Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
nuteladealer

Prinz Eugen zdarma

29 comments in this topic

Recommended Posts

[BL4CK]
[BL4CK]
Players
27 posts
12,190 battles

Zajímalo by mě, proč neaktivní hráči dostanou zdarma T8 premiák a já, co platím jak mourovatej nedostanu zdarma nikdy nic. Nemyslíte si, že je tento přístup kontraproduktivní, když obdarováváte hráče za to, že nehrají?

PS: už vám nedám ani korunu

• Cool 3

[T-N-T]
Weekend Tester, Players, In AlfaTesters
5,565 posts
12,542 battles

Tak za to ze hrajes pravidelne a aktivne jsi dostal od WG Aigle, Duke of York, Vampire, Oktyabrskaya Revolutsiya, Admiral Graf Spee, Kamikaze R a nejspise jsem i na nejake dalsi lode zapomel.

Ale ano souhlasim ze tahle posledni marketingova akce s Eugenem neni zrovna stastne podana pro aktivni dlouhodobe hrace

[FF-CZ]
Players
144 posts
5,663 battles

Kamarád dlouho nehrál,přišel mu mail na 100k free XP ve hře,10 mega v kreditech a 70% sleva na T7 premiak. Prostě kdo hraje a platí není důležitý. Je potřeba nové platící hráče :cap_money:

• Cool 1

[BL4CK]
[BL4CK]
Players
27 posts
12,190 battles

Sigimundus:

1) Je hezké, že WG dělá akce i pro hrající hráče, ale to by měla být vcelku samozřejmost pokud chtějí hru udržet naživu.

2) Pokud vím, žádná z těch lodí mi jen tak na účtu nepřistála. Na Aigle byl maraton, na Duka kampaň,... a jak se říká: Čas jsou peníze. A ani jedna loď není T8, to jen tak mimochodem.

3) Graf Spee bych opravdu nepřipomínal, pokud si pamatuju bylo to na Vánoce a WG se pokusilo vyběhnout s celou EU komunitou a až po "vzpouře" nám dali i druhou kampaň zdarma, co na NA a RU serveru byla zdarma od začátku, viz  https://youtu.be/IB2mKTeD0SU.

Po nás původně chtěli zaplatit (koupit Grafa), abys mohl hrát druhou kampaň. Pokud si vzpomínám.

4) Zajímalo by mě jestli se k tomu vyjádří zaměstnanci WG.

5) Je to pořád dokola. Skoro mi připadá, že se nás snaží zas a znovu doběhnout a zkouší co vydržíme. Kauzy jako ta s Graf Spee (video výše), Prinz Eugen nebo konvalina 11 aneb CC s aimbotem (tanky),....a tak dále. Jediné z čeho těží je to, že nemají přímou konkurenci.

6) V naší FB skupině o lodích (jsou tam i zaměstnanci WG) to některé taky velmi naštvalo a to i ty největší pohodáře. 

Moje otázka trvá, proč mám platit za něco, co nehrající hráči dostávají zadarmo? Zvlášť, když jsem jim už dal peněz víc než moc. 

• Cool 4
  • Funny 1

Players
248 posts
16,045 battles
2 hours ago, Sigimundus said:

Tak za to ze hrajes pravidelne a aktivne jsi dostal od WG Aigle, Duke of York, Vampire, Oktyabrskaya Revolutsiya, Admiral Graf Spee, Kamikaze R a nejspise jsem i na nejake dalsi lode zapomel.

Ale ano souhlasim ze tahle posledni marketingova akce s Eugenem neni zrovna stastne podana pro aktivni dlouhodobe hrace

No dostal ... každej si tu lod,co si napsal musel vydřít ... už dlouho se nestalo,že by WG dalo nějakou lod  "zadarmo" kromě toho co rozdávali při streamování ...  Jinak to rozdávání neaktivním hráčům se mě taky moc nelíbí ... kdyby jim třebas poslali mail s odkazem na osobní mise,které když splní,tak dostanou danou lod by bylo určitě lepší ...  aspoň teda víc fér vůči všem aktivním .... 

