxickeho?? Kdopak zacal s toxicitou o upalech a podobne??? Mas vubec sebereflexi? ocividne ne... Vsichni do jednoho jste se do nas pustili jen proto, ze nejsme ten top klan a automaticky tak nemame do ceho kecat.. byt na foru novej, tak proste odejdu a vic me to tu nezajma. Vsichni do jednoho si placate po ramenou a tvrdite, ze treba takovy Pape nebo Femennenly  hrajou ty svoje letadlovky teda spatne? Myslis, ze jsem si onu zminovanou taktiku vycucal z prstu? ne, sleduju zkusenejsi.. Nejakej vikendovej letadlovkar na tom nic nezmeni... 

Ale nebudu dal ztracet cas s partickou, co si tu vytvorila svoji pudicku s naivnim pocitem, ze to vedou.. Placejte se dal po ramenou, ja si jdu taky po svym a uz sem nepachnu... na to uz jsou moje 33 lety nervy prilis stary.

P.S. A kdyz uz mate tu materskou skolku, tak je prosim neucne jen kempit a taky obcas ve hre neco odtankujte... zvlast kdyz hrajete lode jako Kurfurst!

• Funny 1
  • Boring 3

[IDDQD]
Alpha Tester
3,578 posts
20,507 battles

Opravdu sem bude nutné nahodit celej ten smazananej topic? Opravdu? Snažíš se uvést vás do pozice ublížené oběti? Tak to pak jo.

• Funny 1

Players
48 posts
13,496 battles
20 minutes ago, TheComedian1983 said:

Opravdu sem bude nutné nahodit celej ten smazananej topic? Opravdu? Snažíš se uvést vás do pozice ublížené oběti? Tak to pak jo.

Ty máš právo mluvit z pozice Správce tohoto fóra? Nebo si prostě jen sežral veškerou moudrost světa a taháš nudli z nosu, aby jsi byl IN? Pokud vím, tvůj nick není Yabbacoe a pokud jsou mé informace správné jsi pouhý návštěvník tohoto fóra stejně jako Usirev, nebo někdo jiný. Ty tady chceš moralizovat? Z pozice klanu, který přetahuje lidi, aniž by o tom dotyčnému klanu, něco řekl? Hrajete si na svatoušky, ale sami máte hovna před vlastním prahem. Projekt Mateřské školky jste vyvěsili do vzduchu před měsícem. Jak daleko je? Má být pod záštitou BLACKA a Vojcka. Předevčírem se ptám Vojcka jak vám jde Projekt. "Zatím nic". Tolik k tomu vašemu projektu a bandě namyšlených hlav...Nicméně proč je fórum mrtvé? Protože je tady ignorantská partička, která si myslí, že to tady vede, což je mimochodem totálně zcestné. Proč by tady proboha někdo chodil, když na každý příspěvek reagujete anonymním lidem uštěpačně a v případě, že má někdo na nějakou loď či herní techniku jiný názor, než-li vy je to s prominutím "[edited] co si vymýšlí a překrucuje detaily".

• Cool 2

[IDDQD]
Korzár, WoWs Wiki Team
2,219 posts
12,849 battles
Před 25 minutami us1rev řekl/a:

WOW! Gratuluji, bude vic toxikanu. Vim o vas dost.. a o tobe zvlast mila Lucy. Stacilo te parkrat slyset na streamu.. :Smile_facepalm: Kdyz uz te nemusi ani Babish, tak to je co rict (aktualne Luck)... 

Prosim te prozrad na kterem streamu jsem udajne mluvila? Asi mam dvojce a nevim o tom. 

Milujes Babishe/Lucka? Dobra volba - vynikajici par! 

Před 25 minutami us1rev řekl/a:

P.S. A kdyz uz mate tu materskou skolku, tak je prosim neucne jen kempit a taky obcas ve hre neco odtankujte... zvlast kdyz hrajete lode jako Kurfurst!

Rekni mi jedno jmeno z naseho klanu kdo kempi s GK, prosim.

Před 26 minutami us1rev řekl/a:

Ale nebudu dal ztracet cas s partickou, co si tu vytvorila svoji pudicku s naivnim pocitem, ze to vedou.. Placejte se dal po ramenou, ja si jdu taky po svym a uz sem nepachnu... na to uz jsou moje 33 lety nervy prilis stary.

Ahoj a popremyslej co jsi tech 33 let delal.

• Funny 2

[IDDQD]
Korzár, WoWs Wiki Team
2,219 posts
12,849 battles
Před 1 minutou chowis řekl/a:

Projekt Mateřské školky jste vyvěsili do vzduchu před měsícem. Jak daleko je? Má být pod záštitou BLACKA a Vojcka. 

Vymysleny pred 2 mesici, nahozeny pred mesicem s tim ze zacina po CW - je to problem? 

Před 3 minutami chowis řekl/a:

Z pozice klanu, který přetahuje lidi, aniž by o tom dotyčnému klanu, něco řekl? 

Zajimave, kazdy kdo prisel k nam je tu dobrovolne - existuje kouzelne tlacitko prijmout pozvanku do klanu a to dotycni delaji sami :Smile_popcorn:

Pokracuj, cekam.

Players
48 posts
13,496 battles
4 minutes ago, LucyCZ said:

Prosim te prozrad na kterem streamu jsem udajne mluvila? Asi mam dvojce a nevim o tom. 

Milujes Babishe/Lucka? Dobra volba - vynikajici par! 

Rekni mi jedno jmeno z naseho klanu kdo kempi s GK, prosim.

Ahoj a popremyslej co jsi tech 33 let delal.

Máš krátkou paměť...Houmrův stream? Tvoje Kur....Pi.....ČU...??? Takhle podle tebe mluví holka?

• Cool 1
  • Funny 1

Players
48 posts
13,496 battles
2 minutes ago, LucyCZ said:

Vymysleny pred 2 mesici, nahozeny pred mesicem s tim ze zacina po CW - je to problem? 

Zajimave, kazdy kdo prisel k nam je tu dobrovolne - existuje kouzelne tlacitko prijmout pozvanku do klanu a to dotycni delaji sami :Smile_popcorn:

Pokracuj, cekam.

Samozřejmě umím si představit dobrovolný přechod z Klanu k vám , když mi někdo píše tři dny v kuse a otravuje mě jako bezďák na ulici, co potřebuje pětikorunu na víno. Mám pokračovat? Tvá konverzace se mnou je na našem klanovém Discordu. O Tvých kecech typu "i když jsi velitel oni to bez tebe zvládnou"...Pořád to samé pojedete si tu svou i kdyby tady člověk sepsal sebevětší usvědčení toho, že si nejste schopni zamést před vlastním prahem..

• Cool 1
  • Funny 3
  • Bad 1

[IDDQD]
Korzár, WoWs Wiki Team
2,219 posts
12,849 battles
Před 2 minutami chowis řekl/a:

Máš krátkou paměť...Houmrův stream? Tvoje Kur....Pi.....ČU...??? Takhle podle tebe mluví holka?

Hm s Houmerem jsem hrala myslim jednou a ani nevim ze stremoval - zajimave. Diky za info.

Delam v zenskym kolektivu uz 15let ano vim jak se nektery chovaji, mas problem ze nekdo u hry nadava? Proc hrajes s Vojckem :cap_cool:

• Bad 1

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.