Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
_Bajkal

Możemy już przestać z 12-0?

62 comments in this topic

Recommended Posts

[POMF]
Weekend Tester
2,350 posts
9,543 battles

Ogólnie to już troche znudziła mi się zabawa pod tytułem marnowanie czasu na ustawiane bitwy gdzie o ile jeszcze moja drużyna wygra to poza spojrzeniem pełnym niechęci na liste po bitwie i lekkim niesmakiem mam jeszcze troche sił by grać dalej tak przegrane dobijają podwójnie. Tak też żeby ta gra nie skończyła tak samo jak wot(w który grałem od 2010)  kiedy to pewnego pochmurnego wieczoru, latem roku pańskiego 2015 odinstalowałem ją pomimo trwania misji na darmową Brytyjską premke 8 tieru z racji zamiany FV4202 na Centuriona AX by nigdy więcej już tam nie wrócić, naprawienie MM było by mile widziane. WoT trawił ten sam problem(i wciaż trawi) tyle że tam czare goryczy przelał ostatecznie jakikolwiek brak balansu, jednostronne bitwy, złota amunicja i pare innych istotnych problemów, które wymagałyby szerszego rozpisania ale nie bardzo mi się teraz chce.

Spoiler

shot-18.05.06_20.33.55-0659.jpg

shot-18.05.06_21.04.33-0185.jpg

Takie bitwy nie są wcale takie rzadkie - dziś tylko miałem 2/4 co sprawiło że grzecznie wyłączyłem gry zabijając ją w procesach bo UI wciąż laguje i irytuje. Czasem odnosze wrażenie że gracze po prostu odchodzą z tej gry tyle że wg dodaje boty by symulować PVP i liczbe graczy na serwerze ale że boty na randomach nie mogą wykazywać się taką celnością np. jak na CO OP stąd takie sytuacje. No jest jeszcze możliwość że gracze to totalne barany i wystarczy jednej drużynie zwiększyć rng a innej zmniejszyć co też by wyjaśniało dlaczego czasem niektórzy płynąc burtą zbierają same overpeny a inni "ciężkie obrażenia". Możliwe że to mix wszystkich tych rzeczy na raz powoduje takie a nie inne sytuacje. No istnieje też możliwość że takie bitwy to czysty przypadek choć gdy wróce pamięcią do czasów gdy zaczynałem grać w wows w zamkniętej becie takie bitwy były naprawde rzadkością - troche jak remisy teraz w 2018(albo lotniskowce na wysokich tierach XD). To by było na tyle i jakkolwiek by nie było czy to ustawiane bitwy czy przypadek, brak poprawy albo raczej degradacja rozgrywki sprawia że gra sama sobie kopie dół w glebie bo nowe gry pojawiają się co chwile a baza graczy jak na MMO jest raczej mała.

No, skończyłem Adios.

• Cool 1

Players
241 posts
11,315 battles

Gameplay PVP jest nudny i schematyczny. Już po kilkuset bitwach położyłem lachę na PVP i myślałem, że z "okrętów" nie da się zrobić atrakcyjnej gry. Zaskoczyły mnie pozytywnie "bitwy kosmiczne" - znaczy się jednak da się. Gry WG projektowane są biznesowo i naukowo. Zaczyna się wszystko od szkieletu socjologicznej manipulacji i dopiero później robi się jakieś ukłony w stosunku do gamerów. Przecież w grach WG nie ma żadnego polotu - technologia w służbie manipulacji, kopiowanie i ulepszanie schematów. Nawet trudno im z tego było zrobić e-sport bo wychodziło strasznie drętwo i nudno... a  przecież upośledzona społecznie gawiedź nawet minecrafta ogląda z wypiekami.

