Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
PanNickt

Buffalo

8 comments in this topic

Recommended Posts

[ZGZ]
Players
4,217 posts
9,592 battles

Buffalo buffalo Buffalo buffalo buffalo buffalo Buffalo buffalo – poprawne gramatycznie zdanie w języku angielskim złożone z homonimów.

A teraz do rzeczy - czy ktoś mógłby napisać (albo pokazać na screenie) jakie moduły będą do wyekspienia na USS Buffalo?

W szczególności - czy lepsze armaty będą w standardzie, czy trzeba je będzie wyekspić (i jeśli tak, to czy dopiero po wyekspieniu kadłuba B jak to jest teraz na Baltimore)?

edit.

A już sobie sam znalazłem :)

Czyli nie ma się co męczyć na 15s przeładowaniu Baltimore, lepiej poczekać na Buffalo. :)

Można zamknąć temat. 

[-FZO-]
Community Contributor
1,103 posts
11,342 battles

Kup Baltiego, bedziesz jeden okręt do przodu :)

[ZGZ]
Players
4,217 posts
9,592 battles
8 minut temu, MageT91 napisał:

Kup Baltiego, bedziesz jeden okręt do przodu :)

Kupić kupiłem, ale nie chce mi się grindować kilkudziesięciu tysięcy xp na 9 działkach z reloadem 15s.

Wolę coś innego pogrindować i poczekać na 12 działek z nieco lepszym reloadem.

[ZGZ]
[ZGZ]
Players
1,214 posts
13,830 battles
1 hour ago, PanNickt said:

Buffalo buffalo Buffalo buffalo buffalo buffalo Buffalo buffalo – poprawne gramatycznie zdanie w języku angielskim złożone z homonimów.

Cały temat musiałeś założyć, bo poznales nowe słowo ;) pozdrawiam ;)

A poważnie,  nie wiem czy nie za wcześnie na kalkulacje, wszystkie wartości jeszcze mogą ulec zmianie.

Beta Tester
1,131 posts
3,799 battles
2 hours ago, PanNickt said:

Z kronikarskiego obowiązku muszę dodać, iż jako że w zdaniu jest mowa o bizonach amerykańskich, którychh nazwa gatunkowa brzmi „Bison bison bison”, może ono być zapisane jako: Buffalo Bison bison bison Buffalo Bison bison bison buffalo buffalo Buffalo Bison bison bison.

MSPANC :P

• Funny 1

Players
1,344 posts
7,105 battles
26.04.2018 o 10:52, PanNickt napisał:

A teraz do rzeczy - czy ktoś mógłby napisać (albo pokazać na screenie) jakie moduły będą do wyekspienia na USS Buffalo?

W szczególności - czy lepsze armaty będą w standardzie, czy trzeba je będzie wyekspić (i jeśli tak, to czy dopiero po wyekspieniu kadłuba B jak to jest teraz na Baltimore)?

edit.

A już sobie sam znalazłem :)

Czyli nie ma się co męczyć na 15s przeładowaniu Baltimore, lepiej poczekać na Buffalo. :)

Można zamknąć temat. 

Jest ktoś inny testujący nowości z polskim komentarzem? Chętnie obejrzałbym testy ale tego człowieka nie da się słuchać. :/

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.