Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
YabbaCoe

Salem

8 comments in this topic

Recommended Posts

[IDDQD]
Alpha Tester
3,251 posts
7,217 battles

bude se dat koupit za ty nove suroviny v tom novem ingame shopu co prijde s dalsim patchem

bylo to na portalu

Spoiler

405e4cb0-68b2-11e8-9d27-ac162d8bc1e4.jpg

[T-N-T]
[T-N-T]
Weekend Tester, Players, In AlfaTesters
4,207 posts
9,592 battles
51 minutes ago, von_chom said:

bude se dat koupit za ty nove suroviny v tom novem ingame shopu co prijde s dalsim patchem

bylo to na portalu

Reveal hidden contents

405e4cb0-68b2-11e8-9d27-ac162d8bc1e4.jpg

"Zbirani uhli na Salem" mi prijde morbidne krasne dvojsmyslne alias paleni carodejnic :D

• Cool 1
  • Funny 1

[LOTO]
Players
50 posts
6,716 battles

Salem už v prístave a lodička sa mi fakt páči. Už dávnejšie somnsa zalubil do Des Moines a chcel som ju mať v prístave. Mal som.vyexpenu Baltimore a cesta za Desmoa bola ďalek.Hrávam nie každý deň a bez prémia tak to bolo zdĺhav.Za uhlie som minulý týždeň kupil Salem.ocakaval som ze to bude ľahký kriznik tak som si povedal že okej.No po kupe som zistil ze Salem je od Des Moines po kapitanskych skilloch a vylepseniach o kúsok lepší aspoň parametrovo: odolnosť 71 demoa 68

artillery  77 demoa 76

aa  72  dem  73

obratnosť   65   dem  63

maskovanie   65   dem  48

Bolo to pre mňa zaujímavé a potešujúce zistenie. Chel som Des Moines a mám ju o kus lepsiu a ako premiovú Uvidím co ukáže čas.

[O-S-W]
[O-S-W]
Players
108 posts
6,471 battles

Na tyhle čísla moc nekoukej. Ty ti toho o lodi nic neřeknou. Např. Yamato má 92 bodů na dělech stejně jako Stalingrad, ale mezi těma dělama je obrovkej rozdíl.

Každopádně se ty lodě lišej v podstatě jen v tom že DM má radar na 10km (Salem 8km) a Salem má lepší heal (nejlepší z T10 křižníků).

[LOTO]
Players
50 posts
6,716 battles

Díky za info :) zvykol som si lode porovnávať aspoň cez parametre a potom sa rozhodnúť ktorú kúpiť. Do budúcnosti budem na to myslieť. 

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.