[ISEN]
Beta Tester
4,636 posts
14,069 battles
7 hours ago, Mr_dajbicz said:

Gameplay PVP jest nudny i schematyczny. Już po kilkuset bitwach położyłem lachę na PVP i myślałem, że z "okrętów" nie da się zrobić atrakcyjnej gry. Zaskoczyły mnie pozytywnie "bitwy kosmiczne" - znaczy się jednak da się. Gry WG projektowane są biznesowo i naukowo. Zaczyna się wszystko od szkieletu socjologicznej manipulacji i dopiero później robi się jakieś ukłony w stosunku do gamerów. Przecież w grach WG nie ma żadnego polotu - technologia w służbie manipulacji, kopiowanie i ulepszanie schematów. Nawet trudno im z tego było zrobić e-sport bo wychodziło strasznie drętwo i nudno... a  przecież upośledzona społecznie gawiedź nawet minecrafta ogląda z wypiekami.

Nie raz pisałem by scenariusze zaimplementować do trybu PvP, uatrakcyjniło by to rozgrywkę, i zmusiło graczy do aktywniejszej gry. Obecny gameplay nudzi, i tu się z tobą zgodzę. Gady na testach wprowadziły tryb atak/obronna konwoju i mimo że to zamknięte płatne testy, to w sytuacji pojawienia się drzewek technologicznych już mają podstawy do przejęcia sporej ilości graczy Wows. Podejrzewam ze Gajin pierwsze drzewka zaprezentuje na tegorocznym Gamescomie, jako że będę to zobaczymy z czym to się je.

Wracając do meritum sprawy, gra stała się przewidywalna bo z zasady wszystko poza ddkami kampi za wyspami. MM to aż w oczy kole bo wyrównane bitwy trafisz raz na pięć jak dobrze pójdzie, większość walk to albo legalny gwałt na twojej drużynie gdzie połowa teamu pada ci w pierwszych pięciu minutach, lub ew w przeciwną stronę gdzie nie zdążysz nic zrobić.

• Cool 1

Beta Tester
1,724 posts
21,053 battles
8 hours ago, Mr_dajbicz said:

to jest gra towarzyska, MMO, z założenia raczej bedą dodawane tryby i możliwości grania dla wielu graczy razem. Mamy coraz więcej rozgrywek jak wojny klanowe, jak Strike Groups, jak KOTS, itd. Gracz szukający solo gamingu tutaj faktycznie jest skazany na randomkowe PVP-PVE, ale czego niby oczekujesz od gry profilującej się coraz wyraźniej na różne formy team-play?

a polot? Sorry ale dla mnie i tak WOWS przy wszystkich jego wadach ma przebłysk geniuszu (serio tak uważam), ma fajnie wymyślone tryby, okręty.....  których sukcesu do tej pory nikt nie potrafi powtórzyć (czego bardzo załuję bo wiem jak dobrze grom robi konkurencja)

Players
564 posts
4,989 battles
37 minutes ago, Scarrry said:

to jest gra towarzyska, MMO, z założenia raczej bedą dodawane tryby i możliwości grania dla wielu graczy razem. Mamy coraz więcej rozgrywek jak wojny klanowe, jak Strike Groups, jak KOTS, itd. Gracz szukający solo gamingu tutaj faktycznie jest skazany na randomkowe PVP-PVE, ale czego niby oczekujesz od gry profilującej się coraz wyraźniej na różne formy team-play?

a polot? Sorry ale dla mnie i tak WOWS przy wszystkich jego wadach ma przebłysk geniuszu (serio tak uważam), ma fajnie wymyślone tryby, okręty.....  których sukcesu do tej pory nikt nie potrafi powtórzyć (czego bardzo załuję bo wiem jak dobrze grom robi konkurencja)

Niestety tak to właśnie wygląda. GŁÓWNY problem to brak pełnej lub takowej konkurencji.

War Thunder Naval Forces to ciekawy tytuł ale nie pełne gałęzie w sensie nie mamy CA BB i CV ale są jakieś tam małe szybkie łódeczki i planują wprowadzenie łodzi podwodnych.

