Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
zufal

USS Missouri - Pytanie .

9 comments in this topic

Recommended Posts

Beta Tester
166 posts
2,922 battles

Krotko i na temat .

Dlaczego  USS Missouri zostało wycofane z gry ?  Ciułam od dawna exp. z nadzieja ze kiedyś będzie mnie na niego stać  i ... wielka lipa :cap_wander:.

Jak sadze wycofano okręt tez wszystkim  posiadaczom ?  Tak dla sprawiedliwości i równości  ....

• Funny 3
  • Boring 1

[TF16]
Moderator
4,132 posts
10,171 battles
5 minutes ago, zufal said:

Krotko i na temat .

Dlaczego  USS Missouri zostało wycofane z gry ?  Ciułam od dawna exp. z nadzieja ze kiedyś będzie mnie na niego stać  i ... wielka lipa :cap_wander:.

Jak sadze wycofano okręt tez wszystkim  posiadaczom ?  Tak dla sprawiedliwości i równości  ....

Missouri zostało zastąpione przez Musashi jako okręt IX tieru za wolne doświadczenie.
Okręt pozostał w portach graczy którzy go zdobyli przed datą wycofania. Zasady dotyczące zniknięcia tego okrętu były ogłoszone 3 miesiące przez ostatecznym wycofaniem

• Cool 3

[SPUDS]
Players
2,073 posts
13,814 battles
29 minut temu, zufal napisał:

Krotko i na temat .

Miałem nie udzielać się w wątkach na forum poza kilkoma ale w tym się udzielę - Missouri, grając dość intensywnie i używając flag na free exp i różne camo z bonusem do expa + konto Premium, wygrindowałem w około 1 miesiąc. Tak, całe te 750 000 free expa zdobyłem w miesiąc. Nie wiem od jak dawna (rozumiem, że jak długo) ciułałeś ten free exp ale serio... grając mniej intensywnie można było to zrobić - od momentu ogłoszenia decyzji przez WG o jego wycofaniu do faktycznej daty wycofania. Sorry Winetou, był czas i możliwości (zwłaszcza, że po drodze było sporo różnych eventów gdzie free exp leciał lawinowo, jak dobrze pamiętam), teraz możesz za to wziąć Musashi na otarcie łez (polecam okręt, jest bardzo dobry).

• Cool 2
  • Boring 1

Beta Tester
166 posts
2,922 battles

Sorry Winetou nie jestem niewolnikiem jednej gry :cap_haloween: .

A wygrindowanie USS Missouri było planem dłuuugo etapowym ..szkoda expa . Poczekam na inna okazje za 2-3 lata jak WG znowu coś zmieni ...

Jakos w filmach Daszy nie było o tym wzmianki  :cap_old: .

Ten post był edytowany przez zespół moderacji z powodu: połączenia 2 postów.

[TF16]
Moderator
4,132 posts
10,171 battles
12 minutes ago, zufal said:

Jakos w filmach Daszy nie było o tym wzmianki  :cap_old: .

19 grudnia:https://worldofwarships.com/en/news/common/update-0615-let-it-snow/

Bring Home Mighty Mo

Now's your chance to pick up the US tier IX USS Missouri for in-game Free XP -- she's departing on release of Update 0.7.2 as we roll out a new tier IX battleship that can be acquired with Free XP. We decided two ships occupying the same niche at the time is one too many. Get grinding, you can still get Missouri for about two more months.

• Cool 2

Beta Tester
166 posts
2,922 battles

No i wszystko jasne ... a tak przy okazji odpowiadacie tez na inne pytania ?

[TF16]
Moderator
4,132 posts
10,171 battles
1 hour ago, zufal said:

No i wszystko jasne ... a tak przy okazji odpowiadacie tez na inne pytania ?

Oczywiście. Proponuję zajrzeć tutaj:

Jak będziesz tam zadawał pytanie to więcej ludzi na nie odpowie i nie będziemy śmiecić po forum. Serdecznie zapraszamy!

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.