Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Razjael

Stalingrad- zasoby a zdobycie 1 do 2 z 3 flag

11 comments in this topic

Recommended Posts

Players
562 posts
4,989 battles

Jak już wiemy Stalingrad jest do zdobycia w CW poprzez zebranie 3 flag a także zostanie dodany do sklepu za przyszłe nowe zasoby tzn: węgiel a w tym przypadku stal.

Stalingrad zostanie dodany za jeden z zasobów "stal", które możemy zdobyć tylko na :

-rankedach

-klanówkach

Czy gra na XT ogólnie a może za jakieś konkretne wyniki też będzie dawała jakieś małe ilości stali?

Aktualne stanowisko WG jest takie, że flagi można zdobyć w każdym z 3 sezonów, więc tak dają nam do zrozumienia, że na 4 tym sezonie już ich najprawdopodobniej nie będzie.

Pytanie czy WG rozważało wrzucenie Stalingrad'a np w formie 3 Flag? Przykładowo cena Stalingrad'u 12.tyś jednostek stali to zamiast tego nie lepiej byłoby wrzucić 3'y flagi nr 1, 2 i 3 po 4 tyś każda?

A dlaczego taki pomysł ktoś spyta? 

Dlatego, że będzie pewnie sporo osób, które będą miały 1 lub 2 z 3 wymaganych flag. 

Co WG zamierza zrobić z takimi graczami? Przykładowo mam flagę za 2'gi sezon za 3'ci na bank też wpadnie a na 4 tym sezonie już nie będzie[chyba że by wrzucili jakaś flagę uzupełniającą ale wątpię ], pozostanie mi możliwość zakupu okrętu za stal ale co mi po tych dwóch wypracowanych flagach?

Czy np: WG da możliwość obniżenia ceny okrętu w sklepie o 1/3 lub 2/3 w zależności od posiadanych flag? Czy może zaproponuje wymianę flag każda za 25 do 33% wartości okrętu w jednostkach stali?

Myślę, że WG powinno wydać jakieś info co zrobią w przypadku takich graczy. Poświęciłem kupę czasu a także nerwów, byłoby dobrze gdyby WG opublikowało jakieś informacje na temat takich graczy a raczej przypadków.

A wy co myślicie? 

Pozdrawiam Razjael

• Cool 2

[DONS]
[DONS]
Players
188 posts
12,247 battles

Fajnie by było gdyby ta jedna czy dwie flagi obniżyły koszty w zasobach ale co możemy z tym zrobić ? Można tylko czekać co z tym zrobią .  

Mogą też sprawę olać bo wyraźnie napisali że są potrzebne 3 flagi.

Jak dla mnie pomysł dobry żeby chociaż obniżyć w kosztach dla posiadaczy jednej czy dwóch.

[HOB]
Moderator
1,310 posts
5,810 battles

Mogą też po prostu sprzedawać flagi. Waluta premium to nie jest, to oburzenia być nie powinno.

Players
2,166 posts
5,142 battles
1 hour ago, Silentraz said:

Mogą też po prostu sprzedawać flagi. Waluta premium to nie jest, to oburzenia być nie powinno.

Żartujesz? Oburzenie i tak będzie, ludzi nie znasz? Pół biedy, jakby dali je do zakupu w kliencie gry za 300-500 tysięcy free expa każda. Wtedy kto chce to dokupi, a kto chce wygrinduje.

Players
562 posts
4,989 battles
2 hours ago, henryk5pio said:

Żartujesz? Oburzenie i tak będzie, ludzi nie znasz? Pół biedy, jakby dali je do zakupu w kliencie gry za 300-500 tysięcy free expa każda. Wtedy kto chce to dokupi, a kto chce wygrinduje.

Oburzenia to raczej już nie będzie z racji iż okręt można zdobyć poza CW, raczej wszyscy już o tym wiedzą i muszą się z tym pogodzić bądź już się pogodzili.

@WG_Lumberjack Zapraszamy do dyskusji a także jakiejś wypowiedzi. Jeżeli możesz to skontaktuj się z WG aby dało jakieś info w tej sprawie a może zamieściliby to pytanie w filmikach z serii:"Linia Wodna"

WG Staff
1,659 posts
3,276 battles

Jeżeli będziemy chcieli podać wcześniej informacje co zrobimy z takimi osobami to odpowiednio ją zapowiemy :) 

Players
562 posts
4,989 battles
2 minutes ago, WG_Lumberjack said:

Jeżeli będziemy chcieli podać wcześniej informacje co zrobimy z takimi osobami to odpowiednio ją zapowiemy :) 

Rozumiem, że nie można liczyć na to, że chociażby wyślesz zapytanie w tej sprawie ?

WG Staff
1,659 posts
3,276 battles
44 minutes ago, Razjael said:

Rozumiem, że nie można liczyć na to, że chociażby wyślesz zapytanie w tej sprawie ?

Gdzie napisałem, że tego nie zrobiłem? :)  

Players
562 posts
4,989 battles
1 minute ago, WG_Lumberjack said:

Gdzie napisałem, że tego nie zrobiłem? :)  

Warto byłoby dopisywać, nie zachowuj się jak moja żona, nie czytam w myślach. :cap_like:

Ok to w takim razie dziękuje.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.