Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
yukisan

Skąd się wziął Twój ...

46 comments in this topic

Recommended Posts

[BSW-F]
Players
1,039 posts
11,862 battles

Mój nick nawiązuje do mojego imienia i Mojej lekkiej orientalności, a dokładniej lekkiej ekscentryczności i absurdalności. Na przykład jestem facetem, ale jakoś dziwie nie interesuję się meczami, chlaniem alkoholu, gadaniem o d..ach i cyckach na prawo i lewo czy radiowym muzycznym popowym w dużej części bełkotem. Od razu też piszę, żeby nie było - nie jestem gejem. Ale ciągłe gadanie o dymaniu i małżeństwach jest dla Mnie tak samo irytujące jak gadanie staruszki o wypróżnieniach i hemoroidach.

A obrazek pod nickiem, to obrazek działka z gry Yuri's Revenge + wstawiony pseudonim.

• Cool 1

Players
722 posts
5,951 battles

Mój nick wziął się od tego, że syreny są dość istotną częścią marynistyki. A sam pomysł na niego wpadł mi do głowy, gdy słuchałem tej piosenki. Ot. Koniec historii. :)

[PLO]
Beta Tester
4,655 posts

Mój nick ma wpędzać w poczucie niższości wszystkich, którzy nie radzą sobie z jego odmianą. Awatar to rozkoszny amorek którego wynalazłem jakiś czas temu.

Pozdrawiam

Alpha Tester
931 posts
5,651 battles

Dawno temu widziałem gracza z podobnym nickiem w publicznym lobby Unreal Tournament III, a z powodu braku własnej twórczości 'zapożyczyłem' go dobrych parę lat później z niewielkimi zmianami.

Players
1,582 posts
14,209 battles

Kiedy usłyszałem o WoWsie postanowiłem na start wyciągnąć jak najwięcej z zawartości gry i znalazłem kod bonusowy na rzeczony krążownik V tieru USN w odchłaniach internetu.  Stąd też od nazwy tego okrętu pochodził nick. Kod wprawdzie był trochę oszukany i dawał w rzeczywistości Dianę ale nic to, za to nazwa pozostała. 

Na Marbla zawziąłem się i kupiłlem dopiero tuż przed jego wycofaniem z klienta :Smile_trollface: Poza tym zawsze miałem sympatię do tego akurat okrętu.

Awatar? Personifikacja krążownika Ashigara z uniwersum Kantai Collection.

[CSMW]
Beta Tester
1,490 posts
10,696 battles

Splot przypadkowych liter

A poważnie to na forum modelarskim dawno temu sie tak nazwałem, inwencja własna

Players
562 posts
4,989 battles

Razjel (hebr. רזיאל, "tajemnica Boga", "anioł tajemnic" -  Pierwszy raz zetknąłem się z tym bohaterem w 2005.r. wraz z wydaniem książki "Siewca Wiatru" Od tamtej pory został ze mną ten nick.

W wielu grach od zawsze używam tylko tych nick'ów: Razjael[Pan Tajemnic] lub Assmodeusz [Zgniły Chłopiec] obydwaj z uniwersum Siewcy WIatru.

siewca-wiatru-b-iext43255437.jpg

ps. Serdecznie polecam przyczytanie tej książki.

[BLUR]
[BLUR]
Beta Tester
20 posts
2,354 battles

Używam tego samego avataru w WoT i WoWs .

edit: nick, to "zangielszczona" wersja mojej ksywki. Pod tym nickiem grałem praktycznie w każdą grę. Używam od ponad25 lat

• Cool 2

[KURLA]
Players
381 posts
7,846 battles

Widzę, że kilka osób się podzieliło to czas i na mnie :)
Jako, że swego czasu miałem lekkiego fioła na punkcie historii to "pożyczyłem" sobie część pewnej nazwy do nicku (jak kogoś interesuje to niech sobie wyszuka Tell Qaramel ;p) i tak jakoś zostało. Co prawda kilka lat temu zmieniłem nick i Qaramell został już tylko na serwerach WG a jako, że jestem leniwy to mi się go nie chciało zmienić.
Avatar natomiast to personifikacja niszczyciela Amatsukaze z uniwersum Kantai Collection.

[AKI]
Players
4,157 posts
7,205 battles

Niestety nie pamiętam historii mojego nicku, lecz mogę po wiedzieć ze czyta się go "Efem" lub "Efe"

Avatar "pożyczyłem" około 2012 roku z forum War Thundera, bo akurat coś tam przeglądałem.

Na Discordzie używam avatara wklejonego poniżej, który został wynaleziony przez klanowiczów, a bardziej pasujący do mojej postaci. :Smile-_tongue:

lunar-cheese.jpg.bafd9c4d0e360d153c52480e862471ef.jpg

Sygnaturka to chyba wiadomo.

[BSW-F]
Players
1,039 posts
11,862 battles
4 godziny temu, zdzislawdyrma napisał:

czy ja musze tlumaczyc swój?

Nie, nie musisz, zrobisz to dobrowolnie. JUŻ!!! :cap_haloween:

[BASIC]
Players
3,033 posts
4,891 battles

aguir - bo Aguirre (z filmu Herzoga) był zajęty.

Mój obecny nick wymyśliłem.

