Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
YabbaCoe

Gascogne

8 comments in this topic

Recommended Posts

[T-N-T]
Players
3,574 posts
16,338 battles

Umm, přemýšlím, jestli o Jean Bartovi mám psát tady... Je to přecejen prémiovka dost blízko T8 Gascogne, děl má stejně... A vlastně ta loď vychází z Richelieuho na T8. Možná bych to mohl psát ve vlákně pro Richiho...

( @YabbaCoe, nechci Ti mluvit do řemesla, ale hodilo by se založit vlákno k Jean Bartovi a Bourgogne.)

• Cool 1

[IDDQD]
[IDDQD]
Beta Tester
770 posts
9,182 battles

Gascogne je loď třídy Richelieu a je to klasický zástupce francouzských bitevních lodí tzn. má velmi dobrou pohyblivost a rychlost + speed boost. Má kvalitní děla ráže 380 mm stejné jako má Richelieu, ale má vylepšenou sigmu (1.9) a rychlejší reload (28s). Jsou to asi nejlepší 380 ve hře, podle mě mnohem lepší, než mají Němci, Italové nebo Britové. Velký rozdíl oproti Richelieu je rozložení věží, které nejsou na čumáku, ale stejně jako má Republika a to jednu na přídi a jednu na zádi. Gascogne je vlastně taková malá Republika. Já hraju Gascogne na sekundárky, které mají dobrý dostřel a po vylepšení všeho na max. je dosah nějakých 10.6 km tuším. Sekundárky pěkně zapalují, ale nemají vylepšenou penetraci jako německé sekundárky. AAčka nestojí moc za řeč, ale nějaké větší problémy s letadlovkami jsem neměl, něco málo to sestřelí. Loď má i celkem kvalitní pancíř s turtle back, takže citadela je celkem dobře chráněná. Velká výhoda je pak vylepšený reload na heal (40s) stejně jako má třeba Massachusetts. Za mě je Gascogne celkem zábavná lodička a rád s ní hraji. Je to kvalitnější prémiová bitevní loď na 8 tieru, rozhodně lepší než Roma nebo Vanguard. Baví mě víc i než třeba Tirpitz, ovšem na Massachusetts už bohužel nemá. Za mě koho baví hrát francouzské bitevní lodě, tak Gascogne určitě nezklame.

• Cool 4

Sign in to follow this