Jak widać zaczynają się pojawiać PIERWSZE CA, tyle że ta wersja okrętów przypomina bardziej symulator, sztywna, powolna. No cóż zobaczymy co będzie dalej. Nie pozostaje nam nic tylko czekać na inną grę o okrętach.

WG'owi znów zajmie z 5 lat, żeby graficznie postawić grę w teksturach HD jak to miało miejsce w WOT, a szkoda bo grafika powoli robi się taka średnia, cieszy oko ale jednak czujemy niesmak. [Nie mówię o graczach, którzy grają na tosterach w najniższych ustawieniach bo nie wiem  jaką oni mają  radość z gry.

Wracając do wątku no niestety tak właśnie jest. Pociesza fakt, że jeszcze nie wprowadzili nowych zasobów więc można sobie odpuścić rakedy. Zasada jest prosta robić trzeba je od początku czyli start od samego rana pierwszego dnia, przynajmniej mamy szansę grać z normalnymi graczami, im później tym gorzej. Osobiście dla mnie rannkedy nie istnieją, starałem się ale to nie na moje nerwy. Za duży uszczerbek na zdrowiu psychicznym nie wart tych 40zł, gorzej jak wprowadzą te nowe zasoby wtedy trzeba będzie to robić, chociaż jest to taka strata czasu w dodatku nie warta nerwów.

Osobiście wczoraj spadłem z 3 gwiazdek na 9wiątej do 2gwiazdek czy 1dnej na 10tęj. Ten tryb odbiera totalnie chęć do gry, po wczorajszym nie miałem nawet sił ani najmniejszej ochoty na randomy. Zostało mi to skutecznie obrzydzone .

Powodzenia WG jak tak dalej będziecie robić to zostanie tu tylko warzywniak: bo okręciki takie ładne a te duże to już wgl a ile one mają dział i tyle hp a jak czasem mi losuje dmg jak trafię , kurczę jaka ta gra jest fajna normlanie polecę ją moim znajomym w gimbazie. Firma obudzi się wtedy gdy nagle pojawi się poważna konkurencja, aktualnie jest Steel Ocean główna wada? Oprawa graficzna i War Thunder Naval Forces ale jeszcze się naczekamy aż firma wypuści pełne linie krążowników i pancerników etc.

BTW. Patrząc na WAR THUNDER pod względem jakości to pozostaje czekać na krążki i pancerniki, może jakoś przyspieszą trochę grę bo aktualnie trochę to wszystko wolno idzie ale może nam się tak wydawać z racji, że WOWS jest taki arcad'owy, osobiście bacznie obserwuję i gdy wejdą pozostałe linie zacznę przysiadywać do tytułu. 

• Cool 1

[TF16]
[TF16]
Players
1,600 posts
21,963 battles

Ja tez czekam na konkurencje jak kania na deszcz. Świadomość bycia jedynym pozwala każdej firmie w każdej branży nie tyle olewać klientów co kompletnie nie przykładać się do jakości produktu. Tu WG nie postępuje jakoś szczególnie wyjątkowo. Bo skoro nikt mnie nie goni, nikt mnie nie wyprzedził to kroczek po kroczku dreptam sobie po miękkim dywaniku przychodów ....

czekam na konkurencje - bo wows mi się strasznie podoba - ma klimat i potencjał. Tylko obserwuje coraz większe objawy przeświadczenia WG o własnej zaj....b....ści i posiadania patentu na wszechwiedzę. Brak konkurencji wróży stagnacje.....

• Cool 8

Beta Tester
1,724 posts
21,053 battles

14 minutes ago, Razjael said:

Osobiście wczoraj spadłem z 3 gwiazdek na 9wiątej do 2gwiazdek czy 1dnej na 10tęj. Ten tryb odbiera totalnie chęć do gry, po wczorajszym nie miałem nawet sił ani najmniejszej ochoty na randomy. Zostało mi to skutecznie obrzydzone .

ja trzy razy byłem na 6-2/6-3 i jestem na 10tce... także ten tego... ;) 

WarThunder wygląda bardzo ciekawie ale brak wielkich okrętów psuje mocno porównanie. Większa "symulacyjność" nie przeszkadza mi specjalnie jeśli nie będziemy umierać z nudów przez to. 

