Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
YabbaCoe

Aktualizace 0.7.4 - Hlášení chyb

20 comments in this topic

Recommended Posts

[WG-EU]
[WG-EU]
WG Staff
1,623 posts
3,224 battles

Kapitáni! :Smile_facepalm:

narazíte-li ve verzi 0.7.4 na nějakou chybu, nahlaste nám ji, prosím, do tohoto vlákna.

Jak hlásit chyby?

Pro snadnější navigaci a shromažďování vašich hlášení prosím dodržujte následující pravidla:

Podívejte se, jestli již bug nenahlásil někdo jiný. Pokud ano, přidejte své hlášení k již existujícímu tématu.

Založte vlákno s jasným názvem

Vyhýbejte se příspěvkům mimo téma daného vlákna

Pro bugy a chyby týkající se problémů s grafikou, pádů hry atd. prosím přiložte ve spoileru kopii souboru dxdiag.

Pro chyby na mapách přidejte obrázky, případně záznam z bitvy, pokud jej máte k dispozici.

Zkuste nám dodat co nejvíc informací o situaci, kdy se bug objevil.

Doporučená struktura hlášení bugu:

Loď

Mapa

Čas

Popis bugu

kopie záznamu dxdiag

V příloze nebo nalinkovaný obrázek/záznam bitvy.

Záznam z dxdiag schovejte do spoilerů, abyste usnadnili procházení tématu.

Děkujeme 

:Smile_honoring:

[IDDQD]
Weekend Tester
767 posts
7,165 battles

Pokiaľ je hráč v randome a prejde do nastavení hry tak ho cca po 15 sekundách ak niečo nastavuje automaticky selfkillne a ešte mi dalo aj ružovú farbu...

• Funny 1

[WG-EU]
[WG-EU]
WG Staff
1,623 posts
3,224 battles
Před 17 hodinami Mikhail800 řekl/a:

Pokiaľ je hráč v randome a prejde do nastavení hry tak ho cca po 15 sekundách ak niečo nastavuje automaticky selfkillne a ešte mi dalo aj ružovú farbu...

Zajímavé. Máš prosímtě screen, replay, či něco takového, abychom se na to podívali lépe. Možná třeba s kterou lodí a kdy přibližně..

[IDDQD]
Weekend Tester
767 posts
7,165 battles
1 hour ago, YabbaCoe said:

Zajímavé. Máš prosímtě screen, replay, či něco takového, abychom se na to podívali lépe. Možná třeba s kterou lodí a kdy přibližně..

Pozriem večer doma..mala by to byť prvá hra po patchi tak replay urcite bude.

[IDDQD]
Weekend Tester
767 posts
7,165 battles
11 hours ago, YabbaCoe said:

Jsi vytorpil vlastní Graf Spee...

No to je noob...načo mi tam vbehol :Smile_teethhappy: Ale teraz vážne...aspoň tam napíšte za čo sa selfkillnem. Teda v tomto prípade za potopenie spoluhráča v Graf Spee....inak je to hlásenie strašne zmätené. najmä pri DD ktoré torpéda vystrelia a už sú o 10 km niekde inde, keď zrazu selfkill...

Players
10 posts
17,555 battles
V 24. 4. 2018 v 15:27 YabbaCoe řekl/a:

Kapitáni! :Smile_facepalm:

narazíte-li ve verzi 0.7.4 na nějakou chybu, nahlaste nám ji, prosím, do tohoto vlákna.

Jak hlásit chyby?

Pro snadnější navigaci a shromažďování vašich hlášení prosím dodržujte následující pravidla:

Podívejte se, jestli již bug nenahlásil někdo jiný. Pokud ano, přidejte své hlášení k již existujícímu tématu.

Založte vlákno s jasným názvem

Vyhýbejte se příspěvkům mimo téma daného vlákna

Pro bugy a chyby týkající se problémů s grafikou, pádů hry atd. prosím přiložte ve spoileru kopii souboru dxdiag.

Pro chyby na mapách přidejte obrázky, případně záznam z bitvy, pokud jej máte k dispozici.

Zkuste nám dodat co nejvíc informací o situaci, kdy se bug objevil.

Doporučená struktura hlášení bugu:

Loď

Mapa

Čas

Popis bugu

kopie záznamu dxdiag

V příloze nebo nalinkovaný obrázek/záznam bitvy.

Záznam z dxdiag schovejte do spoilerů, abyste usnadnili procházení tématu.

Děkujeme 

:Smile_honoring:

Prosím o radu,byl jsem potrestán za pasivitu,ale mám problémy s načítáním náhodných bitev !!! Hra se načte,ale zůstane zaseklá  a za pár chvil se ukáže jen statistika,že jsem byl poražen nebo vyhrál i bez mé účasti ve hře !! není moje chyba,že se mi náhodná hra seká !! Jiné hry jdou normálně a bez problémů !! Takže jste mně potrestali za technické problémy !!! Děkuji  TTomáš

[WG-EU]
[WG-EU]
WG Staff
1,623 posts
3,224 battles
V 4/29/2018 v 10:04 husky7777 řekl/a:

Prosím o radu,byl jsem potrestán za pasivitu,ale mám problémy s načítáním náhodných bitev !!! Hra se načte,ale zůstane zaseklá  a za pár chvil se ukáže jen statistika,že jsem byl poražen nebo vyhrál i bez mé účasti ve hře !! není moje chyba,že se mi náhodná hra seká !! Jiné hry jdou normálně a bez problémů !! Takže jste mně potrestali za technické problémy !!! Děkuji  TTomáš

Máš prosímtě nějaké screeny, či ukládáš si videa? 