• Cool 2

[GWDYS]
Beta Tester
875 posts
5,400 battles

Nehral jsem pul roku,ted jsem opet zacal a nedostal jsem nic :)

[R_R]
Moderator
499 posts
15,759 battles
2 minutes ago, JduSi said:

nic proti ber to jako humor ale asi na to máš dost fialové staty a rank 1 tudíž možná proto :Smile_teethhappy::Smile_teethhappy:

každopádně co mám učet na NA serveru tak sem se tam ted byl po několika měsících podívat a také jsem tam nic nedostal .. takže těžko říct jestli to byl zase EU marketingový tah ,,,

• Cool 1

[BL4CK]
[BL4CK]
Players
27 posts
12,190 battles
27 minutes ago, JduSi said:

A odehrál si 5 ranked bitev? 

[R_R]
Moderator
499 posts
15,759 battles
10 minutes ago, nuteladealer said:

A odehrál si 5 ranked bitev? 

dotaz...... myslíš ted 9 sezonu ? nebo předchozí ? protože by to nedavalo trochu smysl jelikož 9 sezona začala před par dny a eugen se daval za to že jsi nebyl ve hře tuším měsíc

[GWDYS]
Beta Tester
875 posts
5,400 battles

Za vcerejsek a dnesek mam dohromady 15 bitev v rankedech.. :) Ja tu nebrecim,jen jsem chtel napsat,ze pro kazdeho asi Eugen neni :D

[T-N-T]
[T-N-T]
Players
221 posts
10,587 battles
3 hours ago, nuteladealer said:

Sigimundus:

1) Je hezké, že WG dělá akce i pro hrající hráče, ale to by měla být vcelku samozřejmost pokud chtějí hru udržet naživu.

2) Pokud vím, žádná z těch lodí mi jen tak na účtu nepřistála. Na Aigle byl maraton, na Duka kampaň,... a jak se říká: Čas jsou peníze. A ani jedna loď není T8, to jen tak mimochodem.

3) Graf Spee bych opravdu nepřipomínal, pokud si pamatuju bylo to na Vánoce a WG se pokusilo vyběhnout s celou EU komunitou a až po "vzpouře" nám dali i druhou kampaň zdarma, co na NA a RU serveru byla zdarma od začátku, viz  https://youtu.be/IB2mKTeD0SU.

Po nás původně chtěli zaplatit (koupit Grafa), abys mohl hrát druhou kampaň. Pokud si vzpomínám.

4) Zajímalo by mě jestli se k tomu vyjádří zaměstnanci WG.

5) Je to pořád dokola. Skoro mi připadá, že se nás snaží zas a znovu doběhnout a zkouší co vydržíme. Kauzy jako ta s Graf Spee (video výše), Prinz Eugen nebo konvalina 11 aneb CC s aimbotem (tanky),....a tak dále. Jediné z čeho těží je to, že nemají přímou konkurenci.

6) V naší FB skupině o lodích (jsou tam i zaměstnanci WG) to některé taky velmi naštvalo a to i ty největší pohodáře. 

Moje otázka trvá, proč mám platit za něco, co nehrající hráči dostávají zadarmo? Zvlášť, když jsem jim už dal peněz víc než moc. 

Ahoj. Já musím souhlasit se Sigim. Nehraji WoWs, abych dostal něco zadarmo. Hraji proto, že mě ta hra baví.

Lodí zdarma (za trochu vytrvalosti) je hromada. Nyní například Musashi (T9). Pokud vynaložíš i trochu úsilí, tak se dostaneš nejenom na T8 (Kidd), ale klidně i na T9 (Black). 

To, že firmy lákají nové i staré zákazníky zpět, nějakou výhodnější nabídkou, je zcela normální jev. Stačí se kouknout na reklamy v TV.

