Jump to content

Blackdovski

Players
 • Content Сount

  688
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  11404
 • Clan

  [E--C]

1 Follower

About Blackdovski

 • Rank
  Officer Cadet
 • Insignia

Recent Profile Visitors

1,734 profile views
 1. Blackdovski

  Kiedy dostaje się te nagrody z testu pubicznego?

  Na razie od dzisiaj jest runda druga a ja za pierwszą nic nie dostałem na razie. Chyba, że to po zakończeniu całego testu dodaj?
 2. Blackdovski

  Aslain czy ModStation

  Jak się nazywa ten zegar, który odmierza czas do zwycięstwa/porażki??? Często nie działa po aktualizacjach, a teraz nie pamiętam jak się nazywał. Właśnie przegrałem bitwę o 1 sek, bo go nie miałem.
 3. Blackdovski

  Kiedy dostaje się te nagrody z testu pubicznego?

  Tylko ja się nawet nie zorientuję, że coś dostałem :D
 4. Wyskakuje jakieś info?..., bo ja przegapiam.
 5. Blackdovski

  RNG w torpedach

  Gra steruje wszystkim. Mi kiedyś leciały pociski prosto w burtę Yamato i tak jakby przed samy trafieniem straciły impet, i wpadły do wody. Tak to wyglądało przynajmniej. Super wymierzysz w burtę, a tu wszystkie pociski na wylot albo omijają w ogóle. To czemu z torpedami ma być inaczej? Po prostu czasem coś nie wyjdzie i wygląda to jak zaburzenia czasoprzestrzeni i praw fizyki. To jest przecież mega skomplikowany algorytm. To czy oberwiesz czy nie to wynik algorytmu, tak samo jak to czy trafisz, czy nie. Gra miesza idiotów z fanatykami, początkujących z wieloletnimi weteranami. Jakby nie manipulowała rozgrywką, to by Ci słabi zaraz rezygnowali. Niestety dla doświadczonych jest to wk....ce. Początkujący nie widzą tego. Ingerencja RNG jest ekstremalna. Miałem 400 bitew rozegranych i robiłem krakeny, wymiatałem bitwy. Z resztą ze znacznie mniejszym wysiłkiem niż teraz ;)
 6. Możesz sobie za nie kupić... cóż nic... ciekawego... jak zwykle. Niby są okręty, ale to się totalnie nie opłaca. Trzeba dołożyć free expa, węgla, kredytów, expa kapitańskiego, a potem kupować kontenery po 1000 dublonów za szt. i masz szanse zgarnąć trochę żetonów. No, ale jakby ludzie byli chociaż średnio bystrzy, to by nie "kupowali" tych ofert wows :D, no a jacy są to widać po poziomie gry. Ale najlepsze są te flagi
 7. Ale to nawet na okręty się nie opłaca z tych żetonów.
 8. Blackdovski

  PTS 12.5 - Błędy

  Błąd jest w informacji: https://worldofwarships.eu/pl/news/public-test/public-test-125/ --- Zdobyć 7000 bazowych PD w bitwach losowych. Nagroda na serwerze głównym: 75 żetonów europejskich -- W PT jest ta misja na rankingowe. Chyba, że na coś źle patrzę.
 9. Zrobiłem najpierw misje, a potem zajrzałem co można mieć za żetony? Okręty? Czy ja czegoś nie rozumiem, czy to nie ma żadnego ekonomicznego sensu? Nawet Cossak, to już lepiej z kuponu skorzystać.
 10. Blackdovski

  Aslain czy ModStation

  No to dalej nie działa. Chyba coś dużo mieszali przy aktualizacji w tej zupie, że tak długo nie idzie dograć.
 11. Blackdovski

  Na randomach nie da się grać....

  Zastanawiałem się. Robiłem aktualizację sterowników z usuwaniem, więcej nie mogę zrobić. Kontaktowanie z WG nie ma sensu, bo wysyłanie im raportów i czekanie na odpowiedz zajmie do przyszłej aktualizacji. Cóż to zależy od dnia, raz jest wszystko ok, a raz wywala. Zobaczymy jak będzie dzisiaj na razie jest ok. Edycja: Dziś ani razu mnie nie wywaliło. Bardziej martwi mnie pomysł wprowadzenia konwoju do randomów, bo te konwoje, to jeszcze gorzej wyglądają, bez sensu. Przed chwilą 1 dd + 1 krążek próbowałem ocalić wszystkie statki transportowe, cała reszta mistrzów wows stała po obu stronach mapy za wyspami po jednej i drugiej stronie, zostawiając okręty totalnie bez obrony. Oczywiście się nie udało. Na jakieś apele reaguje 1 na 10 graczy.
 12. Blackdovski

  Na randomach nie da się grać....

  Właśnie miałem grę, gdzie mnie na początku wywaliło. Na tyłach Yamato na AFK. W teamie same czerwone, u przeciwników zielone. Udało mi się szybko zrestartować i zrobiłem jeszcze 92k dmg, ale no jak WR czyli procent zwycięstw ma mieć sens w takiej grze? Może kiedyś miał jakiś większy sens, ale dzisiaj nie ma w tym sensu. Edycja: 2 bitwy później znowu to samo, wywala mnie z gry i reset, sojuszniczy BB siedzi pół gry na AFK. Pewnie też go wywaliło. Zrobiłem jeszcze 120k dmg i tym razem udało się wygrać, ale zeszło mi jakieś 80% hp jak byłem w czasie restartowania. To są jakieś patologiczne warunki .... W następnej bitwie znowu to samo. Nowa aktualizacja i znowu nie da się grać. Wypuszczają takie nieprzetestowane gówno. Ważne, żeby nowe okręty były.
 13. Blackdovski

  Na randomach nie da się grać....

  Myślałem, że to żart. Już w ogóle nie będę grał randomów. Nie chce nikogo obrażać, ale noo debile... i po co mi te okręty były... kiedyś nie sądziłem, że tę grę tak zepsują.
 14. Blackdovski

  Aslain czy ModStation

  A działa Wam teraz ten Modstation? Mi wyskakuje, że nie błąd aktualizacji, więc chyba muszę przeinstalować.
 15. Blackdovski

  Na randomach nie da się grać....

  Sorry, przeoczyłem to, bo nie wszytko czytałem. Na GK też dostaję często jakieś zjebane teamy. No i co ja 2-3 graczy robi wszystkie fragi jak reszta padnie w momencie. @KillStealBoss co do historii z Rainem to cóż ludzie się wymądrzają i pyskują jak są w bezpiecznej odległości, w bezpiecznym domku, przed swoim monitorem.
×