Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.

4 comments in this topic

Recommended Posts

[ARES-]
Players
6 posts
6,918 battles

Chciałbym zasugerować, a zarazem zgłosić problem, nonsens, jaki wynika po osiągnięciu rangi pierwszej w bitwach rankingowych. Otóż jest dostępna misja osobista, w której jest możliwość wygrania kontenera za osiągnięcie top 2 wyniku w drużynie. Wszystko mogłoby się zdawać ok, lecz kiedy już zaczniemy szukać graczy, okazuje się, że są pustki i zadania wykonać się nie da, co wskazuje na jego bezsensowność. Moja sugestia. Myślę, że dobrym rozwiązaniem byłoby wprowadzenie czegoś na podobiznę wyszukiwania w bitwach klanowych, czyli wydzielić konkretny przedział czasu, np: od 20:00 do 20:30 jest możliwość zagrania bitwy rankingowej na randze pierwszej. Co wy na to? (Jest to mój pierwszy post i nie jestem za bardzo obeznany na forum, więc nie krzyczcie proszę, że takie rzeczy to nie tu itd., ale za wszystkie porady dziękuję)

[CSMW1]
[CSMW1]
Players
188 posts
12,514 battles

Pomysł nie jest zły, poczekaj jeszcze do końca rankingowek. Jakoś pod koniec będzie więcej graczy i możliwość zagrania, teraz pewnie większość leczy raka. :cap_tea:

[KURLA]
Players
4,367 posts
16,858 battles

Przedział czasowy już jest bo misja pojawia się tylko w określonych godzinach. Po prostu gracze mają tą misję gdzieś.

[ARES-]
Players
6 posts
6,918 battles
On 17.05.2018 at 8:08 AM, 44smok said:

Przedział czasowy już jest bo misja pojawia się tylko w określonych godzinach. Po prostu gracze mają tą misję gdzieś.

Prawda, lecz dalej jest to zbyt duży przedział, dlatego wspomniałem, aby zrobić to na wzór klanówek. Na granie klanówek masz 4h. Nawet te 4h uważam, że to zbyt wiele. Myślę o 30 mintach, może 45, ale nie więcej niż 1h.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.