Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
YabbaCoe

Aktualizace 0.7.4 - Systém prevence nesportovního chování

20 comments in this topic

Recommended Posts

[WG-EU]
[WG-EU]
WG Staff
1,623 posts
3,224 battles

Kapitáni! :cap_fainting:

V rámci aktualizace 0.7.4 přichází změny ohledně nesportovního chování. Speciální článek na toto téma najdete na našem portále. 

Co na tyto změny říkáte? 

Doufám, že nebudete zlobit! :fish_viking:

Players
3 posts
1,994 battles

Ahoj, počítal taky někdo s neúmyslným team damage? Jako nápad super, je vidět že se to snažíte řešit.

Ale za tenhle konkrétní nápad bych někoho nejradši nakopal. Před chvílí mi ve hře maník od nás z týmu

najel do torpů... Nejspíš byl zoomlej na enemy a jak se stočil, tak si vyžral celou mojí torp salvu.

Stane se...

Jenže měl jenom 10 procent hpček a šel instantně ke dnu. Mě váš super vychytaný systém proti ´´zlobení´´

instantně zabil i když jsem byl skoro full a můj tým tak přišel o poslední DD co ve hře měl.

Tým to prohrál, já mám postih za team dmg a jen kvůli tomu, že WG prostě nikdy nic nedomyslí až do konce.

Můj názor na tenhle rádoby systém je ten, že jste zase něco opět ušili horkou jehlou jen aby se neřeklo,

že nic neděláte.

Dejte tomu čas a uvidíte, že mi dají za pravdu i ostatní...

• Bad 1

[IDDQD]
Players
350 posts
11,513 battles

Až emoce trošku vychladnou, tak asi uznáš, že hra prostě nedokáže rozlišit, zda tvoje torpédo, které trefí vlastní loď, bylo vypuštěno úmyslně nebo ne, prostě to schytal tvůj kolega (a řešit případné replaye a posuzovat, to asi po nikom nemůžeme chtít, buďme realisté). Pokud hraješ OK a občas se ti to stane, není nijak složité a otravné se z růžovky dostat zase na normal, a je po problému. No a pokud někdo hraje jako *****, tak se za chvíli stane, že se do random bitev nějaký čas nedostane, a to je myslím asi to, co mělo být účelem změny, a já to docela kvituji. A teď konkrétně - ačkoliv se mi podobná věc už asi před rokem stala, byl jsem to já, kdo sice u compu strašně nadával, ale v chatu se omluvil, protože ať se ti to líbí nebo ne, je nepsaným pravidlem, že za vypuštěná torpéda si zodpovídá každý sám, promiň ...

Players
3 posts
1,994 battles

Ehm, takže se nám kidíci co to hrají jen na troll můžou v klidu rozhodnout, že než potápět svůj tým, bude lepší si najíždět do torpéd. 

Protože ten někdo chcípne taky a navíc dostane i postih a jim nic hrozit nebude. Jak dlouho si myslíte že potrvá než to těm opičkám 

dojde? Chápu pointu toho jak by to mělo fungovat až moc dobře. Jen se mi nelíbí aplikace pravidla: Když se kácí les, tak létají třísky.

Už se moc těším až škarohlídci budou závodit, kdo za den zvládne z ostatních vyrobit víc růžovek...

• Bad 1

[T-N-T]
[T-N-T]
Weekend Tester, Players, In AlfaTesters
4,082 posts
9,467 battles
15 hours ago, Hardwell said:

Ahoj, počítal taky někdo s neúmyslným team damage? Jako nápad super, je vidět že se to snažíte řešit.

Ale za tenhle konkrétní nápad bych někoho nejradši nakopal. Před chvílí mi ve hře maník od nás z týmu

najel do torpů... Nejspíš byl zoomlej na enemy a jak se stočil, tak si vyžral celou mojí torp salvu.

Stane se...

Jenže měl jenom 10 procent hpček a šel instantně ke dnu. Mě váš super vychytaný systém proti ´´zlobení´´

instantně zabil i když jsem byl skoro full a můj tým tak přišel o poslední DD co ve hře měl.

Tým to prohrál, já mám postih za team dmg a jen kvůli tomu, že WG prostě nikdy nic nedomyslí až do konce.

Můj názor na tenhle rádoby systém je ten, že jste zase něco opět ušili horkou jehlou jen aby se neřeklo,

že nic neděláte.

