Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
lonhorn1

i.t.d

5 comments in this topic

Recommended Posts

[GRABE]
Players
1 post
5,240 battles

moje pytanie.dlaczego mój znajomy jak robi kampanie widzi co robi i za ile - co robi to niby wie np. zatop okręt i jest ok ale on pokazuje za ile punktów to robi i najważniejsze za ile gwiazdek a u mnie tego nie ma za ile gwiazdek bo nie wiem w której to było misji .

jak byś mógł to proszę o odp. ewentualnie na maila jak ci pasuje.

[LUZ]
Players
2,561 posts
4,080 battles

Chodzi jak sądzę o to, że kolega naszego kolegi robi kampanię i mu się pokazuje progres, zaś koledze - autorowi wpisu, nie.

@lonhorn1 Wchodzisz w Kampanie, wybierzesz tę, którą jesteś zainteresowany(np Nauko o zwycięstwie). I tam wybierasz sobie misje, jest zaznaczone wyraźnie, za ile są gwiazdek. Dwie ważne rzeczy. Misje można powtarzać. Trzeba grać okrętami minimum t5. Ty grasz ostatnio t3-4, więc nie wypełniasz misji.

Identycznie jest z Maratonami i Misjami Bojowym. Zazwyczaj musisz grać co najmniej na t5, inaczej nie wypełnisz.

Mam nadzieję, że pomogłem. Jeśli nie, opisz problem ponownie, tylko w bardziej zrozumiały sposób.

[A-Z]
Players
181 posts

Jest też taka możliwość, że kolega autora tematu ma zainstalowany mod (nie pamiętam nazwy, ale jest w paczce Aslaina) pokazujący aktualny postęp kampanii w trakcie bitwy.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.