Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
YabbaCoe

Veřejný test verze 0.7.5 - Nová americká kolekce

12 comments in this topic

Recommended Posts

[WG-EU]
[WG-EU]
WG Staff
1,694 posts
3,291 battles

Kapitáni! :Smile_medal:

Jak se vám zamlouvá nová americká kolekce? Napište nám své názory!

[1CSSL]
Players
281 posts
6,323 battles

Tak nevím, možná jsem někde něco přehlédnul, ale sbírku jsem úspěšně dokončil, napsalo mi to, že je závěrečná odměna vydaná, ale dostal jsem jen vlajku a kamufláž ne ?!?! 

Jak říkám třeba to v PT testu nebude, ale zamrzí to, když je to závěrečná odměna a ta nedorazí.....

Jinak se mi sbírka líbí..

[1CSSL]
Players
281 posts
6,323 battles

Tak to je jiná, já myslel, že tu kamufláž dostanu na PT serveru... tak to je úplně super a klidně a rád si  počkám....

[1CSSL]
Players
281 posts
6,323 battles

Tak nevím, znova jsem to pročítal a nikde se nepíše, že by ta kamufláž na Clevelenda měla být odměna na hlavní server, za dokončení je na hlavní server odměna 1 den premiáku.......

Jak to je tedy doopravdy?

[CSP]
Players
172 posts
5,320 battles

O kamufláži na Clevelanda nevím, včera jsem tam žádnou sbírku neměl, ale odměny na public jsou dávány tak, jak jsem psal výše. Ale včera jsem to nehrál, tak možná se ta sbírka ukáže až po odehrané hře.

[1CSSL]
Players
281 posts
6,323 battles

jak vidíš dole, sbírka se jmenuje " Americké křižníky" a odměna viz pr.sc.

5afeaea149e07_Snmekobrazovky(1190).thumb.png.07b5298ae1e7c574d1ff2a898607affe.png

5afeaeb12d26a_Snmekobrazovky(1192).thumb.png.605aada5243512eb680b6964fd05d884.png

vlajka dorazila kamufláž nikoli

to co je na hlavní server posíláno znám a vím o tom týdenním distanci..

můj dotaz směřuje k otázce zdali, kdy a případně kam dorazí ta kamufláž .......... 

[WG-EU]
[WG-EU]
WG Staff
1,694 posts
3,291 battles
Před 1 hodinou Prdoch65 řekl/a:

jak vidíš dole, sbírka se jmenuje " Americké křižníky" a odměna viz pr.sc.

5afeaea149e07_Snmekobrazovky(1190).thumb.png.07b5298ae1e7c574d1ff2a898607affe.png

5afeaeb12d26a_Snmekobrazovky(1192).thumb.png.605aada5243512eb680b6964fd05d884.png

vlajka dorazila kamufláž nikoli

to co je na hlavní server posíláno znám a vím o tom týdenním distanci..

můj dotaz směřuje k otázce zdali, kdy a případně kam dorazí ta kamufláž .......... 

Tato kamufláž je na Cleveland, který bude na VIII tieru a který bude dostupný v druhém kole. Kamufláž ti na public test účtu zůstane i do druhého kola. Pravda, je to trochu nešťastně nastavené.

• Cool 1

[1CSSL]
Players
281 posts
6,323 battles

Děkuji za vyčerpávající odpověď.

• Cool 1

[IDDQD]
Beta Tester
2,774 posts
4,674 battles
4 minutes ago, Prdoch65 said:

Děkuji za vyčerpávající odpověď.

Ty chceš mít na Clívloši todle ? Nepovedenýho orla v podobě slepice ? Dobře za Velkou louží krocana .

Už jsem se tlemil u toho Texasu co byl v obchodě a ono to pujde dát i sem  ? Chybí mi tu blicí smajlík . Ani zadarmo a navíc , pokud se to dá vyjezdit , tak to nepujde prodat . Jako ty nesmysly co už mám na skladě , viz

qMhOz49.jpg

[T-N-T]
[T-N-T]
Weekend Tester, Players, In AlfaTesters
4,208 posts
9,597 battles
26 minutes ago, Stratos_HF said:

Ty chceš mít na Clívloši todle ? Nepovedenýho orla v podobě slepice ? Dobře za Velkou louží krocana .

Už jsem se tlemil u toho Texasu co byl v obchodě a ono to pujde dát i sem  ? Chybí mi tu blicí smajlík . Ani zadarmo a navíc , pokud se to dá vyjezdit , tak to nepujde prodat . Jako ty nesmysly co už mám na skladě , viz

qMhOz49.jpg

Spoiler

eagle.gif

freedom.gif

Jsem zvedav jestli zobrazeni pujde vypnout/zapnout jako to je u vesmirnych kamuflazi.

[1CSSL]
Players
281 posts
6,323 battles
Před 23 hodinami Stratos_HF řekl/a:
Před 23 hodinami Prdoch65 řekl/a:

Právě proto, že chci vidět jaká pakárna to bude, chci to vidět na PS serveru, abych na hlavním serveru věděl, jak moc a rychle se snažit...... 

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.