Dejte tomu čas a uvidíte, že mi dají za pravdu i ostatní...

Chapu to spravne ze jsi poslal torpeda z druhe linie a jeste si stezujes ze ti do nich nekdo najel? :cap_wander::cap_fainting::Smile_facepalm:

Takove jako ty bych popravde banoval rovnou zadna ruzova ci oranzova.

Zakladni pravidlo je ze hrac je zodpovedny za sve torpeda a pokud trefi vlastni lod je to jeho chyba. A vymluvy jako ze si za to mohl sam ze si do nich najel a ze mel ty torpeda videt si prosim odpust.

Ty torpeda z druhe rady jsou totiz nahouby i kdyz te netrefi tak te dost casto donuti zatocit a vyjet z kapu/narazit do ostrova ci v horsim pripade ukazat bucek souperi.

Proste miluju kdyz bojuju o cap s nepratelskym DD a najednou mi prijedou do zad torpeda od vlastniho CA.

Pokud chces posilat riskantni torpeda OK je to tve rozhodnuti ktere cas od casu muze prinest dobre vysledky ALE je to riskantni cinnost a kdyz uz i nechtene trefis vlastniho tak drzim hu....bu a soupu nohama a idealne se mu omluvim.

A ne ze jsi du stezovat jak mi do tech torped najel.

• Cool 6

Players
3 posts
1,994 battles

Ok vidím že jste prostě jinej oddíl, stejný jako ve WOTku, namyšlený fialky co překrucují pravdu a myslí si že jejich názor je jediný správný.

Tím jak se vyjadřuješ k mému příspěvku jen dokazuješ že jsem pro tebe lamka co by měla držet hubu.

Až do této chvíle jsem nebyl kvůli celé situaci nebyl naštvanej ale právě jsem se fakt nasral...

Kde sakra vidíš že bych si stěžoval konkrétně na to, že mi někdo z teamu najel do torpů??

Vymlouvám se na to, že za to může ten člověk?

Jsem slepej že to tam nevidím? Nebo jsi tady hlupák ty?

Naopak, toho týpka v žádném případě nenapadám, sám jsem to bral celou dobu jako mou chybu...

Takže jestli v tom vidíš to, že jsem salt kvůli mému spoluhráči,

doporučuji si nejdřív znovu pohonit nad statistikami, aby ses cítil fajn, a pak si to přečíst znovu...

Řeším úplně jinou věc, a to absolutní nevychytanost novinky, která i neúmyslný fail promění ve trest pro celý team.

V late game skoro stoprocentně v prohru, jak se taky stalo v mém případě...

Po zkušenosti co s tím mám zažitou můžu říct, že by bylo efektivnější team damage pro zasaženého úplně zrušit,

a zachovat HP postih pro toho kdo team damage způsobuje. Protože by z bitvy odešel pokaždé je ten,

kdo ho způsobil a né dvě lodě které se neůmyslně navzájem nevychytaly. Což se prostě stát může.

K mému konkrétnímu případu ti povím tohle:

Nemám sakra věšteckou kouli nebo sadu tarotů abych odhadl pokaždé pohyb a myšlení jiného hráče.

Ty očividně asi ano. Tobě se stát nemůže že jako DD jedeš doleva, kolem tebe propluje někdo z tvého 

týmu doprava, odpálíš torpy až když máš torp stopu clear, a v momentě co torpy padnou do vody, 

ti spoluhráč provede prudký obrat o 180 stupnů back. Samosebou že do nich najede pokud má dostatečně 

rychlou a mrštnou lodičku a je v ideální vzdálenosti...

Jenže né, ty si neomylná fialka, napojená na centrální vědění vesmíru a vždycky všechno víš a správně odhadneš.

Nechceš mi postal čísla do sportky když jsi tak úžasný?

A rovnou mi pověz co mám dělat až budu pálit torpy co mají dosah 20 Km, kdy není šance ovlivnit že se 

do jejich stopy někdo z teamu mezi tím než dorazí na konec nepřimotá?  

Moje chceš-li stížnost, byla zaměřená na to, že celý tenhle systém může potrestat hráče co způsobuje team DMG 

úmyslně, ale vůbec nebere v potaz jestli došlo k nechtěnému zásahu a v late game hru vlastně rozhodne.

Takže shrnu-li to, došlo k tomuhle:

Odpálil jsem torpéda a nechtěně sinknul člověka od nás z týmu, klučina šel ke dnu, ze mě se stal pinky

co okamžitě umřel taky a můj tým byl potrestán za MOU chybu prohrou téměř jistě vyhrané hry...

