Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Pedro0858

KII

19 comments in this topic

Recommended Posts

[WH1TE]
Players
49 posts
10,946 battles

Ahoj, nenašel jsem téma na japonskou bitevní loď KII. Má někde zkušenosti a porovnání s Tirpitz a Alabamou? 

Players
1,622 posts
9,455 battles
Před 2 hodinami Pedro0858 řekl/a:

Ahoj, nenašel jsem téma na japonskou bitevní loď KII. Má někde zkušenosti a porovnání s Tirpitz a Alabamou? 

Zatim nikdo nezalozil. Nelze porovnavat, kazda je uplne o necem jinem a kazda je v necem dobra a v necem spatna.

Tirpitz

+pancir,sekundarky, torpeda

- rozptyl, prubojnost, dela celkove, AA nulove

KII

+dela, pruraznost, torpeda, agilnost, ultimatni AA

- pancir, mekkost lodi celkove

Alabama

+AA, dela nakladaji perfektne, soustrel

- close combat, citadela, boky a zad

Zalezi co chces hrat a co ocekavas

[WH1TE]
Players
49 posts
10,946 battles

Přecházím z WOT na Warships a budu potřebovat premiák na výdělky. Než úplně pochopím/uchopím tuto hru, tak něco co vydělává a odpustí chyby začátečníka.  Asi tak.

Players
1,622 posts
9,455 battles
Před 5 minutami Pedro0858 řekl/a:

Přecházím z WOT na Warships a budu potřebovat premiák na výdělky. Než úplně pochopím/uchopím tuto hru, tak něco co vydělává a odpustí chyby začátečníka.  Asi tak.

Reknu to asi takhle Tirpitz toho snese hodne ale zahrat jej ve hre kvalitne aby to bylo pro tym uzitecne zase tak lehke neni. Ja se treba desim kazdeho tirpitze co mam v tymu, jelikoz vsude je psano, ze je blbuvzdorny a odpousti chyby, tak si jej poridi lidi co zacinaji a nemaji paru a pak to vypada tak, ze to rozjedou dopredu do capu strili jako pomateni a za 5 minut je konec. Neco tam pocuchaji, dmg si rikaji ze dobry, ale pro tym je to ztrata BB pro nic. Nebo zase naopak s nim kempi na lajne a strili na 20km. 

Kdyz zacinas, co jsi si rozjel jako prvni za strom a na kterem jsi tieru? Jestli nemas vyjezdenou VIII ze stromu, tak je zbytecne si kupovat premiak na VIII. Ekonomika je do VIII v pohode snesitelna a vydelavas normalni castky na dalsi expeni vetve. 

Na vydelavani se hodi Missouri, Musaschi nebo Kutuzov, jinak ty VIII BB vydelavaji v prumeru 200k cistyho za hru, coz neni uplne raketa.

Players
1,201 posts
12,444 battles
39 minutes ago, Pedro0858 said:

WOW's v žádném případě nefunguje jako WOT, není to tak instinktivní a potřebuješ do puntíku znát mechaniky hry, lodě atd.. Pokud si koupíš t8 prémiák a budeš věčně končit v desítkách tak budeš akorát trpět...

Na začátku moc kredítů nepotřebuješ a hra ti je až do T6-7 v podstatě dává sama. Začni prostě expit lajnu která se ti líbí, na low týrech se nauč základy hry, ujisti se že tě ta hra opravdu baví a až potom kupuj prémiáky.

Ušetříš tak spoustu utrpení sám sobě i spoluhráčům který by tě měli v týmu.

• Cool 1

[WH1TE]
Players
49 posts
10,946 battles

Torpedoborce : Rusko a US 5tier, JPN 4tier tady mám Prem Leningrad

Bitevní : Němci 5tier

Křižník : US 6tier, Rusko 5tier, Německo 4 tier, JPN 4 tier

[IDDQD]
Privateer
3,650 posts
5,241 battles
34 minutes ago, Pedro0858 said:

Torpedoborce : Rusko a US 5tier, JPN 4tier tady mám Prem Leningrad

Bitevní : Němci 5tier

Křižník : US 6tier, Rusko 5tier, Německo 4 tier, JPN 4 tier

No vidíš a zrovna příští ? patch (0,7,5 ) ti z Clívlenda udělá 8 tier .