Players
564 posts
4,989 battles

Pozostaje nam tylko czekać STEEL OCEAN jest ciekawą opcją ale ta grafika psuje wszystko może coś z tym wkońcu zrobią wtedy będzie ciekawą opcją. WT musi wprowadzić całe drzewa ale ogólnie wygląda całość naprawdę fajnie, świetna oprawa graficzna jak i efekty, to ile wokół się dzieje etc. 

Starałem się coś poszukać ale na horyzoncie chyba nic nie ma póki co.

Alpha Tester
599 posts

WG wie o tych wipeoutach, po prostu mało z tym robi, ostatnio robili coś z tym co w praktyce nic nie zmieniło. Niektórzy ciekawi dewianci tutaj na forum uważają, że takie wipeouty to normalna rzecz w grach online i to nie wina mm.

Grę pogrążyło to, że trafiła na steam przez co poziom graczy też znacząco opadł. Nie ma co już wierzyć w mm chociaż minimalnie dobierany według umiejętności graczy aby bitwy faktycznie trwały 20 minut (kiedyś bitwy do ostatniego okrętu po każdej ze stron były normą, teraz to rzadkość) Z tego co ja zaobserwowałem WG się przed tym broni aby bitwy były wyrównane a random to ma być Random. Cóż, przykre. Jedyne co zostaje to przerwa :)

• Cool 1

Players
1,693 posts
7,993 battles

Dlaczego ktoś miałby wierzyć, że mm jest dobierany skillem, skoro WG nie raz twierdziło, że nie jest, a jedynym kryterium są tiery?

Poza tym nie trzeba zaraz jakiś wielkich dysproporcji. Masakrator w lotnisku z kilkoma tysiącami bitew vs ktoś, kto się właśnie dowie na Lexingtonie, że jest coś takiego jak Alt Attack, albo kilka desek bez skilla na kamuflaż wpływające na jedną ósemkę, z modułem, skillem i kamuflażem, a do tego paroma lekkimi krążownikami kilka km z tyłu trafiajace w środek tarczy i cała reszta domin rozpada się jak domek z kart. Szach mat.

[TF16]
[TF16]
Players
1,600 posts
21,963 battles
51 minutes ago, Loordbeny said:

Grę pogrążyło to, że trafiła na steam przez co poziom graczy też znacząco opadł. 

tu chyba trafiłeś w sedno problemów ostatnich miesięcy. Widać to mocno zarówno w randomach jak i niestety na rankedach. Po wejściu na steama pewnie nieco nowego grosza wpadło do WG. A graczom wpadły takie nowe asiory.... na żółto - trasa Desa, na czerwono trasa Gearinga.... Wynik łatwy do przewidzenia. 

shot-18_05.06_23_58.24-0769.thumb.jpg.74fd8175a6e8efda92cff133289cccbc.jpg

[ISEN]
Beta Tester
4,636 posts
14,069 battles
3 hours ago, Scarrry said:

Mamy coraz więcej rozgrywek jak wojny klanowe, jak Strike Groups, jak KOTS, itd.

To są turnieje organizowane na mapach treningowych a nie teamplay WG.( pod które podpięło się WG, ale inicjatywa należy do chłopaków z AOO chyba)

2 hours ago, Razjael said:

Niestety tak to właśnie wygląda. GŁÓWNY problem to brak pełnej lub takowej konkurencji.

War Thunder Naval Forces to ciekawy tytuł ale nie pełne gałęzie w sensie nie mamy CA BB i CV ale są jakieś tam małe szybkie łódeczki i planują wprowadzenie łodzi podwodnych.

