Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
YabbaCoe

Aktualizace 0.7.4 - Vylepšený Matchmaker

12 comments in this topic

Recommended Posts

[WG-EU]
[WG-EU]
WG Staff
1,623 posts
3,224 battles

Kapitáni! :cap_yes:

Ve verzi 0.7.4 proběhne úprava v Matchmakeru. Samozřejmě tradičně ožehavé téma. Jak bude nový matchmaker fungovat zjistíte ve speciálním článku na našem portále. 

Co na tuto podobu Matchmakeru říkáte?

[FF-CZ]
Players
140 posts
5,210 battles

po vylepseni MM a 8 hrach to vypada asi tak,ze lode jsou zrcadlove to jo. Vitezstvi z tech 8 her je 0,muj tym dokaze potopit az 3 lode,protivnik 12. Z tech 3 potopenych vetsinou jsou 1-2 moje prace. Takze to ma i nejaky vliv na prirazovani opic do meho tymu nebo co to ku...lehka zena je ?

Edit,staci na forum napsat lehka zena a razem chytam lepsi mm,ze je ve hre vyrovnany pocet dd povazuju za plus.

• Cool 1

[IDDQD]
Players
182 posts
13,583 battles

MM je na 2 věci když 4 z 5 her prosti vám stojí 4-5 hráču z hurikánu nebo tajfunu a vy máte jen jednoho a zbytek se teprve učí WSAD, tak mužete dělat co chcete a stejne nevyhrajete ,ba co dokonce si tu hru ani neužijete.dokud nebudou hráči rozhazováni vyrovnaněji podle ratingu na obě strany tak ani nic nevylepšujte a ušetřite všem praci.

• Cool 1

[CMK]
Players
2 posts
5,232 battles

já teda nevím ale z 20 her jsem v 15 hral proti lodim co jsou o dva tier výš takže mi to prijde stejny jak predtim a ve fronte jsem byl tak max 20s  

[WG-EU]
[WG-EU]
WG Staff
1,623 posts
3,224 battles
V 4/29/2018 v 0:25 Martin_repka řekl/a:

já teda nevím ale z 20 her jsem v 15 hral proti lodim co jsou o dva tier výš takže mi to prijde stejny jak predtim a ve fronte jsem byl tak max 20s  

Byly týmy rozděleny zrcadlově, že třeba nebylo více DDček na jedné straně, či bylo více lodích vyšších tierů? Navíc doporučuji si přečíst článek, jeho odkaz najdeš v mém příspěvku. Dozvíš se tam, v čem se vlastně MM změnil... :fish_viking:

[O-S-W]
Players
178 posts
9,995 battles
2 hours ago, YabbaCoe said:

:fish_viking:

Už proběhly 2 aktualizace a taková hloupost, jako buglej obrázek francouzského unikátního velitele nebyla opravena (Jean Jacquese Honoré má stále vzhled rekrutovaného velitele i při 19 bodech). Neuvažuje se o opravě?

[WG-EU]
[WG-EU]
WG Staff
1,623 posts
3,224 battles
Před 5 minutami MarfyArt řekl/a:

Už proběhly 2 aktualizace a taková hloupost, jako buglej obrázek francouzského unikátního velitele nebyla opravena (Jean Jacquese Honoré má stále vzhled rekrutovaného velitele i při 19 bodech). Neuvažuje se o opravě?

Uvažuje, reportoval jsem to, bylo mi odpovězeno, že je to známá chyba a pracuje se na opravě :cap_like:

[O-S-W]
Players
178 posts
9,995 battles
7 hours ago, YabbaCoe said:

Uvažuje, reportoval jsem to, bylo mi odpovězeno, že je to známá chyba a pracuje se na opravě :cap_like:

Díky za odpověď.... tak uvidíme... "Ň" je také známá chyba... :Smile_sceptic:

• Funny 1

[1CSSL]
Players
281 posts
6,323 battles

Tak jestli tohle je vylepšený MM tak to potěš Pán Bůh...............

7xDD versus 6xDD?????????????  upozorňuji že nejde o doplnění boty a čekací čas byl něco kolem 30secund odehrálo se to někdy kolem 7 večer kdy hrálo cca 20k hráčů

5aed954de60f2_Snmekobrazovky(1113).thumb.png.b882294b99ecbe4602b84cd4464f21d2.png

A tohle je taky kvalitka obzvlášť když je to 5x za sebou čekací doba do 1 minuty čas 20,00 - 22,00

5aed9553b4276_Snmekobrazovky(1115).thumb.png.dc05aee0ac1118ca9eb52c90647e99dc.png

[IDDQD]
Beta Tester
2,723 posts
4,624 battles
On 5/5/2018 at 2:32 PM, Prdoch65 said:

Tak jestli tohle je vylepšený MM tak to potěš Pán Bůh...............

7xDD versus 6xDD?????????????  upozorňuji že nejde o doplnění boty a čekací čas byl něco kolem 30secund odehrálo se to někdy kolem 7 večer kdy hrálo cca 20k hráčů

A tohle je taky kvalitka obzvlášť když je to 5x za sebou čekací doba do 1 minuty čas 20,00 - 22,00

Tobě se člověk nezavděčí . Brečet nad nepoměrem DD o jeden kus a ještě ke všemu u II ? :Smile_facepalm:

Ad 2 s Edoušem jsi to zahrál pěkně , akorát divizníci to EDIT . Doporuč jim at uberou na yolostylu a vemte příště  třeba jednu BB místo tří CA 

Edited by Kampa1987
Vulgarismus

[1CSSL]
Players
281 posts
6,323 battles
V ‎05‎.‎05‎.‎2018 v 16:09 Stratos_HF řekl/a:

Tobě se člověk nezavděčí . Brečet nad nepoměrem DD o jeden kus a ještě ke všemu u II ? :Smile_facepalm:

ani tak nejde o to, že je o jedno navíc, spíš ten neskutečnej počet DD v jedný bitvě.... vím jsou to 2 ale stejně je to šílený aby z 24 lodí bylo 13 DD .............

[WG-EU]
[WG-EU]
WG Staff
1,623 posts
3,224 battles

Kapitáni!

Děkujeme za vaše komentáře ohledně verze 0.7.4! Ve čtvrtek přichází verze 0.7.5, proto zavírám toto vlákno :Smile_honoring:

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.