Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
eutanatos

Okręty z plików z gry

30 comments in this topic

Recommended Posts

[BASIC]
Players
57 posts

Witam!

Wiem, że ludzie znaleźli w plikach gry world of tank sporo czołgów, których nie ma w samej grze.

A jak jest że statkami?

Ktoś, coś?

[ARES-]
[ARES-]
Beta Tester
1,720 posts
20,106 battles
41 minutes ago, eutanatos said:

Witam!

Wiem, że ludzie znaleźli w plikach gry world of tank sporo czołgów, których nie ma w samej grze.

A jak jest że statkami?

Ktoś, coś?

instalujesz sobie mody Aslaina i wszystko masz co jest testowane. Do każdego z tych okrętów możesz "wejść" obejrzeć aktualne parametry (nie muszą to być parametry z którymi zostanie wprowadzony!).

tak to wyglada z modem:

Zrzut ekranu 2018-04-24 15.35.47.png

• Cool 2

[TF16]
Moderator
4,129 posts
10,152 battles
10 minutes ago, blacman_pl said:

ale nawet z tym modem statków nie znajdziesz....

Hmmm.... Statki dzieli się na jednostki cywilne zwane po prostu statkami i na jednostki wojenne zwane okrętami.
Znaczy to tyle, że każdy okręt jest statkiem, ale nie każdy statek jest okrętem :)

P.S. Przepraszam Szefie :)

• Funny 1

[TF16]
[TF16]
Players
75 posts
14,610 battles

@Scarrrya czy mógłbyś wrzucić screen z drzewka japońskiego? Wiesz, że ja gram bez wspomagaczy na pure client więc nie mogę tego sobie sprawdzić, a bardzo mnie to ciekawi co tam jest. Z góry dzięki...

Players
2,166 posts
5,142 battles
11 minutes ago, AmericanIPA said:

@Scarrrya czy mógłbyś wrzucić screen z drzewka japońskiego? Wiesz, że ja gram bez wspomagaczy na pure client więc nie mogę tego sobie sprawdzić, a bardzo mnie to ciekawi co tam jest. Z góry dzięki...

Podpinam się i proszę o screen z każdego drzewka, jeśli tylko coś w nim jest normalnie niewidocznego:Smile_Default:

[PLO]
Alpha Tester, In AlfaTesters
5,737 posts
3 hours ago, Dark_Havoc said:

Hmmm.... Statki dzieli się na jednostki cywilne zwane po prostu statkami i na jednostki wojenne zwane okrętami.
Znaczy to tyle, że każdy okręt jest statkiem, ale nie każdy statek jest okrętem :)

P.S. Przepraszam Szefie :)

Potwierdzone przez PWN :)

http://sjp.pwn.pl/poradnia/haslo/Okret-statek;16456.html

[TF16]
[TF16]
Players
1,317 posts
16,075 battles
3 hours ago, Dark_Havoc said:

2 minutes ago, Greyshark said:

pozwólcie proszę Panowie, że pozostanę modelarskim purystą marynistycznym i będę grał w okręty ... :Smile_Default: 

• Cool 1

[TF16]
[TF16]
Players
75 posts
14,610 battles
16 minutes ago, SirensRevolution said:

@AmericanIPA @henryk5pio

Zrobiłem dla was album ze wszystkich drzewek.

https://imgur.com/a/dH2rbuZ

It looks nice. Ale myślałem, że będzie coś więcej tym bardziej, że w Internecie można znaleźć jakieś stare screeny z np. Akagi, Tone, Kitakami etc.

Players
722 posts
5,951 battles
Just now, AmericanIPA said:

It looks nice. Ale myślałem, że będzie coś więcej tym bardziej, że w Internecie można znaleźć jakieś stare screeny z np. Akagi, Tone, Kitakami etc.

Te okręty zostały usunięte z klienta gry. Kiedyś były w drzewku.

[TF16]
[TF16]
Players
75 posts
14,610 battles
8 minutes ago, SirensRevolution said:

Te okręty zostały usunięte z klienta gry. Kiedyś były w drzewku.

czyli póki kasa się zgadza nie będą ich wprowadzać :(

[ARES-]
[ARES-]
Beta Tester
1,720 posts
20,106 battles
12 hours ago, AmericanIPA said:

co ciekawe w japońskim drzewku jest tylko Asashio, nie ma następców Akizuki jeszcze w engine gry (co mnie niepokoi co do możliwego terminu ich wprowadzenia... bo jeśli nie ma jeszcze w engine, to możliwe że droga do ich pojawienia się to rok albo i dłużej...)

Asashio wg obecnych danych (jedyny japoński DD z torpedami max głębokowodnymi, które UWAGA - ominą wszystkie krążowniki, da się nimi topić tylko pancerniki i lotniska)

Zrzut ekranu 2018-04-25 09.22.21.png

Players
562 posts
4,989 battles
12 hours ago, SirensRevolution said:

Jak ktoś by chciał screen z wyglądem konkretnego ukrytego okrętu w grze z tego pełnego drzewka rozwoju to piszcie to też zrobię album.

