Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 30 battles to post in this section.
BarnabaII

Pancerniki Austro-Węgierskie

12 comments in this topic

Recommended Posts

Players
113 posts
4,038 battles

Co sądzicie czy WG doda do gry pancerniki typu Tegetthof?

Tegetthoff_class_battleships_in_Pola_1915.jpg1929338852_2019-02-08at14-18-46.thumb.png.460631c431c7fb9786a6a6076c87cc99.png

AKTUALIZACJA !! [08.02.19]

Z tego co wiadomo pancerniki austro=węgierski Viribus Unitis pojawi się w drzewku Niemieckim! 

No ja nie mam pojęcia i nie mogę patrzeć jak ten okręt ma jeszcze banderę Niemieckiej Kriegsmarine i to jeszcze ocenzurowanej....

Czy to naprawdę ciężko jest stworzyć banderę Cesarsko-królewską?

[2137]
[2137]
Weekend Tester
320 posts
7,295 battles

Coś takiego miałoby sens tylko w wypadku wprowadzenia drzewka pan europejskiego, gdzie WG mogłoby wrzucać okręty różnych nacji do jednego wora.

[R-NG]
Players
1,461 posts
18,077 battles
10 godzin temu, MK1D napisał:

Coś takiego miałoby sens tylko w wypadku wprowadzenia drzewka pan europejskiego, gdzie WG mogłoby wrzucać okręty różnych nacji do jednego wora.

Jest drzewo panazjatyckie, to będzie i paneuropejskie.

[O-R-P]
Players
2,180 posts
20,416 battles
On 18.05.2018 at 5:11 AM, MK1D said:

Z projektów pancerników Austro-Węgierskich można stworzyć kompletną linię od III do X tieru. Kiedyś próbowałem stworzyć drzewko Śródziemnomorskie i dało się bez problemu. X tier to by była zdrowa przeróbka w stylu Wielkiego Erektora ale jest możliwe.

On 18.05.2018 at 3:12 PM, Davao said:

Tylko zastanawiam się co by w nie mogło wchodzić. Z niszczycieli Szwecji można stworzyć gotowe drzewko, ich pancerniki obrony wybrzeża jako wariacja na temat krążownika tak samo. Holandia może mieć kompletne drzewko krążowników i niszczycieli z premium pancernikiem podobnym do Scharnhorsta. Polska kompletne drzewko niszczycieli. Włochy i Francja są osobnymi krajami. Ja obstawiam prędzej coś w stylu drzewka z takimi państwami jak Hiszpania, Jugosławia, Turcja, Grecja, Austro-Węgry, Izrael czy Rumunia. Tam jadąc na minimalnej ilości projektów można zrobić kompletne drzewka pancerników, krażowników i niszczycieli, gdzie papierowa nieco ( z nastawieniem jedynie na papierowość tierów IX-X ) będzie jedynie linia pancerników, co nie jest zaskoczeniem. Problemem może być język i imiona kapitanów ale i to rozwiązałem bo można stosować imiona łacińskie bądź esperanto jako język.

• Cool 1

Players
881 posts
10,650 battles
18.05.2018 o 08:12, Davao napisał:

Niezły pomysł. Można by wrzucić ze dwa albo trzy niszczyciele polskie np Burzę, Pioruna, Garlanda. Jakieś inne propozycje? 

• Cool 1

[R-NG]
Players
1,461 posts
18,077 battles
5 minut temu, ORP_San_Escobar napisał:

Niezły pomysł. Można by wrzucić ze dwa albo trzy niszczyciele polskie np Burzę, Pioruna, Garlanda. Jakieś inne propozycje? 

Polskie drzewko już jest pomimo posiadania tylko jednego okrętu. Może z drzewkiem paneuropejskim mogłem lekko przesadzić, co nie znaczy, że okrętów z tych małych marynarek być nie może. I być może nawet mogły by mieć swoje własne drzewka okrętów.

[GLORY]
Players
420 posts
13,035 battles

W wocie mamy czołgi węgierskie i szwajcarskie u Niemców, więc przynależność państwowa dla WG nie stanowi większego problemu. 

Players
2,566 posts
6,010 battles

Najbardziej znanym pancernikiem typu Tegetthof był SMS Szent István i to jego bym obstawiał jako tego, co kiedyś (jeśli w ogóle) miał by pojawić się w grze. Tylko, że na razie brak HMS Drednought, więc ten tego no...

• Cool 2

[DOREE]
Beta Tester
1,717 posts
12,669 battles
On 25.05.2018 at 1:22 PM, ORP_San_Escobar said:

Tak, są propozycje na całą linie, na każdy poziom znalazły by sie przynajmniej ze dwie propozycje. Ale priorytetami są drzewka izraelskie i ugandyjskie

[ISEN]
Beta Tester
4,648 posts
14,110 battles

drzewo paneuropejskie

hmm może za jakieś 2-2,5 roku

Holandii to raczej w tym nie widzę, raczej jako oddzielna nacja będzie

Pamiętajmy że pewnie i pan amerykańskie będzie, na pewno. Co do floty CK, to drzewa bym się za bardzo nie spodziewał na razie mają jeszcze tyle do zrobienia z flot największych mocarstw( no i ZSRR) że materiału im na 4 lata starczy. Na razie niech oni dokończą drzewa istniejące, a potem będziemy myśleć co dalej

Beta Tester
1,165 posts
8,728 battles
1 hour ago, dzobo30 said:

Pamiętajmy że pewnie i pan amerykańskie będzie, na pewno. 

Owszem, będzie. To już jest potwierdzone: 

Sign in to follow this