Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
baxowaty

Bany za spotkanie w grze gracza ze swojego klanu.

11 comments in this topic

Recommended Posts

[QTANG]
[QTANG]
Players
2,692 posts
23,800 battles

Hej,

otrzymałem właśnie bana na tydzień za... to że spotkałem w rankedzie gracza z mojego klanu. Zanim gra się zaczęła, gość z mojej drużyny (wygraliśmy) zaczął płakać że załatwi nam bany bo jesteśmy w jednej bitwie. Akurat w naszym przypadku spotkanie klanowicza naprzeciwko skutkuje staranniejszą grą i chęcią zabicia go za wszelką cenę. To, że jakiś idiota myśli, że ktoś zamiast się bawić będzie "oszukiwał" widocznie dla WG jest ważniejsze i bez sprawdzenia replay'a (o ile w ogóle był) przywalił tygodniowym banem w majówkę.

Support natomiast nie obsługuje zgłoszeń dotyczących "fair play". 

u4Pg1MP.jpg

• Cool 1
  • Funny 2
  • Angry 1

Players
68 posts
4,374 battles

Ale idotyzm.. Przy tej ilości graczy spotkanie klanowicza, szczególnie z większego klanu nie jest jakoś nieprawdopodobne. Sam na 50 rozegranych bitew, spotkałem 2 czy 3 razy ludzi z klanu i akademii.

Absurdów WG ciąg dalszy.

[TF16]
[TF16]
Players
1,600 posts
21,941 battles

To już są jaja ! 

Szansa na to, ze zagrasz z kolegą bądź przeciwko koledze z klanu wbrew pozorom jest dość duża. Oczywiście jak zwykle WG próbując likwidować granie na clicka wylało dziecko z kąpielą wprowadzając system, który bardzo łatwo jest nadużyć 

gratulacje dla geniuszy z wg ...

[O-R-P]
Players
2,173 posts
20,346 battles

Kilkanaście razy spotkałem osoby z klanu ( ten sam koszyk losowań ) i ani razu nie było problemów. Czasem rzucało się na chacie clan sparing czy takie tam i było okej. Po prostu natrafiłeś na kogoś wkurzonego i nadgorliwego.

BTW. Granie na klika jest zakazane jakimś paragrafem regulaminu? 

[QTANG]
[QTANG]
Players
2,692 posts
23,800 battles

Tym pięknym posunięciem, wyeliminowali prawdopodobnie nasz klan z League of the Sea, bo mecz mamy w niedzielę :) 

Co do grania na klika, był jakiś płacztemat, ale żeby wprowadzali jakieś nowe zasady to nie słyszałem.

Beta Tester
4,867 posts
5,014 battles

Siło rekrutujo do wrogiej armi! Moskale! Łolaboga! Lelum polelum! 

• Boring 1

[QTAZ]
Alpha Tester
2,277 posts
13,980 battles

My co chwile sie spotykamy w bitwie, bo 2/3 klanu gra w koszyku 10-5, to mam nie grac?

[GRAY]
Players
191 posts
17,455 battles

Nie żebym coś sugerował ale ban jest napewno za spotkanie swojego klanowicza? 

Jeśli tak to brawa dla WG, spróbuj napisać do drwala może da się to jakoś skrócić? Wkoncu jak sam twierdzisz przez głupotę jakiegoś gościa nie weźmiesz udziału w zawodach .

Sytuacja godna kochanej przez nas firmy...

[QTANG]
[QTANG]
Players
2,692 posts
23,800 battles
25 minutes ago, Aleksy49 said:

Nie żebym coś sugerował ale ban jest napewno za spotkanie swojego klanowicza? 

Jeśli tak to brawa dla WG, spróbuj napisać do drwala może da się to jakoś skrócić? Wkoncu jak sam twierdzisz przez głupotę jakiegoś gościa nie weźmiesz udziału w zawodach .

Sytuacja godna kochanej przez nas firmy...

Pewien nie jestem, bo mogę się tylko domyślać przez którą bitwę otrzymałem bananika. Ktoś podejrzewał po prostu, że gramy pod siebie, a kto z nami grał wie jak to wygląda naprawdę (focus na swoim) :) Nawet nazywamy to np. skórką z bizona, albo baxa. Tak wracając do sedna, to ktoś wie czy faktycznie zakazali latania na "klik"? 

Jest szansa, że to jeszcze za pacnięcie swojego afkera, jedyne co mi się przypomina innego. Tyle tylko, że powinienenm wtedy dostać różowy kamo i tyle. Powód tego banana jest jasny.

WG Staff
2,392 posts
4,270 battles

Ban nie jest za samo spotkanie klanowicza.
Jak obejrzę powtórkę, którą dostaliśmy, to się ustosunkuje do sprawy.

WG Staff
2,392 posts
4,270 battles

Ban został słusznie zaaplikowany ale został podany zły powód.

Za taki perfidny, celowy team killing/damage ciesz się, ze nie dostałes perma baxowaty.

Zamykam temat.

• Cool 6
  • Funny 2

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this