S konvalinou jsi dle mého názoru mimo. WG tuto záležitost prověřilo a nenašlo nic, co by porušovalo pravidla. Věřím, že pokud by něco WG našlo, klidně by nějakého CC s pár tisícovkama (díky této aféře se mu to hezky rozrostlo) odběratelů exemplárně potresto, aby ukázali, že se to prostě nesmí. Navíc pokud jsi viděl to druhé video od Mártyho, kde ukazuje své video z volné kamery, tak bys měl sám uznat, že nemáš jediný důkaz o nějakém aimbotu. A soudit někoho bez důkazů v civilizovaném světě nejde.

[BL4CK]
[BL4CK]
Players
27 posts
12,190 battles
20 minutes ago, Houbus said:

Ahoj. Já musím souhlasit se Sigim. Nehraji WoWs, abych dostal něco zadarmo. Hraji proto, že mě ta hra baví.

Lodí zdarma (za trochu vytrvalosti) je hromada. Nyní například Musashi (T9). Pokud vynaložíš i trochu úsilí, tak se dostaneš nejenom na T8 (Kidd), ale klidně i na T9 (Black). 

To, že firmy lákají nové i staré zákazníky zpět, nějakou výhodnější nabídkou, je zcela normální jev. Stačí se kouknout na reklamy v TV.

S konvalinou jsi dle mého názoru mimo. WG tuto záležitost prověřilo a nenašlo nic, co by porušovalo pravidla. Věřím, že pokud by něco WG našlo, klidně by nějakého CC s pár tisícovkama (díky této aféře se mu to hezky rozrostlo) odběratelů exemplárně potresta, aby ukázali, že se to prostě nesmí. Navíc pokud jsi viděl to druhé video od Mártyho, kde ukazuje své video z volné kamery, tak bys měl sám uznat, že nemáš jediný důkaz o nějakém aimbotu. A soudit někoho bez důkazů v civilizovaném světě nejde.

Kidd je zadarmo kde? :D

Já viděl ty konvalinovy podezřelé videa a marty to sám říkal, když to zkoušel. Martymu sice taky ten zaměřovač skáče při volné kameře, ale konvalinovi to skáče jen na weakspoty...a přístup WG je vždy stejný. Vše zamést pod koberec. Vždy byl takový postup, když jsem s podporou něco řešil. Budou ti tvrdit, že si neviděl něco, co máš nahraný na videu :D Nemůžu tvrdit, že má konvalina aimbot, ale kdyby ho někdo měl, tak přesně takhle by to podle mě (a yotube videí s aimbotama) vypadalo. 

https://www.excalibur.cz/world-of-tanks/novy-wot-kontributor-konvalia11-obycejny-podvodnik/

Na to video s KV4 se stačí dívat 20 sekund. Mi netvrď že takhle po kopulích mu zaměřovač skáče kvůli volné kameře :D

Jinak já taky souhlasím s tím, co napsal Sigimundus, až na to, že jsem od WG dostal nějákou loď. Dostal jsem příležitost si ji vyjezdit, ale loď jsem nedostal. Kdyby lidi co měsíc nehráli dostali misi a mohli si vyjezdit Eugena tak by to bylo něco jiného, než když jím ho jen tak dají (5x yolo v rankedech mi nepříjde adekvátní).

• Cool 1

[T-N-T]
[T-N-T]
Players
221 posts
10,587 battles

Promiň. Spletl jsem si Kidda s Flintem, už je pozdě.:Smile_hiding:

Excalibur je podle mě bulvár a nezměnil to ani odchod Carramby, ale na to video jsem kouknul. Každý tam asi uvidí to, co chce vidět. Já tam vidím, jak občas ručně doměřuje a nevěřím, že by toho aimbota během hry zapínal a vypínal. Pokud jsi koukal někdy na videa z FPS her, tak dobrý hráč s pevnou rukou a dobrým vybavením míří neuvěřitelně rychle a přesně. Osobně ho neznám a nijak jsem jeho historii nezkoumal, tak nevím jestli je to jeho případ. Nechci ho ani nijak hájit, jen ho nechci soudit bez důkazu. Toť vše.

EDIT: Můj názor je ten, že zrovna lodě za free expy jsou odměna zdarma, za dlouhodobé hraní. Můžeš být král Lemra III.,neustále prohrávat, ale věrností a vytrvalostí se na ty lodě dostaneš.