Určitě měli radost, hlavně pokud měli nějak hezky nastříleno.

Tohle ti vážně přijde vůči ostatním spoluhráčům fér? Pokud ano, tak neboj,

fialky se rády vztekají když lostnou prakticky vyhranou hru a upřímě ti přeji abys puknul vzteky až se ti tohle v teamu stane...

Doporučuji pro příšte, až budeš nějaký takový příspěvek číst, nechat svoje neomylné ego v šuplíku, a nejdřív se zamyslet

než začneš někoho napadat, frajere fialovej namyšlenej. 

• Cool 1
  • Funny 3
  • Boring 2

[1CSSL]
Players
281 posts
6,323 battles

Osobně móóóóóóóóc miluju torpéda, co dorazí z druhé linie a sundají mě.... 

jen jsem zvědavý jak to bude tahle super věc fungovat třeba na torpy z Šimiho, které pošle někam na 15-20 km  než tam dojedou, tak tam může být úplně jiná sestava a tramtadadá fialka a výbuch, ausgerechtne když mapy jsou takové, že dostřel 17km stačí z výchozího postavení až na enemy capy. Podle mě to asi omezí nebo úplně smázne ty kobercové group torp orgy kdy ze zadýmenýho capu 2-3 DD posílají 30-40 torpéd naslepo směrem k enemy na 10 a více kiláků....... Nebudou totiž tušit, jestli jim do nich nevpluje spolubojovník. 

ale zase to bude zajímavější.........

Osobně to beru jako plus (protože s DD moc nehraju) , třeba se nebudu muset vyhýbat jednomu koberci za druhým, protože si to DD rozmyslí kam to poslat. Fialky jim nevadili, ale to že je to sejme je jiná věc...

[T-N-T]
[T-N-T]
Players
129 posts
14,169 battles
V 27. 4. 2018 v 20:40 Hardwell řekl/a:

...

Nejsem fialka, tak snad se ti k tomu můžu vyjádřit. Tvůj slovní obrat "maník mi najel do torpéd..." - ne, on ti do torpéd nenajel, tys posílal torpéda z druhé vlny a trefil jsi ho. Tímto přesně píšeš, že je to jeho vina, tečka.

Pokud si mám vybrat, zda dostanu "full broadside" od enemáka nebo sežeru torpy bambulovi z vlastního týmu, vybírám vlastní tým. A samozřejmě nechávám se hezky zaplavovat, když už, tak už. Třeba to toho bambulu trkne a přestane posílat torpéda z druhé vlny, protože nikdy nevíš, na co hráč před tebou narazí a jak bude reagovat. Jednou jsem takhle pochytal čtyři citadely od GK do Zaa (co to asi mohlo se Zaem udělat?), když jsem se vyhýbal torpédům poslaným spoluhráčem, už to v životě neudělám. A pokud už je posílat musíš, tak aspoň do chatu napiš "loď XY watch torps".

K tomu zbytku plnému osobních invektiv se nemá smysl vyjadřovat. Před reakcí na příspěvky doporučuji opláchnout se vlažnou vodou, udělat tři dřepy, v duchu si odříkat všechny prvočísla do sta a pak teprve začít odpovídat.

• Cool 4
  • Bad 1

[1CSSL]
Players
281 posts
6,323 battles

TAk taky musím reagovat negativně na tohle "vylepšení" 

bojuji s technickými problémy, řádně je řeším s podporou, která kupodivu komunikuje a snaží se... 

vlezu do bitvy po chvilce se loď stane neovladatelná a pro mě končí bitva.... stane se to třeba třikrát za dopoledne......

přijdu o vlajky, kamufláže, zisk bodů i kreditů a teď jsem za to ještě potrestaný fialkou za jakousi neaktivitu???!!!!!    jděte do mého ctěného rekta  s takovým vylepšením !!!!!!!!!!!!!!!!!

Chápu to, pokud někdo jezdí v koutě nevystřelí atc........ 

Ale spoustě lidí se stává, že se hra nenačte, hra spadne nebo se kousne ať už z jakéhokoli technického problému na jakékoli straně, takže teď za to budeme fialový

mám takový pocit, že to je ta pravá cesta do PEKLA......  

