Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Darlantan

Spotowanie

3 comments in this topic

Recommended Posts

[FWK]
Players
656 posts
9,923 battles

Mógłby ktoś zająć się wyjaśnieniem jak działa naliczanie DMG ze spota?

Pytam się, bo ostatnio miałem dość dziwną sytuację. Płynąłem Colorado, pędząc dumnie z pełną prędkością (aż czapka kapitańska spadła z tego powodu) na szarym końcu ataku i zauważyłem, że na liczniku "ze spota" mi nalicza ładnych kilka tysięcy.

Powiem, że mnie szczerze to zdziwiło, bo praktycznie wszyscy byli bliżej przeciwnika niż ja.

[TF16]
Moderator
4,161 posts
10,299 battles
10 minutes ago, Darlantan said:

Mógłby ktoś zająć się wyjaśnieniem jak działa naliczanie DMG ze spota?

Pytam się, bo ostatnio miałem dość dziwną sytuację. Płynąłem Colorado, pędząc dumnie z pełną prędkością (aż czapka kapitańska spadła z tego powodu) na szarym końcu ataku i zauważyłem, że na liczniku "ze spota" mi nalicza ładnych kilka tysięcy.

Powiem, że mnie szczerze to zdziwiło, bo praktycznie wszyscy byli bliżej przeciwnika niż ja.

Naliczanie spota jest wtedy, gdy jesteś jedynym okrętem wyświetlającym wroga. Odległość nie ma znaczenia. Po prostu oni go nie widzieli bezpośrednio - na przykład wyspy, dym. A ty miałeś widok na dany okręt.

• Cool 1

[FWK]
Players
656 posts
9,923 battles
21 minutes ago, Dark_Havoc said:

Naliczanie spota jest wtedy, gdy jesteś jedynym okrętem wyświetlającym wroga. Odległość nie ma znaczenia. Po prostu oni go nie widzieli bezpośrednio - na przykład wyspy, dym. A ty miałeś widok na dany okręt.

Czyli nie ma znaczenia kto go w danej "sytuacji" wyspotował, tylko, kto go widzi.

OK dzięki.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.