A rada z vlastní skušenosti ( proto mám na vysokých tierech tragické staty ) , necpi se rychle nahoru . Budeš za ... a že čeština těch výrazů pro slabší jedince má neuriekom aj viacej .  Ekonomika je přívětivejší než v tancích  ( pokud v nich máš premiový účet , který platí i v lodích , tak tuplem ) a vydělává se v nich víc  i za normální hru . Ale toho jsi si asi všimnul . Pokud nechceš WG platit za PU , tak ti to dorovnávají vlajky a kamufláže . Zrovna za včerejšek jsem si mohl koupit 4 měsíční premko , kdyby mě nepřepadla zákeřná žízeň  :Smile_hiding::Smile_teethhappy:

Players
1,622 posts
9,455 battles

Pod to co rika Rolf bych se podepsal

Před 32 minutami Rock_n_Rolf řekl/a:

WOW's v žádném případě nefunguje jako WOT, není to tak instinktivní a potřebuješ do puntíku znát mechaniky hry, lodě atd.. Pokud si koupíš t8 prémiák a budeš věčně končit v desítkách tak budeš akorát trpět...

Na začátku moc kredítů nepotřebuješ a hra ti je až do T6-7 v podstatě dává sama. Začni prostě expit lajnu která se ti líbí, na low týrech se nauč základy hry, ujisti se že tě ta hra opravdu baví a až potom kupuj prémiáky.

Ušetříš tak spoustu utrpení sám sobě i spoluhráčům který by tě měli v týmu.

Je opravdu zbytecny a skodici i pro tebe si kupovat VIII premiak, kdyz mas zatim nizky tiery. S tema VIII jsi porad v X bitvach a jediny co tam budes je otloukanek a hra te nebude bavit. Vem si ze potkas treba zrovna Rolfa se Zaem a upali te za 5 minut, bavila by te takova hra? 

Ted ti kredity dava hra zdarma a ne-li jeste vice nez z VIII premiaku a musis jich mit dostatek. Rozkoukavej se na nizsich tierech, neni to zadna ostuda tam hrat, kazdy si tam jede zajezdit i ty fialky co hraji jen X. 

Jestli moc chces nejakej premiak, tak si pockej na GC ten je na V a sam bych si jej taky koupil. :cap_rambo::cap_look:

[IDDQD]
Korzár
2,400 posts
200 battles
1 minute ago, Pedro0858 said:

GC ??  Je pls co?  Ještě ty zkratky nedávám. 

Guilio Caesare. Italska premiova bitevni lod.

[IDDQD]
[IDDQD]
Players
310 posts
10,884 battles

GC = Giulio Cesare

Italská prémiová bitevka na tieru V

[WG]
WG Staff
3,959 posts
4,310 battles
Před 9 hodinami Pedro0858 řekl/a:

Omlouvám se, nějak jsem to přehlédl. Téma na Kii jsem založil zde: 

Pokud více o dalších lodích, které nemají své vlákno, dejte mi vědět a já tato vlákna založím. Děkuji

[T-N-T]
Weekend Tester, Players, In AlfaTesters
5,589 posts
12,558 battles
39 minutes ago, YabbaCoe said:

Pokud více o dalších lodích, které nemají své vlákno, dejte mi vědět a já tato vlákna založím. Děkuji

HMS Ark Royal ci HMS Implacable a ani trebas BB Sovetsky Soyuz nemaji sve vlakna :Smile_trollface::Smile_hiding:

• Funny 3

Players
1,622 posts
9,455 battles
Před 14 hodinami YabbaCoe řekl/a:

Gascogne, Massachusetts a Salem nemaji sva vlakna k diskuzi:Smile_smile: dekujem!

[WG]
WG Staff
3,959 posts
4,310 battles
Před 3 hodinami BergiCapitain řekl/a:

Gascogne, Massachusetts a Salem nemaji sva vlakna k diskuzi:Smile_smile: dekujem!

Máš to tam. Sice jsem chvilku uvažoval, zda tam Massíka a Salem dát, ale stejně dříve či později budou ve hře, tak proč ne :cap_like:

[T-N-T]
Weekend Tester, Players, In AlfaTesters
5,589 posts
12,558 battles
On 5/17/2018 at 11:07 AM, YabbaCoe said:

Máš to tam. Sice jsem chvilku uvažoval, zda tam Massíka a Salem dát, ale stejně dříve či později budou ve hře, tak proč ne :cap_like:

Ted jsem hledal a nenasel vlakno pro Z-39