To są tylko testowe jednostki narazie
Ze strony ssaków

Testy odbywają się na głównym serwerze, nie będzie więc innych. Co do otwartych testów, oczywiście będą. Same drzewka rozwoju i regularne testy (w postaci wydarzeń ale z badaniem modułów) przewidziane są na ten rok.``

Beta Tester
1,724 posts
21,053 battles
14 minutes ago, dzobo30 said:

To są turnieje organizowane na mapach treningowych a nie teamplay WG.

no tak - ale engine WOWS na nie pozwala, prawda? A o to mi chodzi. Czy robią je sami autorzy gry czy nie to juz mi lotto. Pozwala na to produkt.

[ISEN]
Beta Tester
4,636 posts
14,069 battles
7 minutes ago, Scarrry said:

no tak - ale engine WOWS na nie pozwala, prawda? A o to mi chodzi. Czy robią je sami autorzy gry czy nie to juz mi lotto. Pozwala na to produkt.

po jakim czasie?????

Pamiętaj że pierwotne turnieje można było grac dopiero po aktywacji modów

jak by nie mody na pokoje treningowe to i tego by nie było wcześniej

• Cool 1

[TF16]
Players
450 posts
16,268 battles
5 hours ago, Razjael said:

Jak widać zaczynają się pojawiać PIERWSZE CA, tyle że ta wersja okrętów przypomina bardziej symulator, sztywna, powolna. No cóż zobaczymy co będzie dalej. Nie pozostaje nam nic tylko czekać na inną grę o okrętach.

WT jednak dopiero raczkuje w okrętach  - to co tam oferują to jednak bardziej przypomina "bitwy w kisielu" niż (jednak) dynamiczne bitwy w WOWs. 

Dodatkowo system celowania w WT jest na razie zupełnie do bani...

5 hours ago, Razjael said:

WG'owi znów zajmie z 5 lat, żeby graficznie postawić grę w teksturach HD jak to miało miejsce w WOT, a szkoda bo grafika powoli robi się taka średnia, cieszy oko ale jednak czujemy niesmak. [Nie mówię o graczach, którzy grają na tosterach w najniższych ustawieniach bo nie wiem  jaką oni mają  radość z gry.

No cóż, nie wszyscy mają potrzebę posiadania w domu "kombajnów" do grania i kupują sprzęt, który ma służyć 5-7 lat... i nie ma w sobie karty graficznej za 1500 PLN/400 EUR...

Jeśli WG chce mieć jak największą rzeszę użytkowników, to jednak parametry gry powinien dostosowywać w taki sposób aby szła ona na przeciętnym sprzęcie (nawet na low ustawieniach).

Sam obecnie mam sprzęt mający już 6 lat i złożony już ówcześnie z nienajwyższych cenowo/jakościowo komponentów, z grafiką GF630 - chodzi na średnich ustawieniach z 55 FPS i  mam nadzieję, że jeszcze trochę pociągnie. Gdyby WG "podkręcił" wymogi sprzętowe do takich, których obecny komp by nie spełniał - raczej zrezygnowałbym z grania niż "wywaliłbym" z 2-3 kPLN na nowy sprzęt. 

I tak, mam wielki FUN z grania w tę grę na moim stareńkim sprzęcie....

• Cool 2
  • Funny 2

[QTAZ]
Alpha Tester
2,277 posts
13,992 battles
4 hours ago, blacman_pl said:

tu chyba trafiłeś w sedno problemów ostatnich miesięcy. Widać to mocno zarówno w randomach jak i niestety na rankedach. Po wejściu na steama pewnie nieco nowego grosza wpadło do WG. A graczom wpadły takie nowe asiory.... na żółto - trasa Desa, na czerwono trasa Gearinga.... Wynik łatwy do przewidzenia. 

shot-18_05.06_23_58.24-0769.thumb.jpg.74fd8175a6e8efda92cff133289cccbc.jpg

Normalnie Gmoch z Ciebie:-p. Zauwazylem w paru grach online ze po wyjściu na steam był znaczny przyrost ludzi, ale też poziom bardzo mocno spadal.

