Jump to content

Cobra_JM_1

Players
 • Content Сount

  363
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  81

About Cobra_JM_1

 • Rank
  Senior Chief Petty Officer
 • Insignia

Profile Information

 • Location
  Śląsk

Recent Profile Visitors

294 profile views
 1. Cobra_JM_1

  SZYBKIE PYTANIA I ODPOWIEDZI - prowadzone przez graczy

  Daje Ci przebicie 32mm pancerza więc praktycznie każdego BB-ka uszkodzisz a pożar nie zawsze Ci wejdzie. Ja mam tak zrobionego. Pamiętaj że dzięki pomocniczej z flagą na 12,5km mało kto nie odejdzie nieuszkodzony a czasami też mimo wszystko podpalony :-)
 2. Po Twojej "czopkowej" rekomendacji :-) b. ciężko się zastanawiam nad takim "pancerzowym papierem" :-)
 3. Aby wyglądał jak okręt wojenny w kamuflażu aby utrudnić w realiach II WŚ celowanie i trafianie, a poza tym fajnie wygląda w wojennym camo (nie kwiatkowo udziwnionym).
 4. Ja kupuję za 100 dubli ale tylko "typu wojskowego" a nie żadne kwiatuszki, potwory czy kosmiczne. Gorzej jest jak już mam niestety jakoś zdobyty camo świąteczny czy inny badziewny bo wtedy inne są już za 5000 dubli a tyle wydawać nie mam zamiaru. Jakby je też zrobili za 100 dubli to bym kupił i obie strony byłby zadowolone. Ja bo mam camo który mi się podoba , WG bo zasilam ich kasą a tak to pływam okrętami bez camo lub czasem z jednorazowym za 22 500 srebrników.
 5. Cobra_JM_1

  Na randomach nie da się grać....

  Nie wiem dlaczego ale też miałem kilka razy mniejsze ilości graczy. Najmniej bodajże 8x8. Myślałem przez to nawet że gram w trybie coop :-).
 6. Cobra_JM_1

  Superkontenery - otworzyłem 16, kpina w żywe oczy

  Dzięki za wyliczenia. Przemyśle to. Tak to ta. Ale właśnie nawet 2 DD i 2 CA , 1 BB bo CV się nie dziwię, szybciutko popłynęły za środkową wyspę aby stamtąd strzelać i torpedować. Jest to mądre ??? :-). Ja moim Anhaltem walczyłem bezpośrednio burtą aby się wspomóc pomocniczą. Ale dużo sam nie mogłem zdziałać przy przeładowaniu 30s i słabej pomocniczej bo reszta teamu się bała zarysować camo. Tylko CV się starał i dostał pochwałę, na resztę poszły skargi.
 7. Cobra_JM_1

  Superkontenery - otworzyłem 16, kpina w żywe oczy

  A wiesz że tego nie liczyłem :-) a średnio z 1 operacji wyciągam około 500 000 srebrników. Mainzem 600-650 tysi , Anhaltem około 400 tysi. Innymi shipami mam podobnie więc średnia mniej więcej się zgadza. Chyba że trafię na drużynę "tchórzy idiotów" to tego nawet na randomie nie bedę miał. Wczoraj w "Obrona Newport" sami zagórkowcy. Od razu wszyscy za górkę po środku i próbowali strzelać. Tak idioci strzelali że przepuścili już 1 falę (najłatwiejszą) do portu i od razu był główny atak. Po 10min było po wszystkim i przegrana walka :-( z powodu debili którzy potrafią walczyć tylko zza górki.
 8. Cobra_JM_1

  Battle Pass

  Może i masz rację ale stwierdziłem że za 1 poziom płatnej przepustki to dla mnie jest OK. Zobaczę w przyszłości. Płacić jednak za 2 poziom przepustki nie zamierzam bo jest bez sensu. Marne bonusy a demontaż i wymianę modułów mogę zrobić za połowę ich ceny a nie marnować na to kupę dublonów.
 9. Cobra_JM_1

  Battle Pass

  Z tego co kojarzę to chyba ma być na darmowym ale mogę się mylić. Zobaczymy jak wejdzie update.
 10. Cobra_JM_1

  Battle Pass

  Ale podobno właśnie ma być na końcu darmowego Pasa 5 czy 10 Atestów Mikołaja - można wymieniać na kontenery mam nadzieję że z okrętami.
 11. Cobra_JM_1

  [VII] Tokachi

  Tokachi i rozkład pancerza. B. szybki obrót wież jak na japońca. Duża cytka :-( Po 1 bitwie - bardzo delikutaśny :-) ale te wszystkie działa 360 stopni to jakby inny Nurnberg i to jest super bo zawsze masz pełną salwę.
 12. Cobra_JM_1

  Battle Pass

  Właśnie skończyłem. Grałem wszystkie misje codzienne i tygodniowe. Według info mam jeszcze 14 dni do końca i teraz za każdy poziom będę dostawał kontenerki i 1000 węgla. Chyba się opłaca. T Tokachi i rozkład pancerza. B. szybki obrót wież jak na japońca. Duża cytka :-( Po 1 bitwie - bardzo delikutaśny :-) ale te wszystkie działa 360 stopni to jakby inny Nurnberg i to jest super bo zawsze masz pełną salwę.
 13. Cobra_JM_1

  Superkontenery - otworzyłem 16, kpina w żywe oczy

  Ja tam wolę być przygotowany na wszystko bo nie wiem jakie przeboje mi boty i drużyna zafundują na operacjach :-). CA Mainz BB Anhalt
 14. Cobra_JM_1

  PTS 0.11.11 - Dyskusja ogólna

  TAK !!!!!!!!!!!!!!!!!!! niech rdzewieją !!! Absolutnie popieram.
×