Avatar - jak ktoś zgadnie bez gugla, to ma flaszkę ;-)

Players
2,210 posts
13,623 battles

Nick - poprzednie były zajęte, nie lubię dodatków takich jak "PL" "321". Wymyśliłem więc coś śmiesznego/głupiego kompletnie nie zdając sobie sprawy z konsekwencji jakie przyjdzie mi ponieść. Po tych kilku latach niestety w pełni się z nim utożsamiam. No i przestałem jeść pewien owoc, kanibalizmowi mówimy nie!

Awatar - wbrew powszechnej opinii szeroko pojętą muzykę rozrywkową darzę nieskrywaną pogardą. Maestro polskiej sceny muzycznej jest równie ciekawy jak nick. W dodatku na zdjęciu Krzysztof wygląda jak polski Don Corleone, co ze względu na pełnioną funkcję w klanie i sposób pisania na forum idealnie mi pasował. Ze względu na emeryturę wrócę chyba do kolejnej, wielkiej, polskiej gwiazdy czyli Stachurskiego w srebrnym wdzianku.

Sygnaturka:

1) DirtyGoldNoob - niewielu już pamięta. Pierwszy i ostatni raz ktoś zbluzgał mnie na trzy(!) strony A4. Do dzisiaj trzymam na dysku ten wspaniały dokument. Co jakiś czas cytaty z niego pojawiają się w rozmowach na TSie i nie da się wtedy zatrzymać karuzeli śmiechu. Czego tam nie było - przejmowanie władzy w klanie, tajni agenci przysyłani do jego kanału - niepowtarzalna historia!

2) Rewelacyjna akcja spamowania - zakończona sukcesem (dzisiaj wrócił stary syf ale poprawa jak na tamte czasy była kolosalna). Zjednoczona społeczność, obgadywanie tekstu na trzech TSach, tłumaczenie go na angielski i wreszcie dziesiątki banów. Tajne negocjacje pomiędzy Falathim i debiutującym wtedy Lumberjackiem a liderami topowych polskich klanów. Wtopa NESI, którzy pomylili godzinę zero i zaczęli spamować wcześniej. Wtedy jeszcze mi się chciało...

3) Moje boskie staty

• Cool 1

Players
1,054 posts
4,648 battles

Przylazłem tutaj po obejrzeniu paru klipów na YT w których paskudne deski torpiły co popadnie, chcąc wstepnie grać krążownikami i ganiać te małe cholery. W japońskim zwyrolstwie które się juz tu pojawiło Kitakami jest spersonifikowana jako wredna paskuda nienawidząca ddków.
Gra zweryfikowała moje zamiary i umiejętności, nick pozostał. W sumie powinienem go może zmienić na coś z Nishimurą, bo me bitwy zbyt często przypominają Surigao :P

[TF16]
Players
301 posts
12,545 battles

Mój nick to zlepek imienia i rocznika urodzin....

Awatarek ma związek z moją wieloletnią już fascynacją II wś., z głównym ukierunkowaniem na działania morskie ( tutaj  - rysunek jednej z korwet typu Flower - HMS  Campaniula,  na discordzie natomiast  -  zdjęcie sklejonego przeze mnie kartonowego modelu ORP Krakowiak w ślicznym błękitno-szaroniebieskim camo).

[TF16]
[TF16]
Players
137 posts
8,099 battles

Pomysł na nick pojawił się w czasach szkoły podstawowej - generalnie 4 klasy. Zamiast powiedzieć, że króliki "kicają" wypaliłem iż "skikają" - tak już zostało do dziś, ksywka ta towarzyszy mi już dobre 18 lat, a to rocznik 90

Czemu Panda w filiżance? Jakbyście posłuchali znajomych z Discorda - lubię spać, oraz aktywności wymagające małego zużycia energii a i dobrze zjeść. Co do filiżanki, nawiązuje ona do klanu Tea Party - czymże była by gra w stateczki bez filiżanki herbatki do gry :D

[E--C]
Players
519 posts
4,997 battles

Nick: zlepka ksywek, licealnej Mexico(bo zarośnięty jak meksykański bandyta) i studenckiej (Bocian - od pewnego przejścia nad poległymi w akademickim melanżu tak aby nikogo nie nadepnąć) Na serwerach jest pełno zarówno Meksyków jak i Bocianów (tak jak Agrest nie lubię dodatków numerycznych itp.)a ja jestem jeden jedyny i niepowtażalny :cap_haloween:

Avatar: fotka mojego domowego Catus Rozpierdolus(jak mnie kiedyś najdzie to sobie zmienię nick na taki) z czasów gdy była jeszcze rozkosznym małym kociakiem a nie siewcą chaosu i zniszczenia :Smile_izmena:

Sygnaturka: Cytat który szczególnie mi się spodobał bo świetnie oddawał metę po wprowadzeniu herbacianych BB a później po edycji przez modów stał się jeszcze lepszy :Smile_trollface:

PS @Korsarz_87 czy studiowałeś może Historię w Wrocławiu w latach 2007-12? Twarz z avatara wydaje mi się znajoma.

Pozdrawiam :Smile_honoring:

• Cool 1

[CSMW]
Beta Tester
1,490 posts
10,696 battles
15 minutes ago, MexicosBocianos said:

PS @Korsarz_87 czy studiowałeś może Historię w Wrocławiu w latach 2007-12? Twarz z avatara wydaje mi się znajoma.

Nic podobnego, choć kilka razy doszły mnie słuchy, jakobym miał sobowtóra :)

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.