Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Drrakoo

Szukam aktywnego klanu

4 comments in this topic

Recommended Posts

Players
3 posts
339 battles

Witam szukam aktywnego klanu z ts3 lub innym komunikatorem, jestem nowy w grze więc posiadam dopiero 5 tier, interesuje mnie gra na luzie "4fun", miła atmosfera i dobra aktywność, sam gram na ile mi czas pozwala "praca/dom" lecz mogę śmiało powiedzieć że jestem aktywny, jeśli mam tylko chwilę czasu i nie imprezuje gdzieś to chętnie pływam w wolnym czasie POZDRAWIAM.

Players
3 posts
339 battles

Korzystając z tematu chciałem okazyjnie zapytać o formę płatności konta premium przez sms, widzę że jest opcja "Zapłać z Orange" i tu moje pytanie czy ta płatność jest akceptowana tylko z sieci Orange czy z innych sieci też można kupić premke ?

Players
395 posts
godzinę temu, Drrakoo napisał:

Witam szukam aktywnego klanu z ts3 lub innym komunikatorem, jestem nowy w grze więc posiadam dopiero 5 tier, interesuje mnie gra na luzie "4fun", miła atmosfera i dobra aktywność, sam gram na ile mi czas pozwala "praca/dom" lecz mogę śmiało powiedzieć że jestem aktywny, jeśli mam tylko chwilę czasu i nie imprezuje gdzieś to chętnie pływam w wolnym czasie POZDRAWIAM.

Zapraszam na rozmowę aplikacyjną w okolicach godziny 20.00 na Discord klanu FDZ Fanatycy Dobrej Zabawy. Adres: https://discord.gg/T3eJTh3

Sign in to follow this