[IDDQD]
Players
350 posts
11,513 battles

Představ si, že problémy nemáš. Hraješ, plníš třeba mise nebo jedeš Ranked, a ve tvém týmu třeba 2 topové lodě stojí nebo nedělají nic. Prohra, dostanete nářez. Logneš do další bitvy, stane se něco podobného. Opravdu nebudeš nikoho reportovat za neaktivitu, nadávat na ně a mlátit do klávesnice, co že to máš zase v týmu za *****? Budeš, o tom nemám pochyb. O to víc, když budeš vědět, že tito hráči nebudou nijak postihovaní (vyjma mínusové karmy, která je ovšem stejně nanic). Žádný systém nemůže být 100% spravedlivý, i když by mohl vyhodnotit, že tě prostě odpojil net (i když opět otázka ke "zneužítí"). Ale nic to nemění na tom, že ti moc držím palce, ať se to vyřeší, protože v tomto případě jsi v tom nevinně a není to určitě nic příjemného, tj bez nějaké ironie a sarkasmu - good luck a dej vědět, zda se poštěstilo ...

[1CSSL]
Players
281 posts
6,323 battles
Před 2 hodinami Markethia řekl/a:

Žádný systém nemůže být 100% spravedlivý, i když by mohl vyhodnotit, že tě prostě odpojil net (i když opět otázka ke "zneužítí").

Tak nevím jestli je lepší šmahem trestat všechny a nebo si dát trochu práce a takovou věc spustit tehdy, kdy bude umět rozlišit důvod neaktivity....

Pro tvojí informaci tohle je jen za dnešní večer z jednoho jediného klanového četu

peter19770: do pip celou hrou uz mam zervene viznacene meno a preto lebo my hra casto pada

bim_bac_1: to jsem mněl take spadla hra a už jsem byl červeny že se nehybu dementni hra

[IDDQD]
Players
350 posts
11,513 battles
13 hours ago, Prdoch65 said:

Tak nevím jestli je lepší šmahem trestat všechny a nebo si dát trochu práce a takovou věc spustit tehdy, kdy bude umět rozlišit důvod neaktivity....

Rozumím, ale reálně a upřímně - to bychom od "velké WG" při znalosti jejich "citlivého přístupu" ke svým hrám asi opravdu chtěli moc, bohužel :Smile_coin: ...

[1CSSL]
Players
281 posts
6,323 battles
Před 22 hodinami Markethia řekl/a:

Rozumím, ale reálně a upřímně - to bychom od "velké WG" při znalosti jejich "citlivého přístupu" ke svým hrám asi opravdu chtěli moc, bohužel

Prostě Ňák se to nepovedlo.

Ale vážně když to neumí nastavit, tak takovou stupiditu neměly pouštět ven........

[T-N-T]
[T-N-T]
4,082 posts
9,467 battles
On 4/28/2018 at 10:51 PM, cer243 said:

Před reakcí na příspěvky doporučuji opláchnout se vlažnou vodou, udělat tři dřepy, v duchu si odříkat všechny prvočísla do sta a pak teprve začít odpovídat.

Ridil jsem se tvoji radou akorat ty prvocisla mi dala zabrat . . . prispevek jsem precetl v 10 rano a pisu az ted :fish_boom:

On 4/29/2018 at 10:20 PM, Prdoch65 said:

Pro tvojí informaci tohle je jen za dnešní večer z jednoho jediného klanového četu

peter19770: do pip celou hrou uz mam zervene viznacene meno a preto lebo my hra casto pada

bim_bac_1: to jsem mněl take spadla hra a už jsem byl červeny že se nehybu dementni hra

Dotaz a jak si presne predstavujes  "umět rozlišit důvod neaktivity"? Respektive jak presne by jsi poznal z pohledu servru ze ted tvuj klient neodpovida kvuli technickemu problemu na tvem PC a kdy neodpovid kvuli tomu ze jsi odesel od klavesnice? A prosim neopovidej "nejak by to mel poznat" :Smile_glasses:. Respektive tohle nema jednoduche jestli vubec nejake reseni. Tim nechci tvrdit ze by ten system nesel vylepsit ale chci jen upozornit ze tady narazis na technicke omezeni.

A jen dodam ze pokud se ti to stava opravdu casto tak bych to nejdrive vyresil nez budes pokracovat v hrani. Plne chapu ze to je k nastvani a hodne flustrujici stav ale vem to i zdruhe stranky ze tim ze se odpojis/neucastnis bitvy at uz z jakehokoliv duvodu zneprijemnujes hrani dalsim 11 hracum.

