Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
YabbaCoe

Asashio

9 comments in this topic

Recommended Posts

Players
403 posts
4,159 battles

Super loď na sbírání negativní karmy v rankedech. Asi neexistuje nic horšího, co si do tier VIII rankedu můžete vzít. 

Jinak je to na random docela OP věc. :)

• Cool 1

[A--O]
Players
67 posts
9,899 battles
12 hours ago, Porpoise said:

Super loď na sbírání negativní karmy v rankedech. Asi neexistuje nic horšího, co si do tier VIII rankedu můžete vzít. 

Jinak je to na random docela OP věc. :)

dekuji  za založení vlákna :-) budu  rád pokud sem někdo něco šoupnete abych si udělal trochu obrázek jak to hrajou "mazáci".Co se týká mě jako začátečníka lodka hodně specifická na hraní .Podle mého soudu velmi slušně spotuje ale potom to začne být už jenom tak trochu loterie s několika možnostmi .rozhodně se mi neosvědčilo nějaké zběsilé capování + fight s enemy DD .Spíš takové vyčkávání a lov BB.j,ak výše píše kolega na ranked je to opravdu loterie a pokud  MM hodí kostkou a dá do hry max 2 BB jste vlastně opravdu jenom zátěž protože spot jako takový je tak trochu k ničemu a vaše hlavní přednost jako DMG + dostřel torpů je v tu chvíli k ničemu.na druhou stranu pokud je ve hře dostatek BB je to neuvěřitelný killer , spot 6 km + torpy co nemají problém dát za 20 tis na zásah to je vražedná kombinace, trochu jsem zaexperimentoval a  dal kapitánovi skill na zrychlení torpů (sice přijdete o 4 km dostřelu a zbývá " pouhých "16 km) ale rychlost je 72 což už je mazec.

Players
403 posts
4,159 battles
On 7. 5. 2018 at 8:53 PM, Burzum71 said:

dekuji  za založení vlákna :-) budu  rád pokud sem někdo něco šoupnete abych si udělal trochu obrázek jak to hrajou "mazáci".Co se týká mě jako začátečníka lodka hodně specifická na hraní .Podle mého soudu velmi slušně spotuje ale potom to začne být už jenom tak trochu loterie s několika možnostmi .rozhodně se mi neosvědčilo nějaké zběsilé capování + fight s enemy DD .Spíš takové vyčkávání a lov BB.j,ak výše píše kolega na ranked je to opravdu loterie a pokud  MM hodí kostkou a dá do hry max 2 BB jste vlastně opravdu jenom zátěž protože spot jako takový je tak trochu k ničemu a vaše hlavní přednost jako DMG + dostřel torpů je v tu chvíli k ničemu.na druhou stranu pokud je ve hře dostatek BB je to neuvěřitelný killer , spot 6 km + torpy co nemají problém dát za 20 tis na zásah to je vražedná kombinace, trochu jsem zaexperimentoval a  dal kapitánovi skill na zrychlení torpů (sice přijdete o 4 km dostřelu a zbývá " pouhých "16 km) ale rychlost je 72 což už je mazec.

Já myslím, že jsi to popsal docela přesně. Je to stealthy lodička, která je ve hře na terorizování bitevních lodí na randomu. V boji proti jiným tier VIII DD nemá prakticky šanci. Jedinou nadějí na přežití je zůstat nedetekován, spotovat a snažit se otravovat nepřátelské bitevní lodě. Z tohoto důvodu je nevhodná na rankedy - je tam hodně radarů, každé nepřátelské DD vás ustřílí 1 na 1 a k tomu ještě nemůžete na obranu ani použít torpéda. 

[IDDQD]
Players
2,092 posts
19,916 battles

Jedna z lodí, která má nejmenší vliv na bitvu v celý hře. Potahat bitvu s tímhle je téměř nemožný, je to jen o tom si nastřílet (natorpit) dmg a zbytek je na týmu. Už se mi stalo 2x, že zbyly na na konci 2 křižníky a DDčko a to pak rovnou můžete jet do rohu mapy a počkat na konec protože s tím neuděláte vůbec nic. Torpéda jsou proti bitevkám fajn, ale pořád je lepší si vzít číňana který má super smoke, může torpédovat křižníky a na gunfight je vyrovnaným soupeřem téměř komukoliv. Koupil jsem si jí kvůli unikátnímu gameplayi a ten jsem dostal, akorát jsem si neuvědomil, že je tak moc unikátní až je špatný.

• Cool 2
  • Funny 1

[IDDQD]
Weekend Tester
1,214 posts
12,547 battles
2 hours ago, Quetak said:

Jedna z lodí, která má nejmenší vliv na bitvu v celý hře. Potahat bitvu s tímhle je téměř nemožný, je to jen o tom si nastřílet (natorpit) dmg a zbytek je na týmu. Už se mi stalo 2x, že zbyly na na konci 2 křižníky a DDčko a to pak rovnou můžete jet do rohu mapy a počkat na konec protože s tím neuděláte vůbec nic. Torpéda jsou proti bitevkám fajn, ale pořád je lepší si vzít číňana který má super smoke, může torpédovat křižníky a na gunfight je vyrovnaným soupeřem téměř komukoliv. Koupil jsem si jí kvůli unikátnímu gameplayi a ten jsem dostal, akorát jsem si neuvědomil, že je tak moc unikátní až je špatný.

Tiež som váhal, ale práve pre ten dopad na konci hry, kde väčšinou zostanú DD a CA, som sa rozhodol nekupovať. Jenodducho s tým bitku neotočíš ani náhodou. Jedine sa môže chváliť pekným dmg v bitkách, kde má človek šťastie na kopec BB.

Beta Tester, Players
78 posts
3,450 battles

Myslím, že názor na tuto loď vystihl Flamu

V kostce: 20km torpy s detekcí 0,7km a rychlostí 67uzlů jsou absurdní. BB proti tomu nemají žádnou šanci. Další loď proti které jiná loď (v tomto případě BB) nemá obranu. Tak jako DD proti Belfastu například. Pro soupeře bude velmi frustrující a jediný koho bude bavit je hráč co s ní jede. V tomto stavu jí WG nemělo vydávat. Torpy jsou absurdně silné. Není šance jim po detekci uhnout.

Mimochodem Flamu s tím v úplně první bitvě nasekal přes 200K dmg. První salva torpéd udělala skoro 97K. Ke zhlédnutí zde.

K tomu spot 5,4km, rychlá a silná HEčka se kterými se dá nastřílet i ubránit lecčemu, jako Kagero. Nesouhlasím, že by Kagero bylo na děla tak špatná. Proti Bensonovi na 5km ne, ale na 9km už ano.  Z toho vyplývá, že mě ta loď baví. :) 

[C-WAW]
[C-WAW]
Players
44 posts
10,670 battles

shot-19_01.04_23_35.47-0618.thumb.jpg.07bf4cb27810d8c4f0c37477a0e95cdd.jpg

Jediná osmička, která chce hrát v desítkách.Ale pokud zůstanete na konci proti ca, tak jste v háji. 

shot-19_01_01_03_15.44-0296.thumb.jpg.7edb90f85c6c4226a71836ef8c3f695e.jpg

Sign in to follow this