Jump to content

Cpt_Wreckless

Players
 • Content Сount

  84
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  3106
 • Clan

  [PORT]

About Cpt_Wreckless

 • Rank
  Leading Rate
 • Insignia

Recent Profile Visitors

547 profile views
 1. Cpt_Wreckless

  Coraz mniej czynników oddziaływujących na układ nagrody

  Tyle sie tutaj pisze o starych czasach, a nie pamiętacie chyba jak to wyglądało w open becie i nawet trochę później. Grind był morderczy, flagi i free xp trudnodostępne etc. WG zaczęło z czasem dorzucać nagrody, odkręciło kurek z srebrem i zielenią - do tego stopnia, że spadła (wyimaginowana, ale jednak) wartość wszystkiego co jest w grze, bo tak łatwo można było to zdobyć. Teraz chyba próbują to odwrócić, ku niezadowoleniu ludzi, którzy nie grają od początku istnienia gry lub nie chcą pamiętać niewygodnych faktów.
 2. Cpt_Wreckless

  Fatalna gra

  Jaka dokładnie kara jest przewidziana dla gracza wielokrotnie raportowanego za "fatalną grę"?
 3. Cpt_Wreckless

  Matchmaker Discussion Thread & MM Balance

  Disgusting. I was really hoping they capped the sub count at 2 boats...
 4. Cpt_Wreckless

  ORP Gdańsk.

  @Unrug87Panie CeeM, jeśli już ubił Pan szczury w jakiejś piwnicy lokalnego karczmarza, to ma tu Pan pierwszą poważną misję. Zmianę nazwy tego okrętu na jakąkolwiek sensowną. Łajba jest zmyślona, więc można jej nadać jakąkolwiek nazwę z listy zjawisk atmosferycznych, byle by nie blokowała nazwy kolejnych polskich okrętów (a wiemy, że te w pełnej glorii pojawią się prędzej czy później). Osobiście stawiałbym na ORP Gołoledź albo ORP Tornado. Pretty please.
 5. Cpt_Wreckless

  ORP Gdańsk.

  Dzięki za sprostowanie. Czuję się bezpieczniej wiedząc, że gdzieś tam w Wielkiej Lechii zawsze znajdzie się ktoś, kto nie pozwoli mi wypisywać takich strasznych bzdur.
 6. Cpt_Wreckless

  ORP Gdańsk.

  Bardziej cieszy mnie Grom. Jeśli będzie to odnerfiona Błyskawica, to "bende grau". Ta wymyślona dyszka lepsza niż żadna, może napływ drzewkowych okrętów pod polską banderą spowoduje dodanie jeszcze jakiejś premki czy innego węglowca.
 7. Cpt_Wreckless

  Koniec WoWs numbers

  Ja się cudów nie spodziewam, dla mnie jest to okazja, by podbić licznik ludzi mówiących im: "robicie to źle". Ale z drugiej strony, jak komuś się nie chce kliknąć myszką trzy razy, nawet w ramach akcji która ma 0,5% szans powodzenia, to ja nie mam pytań...
 8. Cpt_Wreckless

  Koniec WoWs numbers

  Niby tak, ale więcej czasu zajęło Ci napisanie tego posta niż zajęłoby zagłosowanie w ankiecie :)
 9. Cpt_Wreckless

  Koniec WoWs numbers

  Tutaj link do ankiety w sprawie API. Głosujcie, to dosłownie 3 kliknięcia. Zawsze to jakaś forma wyrażenia niezadowolenia.
 10. Cpt_Wreckless

  Koniec WoWs numbers

  Jakiś czas temu pytałem WG o update API. Odpowiedź taka jak się można było spodziewać.
 11. Cpt_Wreckless

  ta gra schodzi na psy

  To strasznie dziwne uczucie czytać takie tematy i posty w 2022 r.
 12. Cpt_Wreckless

  port ---> kontenery ---> wniosek

  Podsuń im jeszcze pomysł jak to zmonetyzować, to może coś z tego będzie.
 13. Cpt_Wreckless

  Detonation?!

  Running out of detonation flags so I have to use them sparingly. This resulted in multiple detonations in the past few weeks. How the hell is this mechanics fair? Game arbitrarily decides I am going to port. Me: Why? WG: Because f*k you.
 14. Cpt_Wreckless

  WOWS Public API

  Is there any update here? It's not only about the engagement of people who create these pages but the engagement of a big chunk of the community who measure their progress checking their stats.
 15. Kaliber nie ma aż takiego znaczenia przy wyborze tieru (patrz: niemiecke DD). Kopia Bourrasque cztery tiery wyżej to byłby niezły fikołek, ale kto ich tam wie...
×