On 4/27/2018 at 8:40 PM, Hardwell said:

bla bla bla

Waw kdyz pominu ze to je dlouhe jak tyden pred vyplatou tak musim rici ze jsi me docela dost pobavil a rozesmal :cap_popcorn::Smile_teethhappy::Smile_great:

V tolika vecech jsi uplne mimo ze nemam cas ani chut to vsechno resit. A zavercny argument s 20km je hodny opravdoveho genia.

A jen jsi me utvrdil ze nekteri jedinci by to oranzove oznaceni meli dostat prednostne :Smile_medal:

[GWDYS]
Beta Tester
223 posts
5,437 battles

by mě zajímalo, od kdy je Sigi namyšlená neomylná fialka ?

:cap_wander:

sry mi nedalo :)

• Funny 3

[IDDQD]
Players
120 posts
7,977 battles

torpy se v tomhle systému jako team damage stejně počítají jen do cca 5km, co je nad, už je "s**t happens", hodí warning ale nepotrestá..

Takže pokud jsi zrůžověl, tak pro tebe nemám dobrou zprávu.

Ale je vidět, že ten systém je hodně aktivní, zvlášť v nižších tierech, kde lidi moc DMG nenastřílejí a každý torpík je sakra znát..

[1CSSL]
Players
281 posts
6,323 battles
V ‎02‎.‎05‎.‎2018 v 13:30 Sigimundus řekl/a:

Dotaz a jak si presne predstavujes  "umět rozlišit důvod neaktivity"? Respektive jak presne by jsi poznal z pohledu servru ze ted tvuj klient neodpovida kvuli technickemu problemu na tvem PC a kdy neodpovid kvuli tomu ze jsi odesel od klavesnice? A prosim neopovidej "nejak by to mel poznat" :Smile_glasses:. Respektive tohle nema jednoduche jestli vubec nejake reseni. Tim nechci tvrdit ze by ten system nesel vylepsit ale chci jen upozornit ze tady narazis na technicke omezeni.

OK tomu rozumím, jen si myslím, že vyspělý herní SW on-line hry by měl umět rozpoznat, zda je někdo neaktivní a připojený do hry nebo je neaktivní a od hry odpojený, jako kritérium pro výchozí algoritmus by to mělo stačit... Toliko můj osobní názor.....

Nicméně chápu, že je jednodušší to vzít tkz. "Šmahem" a kdo nehraje je lempl a potrestáme ho...

[T-N-T]
[T-N-T]
4,082 posts
9,467 battles
5 hours ago, Prdoch65 said:

kdo nehraje je lempl a potrestáme ho...

S touhle vetou plne souhlasim. Jen ja osoben bych klidne pritvrdila daval banana mnohem drive

• Cool 1

[T-N-T]
Beta Tester
856 posts
6,982 battles
On 13. 5. 2018 at 4:42 PM, Prdoch65 said:

OK tomu rozumím, jen si myslím, že vyspělý herní SW on-line hry by měl umět rozpoznat, zda je někdo neaktivní a připojený do hry nebo je neaktivní a od hry odpojený, jako kritérium pro výchozí algoritmus by to mělo stačit... Toliko můj osobní názor.....

Nicméně chápu, že je jednodušší to vzít tkz. "Šmahem" a kdo nehraje je lempl a potrestáme ho...

On to systém asi pozná, ale k čemu mu to bude?
Problémy totiž většinou nejsou na straně WG, ale na straně uživatele. Pokud má problém WG, tak by se systém asi měl deaktivovat, či nějak kompenzovat, ale obvykle je to tak, že WG servery normálně jedou, většina hráčů hraje v pohodě a nějaká část hráčů má problém s conectivitou na trase. To WG nemá jak řešit, providera si vybíráme každý sám.

P.S.: Zajímala by mě statistika, kolik crashů je záležitostí WG a kolik je problém hráčů. Tipl bych že ty na straně hráčů budou drtivě převažovat. Ve chvíli kdy všichni hrají a padá ti to, tak je na 99% problém u tebe.

[WG-EU]
[WG-EU]
WG Staff
1,623 posts
3,224 battles

Kapitáni!

Děkujeme za vaše komentáře ohledně verze 0.7.4! Ve čtvrtek přichází verze 0.7.5, proto zavírám toto vlákno :Smile_honoring:

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.