W jutrzejszym patchu do klienta gry i dla super testerów zostanie dopięty Stalingrad.

Więc jutro jak znajdziesz czas poproszę o Stalingrad'a z danymi a także LCA USS 7,9,10T

Dzięki:cap_like:

• Cool 1

Players
2,166 posts
5,142 battles
1 hour ago, Razjael said:

W jutrzejszym patchu do klienta gry i dla super testerów zostanie dopięty Stalingrad.

Więc jutro jak znajdziesz czas poproszę o Stalingrad'a z danymi a także LCA USS 7,9,10T

Dzięki:cap_like:

Podpinam się i proszę o porównanie pancerza Kronsztadta ze Stalingradem. Z tego co jest na filmikach, ten pierwszy ma 230mm pancerza burtowego i 330mm pancerza czołowego cytadeli, jednak nie mogę znaleźć żadnych informacji na temat pancerza tego drugiego.

Players
651 posts
7,461 battles

Da się jakoś tak skonfigurować tego Aslain moda, by spośród jego opcji mieć tylko podgląd na okręty? Ewentualnie czy jest jakiś inny, legalny mod, który ma tylko funkcję podglądu okrętów, bez innych opcji?

[E--C]
Players
518 posts
4,978 battles

Tak da się, po prostu wybierasz z listy modyfikacje które Ciebie interesują (w tym przypadku 2: na podgląd wszystkich okrętów i na kolorowy podgląd).

PS Witamy w świecie tych wstrętnych chiterów co używają modów :cap_haloween:

Pozdrawiam :Smile_honoring:

• Cool 1

Players
651 posts
7,461 battles
17 minutes ago, MexicosBocianos said:

PS Witamy w świecie tych wstrętnych chiterów co używają modów :cap_haloween:

Bedę z Aslain's Moda tak korzystał, by nie cheatować.:Smile_teethhappy:

• Cool 1

Players
562 posts
4,989 battles
1 hour ago, henryk5pio said:

Podpinam się i proszę o porównanie pancerza Kronsztadta ze Stalingradem. Z tego co jest na filmikach, ten pierwszy ma 230mm pancerza burtowego i 330mm pancerza czołowego cytadeli, jednak nie mogę znaleźć żadnych informacji na temat pancerza tego drugiego.

Gdzieś już to było poruszane, stalingrad ma trochę lepszy pancerz od moskvy . Kronstadt to istny pancernik przy nich.

Players
2,166 posts
5,142 battles
43 minutes ago, Razjael said:

Gdzieś już to było poruszane, stalingrad ma trochę lepszy pancerz od moskvy . Kronstadt to istny pancernik przy nich.

Hmmm, ciekawe, czyli X "słabsza" od IX? Trochę dziwne by to było, ale co by nie mówić to ten pancerz czołowy Kronsztada mało co przebije. Chyba, że ludzie będą trafiali w ten pancerz pionowy 21mm nad nim:Smile_Default:

Players
562 posts
4,989 battles
2 hours ago, henryk5pio said:

Hmmm, ciekawe, czyli X "słabsza" od IX? Trochę dziwne by to było, ale co by nie mówić to ten pancerz czołowy Kronsztada mało co przebije. Chyba, że ludzie będą trafiali w ten pancerz pionowy 21mm nad nim:Smile_Default:

Bez przesadyzmu ale pod względem pancerza to tak, Stalingrad z opancerzenia będzie bliżej Moskvy niz Kronsztad'u. Ale np kronsztad ma 242m rozrutu i sigme 2,05[wcześniej 1,8] a Stalin ma 2,25 to więcej niż dotychczas yamato, dodając moduł na mniejszy rozrzut i zasięg to z 22km będziesz trafiał wszystkimi pociskami w to samo miejsce. Może troche przesadzam ale stalin dostanie o wiele mniejszy rozrzut niż kronsztad do tego sigma.

Np ja nie mogę ogarnąć moskvy moim zdaniem najgorsza X'szka. Największy jej problem to wielkość, słaba manewrowość, kompletnie papierowa a nawet przez dziób łyka jak szalona= okręt nie nadający się do randomowego chaosu albo trzymania się bardzooo daleko z tyłu. 

Nie ma co dywagować Sirens wrzuci nam jutro SS'y parametrów okrętu jak i rozmieszczenie pancerza całość i bez poszycia tyle starczy :]

a tak btw: Bardzo interesujesz się okrętem chyba bardziej niż ja, rozumiem że zdobyłeś obie flagi a 3cia to formalność.

Niestety ja pływałem sb na morzu w czasie 1wszego sezonu a 2ga zdobyta bez większych problemów.

Osobiście za te nowe zasoby a szczególnie stal mogli by do tego specjalnego sklepu wrzucić flagi stalingrad nr 1 nr2 i nr3 niż odrazu okręt ale cóż zobaczymy co wymyślą.

Bardziej cieszy mnie wiadomość, że już niedługo pojawi się polskie drzewko w WOT i mimo tych posranych gold'ów trzeba będzie wrócić i pograć :]

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.