Players
564 posts
4,989 battles
1 hour ago, piterski74 said:

No cóż, nie wszyscy mają potrzebę posiadania w domu "kombajnów" do grania i kupują sprzęt, który ma służyć 5-7 lat... i nie ma w sobie karty graficznej za 1500 PLN/400 EUR...

Jeśli WG chce mieć jak największą rzeszę użytkowników, to jednak parametry gry powinien dostosowywać w taki sposób aby szła ona na przeciętnym sprzęcie (nawet na low ustawieniach).

Sam obecnie mam sprzęt mający już 6 lat i złożony już ówcześnie z nienajwyższych cenowo/jakościowo komponentów, z grafiką GF630 - chodzi na średnich ustawieniach z 55 FPS i  mam nadzieję, że jeszcze trochę pociągnie. Gdyby WG "podkręcił" wymogi sprzętowe do takich, których obecny komp by nie spełniał - raczej zrezygnowałbym z grania niż "wywaliłbym" z 2-3 kPLN na nowy sprzęt. 

I tak, mam wielki FUN z grania w tę grę na moim stareńkim sprzęcie....

Myślę jednak, że WG powinno mimo wszystko ulepszać grę właśnie pod takie kombajny aby zyskała kolejny duży plus by cieszyć oko jeszcze bardziej. A umożliwienie gry na najniższych ustawieniach jest zaimplementowane w klienta gry od samego początku bo tam nie ma co poprawiać najniższe znaczy najniższe tak by działało na stareńkich sprzętach.  

QbJ5_f-maxage-0.gif

Nie sądzisz?

[ISEN]
Beta Tester
4,636 posts
14,069 battles
1 hour ago, Razjael said:

Myślę jednak, że WG powinno mimo wszystko ulepszać grę właśnie pod takie kombajny aby zyskała kolejny duży plus by cieszyć oko jeszcze bardziej. A umożliwienie gry na najniższych ustawieniach jest zaimplementowane w klienta gry od samego początku bo tam nie ma co poprawiać najniższe znaczy najniższe tak by działało na stareńkich sprzętach.  

QbJ5_f-maxage-0.gif

Nie sądzisz?

jak myslisz jaki % graczy wows ma wypasione drogie sprzęty ultra mega hiper?????

15-20%???

Reszta cieszy się samą gra w niższych ustawieniach i podejrzewam że w aspektach zarobków to dzięki nim w ogóle opłaca się tą grę trzymać

Players
241 posts
11,315 battles
9 hours ago, Scarrry said:

Co tydzień szpilamy do 12-tej w nocy w siatę i w kosza - to jest gra towarzyska. MMO w swoim głównym nurcie to zwykła elektroniczna rozrywka oparta jednak na socjotechnice. Tak jak pisałem, poza głównym nurtem są różne ukłony w kierunku gamerów i pasjonatów historii itd. ale to czysty wyrachowany marketing.

Sama koncepcja randoma - co to kurna jest? To powinno być tak zrobione żeby przypadkowa kupa ludzi miała jasny cel i bez zbytniej współpracy zasuwała na capa. A Oni z tego zrobili klikacza dla dzieciaków i dywizjonowy exploit dla statsiarzy. Gdzie rozrywka? Może, jak to napisał ktoś na forum WOTa - "w napierniczaniu nubów goldem"?

[WIDMO]
Players
60 posts
12,055 battles

Zawsze można powiedzieć ze nie musisz w ta grę grac, ale boli to jak ma się ponad 6000 bitew i  naprawdę widać ze to nie idzie w dobrym kierunku  :cap_win:.

Bo gra ma potencjał ale MM ostatnimi czasy przegina, jakieś granice powinny być  i myślałem ze są myliłem się :):): 

Najważniejsze jest dla nich  ze w sklepie premium  się wszystko zgadza :cap_like:.