Jelikož tvá situace je poněkud zajímavá musím říct, jelikož tak rychle bitva většinou neskončí. S příchodem aktualizace 0.7.4 to některým hráčům padá, pravda, ale podle všeho by se měli bez problémů přihlásit rychle zpátky. 

[BL4CK]
[BL4CK]
Players
19 posts
9,242 battles

Na minimapě mi zůstávají označeny lodě, jako by se renderovaly v 3D, ale ve skutečnosti se nerenderují  a ani nejsou spotnuté. Dost mě to mate....

[T-N-T]
[T-N-T]
Weekend Tester, Players, In AlfaTesters
4,082 posts
9,465 battles
56 minutes ago, nuteladealer said:

Na minimapě mi zůstávají označeny lodě, jako by se renderovaly v 3D, ale ve skutečnosti se nerenderují  a ani nejsou spotnuté. Dost mě to mate....

A po pravde me to taky mate /stve kdyz tam vidim cervenou ikonku a ono to ma byt sediva

Players
55 posts
8,165 battles

Ahoj, chcem sa spytat ci aj niekto iny ma problemy po poslednom update s nacitavanim bitiek. Nahodne bitky som takmer vobec nemohol hrat, lebo kym sa mi bitka nacitala, tak som bol zniceny, alebo bitka skoncila. To samozrejme vyustilo do trestu nesportove chovanie. (Inac tento trest povazujem za uplnu hlupost)

Naposledy mi hra zamrzla poces bitky a po skonceni dalsej mi vyhodilo nasledovnu hlasku. Jedine co ma napada, je hru preinstalovat. Myslel som ze to bude pripojenim, ale WOT tieto problemy nema.

image.thumb.png.9c82bb5af6d3252830805196debefa69.png

• Cool 1

[BRNO]
Players
20 posts
6,321 battles

Vůbec mě to nepustilo do hry. Prostě se to jenom načítalo. Musel jsem shodit klienta a pustit znovu. Zase zásek ve stejné hře, zase kill cele hry. Napotřetí jsem se dostal do přístavu a mohl načíst historii bitvy. CPU 100% HDD 3%

2018-05-08_2153.png

DxDiag.txt

2018-05-08_2206.png

Players
21 posts
1,079 battles

To fakt nemyslíte vážne t tým ohňom!!Prečo horý tak krátko aspon hodinu by mal počas jednej bitvy a to samé aj zaplavenie. A nemci majú strašné výhody a ten dostrel!!!!!

• Funny 1

[T-N-T]
[T-N-T]
Weekend Tester, Players, In AlfaTesters
4,082 posts
9,465 battles
12 hours ago, Ave_Brutus75SK said:

To fakt nemyslíte vážne t tým ohňom!!Prečo horý tak krátko aspon hodinu by mal počas jednej bitvy a to samé a zaplavenie. A nemci majú strašné výhody a ten dostrel!!!!!

538.jpg

[IDDQD]
Players
1,359 posts
11,098 battles
Spoiler

Hello. Mám stejný problém jako Ajax. Po cca 5ti bitvách mi to vždy hodí sek se stejnou hláškou. Módy nepoužívám žádné, zkoušel jsme jak kompletní reinstal hry, tak opravu integrity hry. Taktéž jsem zkoušel reinstal ovladačů grafické karty. Hra mi začala takhle blbnout až poslední patch. Předtím bez problémů. Díky.

rrrr.jpg

[-STG]
Players
3 posts
6,058 battles
12 hours ago, Wolffnstein said:
  Reveal hidden contents

Hello. Mám stejný problém jako Ajax. Po cca 5ti bitvách mi to vždy hodí sek se stejnou hláškou. Módy nepoužívám žádné, zkoušel jsme jak kompletní reinstal hry, tak opravu integrity hry. Taktéž jsem zkoušel reinstal ovladačů grafické karty. Hra mi začala takhle blbnout až poslední patch. Předtím bez problémů. Díky.

rrrr.jpg

skus si přeinstalovat directX občas to v tom souboru kernell32.dll uděla nějakou chybu tak je to potřeba opravit (někdy se velmi vijmečně i ten soubor sam smaže - dělal to hlavně na XP - na novějších Os nevim)

• Cool 1

[WG-EU]
[WG-EU]
WG Staff
1,623 posts
3,224 battles

Kapitáni!

Děkujeme za vaše hlášení chyb ve verzi 0.7.4! Ve čtvrtek přichází verze 0.7.5, proto zavírám toto vlákno :Smile_honoring:

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.