Players
248 posts
16,045 battles
1 hour ago, Houbus said:

EDIT: Můj názor je ten, že zrovna lodě za free expy jsou odměna zdarma, za dlouhodobé hraní. Můžeš být král Lemra III.,neustále prohrávat, ale věrností a vytrvalostí se na ty lodě dostaneš.

Vtipnej názor,zvlášt když si představím jak sem celej rok grindoval freečka na Misku nebo Mušku a ty to srovnáš se zadarmo lodí jen za neaktivitu ... Jak kdybys dostal bez práce koláče ....

• Cool 4

[T-N-T]
[T-N-T]
Players
221 posts
10,587 battles
24 minutes ago, Krisak said:

Vtipnej názor,zvlášt když si představím jak sem celej rok grindoval freečka na Misku nebo Mušku a ty to srovnáš se zadarmo lodí jen za neaktivitu ... Jak kdybys dostal bez práce koláče ....

??? Asi nerozumím řeči tvého kmene, nebo neumíš číst.

Beta Tester
98 posts
874 battles

Na NA servery sa dostavala Ashitaka a Cesare. A ludia teda stastny neboli, tak sme protestovali a protestovali, a nakoniec to zmenili na santa boxy (s ktorych sice stale lode padaju, ale je tam to RNG). Tak sme sa zmiernili s tym kompromisom.

• Cool 1

[FF-CZ]
Players
144 posts
5,663 battles
11 hours ago, JduSi said:

Kamarad nehral skoro rok

10 hours ago, nuteladealer said:

Já vím, že nebrečíš, jen jsem se snažil pomoc. To o 5 rankedech jsem četl na FB.

10 hours ago, nuteladealer said:

Ja na Aj foru pochopil ze tam psali o 5 ranked ne bitvach ale hodnostech,takze treba z 20 na 15 ne ?

Players
49 posts
7,730 battles

Já jsem aktivně nehrál asi půl roku a když jsem se pak přihlásil tak jsem dostal balíček s T7 Ashitaka, T6 HuangHe,100k free exp,10 mega a asi 10 druhů vlajek po 100 kusech. Jelikož moje aktivita je minimální tak asi tyto věci zdarma neocenim tak jako pravidelní aktivní hráči.

[ATOM]
Players
48 posts
7,116 battles

Také nesouhlasím s tím aby za neaktivitu dostali PE zdarma.Měli je nalákat nějak jinak,třeba že mají 5-10 Superkontejnerů co můžou otevřít.Ale na to je už asi pozdě.

[T-N-T]
[T-N-T]
Players
221 posts
10,587 battles

Ahoj. Tak přestane na rok hrát a dostanete taky odměnu. Závist je strašná věc. 

Players
856 posts
11,895 battles

To není závist, Eugena si můžou strčit do....,ale jde o princip a přístup k hráčům.

• Cool 1

Players
403 posts
4,159 battles
On 4. 5. 2018 at 8:45 PM, JduSi said:

Za vcerejsek a dnesek mam dohromady 15 bitev v rankedech.. :) Ja tu nebrecim,jen jsem chtel napsat,ze pro kazdeho asi Eugen neni :D

Pokud vím, tak kolem Vánoc jsme spolu normálně hrávali. Možná je to pro ty, co se x měsíců ani nelogli. To nebude tvůj případ. 

[-VU-]
Players
165 posts
4,433 battles
15 hours ago, Porpoise said:

Možná je to pro ty, co se x měsíců ani nelogli.

Tak par ludi poznam co to nezapli x mesiacou a ani jeden nic,( ani kontajnerik, ani signalik ani exp.) A s toho dvaja to nezapli skoro rok ( manzelia  a ano spravne hadate maju maleho namornika :Smile_teethhappy:)  hravali aj rankedy a dotiali to uz skoro aj na 10 t lod a maju aj par premiakou (kupenych). Takze tam bude inaksi kluc na rozdavanie ,,vytaj spat pod hrat" darcekov.

Sign in to follow this