[-SBF-]
Alpha Tester, In AlfaTesters
8,315 posts
1 hour ago, RABBITPLKNZ said:

Najważniejsze jest dla nich  ze w sklepie premium  się wszystko zgadza :cap_like:.

Skoro wszystko w sklepie się zgadza, to znaczy że gracze sporo kupują, a skoro kupują, to dlatego, że gra się im podoba.

• Cool 3

[QTAZ]
Alpha Tester
2,277 posts
13,992 battles
2 hours ago, Greyshark said:

Skoro wszystko w sklepie się zgadza, to znaczy że gracze sporo kupują, a skoro kupują, to dlatego, że gra się im podoba.

Albo moze tez dlatego ze nie ma zadnej sensownej alternatywy, moze tez dlatego ze to firma od czolgow, czyli od jednej z najbardziej rozpoznwalanych gier online. 

Monopol zawsze prowadzi do stagnacji, to jest fakt, WG przydalby sie porzadny kop w dupe od konkurencji, zeby poczuli sie zagrozeni.

Dziwne bo w czolgach wprowadzili nowy engine graficzny i ponoc dziala tez na slabszych maszynach, czemu nie moge w okretach?

[ISEN]
Moderator
4,774 posts
5 minutes ago, Zlociutk1 said:

Albo moze tez dlatego ze nie ma zadnej sensownej alternatywy, moze tez dlatego ze to firma od czolgow, czyli od jednej z najbardziej rozpoznwalanych gier online. 

Monopol zawsze prowadzi do stagnacji, to jest fakt, WG przydalby sie porzadny kop w dupe od konkurencji, zeby poczuli sie zagrozeni.

Dziwne bo w czolgach wprowadzili nowy engine graficzny i ponoc dziala tez na slabszych maszynach, czemu nie moge w okretach?

Oj, ale by Cie Drwal zbluzgał. Za WoT i WoWs odpowiadają 2 różne podmioty. Wspólna jest jedynie "władza".
To mniej więcej tak jakbyś za błędy w Mass Effect obarczał twórców Dragon Age. W końcu obie wydał BioWare.

Co chciałbyś lepszego zobaczyć w WoWs?

[QTAZ]
Alpha Tester
2,277 posts
13,992 battles
1 minute ago, Dark_Havoc said:

Oj, ale by Cie Drwal zbluzgał. Za WoT i WoWs odpowiadają 2 różne podmioty. Wspólna jest jedynie "władza".
To mniej więcej tak jakbyś za błędy w Mass Effect obarczał twórców Dragon Age. W końcu obie wydał BioWare.

Co chciałbyś lepszego zobaczyć w WoWs?

Lepszy czat ogolnie socjal, mozliwosc nie wiem battleloga, odbytych bitew, mozliwosc specta u znajomych z listy czy klanowiczow, wiecej rzeczy pokroju hallowyn czy bitwy w wannie, tak jak pisalo wiele osob, scenariusze ale na pvp, nie wiem nawet cholera tryb hordy, czy battleroyale jest tysiace pomyslow, mimo ze wows sie rozwija robi to strasznie wolno. 

• Cool 1

[QTAZ]
Players
476 posts
46 minutes ago, Zlociutk1 said:

Lepszy czat ogolnie socjal, mozliwosc nie wiem battleloga, odbytych bitew, mozliwosc specta u znajomych z listy czy klanowiczow, wiecej rzeczy pokroju hallowyn czy bitwy w wannie, tak jak pisalo wiele osob, scenariusze ale na pvp, nie wiem nawet cholera tryb hordy, czy battleroyale jest tysiace pomyslow, mimo ze wows sie rozwija robi to strasznie wolno. 

To by było dobre, taki battlelog w stylu Battlefield 3 albo coś jak w League of Legends, to by się przydało. Jakby tak się dobrze zastanowić WoWs może mieć jeszcze najlepsze lata przed sobą, jeśli poprowadzić rozwój gry we właściwy sposób. Nie chodzi tu oczywiście o drukowanie kolejnych premek.

Sign in to follow this