Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
YabbaCoe

Salem

13 comments in this topic

Recommended Posts

[IDDQD]
Alpha Tester
3,402 posts
9,488 battles

bude se dat koupit za ty nove suroviny v tom novem ingame shopu co prijde s dalsim patchem

bylo to na portalu

Spoiler

405e4cb0-68b2-11e8-9d27-ac162d8bc1e4.jpg

[T-N-T]
Weekend Tester, Players, In AlfaTesters
5,585 posts
12,558 battles
51 minutes ago, von_chom said:

bude se dat koupit za ty nove suroviny v tom novem ingame shopu co prijde s dalsim patchem

bylo to na portalu

Reveal hidden contents

405e4cb0-68b2-11e8-9d27-ac162d8bc1e4.jpg

"Zbirani uhli na Salem" mi prijde morbidne krasne dvojsmyslne alias paleni carodejnic :D

• Cool 1
  • Funny 1

[LOTO]
Players
53 posts
7,876 battles

Salem už v prístave a lodička sa mi fakt páči. Už dávnejšie somnsa zalubil do Des Moines a chcel som ju mať v prístave. Mal som.vyexpenu Baltimore a cesta za Desmoa bola ďalek.Hrávam nie každý deň a bez prémia tak to bolo zdĺhav.Za uhlie som minulý týždeň kupil Salem.ocakaval som ze to bude ľahký kriznik tak som si povedal že okej.No po kupe som zistil ze Salem je od Des Moines po kapitanskych skilloch a vylepseniach o kúsok lepší aspoň parametrovo: odolnosť 71 demoa 68

artillery  77 demoa 76

aa  72  dem  73

obratnosť   65   dem  63

maskovanie   65   dem  48

Bolo to pre mňa zaujímavé a potešujúce zistenie. Chel som Des Moines a mám ju o kus lepsiu a ako premiovú Uvidím co ukáže čas.

[O-S-W]
[O-S-W]
Players
120 posts
8,080 battles

Na tyhle čísla moc nekoukej. Ty ti toho o lodi nic neřeknou. Např. Yamato má 92 bodů na dělech stejně jako Stalingrad, ale mezi těma dělama je obrovkej rozdíl.

Každopádně se ty lodě lišej v podstatě jen v tom že DM má radar na 10km (Salem 8km) a Salem má lepší heal (nejlepší z T10 křižníků).

[LOTO]
Players
53 posts
7,876 battles

Díky za info :) zvykol som si lode porovnávať aspoň cez parametre a potom sa rozhodnúť ktorú kúpiť. Do budúcnosti budem na to myslieť. 

Beta Tester
1,531 posts
1,778 battles

Mám jeden dotaz. Až naspořím uhlí což umě bude za dlouho. Rád bych koupil jeden z těchto dvou křižníku a to Salem nebo Smolensk.

Který je lepší. Vím že každý má své výhody a nevýhody ale zajímají konkrétní postřehy hráčů co je hrají.

Já osobně křižníky  moc nehraji. Ale tyhle dva zajímají.

Players
6 posts
2,249 battles
On 11/1/2019 at 1:33 PM, Black_Cobra_666 said:

Mám jeden dotaz. Až naspořím uhlí což umě bude za dlouho. Rád bych koupil jeden z těchto dvou křižníku a to Salem nebo Smolensk.

Který je lepší. Vím že každý má své výhody a nevýhody ale zajímají konkrétní postřehy hráčů co je hrají.

Já osobně křižníky  moc nehraji. Ale tyhle dva zajímají.

Ja mám Salema , hrávam ho väčšinou len na klanovkách. Super lodička len musíš nájsť tú správnu situáciu. Vyžaduje agresívny troll systém hrania.....Motať sa poza ostrovy a spamovať oheň, prípadne čakať na loď ktorá pôjde bokom a nasypať AP.   Radar pomôže proti DD za ostrovami . Taktiež podrží super heal . Proti CA v pohode na čumák nemajú šancu potopiť.........proti BB sa dá ísť , akurát vedia dať na ránu pol HP cez čelo lode ale taktiež ak im sypeš AP do boku tak HP im klesá rapídne.. Z druhej strany keď sa snipuje cez celú mapu nevystrelíš ani ránu.   Základ neplávať v otvorenom mori , využívať ostrovy ako DD , strely majú dobrý oblúk takže sa dá strieľať aj spoza ostrovov.

Smolensk je v pláne tento týždeň takže doplním.

[IDDQD]
Korzár
2,400 posts
184 battles
Před 9 minutami 14J2016 řekl/a:

Otázka zní koupit Salem nebo Yoshino nebo Thunderer?

Ja bych doporučil Thunderer.

• Cool 1

[CUMID]
Players
17 posts
4,639 battles

Salem je dobrá loď, ale koupit doporučuju jenom pokud nemáš a nebudeš mít D. Moines, jinak je to trochu zbytečné. Salem má sice lepší opravy ale utratit kvůli tomu tolik uhlí se podle mě nevyplatí. Souhlasím s @Wolffnstein,Thunderer se vyplatí víc, nebo i to Yoshino, podle tvého herního stylu.